Dus:Tar vo moutbrood wordt gebakken door uw eigen warme bakker en In't groot. 't Is maar waar u het koopt. Goedemorgen. Mag Tarvo eventjes iets rechtzetten? 't Gaat nameli jk om een aantal misverstanden tussen u en ons. Zo'n 95 van de 100 Nederlanders kennen na 40 jaar de naam Tarvo wel. Daar zijn we blij mee. Veel van die mensen menen echter te weten dat Tarvo moutbrood iedere morgen in de eigen Tarvo fabriek wordt gebakken. Oelala... misverstand nummer een. Tarvo maakt al 40 jaar lang alleen maar 't meeL En levert de bakkers het bakrecept en de losse Tarvo verpakking. Dat meel noemen we Tarvo meel Maar we zijn nog nooit om 3 uur 's nachts opgestaan om van ons Tarvo meel ook Tarvo moutbrood te gaan bakken. Dat doet de bakker voor u. Met het maken van meel hebben we echt onze handen wel vol Bijvoorbeeld om dejuiste graansoorten te zoeken. En dejuiste verhoudingen. Zodat u er zeker van kunt zijn dat Tarvo boordevol mineralen, eiwitten en vitaminen zit. Om maar te zwijgen van een tiental controles. Een aantal andere mensen gelooft dat Tarvo alleen maar door de warme bakkers wordt gebakken. Niet helemaal waar. Misverstand nummer twee dus. Want een deel van ons goedgekeurde Tarvo meel gaat tegenwoordig naar de bakkerijen die ook voor supermarkten bakken. Daar wordt 't met zorg in 't groot gebakken. Terwijl het overige van ons goedgekeurde Tarvo meel naar uw eigen warme bakker op de hoek gaat. En ja hoor, zo rond 3 uur 's nachts gaan licht en oven aan. Gaat uw eigen bakker persoonlijk voor u Tarvo moutbrood bakken. Lekker vers. En gezond. Zo zit dat. 't Is maar net waar i het koopt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22