ies vrije universiteit amsterdam MAART FAMILIEBERICHTEN a. eenonderhouds-storingsmonteur b. een elektrotechnicus c. een technisch-administratief medewerker Yamaha orgels Technical TROUW/KWARTET MAANDAG 10 MAART 1975 F12/& Op de dag des Heren nam God voor ons geheel onverwacht van ons weg onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder. Behuwd zuster en Tante Jannetje Jaarsveld weduwe van Leendert Stolze. op de leeftijd van 82 Jaar. Weest niet bezorgd. Mathetls 6 25 a. De Lier: A. Stolze C. J. Stolze-Hanemaaijer A. Brückner-Stolze H. Brückner H. Berg werf f-Stolze D. Bergwerff C. de Jong-Stolze P. G. de Jong C. van Dalen-Stolze G. van Dalen Maasdijk: C. Stolze B. Stolze-Bakhuizen H. Bergwerff-Stolze G. J. Bergwerff De Lier: W. van Eijmeren-Stolze H. van Eijmeren Schipluiden: G. Zonneveld-Stolze A. M. Zonneveld klein- en achter kleinkinderen Naaldwijk, 9 maart 1975. Hoge Noordweg 15. Correspondentie-adres Burg. Cramerlaan 82, De Lier. Thuis geen bezoek. De overledene ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrum 'Het Ankér', W. J Baron van Ghentplein te De Lier. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 11 maart a.s. van 7.30-9.00 uur in 'Het Anker'. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 13 maart a.s. in 'Het Anker', aanvang 1.30 uur num. waarna de teraardebestelling zal volgen op de Algemene Begraafplaats te De Lier. 1 Petrus 1 x25 In Jezus ontslapen, na een geduldig gedragen ziekte, onze lieve Moeder. Groot- en Overgroot moeder. Zuster. Schoonzuster en Tante Marlina de Mos-Taal weduwe van Picter Cornelis de Mos. in de ouderdom van 84 jaar. Scheveningen. 8 maart 1975 Nieboerweg 49. f Mede namens verdere familie: M. P. de Mos Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7-8.30 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 11 maart .te 2 uur op de Algemene Begraaf plaats „Westduin". Ockenburghstraat, Loosdui nen. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 1.30 uur. Geheel onverwacht nam God tot Zich mijn lieve zorgzame Man. onze lieve Vader en Groot vader Willem Hom me van der Kraan op de leeftijd yan 62 jaar. Here, Gij doorgrondt en kent ml/; Gij kent mijn zitten en mijn opstaan GIJ verstaat van verre mijn gedachten Gij onderzoekt mijn gaan en mijn liggen met al mijn wegen zijt Gij vertrouwd. Hardenberg: P. W. van der Kraan- v. d. Zwart Alphen a.d. Rijn: Wim en Suus Mieke, Wim en Tineke Den Haag: Aad en Cor Wilma, Marion en Ronald Hoogvliet: Joop Sjaak en Marjo Spljkenlsse: Ton en Bep Sophia, Nel, Ton en Jos Hoogerheide: Jan en Cato Renate en Ellen Soesterberg Thea en Wim Petra en Wendy Maarssen: Rob en Romkje Martijn Amersfoort: Trix en WIJbo Marten Hardenberg. 6 maart 1975. Brandweg 30. De begrafenis vindt plaats dinsdag 11 maart a.s. om 13.00 uur op de begraafplaats te Heemse. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Hessenweg te Heemse, aanvang 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst, in de kerk. Liever geen bloemen. Hij is naar zijn Heer gegaan: mijn innig ge liefde Man, mijn lieve Zoon. onze fijne Vader en onze lieve Opa Herman van der Hoek oud hoofd Groen van Prinstererschool, op de leeftijd van 62 Jaar. Hij heeft ons gevraagd u te zeggen: „De Here maakt de lijdensweg van de zijnen buitengewoon licht". Rotterdam: G. J. van der Hoek- de Jong J. E. van der Hoek- Brussaard A. van der Hoek F. M. A. van der Hoek- Burema Amsterdam: J. Waterman van der Hoek N. J. Waterman Slikkerveer: J. E. Fransen van der Hoek J. E. Fransen en Kleinkinderen. Rotterdam 3012, 7 maart 1975. Plataanweg 26. Geen oioemen. Toespraken slechts na overleg met de familie. Vader is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Bezoek aldaar: maandag en dinsdagavond van 7.308.00 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door de weleerw. Heer Drs P. C. Meyer, zal gehou den worden woensdag 12 maart a.s. om 1.30 uur in de Meidoornkerk, Meidoornsingel, waar na de begrafenis vanuit de kerk op de begraaf plaats ..Oud-Kralingen". Kralingseweg 334 te Rotterdam, om circa 2.30 uur zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel van de begraafplaats. Op Zijn tijd, maar voor ons nog onverwacht, nam de Heer tot Zich onze lieve .Schoonzoon. Zwager en Oom Sybren Postma echtgenoot van Wil Bos. Hij werd 64 jaar Psalm 23: 'De Heer is mijn Herder'. Stadskanaal: W. Bos-Huitzing Hilversuïn: A. Bos Leeuwarden: A. H. Joustra-Bos Tj. Joustra Wieke en Kees Arnhem. 7 maart 1975. Elmcrssingel West 40. De Here nam tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante Marretje Wiersema geboren van Stam, weduwe van Pieter Wiersema, op de leeftijd van 89 Jaar. Groningen: A. Wiersema-Wigboldus Haren (Gr.)M. Wiersema W. Wiersema-Schuringa NaardenH. Ubbens-Wiersema neven en nichten Hilversum. 7 maart 1975. „Ik zal met vreugd naar 't Huis des Heren gaan". De Heer heeft tot Zich geroepen onze Zwager Herman van der Hoek We verliezen in hem een bijzondere Vriend M. Dijk-de Jong W. J. Dijk P. de Jong P. E. de Jong-Groen J. Tybout-de Jong H. Tybout M. H. de Jong Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacob in 't Veld in de ouderdom van 79 jaar. J. in 't Veld-Mabelis HoogeveenL. in 't Veld C. in 't Veld-van Dalen Jaap en Frits 's-GravenhageTh. A. in 't Veld N. in 't Veld H. Jurjens W. Schram 's-Gravenhage. 4 maart 1975. Johan van Hoornstraat 11. De begrafenis heeft zaterdag 8 maart op 'Nieuw Eykenduynen' in stilte plaatsgehad. Enige en algemene kennisgeving. In rustig vertrouwen op haar Heer en Heiland ging van ons heen onze hoogbejaarde Moeder, Behuwd-, Groot-, Overgrootmoeder en Schoon zuster Antje Hekman-Leinia op de leeftijd van ruim 102 Jaar. Santpoort: C. Hekman-Offerman Dordrecht: J. T. Hekman Oegstgeest: T. H. Bolt-Hekman R. Bolt Zeist: I. Hekman klein- en achter kleinkinderen Apeldoorn, 8 maart 1975. 'De Goede Reede'. Correspondentie-adres Frank van der Goesstraat 97, Dordrecht De overledene is opgebaard in de rouwkamer Jufferstraat 1 te Zeist. De begrafenis zal plaatsvinden te Zeist op de Algemene Begraafplaats, donderdag 13 maart a.s. Hieraan voorafgaande zal om 12.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Vertrek van bovengenoemde rouwkamer om 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Numansdorp: Zoetermeer: "Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat.' Met deze woorden als troost, is in vol vertrou wen in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve, zorgzame Man. Vader, Opa, Broer en Oom Philippus van der Wees op de leeftijd van 63 jaar. Zoetermeer: M. J. van der Wees den Hollander Benthuizen: Frits en Ine£e Philip-Jan en Ronald Heieen en Leo Leo, Jan en Fred Jaap en Willy Marleen en Karin Leo en verdere familie Zoetermeer, 7 maart 1975. Molenstraat 65. Op woensdag 12 maart wordt D.V. om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde kerk aan de Stationsstraat, waarna om 14.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren thuis en na de bij zetting in het familiegraf, in het Gereformeerd Centrum aan de Frans Halsstraat (achter de kerk). Geen bloemen. Heden nam de Here geheel onverwacht van ons weg onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager, Oom en Huis genoot Pleun Boers weduwnaar van Lena Willemina Koole op de léeftijd van 71 jaar „De eenvoudigen wil God steeds gadeslaan" M. Boers W. P. Boers-van Gijzen D. J. v. d. Slot-Boer M. v. d. Slot Pi. Boers G. Boers-Vreugdenhil Chi\ Boers C. Boers-Stoorvogel en Kleinkinderen. Fr. Vermeer-Boender (huisgenote) De Lier, 9 maart 1975. Kijckerweg 54. Gelegenheid tot condolerenmaandag 10 en dinsdag 11 maart k.s. vanaf 7.30 uur n.m. De rouwdienst wórdt gehouden woensdag 12 maart a.s. in de Johanneskerk, Jan Vermeer plein te De Lier. aanvang 2.00 uur n.m., waar na de teraardebestelling zal volgen op de Alge mene Begraafplaats te De Lier. God nam tot Zich onze lieve Man, Vader en Grootvader Hendrik Vasmel oud-hoofd van de De Savornin Lohmanschool te Amsterdam op de leeftijd van 79 jaar. Purmerend: M. M. Vasmel- van Aardsen 't Harde: G. F. Vasmel J. G. Vasmel-van Gelder Henk, Truus, Marja Muiden: J. J. Vasmel L. Vasmel-Kaarsemaker Henk, Wies. Marieke. Tineke Amsterdam: H. Vasmel C. Vasmel-Reuse .1, Rob. Maaike Purmerend, 8 maart 1975. Verpleegtehuis 'Overwhere', Prof. Mr. P. J. Oudlaan 1. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 13 maart om 13.00 uur op de begraafplaats 'Zorgvlled' ,aan de Amsteldijk te Amsterdam. Voorafgaand zal er in het verpleegtehuis om 11.30 uur een korte dienst gehouden worden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren op de begraafplaats. Geen bloemen. Heden is van ons heengegaan onze lieve Moe der. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Reinoutje Willig sinds 8 maart 1964 weduwe van Klaas van Veen in de ouderdom van 87 jaar. Moge zij opgenomen zijn ten eeuwigen leven. Nieuwkoop: G. van Veen A. J. van Veen-Voshart Vinkeveen: Vinkeveen De Hoef. (Utr.): Jac. van Veen C. van Veen C. E. van Veen-Voshart G. van Veen N. M. van Veen-Korver Vinkeveen. K. van Veen klein- en achter kleinkinderen Vinkeveen, 8 maart 1975. Demmerik 9. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op woensdag 12 maart a.s. op de Ned. Herv. Be graafplaats te Vinkeveen om 13.00 uur vanuit het Hervormd Verenigingsgebouw, Herenweg 205. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Hervormd Verenigingsgebouw. Heden nam de Heere tot Zich in Zijn Heerlijkheid, na een geduldig gedragen lijden, voor ons nog onver wacht. 'mijn Innig geliefde Man. onze zorgzame Vader. Behuwd- en Grootvader. Zoon. Schoonzoon. Broer. Zw&gei en Oom Pieter van Heek op de leeftijd van 57 jaar ..Zie, Ik heb u ln de beide handpalmen gegraveerd JesaJa 49 vers 16 J van Heck-Buikhulzen C. J. van der Veer- van Heek C A. C van dei Veei H van Heek T. van Heck-Bessellng W. van Heek W. van Heek-Bogaard C. J. Oosterbeek- van Heek A. N. H. Oosterbeek Jannle en Martin Plet en kleinkinderen Dordrecht. 8 maart 1975. Eddingtonweg 48. •Geen bloemen De overledene ligt opge baard ln do rouwkapel van het Diaconessenhuls „Re- faja", van der Stecnhovcn- pleln 1 Gelegenheid tot bezoek aldaar: dinsdag a.s van 18 3019.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden woensdag 12 maart a.s. op de Algemene Be graafplaats. om 13.00 uur vanuit de aula. Vooraf wordt er een rouwdienst geliouden ln de Andreas- kerk. Jac. van Heemskerk- straat om 11.45 uur. wordt verzocht om 11.30 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis ls er gelegen heid tot condoleren ln de ontvangkamer van de aula. De Kerkeraad van Wijk- gemeente 9, der Ned. Herv. Gemeente van Dordrecht deelt met ontroering mede. dat op 8 maart 1975 ls overleden zijn scriba, de heer P. van Heek HIJ was een man. die brandde van ijver vooi de gemeente, omdat hij de Heer van de gemeente, Christus, zo innlg-llef had. Dordrecht. 8 maart 1975. Namens de wljkkerke- raad J Gras. praeses Mevr. S. van der Schans. 2a scriba Op 7 maart nam 'de Here onverwacht van ons weg mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Cornelia Verhoeven ln de leeftijd van 76 jaar. Psalm 25 C IJsselstein: T. Brouwer Victoria (Canada): C. Brouwer A. Brouwer-Knljff Truro (Canada): A. Brouwer E. Martens Utrecht: M. C. van Vulpen- Brouwer A. van Vulpen IJsselstein: J. W. Brouwer N. Brouwer-Koster en kleinkinderen IJsselstein, 7 maart 1975. Achthoven 48. De rouwdienst zal D.V. ge houden worden op woens dag 12 maart a.s. om 14.30 uur ln de Gereformeerde Kerk te Montfoort. waar na de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Mont foort. Psalm 91 vers 1 onberijmd Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve Man en Vader Willem Rodenburg betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: A. Rodenburg-van der Knijff Amstelveen, maart 1975. Stromboll 22. Bij het Energiecentrum, waarin zijn ondergebracht: gas- dieselmotoren/ generatoren, ketelinstallatie, vuilverbranding, waterbehandeling en koelinstallaties met zuiger- en turbocompressoren, bestaan op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor: Taakomschrijving het verrichten van preventieve onderhoudswerkzaamheden en reparaties en het verhelpen van storingen aan de installaties. Vereisten L.T.S.-U.T.S.-opleidingkennis van koel- en verwarmingstechniek en meerjarige ervaring met onderhoudswerkzaamheden aan grote installaties. De salariëring bedraagt maximaal f 1.658,- bruto per maand. Taakomschrijving het verrichten van preventieve onderhoudswerkzaamheden en reparaties en het verhelpen van storingen aan hoog- en laagspanningsinstallaties. Vereisten V.E.V.- of M.T.S.-E-opleiding, meerjarige ervaring in de elektrotechnische onderhoudssector van grote installaties. Voorts strekt kennis van regel en beveiligingssystemen tot aanbeveling. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Taakomschrijving administratie omtrent bestellingen, voorraden, verbruiken enz. Het verwerken van produktie- en verbruikscijfers, het vastleggen van bedrijfsgegevens, het typen van brieven, verslagen, rapporten enz. Vereisten M.A.V.O.- en typediploma; meerjarige ervaring in een soortgelijke functie en belangstelling voor techniek strekt tot aanbeveling. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Leeftijd voor alle functies bij voorkeur tussen 28 en 35 jaar. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nummer 030-1015 kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. BAUDARTIUS COLLEGE ZUTPHEN gevraagd per 1 augustus 1975 DOCENTEN voor: lich. oef. ongeveer 26 uur engels ongeveer 12 uur Gevraagd per 1 oktober 1975 DOGENT voor: wis- en natuurkunde 26 uur Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij het christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Brieven aan de rector A. L. Vreeken, Isendoornstraat 1, Zutphen. Ï-* Stichting Philadelphia tehuizen Dordrecht en omstreken vraagt voor halar gezinsvervangend tehuis, huize Singelborgh, (bewoners zijn werkzaam in W.S.W. verband) a gediplomeerd leidster, Z- of V.S.I.D.-G.V.T. b leerling leidster, vooropleiding huishoudschool/Mavo 3. Intern is mogelijk maar niet verplicht. Salaris volgens landelijke regelingen. Sollicitaties te richten aan directeur huize Singelborgh, Singel 105 te Dordrecht. Informatie wordt ook telefonisch verstrekt, nr. 078-30231. INSCHRIJVING VOOR EENJARIGE I-BEROEPSOPLEIDINGEN aanv. september: SECRETARESSE lAFD.-SECRETARESSEl I RECEPTIONISTE-INF. f STENOTYPISTE TYPISTE ma. Vm Viij. 9-21 u. ISCHOEVERSJ 9 Van Bisrlettr. 9-13, Amsterdam J Tal. 72 7190 - 72 312S onroerend goed NI.J BEETS (Z.Q.-Fr.) Heerlijk vrij en landelijk gelegen Bur gerwoninkje met schuur en plm. 3200 m2, het geheel ls ged. verbouwd en verkeert ln zeer goede staat, waterl., elek. en aardgas aanw. Koopsom 47.500. k.k. Hoge hyp. mogel. Inl. Lok. Heerenveen, tel. na 18.00 05130-22991. T8 onderhoud en reparatie LEKKAGE van goten, daken mastiek en rubberrold wordt door ons snel en vakkundig-verholpen. Tevens pannen en ontroes- tl ngs werkzaamheden Vandaag gebeld, morgen her steld. Tel. 020-448767 of 05420-61252 door heel Neder land. T9 Een ouderwetse MEUBELMA- KKIt of STUITEERDER no- cjlg? Bel 020-723537-275079. TV. radio, muziek instrumenten enz. bij Technical vindt u de com plete collectie Yamaha orgels van ƒ2425 tot 41.470. Op alle Yamaha orgels 5 Jaar voll. garantie. Inruil en finan ciering mogelijk. Veendendaal: Prins Bernhard- laan 2-4. Tel. 08385-11322 en 11083. Eindhoven: Hoogstraat 49. Tel. 040-446656. T14 TELEF.-BEANTWOORDF.RS Verkoop, huurkoop. Leasing, van Huls, tel. 020-934208. T31 Onze laatste BONI TELS, bonthoeden. - c tes. - colliers kunt u t pen vèr beneden de nc waarde! Bijv. van 79a te geef slechts 349,-. van 1 1075,- nu te geef i 598,-. enz. enz. enz. Zo koop kocht U nooit 'n mantel 1 U zult zeggen, niet mogelijk. Waart* rantle. Credletservlce lijk. Dit kan alléén De ste en goedkoopste bol v. Nederland: DE BOt> NING. Hoogstraat 97, B dam-C. tel. 010-117.11.. extra service gratis voor u daar bij koop J v. 2 pers. (ook benzine wordt terugbetaald. Vn vond tot 9 uur g« Groot parkeerterrein zaak. vakantie en rekreatie Zomerhuisjes te huur lncl. rljpony. zwembad, speeltuin, attraktles enz. Meer dan 500 lony's. Vóór 21-6 en na 16-8: 0 pet reduktle. Shetland Ponypark Slagharen (O). Tel. 05231-1317. RANDA WALLIS (Zwitser I Comfort. Vakantic-woB [I voor 4 pers. Prijs p.w. I Telef. 09-412877468.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14