De Dochter van de Weduwe FAMILIEBERICHTEN M. J. WORP TROUW/KWARTET DINSDAG 11 MAART 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip ls geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden ge plaatst 6f in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. Met groot leedwezen hebben wij het bericht ontvangen dat de heer C. A. Versluis zondagmiddag is overleden. Wij denken met zeel veel waardering aan het vele en goede werk dat hij als Inspecteur der gebouwen gedurende tal van jaren voor onze scholen heeft verricht. Schoolleiding, docenten en beambten van: Het Eerste Christelijk Lyceum; Het Christelijk College Marnix van St. Aldegonde; Het Christelijk Atheneum Aedrlaan Pauw. Haarlem/Heemstede, 10 maart 1975. Heden nam de Here, voor ons geheel onver wacht, tot Zich onze lieve Zuster. Schoonzus ter. Tante en Oud-tante Hendrika Aaf je van der Laan op de leeftijd van 62 Jaar. Huizen (N.H.): G. van der Laan R. C. van der Laan- Barmentloo BussumG. J. van der Laan A. S. van der Laan- Schouten LeerdamC. van der Laan en verdere familie Bussum, 8 maart 1975. Ceintuurbaan 281. Correspondentie-adres: G. J. van der Laan, Spiegelstraat 4 Bussum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. al waar geen bezoek. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. W. H. Melles, zal worden gehouden op donderdag 13 maart a.s. 's middags om 2 uur in de Gereformeerde Kerk (Zuiderkerk) aan de Ceintuurbaan te Bussum. waarna de begrafenis omstreeks 3 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Nw. Hilversumseweg te Bussum. Gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis in de aula van bovengenoemde begraafplaats Heer, ik wil Uw liefde loven al begrijpt mijn kiel U niet. Zalig hij, die durft geloven, ook wanneer het oog niet ziet. Schijnen mij Uw wegen duister, zie ik vraag U niet waarom? Eenmaal zie ik al Uw luister, als ik in Uw hemel kom! Met droefheid geven wij kennis dat in volle zekerheid van het Geloof onze lieve moe gestreden Zuster, Behuwdzuster en Tante Grada Vunderink van ons werd weggenomen op 65 Jarige leeftijd Enter: Ede: Rhenen Hengelo: Alberton (Zd-Afrika): Alberton (Zd-Afrika) Alberton (Zd-Afrika) J. H. Vunderink J. Vunderink-Peusschers G. Vunderink H. Vunderink-Abbink H. A. Goedvree-Vunderink P. K. Th. Goedvree W. H. Vos-Vunderink H. v. d. Berg-Vunderink A. H. v. d. Berg D. Etten-Vunderink H. Etten W. Vunderink T. Vunderink-Sissing Neven en nichten Ermelo, 9 maart 1975 Condoleantie-adres Dahliastraat 5. Rhenen Tel. 08376—3891. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 maart 1975 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de „Maranathakerk", Sparrenlaan, Ermelo. aan vang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der be grafenis in de aula van de begraafplaats. Met groot leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer Ph. van der Wees in leven meer dan 25 jaar Bestuurslid van onze bouwvereniging. Wij gedenken met grote waardering en dank baarheid het werk dat hij steeds voor onze vereniging heeft verricht. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte in deze dagen. Het Bestuur van de Algemene Woningbouwvereniging Beter Wonen Zoetermeer 8 maart 1975 Heden ging van mij heen, nog onverwachts, mijn lieve zorgzame Man. onze Zwager, Oom en Neef Matthtfs de Bruün in de ouderdom van 79 jaar. Uit aller naam: M. de Bruijn-Pluijmert Dordrecht, 9 maart 1975. Reeweg Zuid 30. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis woensdag a.s. van 19-20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam om 14.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. Met droefheid geven wij kennis van het on verwachte overlijden van onze innig geliefde Man en Vader Dirk Klaver echtgenoot van Stijntje Elisabeth van de Wetering op de leeftijd van 53 jaar. Psalm 39 8 Opperdoes: S. E. Klaver van de Wetering Dirk en Margreet (verl.) Opperdoes, 9 maart 1975. Oosteinde 17. Gelegenheid tot condoleren 12 maart 's avonds na 6.30 uur, Oostelnde 17. De teraardebestel ling zal plaatshebben D.V. donderdag 13 maart n.m. om 20.00 uur op de algemene begraaf plaats. na een rouwdienst In de Gereformeerde kerk om 1.30 uur. Met droefheid geven wij kennis van het onver wachte overlijden van onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Dirk Klaver echtgenoot van Stijntje Elisabeth van de Wetering op de leeftijd van 53 jaar. Trooste de Heere zijn vrouw en zoon in dit zware verlies. Psalm 90 12 Opperdoes: Kraggenburg Opperdoes: R. Wijdenes-Kee J. Klaver D. Klaver-Salverda D. van de Wetering A. N. van de Wetering- Plaatzer G. J. Kee- van de Wetering J. Kee Neven en nichten Opperdoes. 9 maart 1975. Ik zal met vreugd in 't huis des Heren gaan, om daar met lof Uw grote naam te danken. Jeruzalem, Gij hoort die blijde klanken. Elk hef met mij de lof des Heren aan. Door een droevig ongeval na een leven van zeer veel arbeid ook voor Gods Koninkrijk is plotseling door Jezus thuis gehaald, onze innig geliefde en zeer zorgzame Zuster, Behuwdzus ter en Tante Wilhelmina van Klaveren weduwe van M. J. Wagenaar in de ouderdom van 67 jaar. Zeer veel mensen maar ook de dieren zullen haar erg missen. Katwijk aan Zee: J. van der Boon M. van Klaveren-Guijt W. van Klaveren J. van Klaveren- Varkenvisser J. van Tllburg- van Klaveren N. H. van Tilburg J. de Mooy-van Klaveren G. de Mooy H. van Delft van Klaveren J. van Klaveren M. van Klaveren- Groeneveld Vlaardingen: C. van Klaveren N. van Klaveren- Oosterlee E. van Klaveren Nichten en neven Katwijk a.d. Rijn, 7 maart 1975. Kerkstraat 62. Katwijk a.d. Rijn: Rijnsburg: Rotterdam: Katwijk a.d. Rijn: Na een moedig geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen, onze beste Broer. Zwa ger en Oom Leendert de Bruin weduwnaar van Klazina Johanna Gerardina van Helden in de ouderdom van 73 jaar. Familie de Bruin Familie van Helden. Rotterdam, 8 maart 1975 Immanuel Kantstraat 9U. Korresp.adres: J. de Bruin Zaagmolendrift 29a. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum 'De Koningshof', Immanuel Kantstraat 90. Gelegenheid tot condoleren aldaar: dinsdag avond van 7-7.30 uur, alsmede na afloop van de begrafenis in de Kapel van de begraaf plaats. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer Ds. J. van Mullingen, zal gehouden worden woensdag 12 maart om 11.15 uur in de Nebo kerk (Smeetslandsedijk 280), waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats 'Crooswijk' om circa 12.30 uur. Zwijndrecht: lk zal hem met lengte van dagen verzadigen en lk zal hem Mijn heil doen zien. Psalm 91 16 Heden nam de Here tot Zich in de volle zeker heid des geloofs mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader, Grootva der, Broer en Zwager Tyinen Moll op de leeftijd van 84 jaar. Huizen: C. Moll-Wouda Rotterdam: H. Hörchner-Moll J. P. Hörchner Hans H. Moll H. Moll-Kruimer Tim, Bert, Rudy Heemstede: J. Moll S. Moll-van Driel Timon, Hllbert, Coriene Huizen: J. Schokker-Moll J.Schokker Allert, Cora, Johan. Tim Huizen, 9 maart 1975. Hellingstraat 6.. Condoleantiebezoek dinsdag 11 maart 's mid dags van 3 tot 5 uur en 's avonds van 7 tot 9 uur. Verzoeke geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 13 maart a.s. te 2 uur op de alg. begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen: vooraf wordt een rouwsamenkomst gehouden in de Geref. Kerk. die te 1 uur zal aanvangen. BIJ vonnis van de Arr.Rb. te A dam dd. 11 febr. 1975 ls ln staat van faillissement ver klaard HENK STRUIK, wonen de te Amsterdam-Bijlmermeer. Gerensteln no. 335, met be noeming van mr. E. J. v. Dijk tot Rechter-Commlssarls e: ondergetekende tot curator. Mr. R. J. A. M. Strater. Keizersgracht 355, Amsterdam. H. W. DAMES GEVESTIGD: UROLOOG met ingang van 10 maart 1975. Vondelstraat 81 te Amsterdam. Afspraak via telefoon 020-384173. Door een noodlottig onge val. werd uit ons midden weggenomen, onze zorg zame Moeder en Oma Wilhelmina van Klaveren weduwe van M. J. Wagenaar in de ouderdom van 67 Jaar. A. E. Piket-Wagenaar F. Piket Annelles Hans Peter De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer „Een voud". van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: dinsdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehou den worden woensdag 12 maart a.s. ln de „Groene of Wllllbrordkerk" te Oegst- geest, aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis al daar zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren ln het kerkgebouw. De radiogemeente geeft hiermede uiting aan haar diepe drcerheid en grote bllldscnap rondom het plotselinge heengaan van Wilhelmina Wagenaar- van Klaveren op de leeftijd van 67 Jaar. Wij zijn zeer dankbaar voor alles wat God ons ln haar geschonken heeft, zij gaf haar leven geheel ln dienst van haar Heer. Haar liefde voor de verkondiging van het evangelie ook door de radio, en voor het werk van de radiogemeente heeft ons bemoedigd. WIJ zijn bedroefd om het feit dat wij haar moeten mis sen. we zijn verblijd dat ze daar ls. waar haar leven volkomen openbloeit. Namens de radiogemeente: Ds. G. Toornvliet MoJ. M. J. Oosterveld Mevr. J. Kreft De Heer J. W. Postma De Heer S. Star De Heer en Mevrouw Van Zullen Na een langdurige, zeer ernstige ziekte en haar moedig gedragen lijden, was ons allen tot voor beeld. ZIJ overleed ln het Ikazla ziekenhuis te Rot terdam, mijn lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Willemina Dorreman A. L. Dorreman J. Dorreman- van der Eist Carla Correspondentie-adres de heer A. L. Dorreman. Schledamseweg 262b. Geen bloemen Mijn zuster ligt opgebaard in de rouwkamer van het rouwcentrum zuid van de C.V.U. aan de Korte Krom hout 63 te Rotterdam. Bezoek: dinsdag en woens dag van 19.0019.30 uur, tevens gelegenheid tot con doleren. De crematie zal plaats vinden donderdag 13 maart a.s. ln het cremato rium Rotterdam-zuid. Maeterllnckweg 101 om 13.00 uur. Zaterdagmorgen 8 maart werd uit onze familie weg genomen mijn lieve Schoonzoon, onze Zwager, de heer Piet van Heek H. I Ambacht: B. van Turenhout- Bulkhulzen A. T. van Turenhout Dordrecht: R Smit-Buikhuizen W. Smit W. P. Buikhulzen L. Buikhulzen- van Gelderen J. Westrik-Buikhulzen Nichten en neven De afdeling Dordrecht van de Gereformeerde Bond ln de Hervormde Kerk heeft met droefheid en ontroe ring kennis genomen van het overlijden van haar secretaris P. van Heek Met grote liefde en niet af latende voortvarendheid heeft hij gedrongen door zijn rotsvast geloof voor de gereformeerde bond en de kerk ln zijn geheel ge werkt, met als doel. de pre diking, de pastorale zorg en de zendingsbewustheld. Namens het bestuur van de afdeling: Ds. G. van Estrik, voorzitter, W. Boomstoppel. 2e secretaris. Psalm 42:5 (oude berijming) Heden nam de Heere tot Zich onze lieve, zorg zame Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoe der Cornelia Maria Hoogendam-Petri weduwe van Pieter Hoogendam, in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: P. Hoogendam. 's Gravenhage, 9 maart 1975. Celgiusstraat 130 C. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 13 maart om 13.00 uur in de aula van .Nieuw Eykenduynen', Kamperfoellestraat 2a te 's Gravenhage. waarna de begrafenis zal plaatshebben. Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van de heer H. van der Hoek Oud Hoofd van de Groen van Prinstererschool te Rotterdam-Schiebroek Dankbaar gedenken wij de periode van ruim 40 jaar, waarin hij zijn gaven en krachten stelde in dienst van het Christelijk Onderwijs, met name aan de Groen van Prinstererschool. Namens het Bestuur der Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Schiebroek H. Roozenbeek - Voorzitter J. F. van den Akker - Secretaris Rotterdam, 7 maart 1975. 'De Heer kent al de Zijne' Vrijdag 7 maart overleed Herman van der Hoek Wij denken terug aan vele jaren echte vriend schap K. K. Lie A. Loeve W. Sloff R. Heemskerk R. Oosterhuis Plataanweg Rotterdam-Schiebroek. 'Mijn genade is u genoeg'. 2 Cor. 12 9 a. Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader Frederik Willem Schotte in de ouderdom, van Zevenhuizen: Burleigh Heads (Australië) Kelmscotte (Australië) 0 jaar. L. Schotte-van der Slik Joh. Schotte- van den Bos L. M. Visser-Schotte J. D. Visser B. F. Schotte A. Schotte- van den Berge M. L. Schotte J. Schotte-Place M. P. Schotflb M. A. Schotte-van Rijs en kleinkinderen Zevenhuizen Z.H., 10 maart 1975. Lange Zijde 5. Geen bloemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren woensdag 12 en donderdag 13 maart a.s. tussen 16.00 en 18.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. Na een rouwdienst op vrijdag 14 maart a.s. om 11.15 uur in het Hervormd Centrum, Dorps straat 156 zal de teraardebestelling plaats hebben op de Alg. Begraafplaats te Zeven huizen. Onze Hemelse Vader heeft Thuis gehaald Zijn Kind, mijn lieve Man, Vader, Opa Zwager Wiebren Agter op de leeftijd van 69 Jaar. Jezus geeft eeuwig leven. Hoogeveen: M. Agter-Siertsema Ruinen: J. M. Agter H. Agter-v. d. Berg Jannette Hoogeveen: O. W. Agter F. Agter-Stam Marjan, Ingrid Amsterdam: K. Agter Zwolle: R. Treep-Siertsema Hoogeveen, 9 maart 1975. Schilperoortstraat 66. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 12 maart a.s. om 14.00 uur vanuit de Zuider kerk. Baarlelaan 1. Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 13.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Door de Heere thuisgebracht mijn zeer gelh de Echtgenote, onze lieve Dochter, Zuster Schoonzuster Maartje van-Ooüen echtgenote van Arie Hubertus van Gent op de leeftijd van 53 jaar. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". Ps. 116 6 e 's-Hertogenbosch: Westzaan: Ds. A. H. van Gent J. van Ooi jen H. M. van OoiJen-de B en overige familie 's-Hertogenbosch, 10 maart 1975. Admiraliteitslaan 848 De dienst van Woord en Gebed zal D.V. g houden worden in de Wederkomstkerk, Rij] straat 10 te 's-Hertogenbosch, op donderdi 13 maart a.s. om half 2, waarna de teraard bestelling zal plaatsvinden op de Protestant Begraafplaats te Orthen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafen in de Wederkomstkerk. God nam heden tot Zich mijn innig gelief Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Hindrik Veenkamp Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Hij mocht 78 jaar worden. Joh. Veenkamp- van Vei Amstelveen: P. Veenkamp G. Veenkamp-Bakkei Amersfoort: J. Veenkamp G. Veenkamp-Nobacl Hengelo (O.): C. M. Dronkers- Veenkai P. C. Dronkers en kleinkinderen Amersfoort, 8 maart 1975. Achter Davidshof 1. Geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebbe woensdag 12 maart a.s. om 14.30 uur r' 'Rusthof aan de Dodeweg te Amersfoort. Gelegenheid tot condoleance na afloop vani plechtigheid, in de ontvangkamer van 'Rusi hof'. Enige kennisgeving Heden heeft de Here tot Zich genomen om lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Anne Dorenbos-van der Wal sinds 14 december 1935 weduwe van G. Dorenbos op de leeftijd van 95 jaar. Groningen, 9 maart 1975. Corr.adres: Botanicuslaan 24 Haren (Gr.). Uit aller naam: H. C. Hoogendonk- Dorenbo De begrafenis zal plaatsvinden op woensdi 12 maart a.s. om 10.00 uur op de begraafplaat „Selwerderhof" te Groningen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van begrafenis in de koffiekamer van de begraaf plaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14