drie hoven HET PARGDL b v LANDELIJK KONTAKTMAN Huizen opknappen kost geld. Maar de overheid helpt. „Als je vier uur per dag achter het stuur zit, weet je wel wat komforten veiligheid werkelijk waard zijn. Daarom rijden wij Mercedes Diesel!' medewerk(er)ster DIACONESSENHUIS-REFAJA DORDRECHT Maak nu gebruik van de regelingen. zieken verzorgenden gediplomeerde bejaarden verzorgenden afdelingshoofden waarnemend afdelingshoofden verpleeg kundigen A en/ofB zieken verzorgenden Mercedes Diesel. Klasse als geen ander. TROUW KWARTET DINSDAG 18 MAART 1975 PS14 UNILEVER X V. ROTTERDAM 4% AFLOSBARE CUMULA1 IEF-PKEI ERENTE AANDELEN De Raad van Bestuur bericht, dat de tweede uitkering ad 2% over het boekjaar 1974, uitma kende 2.per aandeel van nominaal 100.van 1 april 1975 af verkrijgbaar zal zijn. onder aftrek van 25% divi dendbelasting ad 0.50. Op dividendbewijs no. 57 zal aldus worden betaald: 1.50 per bewijs van 1 aan deel en 15.per bewijs van 10 aan delen ten kantore van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V.: Plerson. Heldring Plerson; Algemene Bank Nederland N. V. alle te Amsterdam. Rotterdam en 's-Gravenhage. De voorzitter van de commissie voor financiën van het Electriciteitsbedrijf voor Groningen en Drenthe brengt hierbij ter open bare kennis dat een openbare vergadering van genoemde commissie zal worden gehouden op donderdag 20 maart 1975 om 9.00 uur in het hoofd kantoor van het E.G.D., Winschoterdiep 50 te Gro ningen. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op dinsdag 25 maart 1975 ten provinciehuize. Achter St. Pie- ter 20 te Utrecht, in een open bare vergadering zullen be handelen de tegen het bestem mingsplan 'Muijeveld' der ge meente Loosürecht ingediende bezwaarschriften. Deze vergadering zal. ln tegen stelling tot hun eerder kennis geving. aanvangen om 9.00 uur in plaats van om 12.00 uur. H. W. DAMES Op korte termijn kan er in ons moderne ziekenhuis een administratief medewerk(er)ster worden ge plaatst. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van een MAVO-4, HAVO of gelijkwaardig diploma. Type-ervaring is vereist. Onze gedachten voor deze functie gaan uit naar een medewerk(er)ster van 1720 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis, Postbus 444 te Dordrecht. Wibautstraat 131, Amsterdam Tel. 020-914400 Op kortetermijn zoeken wij een jong Voor het advertentie-bedrijf De aard van deze funktie verlangt inzicht op het gebied van de marketing en in het bijzonder de reclame alsmede be kendheid met de moderne technieken ten aanzien van me diaplanning. Er wordt gewerkt in een klein team, dat bij zijn activiteiten wordt ondersteund door een afdeling marketing en media- research. Indien u belangstelling heeft voor deze aantrekkelijke funk tie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de perso- neelchef commerciële sectoren van Het Parool B.V., Wibaut straat 131 in Amsterdam. Ook kunt u telefonisch informaties inwinnen bij F. Romeijn. Er zijn veel goede vooroorlogse woningen in Nederland. Wel stevig en sterk, maar niet aangepast aan de huidige woonetsen. Er ontbreekt bijvoorbeeld een geriefelijke keuken, een behoorlijk toilet of een douche aan. Om die woningen op te knappen is vrij veel geld nodig. Daarom helpt de overheid u - particuliere huiseigenaar - met subsidie. Subsidie (tot ten hoogste f 4.900.-) kan worden verkregen voor het verbeteren van vooroorlogse huur- en eigen woningen. Als die woningen echter liggen in een door de gemeenteraad aangewezen rehabilitatiegebied, kan men in vele geilen meer subsidie krijgen, namelijk 35% van de g3bdgekeurde verbeteringskosten. Informeer bij uw gemeente of uw woning in een rehabilitatiegebied ligt verbetering van woningen verbetering vaneen wocnwtjk (rehabilitatie) Het aanvragen van de subsidie. Door wie, waar en wanneer? Vóór er aan het werk wordt begonnen, vraagt de eigenaar de subsidie aan bij de gemeente. Oók als de huurder in overleg met de eigenaar zelf zijn woning laat verbeteren. In dat geval kan de subsidie door de gemeente worden gestort op een bank- of girorekening van de huurder. Meer informatie? In het (groene) vouwblad "Verbetering van woningen en woonbuurten" leest u meer over de subsidieregeling voor het verbeteren van particu liere woningen die niet in een rehabilitatiegebied liggen. In het (oranje) vouwblad "Verbetering van een woonwijk" vindt u meer over de subsidie regeling voor het verbeteren van woningen, die wél in een rehabilitatiegebied liggen. Beide vouwbladen kunt u gratis afhalen bij de gemeente. Putoiikatfe van hrt ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Voor ons verzorgingshuis mef op dit moment 235 bedden, inclusief de ziekenboeg en een binnenkort te verwachten uitbreiding, is nog plaats voor Voor inlichtingen over deze functies kunt u bellen met Mevr. H. Sluiter- Szper onder nr. 020 -17 74 05. Amsterdam-Slotervaart. "De Drie Hoven" is een modern verpleeg- en ver zorgingscomplex voor ruim 600 bejaarde mensen, gebouwd in opdracht van de N.C.H.B. Wij zijn bezig een hecht team van medewerkers en medewerksters op te bouwen, die mee willen helpen om goed en verant woord te gaan verzorgen en verplegen. In ons verzorgingshuis en ons verpleeghuis zijn nog vacatures die u hiernaast vermeld ziet staan. Wij nodigen u uit om te rea geren, telefonisch of schriftelijk. In het laatste geval kunt u dit doen door uw brief te richten acn: Stichting "De Drie Hoven", Louis Chrispijn- straat 50, Amsterdam- Slotervaart, t.a.v. Heer J. J. H. Groenewold, hoofd personeelszaken. ln ons verpleeghuis met 10 afdelingen van elk 25 bedden, waarvan wij binnenkort de 6e afdeling willen openen, is nog plaats voor: Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen (020 - 17 74 05) met Mevr. M. W. Onderdelinden. J je komt in een Mercedes Diesel op een prettige manier tot rust. Je past je rijstijl aan de wagen aan. En je komt uitgerust en op tijd op je bestemming". Aktieve en passieve veiligheid. „Natuurlijk zijn er nog meer faktoren,die de verkoopleiders van Gouda's Glorie tot zeer tevreden Mercedes Diesel rijders maken. Zoals bijvoorbeeld de veiligheid. In een Mercedes Diesel weet je, dat zowel aan de aktieve veiligheid als aan de passieve veiligheid alle aandacht is besteed". Enoveral service. Ook de kwaliteit van het dealernet speelde een rol. De zeven Mercedes rijders van Gouda's Glorie wonen Alercedes Diesel: kostentecbniscb de aantrekkelijkste her en der verspreid in het land. En overal kunnen zij op vakkundige service rekenen. Zoals de heer Hamstra zelf, die in Giethoorn woont. Hij heeft voor zijn dealer in Meppel maar één woord: „Grandioos". „Gemiddeld", zegt hij, „tijden de wagens bij ons zo'n 300.000 kilometer. Ik ben nu aan mijn tweede wagen bezig. Probleemloze auto. Heeft mij nog nooit in de steek gelaten". Volle tevredenheid bij Gouda's Glorie dus. Ook daar zag men in,dat de küometerprijs van een Mercedes Diesel bij zo'n 26.000 km per jaar lager ligt dan bij een benzinewagen van rond de 15 müle. En dat komfort en veiligheid dus best ekonomisch verantwoord kunnen worden. Het Mercedes-Benz Diesel - programma omvat: 200D-220D- 240D en NIEUW240D 3.0. Imp.:AGAM B.Y,Reactorweg 23,Utrecht,tel.050-451911. Als één van de grootste margarine- fabrikanten van ons land kent men bij Gouda's Glorie het belang van een geolied lopend bedrijf. Dat dan ook aan het wagenpark hoge eisen worden gesteld, wat betreft zuinigheid en betrouw baarheid, is een logische zaak. uitrusten terwijl je rijdt! h %&i*ï v v Met zeven gewestelijke verkoop leiders, die in hun auto zo'n 50.000 km per jaar afleggen, moet die autokeuze ekonomisch verantwoord zijn. De heer J. Hamstra, gewestelijk verkoop leider N.O.Nederland: „Wij hebben een prettig, uiterst nuchter bedrijf. Natuurlijk speelt onze persoonlijke voorkeur voor een bepaalde auto een rol. Maar men zou die keuze niet volgen, als het ekonomisch niet verantwoord zou zijn. Ons bedrijf, met hoge omzetsnelheden en lage winstmarges, vraagt om zo'n kosten- kritische benadering. Het is gewel dig dat de Mercedes Diesel juist kostentechnisch zo goed zit" Ontspannen rijden is veilig rijden. „Als auto is de Mercedes Diesel voor ons natuurlijk uniek. Dat komfort, die veiligheid,die totale perfektie. Ik rijd zo'n 70.000 kilometer per jaar en breng gemiddeld zo'n vier uur per dag door in de auto. Dan ga je een goede zit, een soepele vering en een royaal interieur pas echt waar deren. Sinds ik Mercedes Diesel rijd", zegt de heer Hamstra, „is de tijd definitief voorbij dat ik geradbraakt uit een auto stapte. Sterker nog:

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16