Forens Ko Spoor studeert wat af in de trein. direkteur Provinciale Waterstaat van Noord-Holland Gemeente Rotterdam maatschappelijk werk(st)er Prot. Chr. Stichting voor Maatsch. Dienstverlening 'Noord Veluwe' BORGSATE GED. BEJAARDEN VERZORGSTERS STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING OOSTELIJK - GRONINGEN een statistisch medewerker konfliktsituaties twee maatschappelijk werkers verpleegkundigen De Familie Spoor. BEJAARDEN VERZORGINGSCENTRUM is een prot. chr. verzorgings tehuis, gelegen in Schiebroek, de "tuinstad" van Rotterdam, waar ruim 330 bejaarden worden verzorgd. Wij zoeken die dienst zullen doen als afdelingshoofd. Minimum leeftijd 25 jaar. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt u richten aan de directie van Bejaarden verzorgingscentrum "Borgsate", Meidoorhsingel 181, Rotterdam-12, tel: 010 -18.03.20. TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 MAART 1975 PS30/RH3 Voelt u voor de opbouw van een nieuw stuk maatschappelijk werk? van het Gemeentelijk Rekencentrum Het Rekencentrum omvat thans bijna 200 medewerkers en is uitgerust met een grote computer Unidata/Siemens 4004/150 (binnen afzienbare tijd twee) en enkele kleinere computers. Het ontwerpt en exploiteert in samenwerking met de andere regionale centra landelijk toepasbare en andere informatiesystemen en computertoepassingen op zeer uiteenlopende gebieden (incl. DBMS en tele- kommunikatie). Het Rekencentrum treedt op als uitvoerend rekencentrum van het Centrum voor Automatisering Zuid-West Nederland, waarin de gemeenten van zuidelijk Zuid- Holland en de provincie Zeeland op automatiserings gebied samenwerken. Vereisten: - akademische of gelijkwaardige opleiding met een brede belangstelling bijvoorbeeld een ingenieur of wiskundige met uit praktijk en studie gebleken organisatoriscb- ekonomische belangstelling of een ekonoom met overeenkomstige exacte belangstelling - minimaal 5 tot 10 jaar automatiseringservaring in leidinggevende positie en algemene bedrijfs- en bestuurservaring in grote sterk gedifferentieerde organisaties met relatief autonome eenheden - in staat leiding te geven aan een grote nog jonge en sterk groeiende organisatie in een zwak gestruktureerde omgeving - in staat het gemeentelijk automatiseringsbeleid te formuleren en uit te voeren in samenwerking met de gebruikers (gemeenten en andere openbare lichamen en takken van dienst) en binnen een landelijk samen werkingsverband. Het salaris tot maximaal f 6.586,- per maand (exclusief kostenvergoedingen en toelage f 45,-) is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selek Deprocedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het soheidende hoofd van het Gemeentelijk Rekencentrum. Prof. Drs. B.K. Brussaard, telefoon 010 - 655611 (overdag) of 204675 Cs avonds). Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan burgemeester en wethouders en onder no. 127/0161 ongefrankeerd te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, Westblaak 220, Rotterdam. In dit gebied, 9 gemeenten omvattend, zijn wij vanaf november 1969, bezig met vele vormen van dienstverlening: Gezinsverzorging, Algemeen Maatschappelijk Werk, Opbouwwerk Bijzondere Situaties, Peuterspeelzaal Werk, Open Bejaarden Werk, en die van de Sociaal Raadsman. Het Team Noord-West, werkend in de gemeenten Scheemda, Nieuwolda en Midwolda en bestaande uit: 7 leid(st)ers Gezinsverzorging, 1 maatschappelijk werker, 1 projekt-leider Open Bejaarden Werk, en Sociaal Raadsman, zoekt voor spoedige indiensttreding een Gevraagd wordt: een diploma Sociale Akademie of een daarmee vergelijkbare opleiding, praktijkervaring, een kollega die haast het uitvoerend maatschappelijk werk en het funktioneren in het vakteam Algemeen Maatschappelijk Werk, bereid is om met ons samen te werken. Geboden wordt: werk bij een jonge instelling die volledig in opbouw is; sinds september 1974 is met de decentrafisatie begonnen. een jong team, een boeiende streek om in te werken, salaris en rechtspositie volgens de C.O.A.M. regeling. Nadere Informatie: Bij Hein van Raak, koörtfinator van het team A.M.W., Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Oostelijk Groningen, Kloosterlaan 7 te Wirschoten. Tel. (05970) 52 62. Schriftelijke sollicitaties vóór 15 maart 1975 te richten aan bovengenoemd adres. Gemeentelijk Rekencentrum Het College van Burgemeester en Wethouders van Rotterdam roept wegens vertrek van de huidige funktionaris sollicitanten op voor de funktie van Bij de afdeling belast met o.a. de behandeling van zaken het MILIEU betreffende bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van t.b.v. het onderzoek van luchtverontreiniging en geluids hinder. Zijn taak zal o.m. inhouden: het opzetten van programma's voor metingen met meetauto's en met vast opgestelde apparatuur het verwerken en analyseren van de meetresultaten. Voor de vervulling van deze vakature wordt gedacht aan een gegadigde in het bezit van het diploma analist V.V.S. of studerende daarvoor; enige ervaring met het opstellen van computerprogramma's strekt tot aanbeve ling. Gewenste leeftijd 25-35 jaar. De salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Belangstellenden wordt verzocht hun eigenhandig ge schreven sollicitatie te richten aan de Hoofdingenieur Directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord-Hol land, Zijlweg 245, Haarlem post Overveen, onder vermei ding van no. 291. ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE door Helmut Bechtal Hoe u do mooiste foto's maakt van grootwild, kleine zoogdieren, vogels en Vissen, vlinders en andere insekten, bomen. bloemen en planten. Technische en esthetische aanwijzingen en vele handige tips 176 bladzijden, met fraaie foto's f 19,50 Verkrijgbaar in de boekhandel UITGAVE FOTON - WAGENINT Student medicijnen en forensen met de trein. Niet zo'n gekke kombi- natie. Per slot heb je in de trein de tijd aan je zelf. Tijd om te studeren. Nietwaar, Ko? Of om de sportpagina van A tot Z te lezen. Een klaverjasje te leggen. Werken kan natuurlijk ook. Ga rustig uw gang. Zegt u nou eerlijk, is dat goed forensen of met? Akkoord, u woont een eindje van 't station. Ga lekker lopen of fietsen. Wel zo gezond. Maar natuurlijk kunt u ook de auto nemen. We zijn niet voor. niets druk doende met tal van parkeerterreinen. Pal naast stations. Vooral in forensengemeenten. En mocht uw vrouw de auto nodig hebben, dan brengt ze u toch even. Kleine moeite. Tot slot nog iets over de financiën. Als forens bent u met een maandtrajektkaart veruit het beste af. Kost u voor bijvoorbeeld 25 km f 76,-. Als u 'm 22 dagen gebruikt nog geen 7 cent de kilometer. Meer prijs-informatie vindt u in 't boekje 'Wat kost die reis?'.'t Is gratis. En verkrijgbaar aan het loket. Of viaantwoordtel. 030-944355.^^S^ Indien u vooraf nadere inlichtingen wenst, kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken, telef. (05200) 7 74 44, toestel 205. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2, Zwolle onder vermelding van nr. 7504. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE Konfiiktsituaties vragen om overleg. Soms strijd. Daarvoor dient de vakbeweging. Maar kom niet met uzelf in konflikt.Wori.tlid van het CNV. wie lef beeft, vrordt lid van bet CCN Y? iv. - In opa enveloppe «onte po zeer] icndra un; CJtf.V.-Antwoordnr.lOM-T Wij zijn een middelgrote A-instelling voor Maatschappelijke Dienstverlening. Voor ons kantoor in Kampen van waaruit wij werken t.b.v. de Nederlands Hervormde bevolkiing in Kampen, 4 Genemuiden en IJsselmuiden vragen wij met diploma Sociale Academie of H.S.A. Zowel full-time als part-time dienst verband is mogelijk. In ons ziekenhuis kunnen op enkele afdelingen nog geplaatst worden. Wij vragen enkele enthousiaste mede- werkers(sters) die bereid zijn om in teamverband mee te denken en te werken aan een goede en moderne wijze van verplegen. Mogelijkheden om zich te bekwamen voor een leidinggevende of specialistische funktie zijn aanwezig. Hiervoor hebben wij een goede regeling studiefaciliteiten. Belangstellenden met een Prot. Chr. levensovertuiging kunnen verdere inlichtingen inwinnen bij de heer H. van Beugen, direkteur, telefoon (05253) 17 33. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het bestuur van de Stichting, van Asch van Wijcklaan 57, postbus 13, Oldebroek.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 32