In de Opel Rekord 2100 D merkt u pas aan de pomp dat u diesel rijdt. Want hij is snel, geruisloos en goedkoop! Uü vrije universiteit amsterdam FAMILIEBERICHTEN BEDRAG L1TERPRIJ5 secretaresse hoofdleerkracht ten behoeve van het bijzonder gymnastiekonderwijs TROUW/KWARTET VRIJDAG 14 MAART 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. Geboren: Michael Jan Zoon van 1414 E. Citrusstreet Apt. 19 San Bernardino 92404. Callfornlë Onze gemeente is bedroefd door het overlijden van Dr. P. J. Richel emeritus predikant te Heemstede Hij verkondigde hier vele malen het evangelie. Vooral de jeugd zal hem dankbaar gedenken voor de unieke catechisatielessen, die hij voor hen verzorgde wanneer onze gemeente vacant was. De Gereformeerde Kerk van Zandvoort. Wij dan gerechtvaardigd uit het geloof, heb ben vrede met God door onze Heer Jezus Christus. (Rom. 5 1) De kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Culemborg geeft met droefheid kennis van het overlijden van Ds. H. M. Ploeger op de leeftijd van 82 jaar. Wij gedenken hem als een trouw dienaar van het evangelie van Jezus Christus. Gedurende 16 jaar heeft hij zich met toe wijding en liefde aan onze gemeente gegeven (1930—1946). De Heere trooste zijn vrouw. Namens de kerkeraad: Ds. J. G. Meynen, praeses C. A. Knol, scriba De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 14 maart in de Tabernakelkerk te Apel doorn, aanvang 13.30 uar, waarna de teraarde bestelling plaats vindt om 15.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ug- chelen. Culemborg, 12 maart 1975. De Raad van de Gereformeerde Kerk te Goor heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van zijn vroegere Predikant Ds. H. M. Ploeger Met dankbaarheid gedenken wij hoe hij ge durende de jaren 19461959 het Evangelie van zijn Heer onder ons verkondigd heeft. Namens de Raad voornoemd: Ds. H. G. Rang, praeses; G. M. de Jong, scriba. Heden behaagde het de Heere na veel lijden van ons weg te nemen in de hope des eeuwi gen Levens mijn innig geliefde Vrouw en onze zeer geliefde en zorgzame Moeder, Behuwd- moeder en Grootmoeder Johanna Wilhelmina Waasdorp geboren Van Dee, op de leeftijd van 79 Jaar. „En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op 17". Psalm 39 8. Rhenen: J. P. Waasdorp Putten (Gld.)A. A. van Bart-Waasdorp C. van Bart Peter, Ineke, Jan Willem IJzendoorn: W. H. Waasdorp G. M. Waasdorp-Krouwel Joop, Roel. Mark. Wlm, Erik Rhenen. 12 maart 1975, Rozenlaan 69. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op maandag 17 maart a.s. om 14.45 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Putten. Vooraf wordt om 14.00 uur een rouwdienst ge houden in de aula (Chr. Ger. Kerk), Molen straat 33 te Putten. Zij die de dienst willen bijwonen worden ver zocht om 13.45 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond 15 maart a.s. van 19.30 tot 21.00 uur te Putten, Harderwijkerstraat 77 of na afloop van de be grafenis. Geen bloemen. In Jezus ontslapen, in de volle zekerheid des ge- loofs. onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Dirk Gerrit Mans Sr. weduwnaar van Johanna Geertruida Snoek, eerder van Grietje Wilhelmina Fuykschot, op de leeftijd van ruim 100 jaar. Sliedrecht: J. Versteeg gehuwd geweest met C. M. Mans A. Versteeg-Versluis Rotterdam: E. A. Mans J. Mans-Lockhorst Wageningen: A. E. Mans C. Mans-v.d. Broek Giessen (N.-Br.)F. F. Mans Andel (N.-Br.): C. A. Mans J. Mans-v.d. Hammen Costa Mesa (Califomlë)E. Filet-Mans F. W. Filet Costa Mesa (Californië)J. P. Mans Klein- en achterkleinkinderen Giessen (N.-Br.), 12 maart 1975, Den Dissel 2. De rouwdienst zal gehouden worden op 17 maart 1975 1.30 uur namiddags in de Gerefor meerde Kerk te Andel (N.-Br.), waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk te Andel (N.-Br.). Liever geen bezoek aan huis. God zal zijn waarheid nimmer krenken, maar eeuwig zijn Verbond gedenken. Psalm 105 5. Heden behaagde het de Heere van ons te ne men. zacht en kalm. na een kortstondige ziek te, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Maria Verhei-Dijkhuizen weduwe van Philippus Cornells Verheij, op de gezegende ouderdom van ruim 86 Jaar. M. C. Verheij M. Verheij-Bal C. Ph. Verheij Kleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 12 maart 1975, Meeuwenhof 63. Condoléancebezoek: 's avonds van 79 uur. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben maandag 17 maart om 2.30 uur ln het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van het sterfhuis om 2 uur. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Ariën van Beinum op de leeftijd van 70 Jaar. „Wie U aanroept in de nood vindt Uw Gunst oneindig groot" Vijfhuizen: M. J. van Beinum-Gehrels Gerlach Sjon Arjan en Frea Annelies Mar ja Vijfhuizen, 13 maart 1975. Spieringweg 536. Vader is thuis opgebaard. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 17 maart om 14.00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofd dorp aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in één der ontvangkamers op de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gerrit Jan Vermeer Hij mocht 70 jaar worden. Zijn lievelingspsalm was Ps. 138 (onberijmd). Arnhem: J. J. Vermeer-de Jongh Kaatsheuvel: M. Westerveld-Vermeer J. Westerveld Winterswijk: L. H. Visscher-Vermeer C. F. G. Visscher Arnhem: J. G. Meijer-Vermeer A. Meijer en kleinkinderen Arnhem, 12 maart 1975, Rijnkade 64. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Bezoek aldaar van 19.15—20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 15 maart a.s. om 10.30 uur in voornoemde aula, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats (Noord) te Oosterbeek. Openb. 14 13. In de ouderdom van 82 jaar is heden in Chris tus ontslapen onze lieve Vader, onze fijne Opa, ons aller onvergetelijke Vriend Cornelis Slump sedert 12 december 1971 weduwnaar van Hermlna de Goede. Grand Rapids (U.S.A.): P. Koning-Slump P. Koning Apeldoorn: H. Slump S. W. Slump-Mulder Leidschendam: H. Slump H. Slump-Harmsma Kleinkinderen en achterkleinkind Apeldoorn, 13 maart 1975. Correspondentie-adres: Rhienderstein 3. Apeldoorn. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Monutastichting", Loolaan 67 te Apel doorn, waar op vrijdag en zaterdag van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid is het condoleantieregister te tekenen. Op maandag 17 maart zal, na een dienst van Woord en Gebed in de Aula van de Algemene Begraafplaats te Wolvega, die om 10.30 uur aanvangt, de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de aula. Op haar 84e verjaardag ontsliep in haar Heer en Heiland onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Arendina Mos Sandown (Z.-Afr.): C. Knoester-Mos Scheveningen: A. Mos Groningen: A. Mos-Hofstede Neven en nichten Scheveningen, 12 maart 1975, Jurriaan Kokstraat 162. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Bezoek 's avonds van 78 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 15 maart te 11 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van ,,'t Statenhuys" te 10.45 uur. Prijzen ine!. BTW en ex. General Motors Continental Rotterdam. Bij het Instituut voor Sociale Geneeskunde is plaatsings mogelijkheid voor een t.b.v. Basiscursus Sociale Geneeskunde. Deze functie omvat secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de medewerkers; administratief-organisatorische taken voor de Basiscursus; bewaking van het budget van het Instituut en de Basiscursus. Voor deze functie zoeken wij iemand, die een middelbare schoolopleiding heeft gevolgd en organisatorische ervaring heeft. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw P. Wagenaar van het Instituut, telefoon020 - 548 27 78. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 731 -685, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. De Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheids dienst van Amsterdam vraagt voor de afdeling Jeugd gezondheidszorg een Haar/zijn taak zal voornamelijk bestaan uit coördine rende werkzaamheden. Voorts zal hij/zij zich o.a. dienen bezig te houden met het begeleiden van een 10-tal fysiotherapeuten en het introduceren van nieuwe mede werksters. Gegadigden dienen te beschikken over leidinggevende kwaliteiten en een middelbare schoolopleiding te hebben genoten, alsmede in het bezit te zijn van het diploma van een erkende opleiding voor fysiotherapie, gevolgd door enige specialistische opleidingen. Salaris bij een werktijd van 26 uur per week; van ƒ2.414,tot 3.339,per maand, verhoogd met een toeslag van ƒ45,per maand ingevolge de Machti gingswet. Vakantie-uitkering 7%%. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling Jeugdgezondheidszorg, de heer dr. C. P. J. Ie Nobel, arts, telefoon 020-22 46 52. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie worden gezonden aan de waar nemend Directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam, onder no. C 5863. 1 Is diesel-rijden altijd rumoerig en traag? Wilt u dan even in de Opel Rekord 2100D gaan j rijden! Nèt zo geruisloos als z'n benzine- broeder. Bijna net zo snel. Minstens net zo luxueus, 't Echte verschil merkt u eigenlijk pas aan de pomp: 1 liter schone dieselbrand stof kost u maar zo'n 54 cent! Als u dan ook nog bedenkt dat u zo'n Opel- I diesel al voor f 17.626,- koopt, dan is het duidelijk dat dit de voordeligste diesel in z'n prijsklasse is. Let wel: met alle goede en luxe eigenschap- pen van een gewone Rekord. Dat is zelfs interessant als u de 50.000 km per jaar nog niet eens haalt Laat uw Opel- dealer het u maar eens voorrekenen! Rekord Diesel, 2-deurs Standaard f 17.626,- idem, met automaat f 19.210,- Rekord Diesel, 4-deurs Standaard f 18.148,- idem, met automaat f 19.732,- Rekord Diesel, 4-deurs de Luxe f 19.610,- idem, met automaat f21.193,- Caravan Diesel, 3-deurs f 18.815,- Caravan Diesel, 5-deurs f 19.488,- Caravan Diesel, 5-deurs de Luxe f20.857,- Heden nam de Here tot Zich onze beste Zwager en Oom Ariën van Beynum echtgenoot van M. J. Gehrels op de leeftijd van 70 jaar. Amstelveen: A. A. v. d. Beek-Gehrels Halfweg: C. A. Gehrels A. Gehrels-de With Vijfhuizen: W. Gehrels S. Gehrels-Rip Heemstede: A. A. Rip-Gehrels Nichten en neven Vijfhuizen. 13 maart 1975. Heden nam de Here tot Zich mijn innig ge liefde Man, onze lieve en zorgzanle Vader en Grootvader Marinus Los op de leeftijd van 78 jaar. „De Heer is mijn Herder." Uit aller naam: G. Los-van 't Hoff 13 maart 1975. 16 Bainton Close, New Walk. Beverley (E. Yorksh.), Engeland. Voor de vele blijken van belangstelling en medej tijdens de ziekte en na het overlijden van onz^ liefde Vader, Groot- en Overgrootvader Berend Jan Tolkamp betuigen wij onze hartelijke dank. 1 Fam. Tolkamp j Aalten, maart 1975. Vlasspreideweg 10. I BIJ beschikking van de Arron- dissements-Rechtbank te Am sterdam van 25 februari 1975 is het faillissement van J. G. M. Hoebee. v.h. Jan Steenhof 42, Nederhorst den Berg, thans wonende Gentiaanstraat 588. Apeldoorn, opgeheven wegens gebrek aan baten. Mr. A. A. M. Hessellng, Weteringschans 98, Amsterdam. JUWELEN, GOUD en 2 IN- EN VERKOOP} H. W. DAME Kruisstraat 19. Tel. 023-1 Haarlem (bij de Ridders!

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18