De Bedford Bestel is beter. MAART FAMILIEBERICHTEN SCH0EVERS TROUW/KWARTET MAANDAG 24 MAART 1975 P12-R] Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACUT uur. Na, dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. Joh. 11 vers 25 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God tot Zich Zijn kind, mijn innig geliefde Vrouw en der kinderen zorgzame Moeder Jacoba Rijneveld geb. Enzlin op de leeftijd van 38 jaar. Heer ik wil Uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet. L. Rijneveld Henk Sjaak Goudriaan. 22 maart 1975. Burg. Van Slijpestraat 4. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis- zal D.V. plaatshebben op don derdag 27 maart te Goudriaan om 15.00 ujir. De rouwdienst zal gehouden worden in de Ger. Kerk te Ottoland om 14.15 uur door ds. A. S. Timmer van Rotterdam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis te Ottoland. Lied 223 Liedboek voor de kerken Heden overleed tot onze grote droefheid onze innig geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Jacoba Rijneveld geb. Enzlin t op de leeftijd van 38 jaar. Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Rotterdam: M. G. Enzlin-Groeneweg Rotterdam: R. Enzlin A. L. Enzlin-v. d. Ploeg Rotterdam: M. C. v. d. Veer-Enzlin H. v. d. Veer I. Enzlin Leidschendam: Woodstock (Ont. Oan.): J. Enzlin J. Enzlin-van Marrum T. Schop-Enzlin A. H. Schop A. E. van Dijk-Enzlin A. A. van Dijk W. H. Ameling-Enzlin H. Ameling E. L. M. van Boven-Enzlin D. van Boven G. van Boven-Enzlin I.- J. van Boven Nichten en neven, 22 maart 1975. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven ons zal kunnen 'scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus, onze Heer. Rom. 8 vers 38 en 39 Met droefheid geven wij u kennis van het heengaan op 38-jarige leeftijd van onze ge liefde Schoondochter. Schoonzuster en Tante Jacoba Rijneveld-Enzlin Tienhoven: H. Rijneveld H. Rijneveld-Verhoeven LeerdamH. Rijneveld j r M. A. Rijneveld - Gelderblom Schoonrewoerd: W. Rijneveld A. Rijneveld-v.d. Berg Noordeloos: S. van Gils-Rijneveld S. van Gils Schoonhoven: D. Rijneveld K. Rijneveld-v.d. Ende Haastrecht: M. C. v.d. Stok-Rijneveld T. J. G. v.d. Stok Tienray: C. Rijneveld J. Rijneveld-Stek Maasland: D. Verboon-Rijneveld W. Verboon nichten en neven 22 maart 1975. Gods wegen zijn ondoorgrondelijk. Diep bedroefd delen wij u mede dat in het Aca demisch Ziekenhuis te Utrecht op de jonge leef tijd van 38 jaar vaiy ons is heengegaan, onze lieve Nicht Jacoba Enzlin echtgenote van L. Rijneveld te Goudriaan God geve Bart en zijn jongens de kracht om dit te-dragen. Tante Jo van Beelen-Enzlin Oom Jaap van Beelen Nichten en neven Zwaluwstraat 3, Alblasserdam. „Wat God doet dat is welgedaan." Heden is rustig van ons heengegaan onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Adriana Westerduin weduwe van C. Biever eerder weduwe van L. Roeleveld in de ouderdom van 88 jaar. Mede namens verdere familie, E. de Jong-Roeleveld Scheveningen, 21 maart 1975 Correspondentie-adres: Jan Kistenstraat 35 Moeder is opgebaard in Rouwcentrum Scheve ningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Bezoek zaterdag- en zondagmiddag van 3-4 uur. maan dagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 25 maart te 12.15 uur in de aula van ,,'t Staten huys", waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof laan. Aankomst aldaar te 1 uur. Na een zeer gelukkig huwelijk van slechts 5 maanden is overleden Roland Jacob Kamp Lieve schat ik zal je missen. Hetty Na een intens leven werd van ons weggenomen mijn eindeloos lieve Man na een zeer gelukkig huwelijk van nauwelijks vijf maanden en onze lieve Zoon, Broer en Zwager Roland Jacob Kamp op de leeftijd van 26 jaar. Ons kennen is beperkt. Intussen blijven bestaan geloof, hoop en liefde, maar daarvan is de liefde de grootste. 1 Korintiërs 13. Zwanenburg: Hetty Kamp F. J. Nibbering C. Nibbering-Kamp Maarten en Joke Jenny en Cor Jocelyn en Pieter Apeldoorn: H. Oving A. Oving-de Haan Wim Theo en Trix Zwanenburg, 21 maart 1975. Populierenlaan 83. Correspondentie-adres: Nolenslaan 2. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag van 18.0020.00 uur en dinsdag van 14.30 16.00 uur en van 18.0020.00 uur aan de P.C. Hooftstraat 183 te Amsterdam. De crematie zal plaatshebben op woensdag 26 maart a.s. om 14.45 uur in het crematorium „Westgaarde" aan de Ookmeerweg 275, Am sterdam (bereikbaar met bus 23). Vertrek Vanaf de rouwkamer om 14.15 uur. Op zondag 23 maart 1975 overleed onze Vriend WILLEM GEERHARD TEN BRINKE oud 27 jaar. Amsterdam: Dolf en Ingrid Ed en Gea Als ik oniringd door tegenspoed bezwijken moet, schenkt Gij mij leven. Heden nam de Heere tot Zich na een kortston dige ziekte mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader. Zwager en Oom Michiel Pronk eerder weduwnaar van Maria «Jen Heijer iiT-de ouderdom van 81 jaar. Mede namens verdere familie: C. J. Pronk-Mensert Scheveningen, 21 maart 1975. Zeezwaluwstraat 108. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveftingen, 't Statenhuys, Statenlaan 78. Bezoek maandagavond van 7.00—8.00 uur. Ge legenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00—8.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 26 maart te 2.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhof laan. Vertrek vanaf "t Statenhuys te 2.00 uur. Na een langdurig lijden heeft God uit ons mid den weggenomen onze; zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Cornelis Prins weduwnaar van Willempje Aantjes in de ouderdom van 79 jaar Zwijndrecht: Papendrecht: J. Baas-Prins, H. Baas J. Prins P. Prins-Harten G. Prins J. Prins-Swaneveld Dordrecht: C. Prins C. L. Prins-den Hoed Leusden: W. C. Prins G. Prins-van Os Klein- e'n achterkleinkinderen Dordrecht, 20 maart 1975. Bejaardencentrum „Vijverhof", Henri Polakètraat 7. Correspondentie-adres: Salvia 16. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag- 24 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats vanuit de aula om 14.30 uur. Vertrek vanaf „Vij verhof" om 14.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. „Mijn genade is u genoeg" In zijn Heer en Heiland is ontslapen, mijn lieve Main en onze zorgzame Vader en Opa Petrus Mulder op de gezegende leeftijd van 83 jaar. 9 Apeldoorn: A. Mulder-Jansen H. Mulder B. Mulder-Eikelboom Schalkhaar: H. A. Mulder A. E. Mulder-Huiskamp Drachten: A. Mulder H. Mulder-Hofstra Apeldoorn: H. v. d. Woude-Mulder G. v. d. Woude en kleinkinderen Apeldoorn, 21 maart 1975 Eendenweg 28 De overledene is opgebaard in het rouwcen trum „Monuta Stichting", Derk Kamphuisweg 6 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot condo leren dinsdag a.s. van 19.0019.45 uur. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 26 maart om 11 uur op de algemene begraaf plaats „Heidehof" te Ugchelen. INSCHRIJVING VOOR EENJARIGE BEROEPSOPLEIDINGEN aanv. september: SECRETARESSE AFD.-SECRETARESSE RECEPTIONISTE-INF. STENOTYPISTE TYPISTE ma. t/m vrij. 9-21 u. Ook gevestigd te Arnhem, Den Haag, Hilversum, Nijmegen, Rotterdam, Rijswijk, Tilburg, Utrecht Vlaardingeo. De' curator ln het faillisse ment van N.V. Macfarlane brengt tér kennis dat heden door hem ter Griffie van' de Arrondissementsrechtbank Rotterdam ls gedeponeerd de eerste tevens slotuitde- lingslljst ln het faillissement van N.V. Macfarlane. Een- drachtsweg 70 te Rotterdam en aldaar gedurende 10 dagen ter kosteloze Inzage ligt van de crediteuren. Voor concurrente crediteuren ls hierop uitgetrokken 32,4% van hun vordering. De curator, Mr. W. H. E. La Gro, Winterdijk 4, Gouda. VERKOOP BIJ EXECUTIE Op maandag 24 maart J97& des middags te 12.00 uur zullen t.l.v. A. Bos. Eerste Atjehstraèt 27 huis te Amsterdam div. meubilaire goederen worden verkocht. De ver koop geschiedt bij opbod tegen contante betaling. Gerechtsdeurwaarder H. G. B. Kemper Eemsstraat 1-3 Amsterdam Tel. 448448 Ik weet aan Wlen ik mij vertrouwe Al w isselen ook dag en' nacht. Ik ken de rots waarop Ik bouwe, Hij faalt niet die Uw hulp verwacht. Nu aan de avond van 'mijn leven Breilfi ik, van zorg en strijden moe. Voor elke dag mij hier gegeven, U hoger, reiner, loflied' Zwaantina Zwiers H. Reinders-Bult Drachten, 20 maart 1975. De rouwdienst wordt ge houden op dinsdag 25 maart om 13.30 uur ln de 'Geref. Kerk te DieverJ waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condole ren: na de teraardebestel ling ln de bijzaal van voor noemde kerk. De Bedford Bestel is beter. Beter voor uw zaak dankzij zijn represen tatieve uiterlijk. Beter voor i»w gemoeds rust dankzij zijn minimale afschrijvingen en maximale levensduur. Beter voor uw winstmarges dankzij zijn kiene kilometerprijs en aantoonbaar lagere onderhoudskosten. Beter voor uzelf dankzij zijn volmaakt vlakke laadvloer van 4 vierkante meter op kniehoogte, zijn komfor- tabele kabine, geruisarme motor veilig voorin en behendige bestuurbaarheid. De Bedford Bestel kortom is een goeie zaak. Ook al omdat u hem qua motortype', opbouw en deurkeus helemaal aan uw eisen kunt aanpassen. De Bedford Bestel. In tal van uitvoeringen, 4 motortypes en diverse deur-mogelij khederi v.a. 9.700,-(excl. BTW) ex General Motors Continental. General Motors staat er achter. kom niet met uzèlf in konflikt, wordt lid van het ENIGE KENNISGEVING Op 21 maart is op 78-jarige leeftijd van ons heengegaan Sara Catharina de Vries-van Eykern Ziet Ik maak alle dingen nieuw. Het was de wens van de overledene haar li chaam ter bêschikking te stellen van de we tenschap. Zaltbommel: Oosterbeek: Amsterdam: Westwood, (Can.) Hawthorne (USA): J. de Vries M. G. de Vries-van Weeren C. Lassche-de Vries C. Lassche A. van Doornen-de Vries J. J. Ph. van Doornen Th. de Vries J. de Vries-Grolleman G. de Vries A. J.'de Vries-Verrips en kleinkinderen Zijn naam moet eeuwig eer ontvangen, men loov' Hem vroeg en spa!' De wereld hoor' en volg' mijn zangen. Met amen, amen, na! Psalm 72 11 (oude berijming) Door zijn'Heer en Heiland is thuisgehaald onze lieve Vader en Opa, onze Broer en Zwager Hermann Neumann weduwnaar van Gerrigje Pot op de leeftijd van 72 jaar. Nieuwkoop: H. P. van Aalst-Neumann J. R. van Aalst Hoogeveen: W.Neumann H. Neumann-Lodema Voorthuizen: J.H.Neumann E. W. Rühl De Glind: H. Neumann L. M. Neumann-Bakker Lexington (U.S.A.)M. Neumann W. Neumann-Schulte en kleinkinderen F. C. Beekman-Neumann M. Pot Putten: Amsterdam: Amersfoort, 21 maart 1975. „Birkhoven", Soesterwèg 535. Corr.-adres; Elzencamp 5. Hoogeveen. De'rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 26 maart om 11.30 uur in „Birkhoven", waarna de begrafenis D.V. om 12.30 uur zal plaatshebben op de Begraafplaats „Rusthof" te Amersfoort. Gelegenheid tot condoleren een half üur voor de rouwdienst. ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE door Helmut Bechtel Hoe u de mooiste foto's maakt van grootwild, kleine zoogdieren. Vogels en vissen, vlinders en andere insekten, bomen. bloemen en planten. Technische esthetische aanwijzingen en veie handige '176 bladzijden, met fraaie foto's f i Verkrijgbaar in de boekhandei UITGAVE FOTON - WA Psalm 43 vers 3 en 5. nieuwe berijming. Heden nam de Here uit ons midden, na een moedig .gedragen lijden, onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Floris Cornelis van Tilburg op de leeftijd van 40 jaar, gewoond hebbende te Wageningen. Rijnsburg: F. C. van Tilburg A. J. van Tilburg- Timmerman Hoofddorp: Nagele (N.O.P.): Valkenburg (Z.-H.): N. van Tilburg M. J. van Tilburg- Ravensbergen Floris en Rommie Arie en Korstiaan L. van Tilburg M. J. van Tilburg- van Dijk Floor Dick Adriana Rijnsburg: W. van Tilburg M. J. van Tilburg-de Jong Floris Ysbrand Gerrit Wim Rijnsburg, 22 maart 1975, Burg. Hermansstraat la. De rouwdienst is bepaald op donderdag 27 maart 's middags om 2.00 uur in de Imma- nuëlkerk aan de Kerkstraat te .Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk aan de Zandtlaan. Een ieder die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen wordt verzocht uiterlijk 2.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in een van de zalen van de Immanuëlkerk. Het bestuur van S.S.R.-Wageningen geeft met leedwezen kennis van het onverwachte overlij den na een ernstige ziekte van een mqde-lid Floris Cornelis van Tilburg Voor het bestuur: J. Jansen, h.t. voorzitter, Elbrich Kuipers, h.t. secretaresse Wageningen, 22 maart 1975. Gen. Foulkesweg 30. De vereniging neemt tot en met '27 maart rouw in acht. en eind'lijk eeuw bij U lig Tot onze diepe droefheid ging heden van heen, op de leeftijd van 71 jaar, mijn li< Man, onze lieve Vader en Opa Jacobus Veenendaal Hij is nu uit zijn lijden verlost. Den Haag: T. Veenendaal-de Kort Naarden: C. Tuinman-Veenenda G. N. Tuinman Nick Den Haag, 23 maart 1975. Schoonhetenstraat 41. Thuis geen bezoek - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkair. van het Lozerhof, Randveen 64, bezoek 10.3011.30 uur en van 18.3019.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag maart om 13.00 uur op de Algemene Begra plaats „Westduin", Ockenburghstraat 27, Lo duinen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van begrafenis in dë aula van de bègraafplaats. Heden nam God tot Zich, in de ouderdom 88 jaar, onze lieve Moeder, Groot-'en 0\' grootmoeder Huibertje van Holten weduwe van Cornelis Fijan Haar laatste woorden waren: 'Werp al uw bekommernissen op I Hij zal het wel maken.' G. van Namen-Fijan N. van Namen Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 22 maart 1975. „De Schutse", kamer 513, Cordell Hullplaat: Corr.-adres: N. van Namen. Schiewag 76, F terdam. Gelegenheid tot rouwbezoek in de aula „De Schutse". dinsdagavond van 78 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woen: a.s. om 9.45 uur, door de weleerwaarde hee: G. Spijker in bovengenoemde aula. De teraardebestelling zal plaatsvinden wo dag 26 maart op de Algemene Begraafpl Crooswijk om ca. 10.45 uur. Vertrek vaanf de aula om 10.15 uur. Hiermede wil ik mijn dank betuigen aan di hoofdverpleegsters en al het verplegend person het Van Dam ziekenhuis, voor alle goede zor) dens de ziekte en het overlijden van mijn Mi Mevrouw. A. Romiji Rotterdam, maart 1975. Hogenbanweg 188a.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14