LAMELLEN PARKET fpSU Prin/e/ margriet /cnool Imll Rotterdam docent(e) voor onze opleiding tot verpleegkundige Diaconessenhuis EDELH0UT - VLOEREN OPTICIENS promotie kansen Secretaresse voor het hoofd van de centrale produktie voortgang DE BLIJDE RIJDERS DIRECTIE SECRETARESSE TROUW/KWARTET ZATERDAG 29 MAART 1975 12 1 verzorgt voor een tiental protestants-christelij ke zieken- en verpleeghuizen in Rotterdam het theoretisch gedeelte van de inservice-opleidlng ziekenverpleging A (550 leerlingen) en zieken verzorging (80 leerlingen). Ter aanvulling van het docententeam dat aan deze opleiding werkt, zoeken wij een Met 2,3 of4 deuren Onze voorkeur gaat uit naar een verpleegkun dige met een ruime praktijkervaring, goede di- daktische kwaliteiten en een voltooide docen tenopleiding. Zij die reeds met deze opleiding bezig zijn, komen eveneens in aanmerking. De salariëring is overeenkomstig de gebruikelij ke regeling en zal in overleg worden vastge steld. Indiensttreding graag uiterlijk 15 augustus 1975. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de di- rekteur van de Prinses Margrietschool, de heer W. J. Speets, Strevelsweg 700/510 Rotterdam, tel. (010) 81 26 33. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 H. W. DAMES 15 en 23 mm dik in stroken en blokken. Kan op elke ondervloer eventueel door u zelf worden ge legd, vastgenageld of geheel los op een geluiddempende tussenlaag. Een duurzaam bezit, dat een mensenleven meegaat en bij verhuizen weer opnieuw kan worden ge plaatst. Prijs vanaf 53,- m2 incl. B.T.W. ongelegd. Vraag een folder met technische gegevens aan Showroom-Verkoop - Zijlstraat 96 - Haarlem. Telefoon 31.05.80. Wij vragen op korte termijn vakkundige opticiens, die zelfstandig kunnen werken. Naast een uitstekend in komen met prima sociale voorzieningen bieden wij een zekere toekomst met zeer reële Sollicitaties te richten onder vermelding van letter O aan Kuiler Advertising/Marketing B.V., Weesperzijde 4, Amsterdam AKADEMIE DIEDENOORT WAGENINGEN Hogere Beroepsopleiding in de Toegepaste Huishoudweten- schappen Ons welzijn staat in de belangstelling. Een goed gerunde huishouding is hiervoor van essentiële betekenis. Daarom kunnen professionele krachten op dit arbeidsterrein aan het welzijn een belangrijke bijdrage leveren o.m. bij de huishoudkundige voorlichting en consumenteninformatie op het terrein van wonen, voeding, apparatuur en beheer, in de leiding van groepshuishoudingen zoals de civiele diensten van ziekenhuizen, bejaardencentra, conferentieoorden en van huishoudelijke diensten en catering van bedrijven. Diedenoort geeft sinds enkele jaren voor deze dienstsektor in samenwerking met de Land bouwhogeschool een pittige, interessante opleiding aan mannelijke en vrouwelijke studenten die minstens een h.a.v.o.-diploma hebben. De studie is vierjarig, het derde jaar wordt geheel aan stages besteed. Schoolgeld en studiebeurzen volgens rijks regeling voor het h.b.o. Opgave voor de nieuwe cursus vóór 15 mei a.s. Adres: Boeslaan 21a, Wageningen, telefoon 08370-12390. lil Imp. Leonard Lang, Daniël Goedkoopstraat, industrie gebied Amstel, Amsterdam.Tel. (020) 924888/730867. Prijzen af Born, incl. BTW. Fiat brengt de 127 ook in een 4-deurs uitvoering.Maar dat is dan ook het enige wat'm onderscheidt van de „andere" Fiat's 127, de 2-deurs en de 3-deurs. Stuk voor stuk handige, kompakte wagens die zich overal simpelweg laten parkeren,maar in hun on verwacht ruime interieur toch plaats genoeg bieden aan 4 a 5 personen. Een Fiat 127 is een sterke wagen, met een telle 47Din-pk motor (1-100 km in 20,5 sec.), die toch zuinig is (1 op 15). En dat de Fiat 127 veilig is, spreekt uit de feiten: gescheiden remsysteem, De taak van onze c.p.v. bevat de allereerste en fundamentele voor bereidende werkzaamheden voor eigen projecten zowel als voor de projecten die in internationaal samen werkingsverband moeten worden gerealiseerd. Daarnaast adviseert de c.p.v. de concerndirectie m.b.t. produktie- technische vraagstukken. Het vervullen van bovenomschreven taak brengt ook voor de secretaresse vele contacten met zich mee zowel binnen de onderneming als daarbuiten. Een grote mate van zelfstandigheid en kennis van de engelse taal in woord en geschrift zijn daarbij eerste vereisten. Voor deze functie achten wij een middelbare opleiding, geyolgd door Vereist: middelbare schoolopleiding en sekretaresse-opleiding. Leeftijd: 20 - 28 jaar. Sollicitaties të richten aan de afdeling personeelszaken, waar u ook alle inlichtingen kunt verkrij gen. Fiat 127 2-deurs f7.550,- Fiat 127 3-deurs f 8.050,- Fiat 127 4-deurs f 8.250,- Fiat 127 Special 2-deurs f8.090,- Fiat 127 Special 3-deurs f8.590,- In ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een remdrukregelaar, 3-delige stuurstang en radiaalbanden! Alleen Fiat geeft 2 jaar lakgarantie. Bovendien profiteert u van lagere onderhoudskosten dankzij de Fiat diagnose service. een secretaresse-opleiding of daaraan gelijkwaardige ervaring, noodzakelijk. Leeftijd vanaf 25 jaar. Sollicitatiebrieven onder nummer 062 - V. 074 ontvangen wij graag op de afdeling personeelszaken, postbus 7600, Schiphol-OosL een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig en ruimtevaartindustrie

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12