evenslang geëist tegen erdachte van moord op msterdamse kinderen i {PO wil musici neer betalen administratief medewerker J van zitting achter gesloten deuren Prettige kennismaking met Londens stukje wijk- en buurtwerk Ziekenf ondspr emie bejaarden moet op helling, zegt CNV Starfighter valt, piloot ongedeerd FAMILIEBERICHTEN Comtu-Westland, K. S. BOEN, arts medewerk(st)ers bezigheids therapie „SCHRIFT en GETUIGENIS" fW/KWARTET VRIJDAG 21 MAART 1975 BINNENLAND 11 een onzer verslaggevers iTERDAM 'Ik snap niet dat ik het gedaan heb. Ik kan het niet volgen. Ik moet het als in een m gedaan hebben'. Dit zei gisteren de 53-jarige Amsterdamse tijdschriftenbezorger Gerard S., at de officier van justitie bij de Amsterdamse rechtbank, mr. F. H. von Meyenfeldt, levenslange angenisstraf tegen hem had geëist. de behandeling van zijn zaak de rechtbank bekende S. dat ip 4 augustus 1971 de negenja- Bastiaan Bloemena en op 5 stus 1974 de tienjarige He- je Issac om het leven heeft acht. Beide misdrijven pleegde in zijn woning in Osdorp. Het itje, zo bleek uit het verhoor de rechtbank, werd door- S. od uit angst, het meisje in woede. dat Bastiaan Bloemena om het werd gebracht, had S., naar inschrijving in het wetboek van recht, ontuchtige handelingen hem gepleegd. Het jongetje gaan schreeuwen en had ge- 'd zijn ouders te zullen vertel- wat er was gebeurd. Uit angst ontdekking had de tijdschrif- ezorger, al eerder veroordeeld, iaan toen voor altijd het zwij- opgelegd. Het lichaam van de werd, gewikkeld in een twee dagen later gevonden ien recreatieterrein bij Wilnis. Irie jaar later gedode Heleentje die evenals Bastiaan Bloeme- in Amsterdam-zuid woonde, aangetroffen in bosjes bij een stuinencomplex in Amsterdam- d. dringend verzoek van de ver- ïte en diens raadsman, mr. R. Abeln, vond de eigenlijke behandeling van de zaak, het ver hoor, achter gesloten deuren- plaats. De president van de rechtbank, mr. B. van der Waerden, had dit al eerder bekend gemaakt. Het besluit daartoe was vooral gebaseerd op de vrees dat de verdachte bij een openbare behandeling van de zaak zou 'dichtklappen'. Daarnaast werd voorzien, aldus mr. Van der Waerden, dat enkele aan stotelijke, niet in de publiciteit ge komen 'details' aan de orde zouden komen, en de kennisneming daar van zou het leed voor de familie van de slachtoffers nog schrijnen der maken. Een overweging vormde tenslotte ook 'de criminologische ervaring dat perverse en gerucht makende misdrijven andere zieke lijke geesten tot imitatie kunnen brengen'. Deze argumenten wogen volgens mr. Van-der Waerden op tegen 'het feit cjat deze afschuwelijke misdrij ven een ernstige schok in de maat schappij teweeg hebben geracht, zodat het publiek er als het ware aanspraak op heeft de justitiële be handeling mee te beleven'. Om aan dat recht op openbaarheid tege moet te komen, werden requisitoir en pleidooi met geopende deuren gehouden. Voordat de officier van justitie aan het woord kwam, gaf mr. Van der Waerden in aanwezig- TTERDAM Het Rotterdams Philharmonisch Orkest wil snel temming van minister Boersma (sociale zaken) om de salaris van zijn musici te verhogen. Geeft de ministerdie toestem- g niet, dan loopt de kwaliteit .van het orkest gevaar door gebrek mogelijkheden om goede musici aan te trekken of te houden. or H. W. Ledeboer zei de heer J. Oosterlee, diirec- van het RPO, woensdag op een bijeenkomst, waar de planhen het- komende concertseizoen len bekendgemaakt. Het geld, idiigd voor een salarisverhoging, t het orkest. De gemeenteraad Rotterdam stelde het orkest vorig jaar een half miljoen en extra beschikbaar. RPO wil voor zijn musici de le status als die van de leden het Concertgebouworkest in iter dam .Dezen verdienen, om- zij deel uitmaken van het gens de rijksoverheid natio- orkest, twintig procent meer. gaat erom of minister Van vindt of er in Nederland ■lefts is voor een .toporkest naast. Con certgebo uworkest. rigens is het duidelijk weer ge en aantal bezoekers van 150.000 15.000 per jaar voor het bestuur aanwijzing, dat men wat dat eft op de goede weg is. voor dit seizoen zijn er weer n abonnementsseries gepland, de dosering van de hedendaag- muziek betreft brengt men op- uw de meest geavanceerde wer- in een afzonderlijke serie van concerten onder. Dit houdt niet lat de programma's in deze serie luitend uit eigentijdse muziek- taan. en komt er ook namen in ;n als Telemann, Purceli en De- sy (diens laatste ballet Kham- Verder figureren componis- namen als Dallapiccolo, Lutos- ski, Zimmermann, Webern, Van rden en Loevendie, wiens 'Or- in première zal gaan. ntal orkesten Beverige series zijn goeddeels op- >uwd uit het ijzeren repertoire bit oudere composities die wei bekendheid genieten. Van de torkesten noemen wij het Con- t-ajtgebouw Orkest het Philharmo- h Orkest van Moskou onder Ki- Kondrasjin, New Philharmonia iestra, het Residentie Orkest Ier Martinon, het Nationaal Or- van' België onder André Van- noot en het Radio Philharmo- ch Orkest dat door Karlheinz ckhausen zal worden geddri- rd. Naast tal van nieuwe namen medewerkende solisten (zoals :ene Indjic, de pianist die vorig r in Israël tweede werd in het linstein-concours) treft men "algemeen bekende solisten aan Francescatti, Henryk Szering, ristian Ferras, Wolfgang Schnei- •hann, viool en de pianisten rtha Argerich, Andor Foldes, Gi- Bachauer, Radu Lupu, en vele leren, waaronder een verheu- id aantal orkestleden. Een tien grammofoonplaten zijn of wor- vervaardigd, o.a. een integrale lame van Richard Strauss' Ro- ikavalier. deze maand gaat het orkest tournee langs de oostkust van Verenigde Staten. Het 147 man lende gezelschap vertrekt aan- an de woensdag van Schiphol ar Miami. Het orkest zal in vier weken tijds vrijwel dagelijks een concert geven, met uitzondering van de zondagen. Op het programma staan in totaal 24 concerten in de staten Florida (met name enkele in Miami ep Miami Beach), Georgia, Alabama, South en North Carolina, Washing ton, Delaware Pennsylvania, New Dubbelleven York City (Carnegie Hall) en tot slot op zaterdag 25 april in Wilkes- Barre (Pennsylvania). De terugkeer op Schiphol wordt verwacht op maandag 28 april. Voor volgend jaar is een buitenlandse concertreis van drie weken gepland naar Duitsland en Oostenrijk. heid van het publiek een samen vatting van het achter gesloten deuren besprokene. In zijn requisitoir nam mr. Von Meyenfeldt afstand van de aanbe veling in het rapport dat twee psychiaters en een psycholoog over S. hebben uitgebracht. In het rap port wordt de rechtbank geadvi seerd S. langdurig ter b'eschikking van de regering te stellen of te doen opnemen in een inrichting die een intensievere begeleiding biedt dan een gewone gevangenis. Uitzichtloos Volgens het rapport is S. een ge vaar voor de maatschappelijke orde en is een langdurige verwijdering uit de maatschappij noodzakelijk. Verpleging in een psychiatrische inrichting wordt niet noodzakelijk geacht, hoewel volgens de deskun digen S. wel verminderd toereke ningsvatbaar voor zijn daden is. Met betrekking tot de kans op ge nezing spreekt het rapport van een uitzichtlose situatie. Vooral op grond van die uitzicht loosheid achtte de officier een blij vende, en niet slechts langdurige, verwijdering van S. uit de samenle ving noodzakelijk. 'Men zou', be toogde hij, 'intens medelijden met deze verdachte kunnen heben, een man met weinig diepgang en ge voel, een schip zonder kiel of zwaard. Maar op bijna elke bladzij de van het over hem uitgebrachte rapport komt ook zijn harde ego centriciteit naar voren. De ver dachte is praktisch ongevoelig voor de persoon en belangen van ander en'. Volgens mr. Von Meyenfeldt was S. 'verslaafd aan zijn pedofiele nei gingen' en had hij ook nooit gepro beerd aan die neigingen het hoofd te bieden. Hij wees erop dat S. van 1971 tot 1974, dus nadat hij Basje Bloemena om het leven had ge bracht, een intensieve relatie met een jongetje heeft onderhouden. De officier twijfelde eraan of S. wel verminderd toerekeningsvatbaar is, 'gezien de uiterst rationele, haast geslepen wijze waarop de sporen werden uitgewist', In zijn requisitoir zei mr. Von Meyenfeldt te hebben overwogen tegen S. een gevangenisstraf en terbeschikkingstelling van de rege ring (tbr) te eisen. Hij had' die gedachte verworpen, omdat naar zijn mening de beschenning van de maatschappij voorop staat. Leven slange gevangenisstraf, aldus de of ficier, zou S. ook beter tegen zich zelf beschermen. Een strakke bege leiding in een gevangenis noemde hij van belang ter voorkoming van zelfmoord, 'die niet denkbeeldig is'. En ook in een gevangenis, over woog hij, 'is "misschien toch thera peutische behandeling mogelijk'. ROTTERDAM In Londen houdt het begrip 'commune' een organisa tie in met overheidssubsidie die zich bezig houdt met het werk rond een buurthuis en de Dance Theatre Commune, die enkele da gen naar ons land kwam voor een paar voorstellingen in Amsterdam en in De Lantaren in Rotterdam heeft dan ook geen andere preten ties dan van dit buurtwerk een stuk creativiteit te laten zien, in dit geval op het gebied van de dans kunst. Zij heeft een eigen studio in het buurtcentrum, dat gevestigd is in wat zeker niet een van de rian- ste straten van Londen is, met zelfs een elektronische geluidsinstallatie, waar veel van de elektronische muziek werd geboren, waarmee de getoonde dansen wor den begeleid. Wat we zagen was in deze volsla gen pretentieloosheid een verfris sing. Mooi danswerk, dat professio neel werd gebracht, maar aan de choreografie en opbouw daarvan heeft de hele buurt meegewerkt. Vol fantasie, met interessant expe,- rimenteel werk. Soms voortbou wend in de lijn van de Amerikaan Alwin Nicholais: de dansers gehuld in zak-achtige kledij, waarin zij tot dansende objekten werden. Dan weer dansend tegen een achter grond van politiek getinte licht beelden, hevig geëngageerd met de spanningen in de wereld, maar als dans interessant en boeiend. Ook wel een simpel abstract stukje werk in het wit. charmant en wat ro mantisch. Dan weer allerlei fratsen met doosjes en kisten. En ook een duet in yoga-achtige bewegingen dat zich ontlaadde in een fel soort gevecht, waarin de partners een prachtige verbinding tot elkaar bouwden. Veel afwisseling, enorm enthousias me en een aantrekkelijke kennis making met de manier, waarop in een Londens buurthuis creativiteit wordt opgewekt en geleid. De raadsman van S. ging diep in op de persoonlijke achtergronden vap zijn cliënt. Uit zijn pleidooi bleek dat \S.altijd een dubbelleven had moeten leiden, omdat hij wist welke zware sancties de maatschap pij op zijn pedofiele geaardheid stelde. In 1941, was 19 jaar oud, was hij al wegens die geaardheid tot een gevangenisstraf Veroor deeld. Zijn straf zat hij uit in gevangenissen onder regiem van de UTRECHT —Het CNV meent, dat de ziekenfondspremie voor bejaar den dringend op de helling moet. Gebleken is dat in een aantal ge vallen bejaarden met een klein aanvullend pensioen er in hun in komen op achteruit gaan in plaats van vooruit. In 'De Gids rekent het CNV voor dat een bejaard echtpaar dat alleen een AOW-uitkering van 10.908 gul den per jaar ontvangt, een zieken fondspremie van 18,20 per maand betaalt. Wanneer echter dat aan vullend pensioen 360 gulden per jaar bedraagt overschrijdt het tota le inkomen een premiegrens in de bejaarden verzekering en springt de premie omhoog tot ƒ54,40 per maand (een stijging van 434,40 per jaar). Die premiestijging is groter dan het aanvullend pensi oen. Wie zo'n pensioentje krijgt gaat er dus in feite 74,40 per jaar op achteruit. Het CNV meldt dat er achter de schermen al wordt gedokterd om deze onverteerbare zaak uit de we reld te helpen. 'Het nare is' aldus het CNV', dat dit een bijzonder vervelend gevolg is van een heel goede maatregel'. •Vorig jaar is na melijk de premie voor de mensen met de laagste inkomens in de bejaardenverzekering verlaagd. Toen is evenwel niet voorzien dat dit extraatje voor bejaarde met een klein aanvullend pensioen nadelig zou uitpakken. 'Natuurlijk moet dit stukje onrecht zo snel mogelijk verdwijnen' aldus het CNV. Een echt goede oplossing wordt pas mogelijk bij de invoering van een volksverzekering tegen ziektekosten. Maar daar kan niet op worden gewacht. Er moet op korter termijn een verbetering ko men in de bestaande bejaardenver zekering'. VEGHEL Een Starfighter van de vliegbasis Volkel is gisteren op een weiland onder Mariaheide in de gemeente Veghel neergestort. De vlieger verliet met de schietstoel het toestel tijdig en kwam onge deerd op de grond terecht. Het toestel keerde terug van een fotoverkenningsvlucht. Het is de 42ste Starfighter die verongelukt is sedert de luchtmacht dit type in 1963 in gebruik nam. Duitsers, die hem zijn afwijking goed inpeperden, zoals mr. Abeln het uitdrukte. In 1952, toen hij inmiddels in het geheim vele pedofiele contacten had gehad, werd hij nogmaals tot een vrijheidsstraf veroordeeld, waarop zijn vroiïw, die nooit van die contacten Jiad geweten, van hem scheidde. Zijn tweede vrouw hoorde ook pas na zijn jongste arrestatie dat S. pedofiel is. Vooral de angst dat ook zijn tweede vrouw van hem zou scheiden, had voor Basje Bloemena fatale gevolgen. De verdediger legde er de nadruk op dat S. ook door de deskundigen niet wordt beschouwd als een mis dadiger, maar als een man die, opgegroeid in een jongenstehuis, is geworden tot een 'eenzame, scheef gegroeide, zielige, zo niet tragische figuur'. Hij drong aan op een me dische en psychotherapeutische be handeling, waarbij hij ter sprake bracht dat S. de wens te kennen heeft gegeven mede door middel van een operatieve ingreep gene zing te vinden. In zijn laatste woord betuigde S. zijn deelneming met de ouders van de slachtoffertjes. 'Ik heb ontzet tend spijt, al is dat te zacht uitge drukt'; Hij begreep niet dat hij dit had kunnen doen: 'Ik b,en altijd ontzettend goed voor kinderen ge wéést. Als er een kinderpartijtje was, dan was ik de organisator, en helemaal niet om de sex'. S. liet ook weten dat zijn vrouw en vier kinderen hem niet verstoten heb ben en hem ook willen opvangen als hij weer vrij komt. De rechtbank zal op 3 april uit spraak doen. De-heer en mevrouw Thoomes-Vreugdenhil geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Laurens Jan Gerhard 19 maart 1975. Faustdreef 145, Utrebht. Tijdelijk: St. Anthonius Ziekenhuis, Utrecht. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Geheel onverwacht heeft de Here van ons weggenomen mijn innig geliefde Man en onze zeer zorgzame Vader Adriaan de Vos in de leeftijd van 46 jaar. H. de Vos-Kloeze Bob en Henk Amstelveen, 20 maart 1975. Van Heuveh Goedhartlaan 601. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 24 maart om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertek van huis ongeveer 13.15 uur. „Gelijck het gras, soo sijn des menschen dagen, Hij bloeyet met vermakelijk behagen Gelijck een bloem, ontloken op het velt: Maer, als de winter daer eenmael overdrijvet Op hare stee sy langer niet en blij vet Ja men en siet niet waer se was gestelt." Revius. Heden nam God in Zijn heerlijkheid op onze lieve Oom Anthonie Pieter Calliber r in de ouderdom vaijt 90 jaar. maar de goedertierenheid des Heeren is van eeuwigheid tot eeuwigheid, over wie Hem vrezen." Trinette C. Calliber Familie Hoogenkamp 's-Gravenhage, 20 maart 1975 Haags Hervormd Rusthuis „Oostduin", Goetlijfstraat 5. Correspondentie-adres: T. C. Calliber, Kornalijnhorst 282. Geen bezoek. - Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst zal worden gehouden in de Kerk- zaal van het Rusthuis maandag 24 maart om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 12.15 uur op „Westduin", Ocken- burghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Heden nam God tot Zich, mijn lieve Man, onze beste Vader en Grootvader Johan Willem Stevenson op de leeftijd van bijna 79 jaar. „Zalig zijn de doden die in de Heer sterven". Den Helder: Hoogeveen: Driebergen: Den Helder: Rijswijk (Z.H.): Almelo: Monnickendam: Den Helder: H. Stevenson-Praamsma M. G. Stevenson H. Th. Stevenson-Kuipers M. Stevenson H. Stevenson- Boendermaker R. M. de Jong-Stevenson C. de Jong F. Plaatsman-Stevenson F. Wassink-Stevenson B. J. Wassink H. Stevenson J. W. Stevenson A. M. Stevenson-Kramer en Kleinkinderen Den Helder, 20 maart 1975. Kanaalweg 83. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 22 maart van 1920 uur in de aula van de algemene uitvaartvereniging Den Helder, Middenweg 152. De rouwdienst zal worden geleid door ds. H. Koetsveld en zal plaatsvinden op maandag 24 maart om 13.30 uur in de Bethelkerk aan de Spoorstraat 12. Op uitdrukkelijk verzoek zal.daarna de teraar debestelling in de eigen familiekring plaats vinden. Geen toespraken Geen bloemen. het coöperatief toeleveringsbedrijf voor de glastuinbouw, vraagt voor haar afdeling verwarming een Sollicitanten met enige technische kennis genieten de voorkeur. Sollicitaties te richten aan: Comtu-Westland, Patijnenburg 4-6, Naaldwijk. Tel. 01740-25951. Tandheelkundige praktijk van M.i.v. 24 maart verplaatst van Mauritsweg 48 naar Mauritsweg 42, Rotterdam Het plaatsen van prothese na trekken. Kunstgebitten. Tel.: 010-128706-133072-123237, b.g. 01807-16929. Wij denken aan kandidaten die in het bezit zijn van het diploma Middelbare Arbeidstherapie (M.A.T.) of het diploma bezigheidstherapie van het Nederlandsche Roode Kruis. Informaties kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling bezigheidstherapie (05964) 2 31, toestel 336. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van de PSYCHIATRISCHE INRICHTING GROOT BRONSWIJK Wagenborgen - - Inplaats van kaarten Heer, wil ons genadig zijn. Trek ons hart naar Boven- leer ons, wars van allen schijn. Steeds Uw liefde loven. De Heere heeft van onze zijde weggenomen Geertje van Reeuwjjk onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante, op de leeftijd van 71 jaar. Abbenes: N. van Reeuwijk M. K. van Reeuwijk- Oosthoek Betty Wim Vijfhuizen: P. van Reeuwijk A. F. van Reeuwijk- van 't Riet Wim en Rina Bart en Edith Cor en Carla Anneke en Henk Abbenes, Hoofdweg 1906. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 22 maart a.s. 1.00 uur n.m. in de Hervormde Kerk te Abbenes, waarna de teraardebestelling op de Hervormde Begraafplaats aldaar 1.45 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de consistorie kamer van bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Door een ongeval is van ons heengegaan Pieter Bakhuizen oud 30 jaar. Hij was als vormingsleider verbonden aan het vormingscentrum Noord Oost Veluwe te Heer- de. Bestuur, staf en cursisten zullen dankbaar blijven gedenken wat hij in zijn dagelijks werk voor hen heeft betekend. De teraardebestelling zal maandag om 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Pijnacker. Stichting Vormingswerk voor de werkendp jeugd van de Noord Oost Veluwe, Griftstraat 10 te Heerde. Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame. Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Afina Elisabeth Metfer-Broertjes op de leeftijd van 79 jaar. Amersfoort: L. van Oenen-Meijer J. D. van Oenen Uithoorn: D. S. Meijer Amstelveen: N. Meijer H. Meijer-van der Kreeft Amstelveen: G. Meijer M. E. Meijer-Egas Tiel: F. A.M. Meijer K. E. Meijer-Kors Kleinkinderen en achterkleinkind Amstelveen, 19 maart 1975. Correspondentie-adres: L. van Oenen-Meijer, Stephensonstraat 41, Amersfoort. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 22 maart om 10 uur op de begraafplaats „Zorg- Vlied", Amsteldijk te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het plotseling overlijden van onze Medebroe der, de Heer S. van der Baan heeft ons diep geschokt. Wij danken de Heer voor het werk. dat onze broeder voor de komst van Zijn Rijk verrich ten mocht. In onze verbijstering bidden wij om Zijn ont ferming voor mevr. van der Baan en haar kin deren. De Kerkeraad Algemene Zaken en de Wijkkerkeraad „Stationswijk" van de Gereformeerde Kerk te Drachten. Drachten, 18 maart 1975. Ik ben de opstanding en het leven. Wie ln mij gelooft zal leven, ook al sterft hij- God nam tot Zich onze oudste Broer, Zwager en Oom Sieberen van der Baan echtgenoot van A. Bos. Oud 61 jaar. -J. A. van der Baan J. van der Baan- Capelle J. G. C. van der Baan A. G. P. van der Baan- Rhoon H. van der Baan C. J. van der Baan- Bosscha J. W. Bosscha H. J. Bakker van der Baan H. Bakker A. van der Baan- van Alphen neven en nichten. Amstelveen. 20 maart 1975. Psalm 90 Voor ons geheel onver wacht heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa - Teunis den Besten op de leeftijd van 80 Jaar. Uit aller naam: J. den Besten-van Wijk Rotterdam, 18 maart 1975. Maskerbloemstraat 16a. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7.308 uur ln de rouwkamer van het Bergwegziekenhuis, Bergselaan 62 en na de be grafenis ln de kapel op be graafplaats. De begrafenis zal plaats vinden D.V. maandag 24 maart op de Algemene Be graafplaats Crooswijk na aankomst ln de Kapel om 2.30 uur. „Hoe zalig is het volk. dat naar Uw klanken hoort". Psalm 89-7, oude berijming. Heden nam de Heere tot Zich, voor ons nog vrij on verwacht, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader. Grootvader, Broer en Oom Teunis Pieter Overwater op de leeftijd van 80 Jaar. G. Overwater-Bos T. Overwater E. Overwater-Post Culemborg: A. Overwater A. Overwater- v. d. Schaaf Kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 20 maart 1975. Sourystraat 18b. Geen bloemen Geen toespraken De overledene ligt opge baard ln de rouwkamer van het Eudokiaziekenhuls, in gang Bergsingel te Rotter dam. Bezoek zaterdagmid dag van 16-16 uur. De begrafenis zal plaats vinden maandag 24 maart a.s. op de algemene be graafplaats Crooswijk na aankomst in de kapel te 11 uur. Vertrek vanaf Soury straat 18b te 10.40 uur. Afd. UTRECHT ZONDAG, 23 MAART 1975. Oosterkerk, Maliebaan, 5 uur Ds. W. C. v. d. Brink, Nleuw- Loosdrecht. DONDERDAG. 27 MAART, 's-avonds 8 uur. Bijbelkring Oosterkerk: Ds. G. J. Pontier, Zacharla 1 t.m. 6. DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van belangstelling, onder vonden na het overlijden vap mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Opa Jacob van Dam betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Mede namens de kinderen en kleinkinderen Chr. van Dam-de Bruijn Maasdijk, maart 1975. Korte Kruisweg 76.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 11