de verpleging f n mi eerste verpleegkundigen voor de afdeling jeugdgezondheidszorg van de GG&GD VERPLEEGKUNDIG DIREKTEUR assistent-mentrix de mathenesser bogert IKAZIA ZIEKENHUIS ROTTERDAM verpleegkundigen ziekenverzorgenden verpleegkundigen A of A en B ged. bejaardenverzorgsters ged. bejaardenhelpsters VAN DEN BERGH-STICHTING DR MR WILLEM VAN DEN Het Kinderhuis KLEIN ENGELENBURG', psycholoog (e) docente hoofd fysische therapie waarnemend hoofd- verpleesfendKge diakonessenhuis utrecht STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN ASSISTENT LEIDSTER volledig gediplomeerde bezigheidstherapeuten (m/v) TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 MAART 1975 24 STICHTING btonovo-nsbo lil het prot. chr. Nebo-Ziekenhuis te Scheveningen (135 patiënten) is plaats voor op één van de volgende afdelingen: interne afdeling (39 patiënten) 0 chirurgische afdeling (49 patiënten) diverse specialismen (46 patiënten) Gr^ag horen wij waar uw voorkeur naar uitgaat. Bij gebleken geschiktheid is promotiekans tot verpleegkundige A aanwezig. Wij werken met een vorm van groeps- verpleging. Tevens hebben wij enkele vakatures voor (gediplomeerd) Inlichtingen en sollicitaties te richten aan de adjunkt-direktrice. zr. J. M van Dijk. Scheveningseweg 106, Den Haag, telefoon (070) 51 21 71. Werken !n teamverband op de afdelina Neurologie Het werk op een atdeling Neurologie of Neurochirurgie is, dat zal u bekend zijn, zwaar en intensief. De patiënt vraagt veel aandacht en begeleiding - zowel van de verpleegkundigen als van de behandelend arts - en heeft daar ook recht op, vinden wij. Daarom zijn we onlangs op deze afdelingen gestart met groeps- verpleging. Ter versterking van onze verpleegkundige teams vragen die zich tot deze speciale vorm van verpleging voelen aan getrokken. Inlichtingen over genoemde manier van werken worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunkt- direktrice Sollicitaties kunt u lichten aan de afdeling Personeelszaken. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. 1 VALERIUSKLINIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020)788 788 Bij de afdeling Jeugd gezondheidszorg van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst van Amsterdam kunnen enige eerste verpleegkundigen worden geplaatst. Zij zullen werkzaamheden gaan verrichten op het gebied van zuigelingen- en kleuterzorg en het geneeskundig schooltoezicht, waaronder ressorteren het kleuter-, basis- en voortgezet onderwijs en enige vormen van bijzonder onderwijs. In verband hiermede worden bezoeken gebracht aan scholen en gezinnen en wordt contact onderhouden met sociale instanties. Gedurende de inwerkperiode krijgt men begeleiding van een hoofdverpleegkundige; bovendien heeft men regelmatig praktijk besprekingen over de medische en sociale aspecten van het werk. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma A voor ziekenverpleging met de aantekeningen kraamverpleging eri maatschappelijke gezond heidszorg. Ook zij die nog bezig zijn met de opleiding voor laatst genoemde aantekening kunnen solliciteren. Bij gebleken geschiktheid is te zijner tijd bevordering tot eerste verpleeg kundige A mogelijk. Salaris volgens de gemeentelijke regeling voor verplegend personeel. Vakantieuitkering 7,5 procent. Verplaatsingskosten volgens de gemeentelijke regeling. Bij vaststelling van het salaris wordt rekening gehouden met het aantal praktijkjaren als gediplomeerde. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundigen van de afdeling Jeugdgezondheidszorg, mevrouw H. J. ten Hoope, Weesperstraat 87, Amsterdam (Centrum), telefoon (020) 2246 52, toestel 35. gemeentelijke geneeskundige en gezondheidsdienst amsterdam Sollicitaties binnen 14 dagen in te zenden bij de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. C 430 3 De Mathenesser Bogert Is een prot. chr. bejaardenverzorgingscentrum, gelegen in Rotterdam-West. waar ruim 140 bejaarden worden verzorgd. Wij zoeken en Voor huisvesting kan zo nodig worden gezorgd. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de directrice, Franselaan 110 te Rotterdam-3007. tel. 010 - 37.11.33. s DR MR WILLEM VAN DEN BERGH-STICHTING ZWARTEWEG 20, NOORD WIJK - BINNEN Prot. Chr. Inrichting voor geestelijk gehandicapten. In onze inrichting wonen circa 300 jonge medewerk(st)ers. Wij zoeken een die zich, in nauw contact met de mentrices, wil inzetten voor een goede gang van zaken in de zusterhuizen. Er moet rekening worden gehouden met onregel matige diensten, waaronder ook weekends. Wij denken aan iemand in de leeftijd van circa 30 jaar met een positief christelijke levensovertuiging. Salaris volgens de voor deze functie algemeen geldende normen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt - het liefst 's morgens tussen 10.00 en 10.30 uur - door de mentrices, telefoon (01719) 19320. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur. zoekt een voor 8 uur per week. Sollicitaties te richten aan de direkteur. Spoorstraat 1, Brummen. Tel.: 05756-1557. DaON.VOORHOeVE HUS UTRECHT Ten behoeve van de opleiding tot ziekenver zorgende vragen wij een verpleegkundige als De theoretische opleiding van ons ver pleeghuis voor somatisch zieken ge schiedt in samenwerking met andere in richtingen ter plaatse. Sollicitaties van verpleegkundigen die de do centenopleiding hebben gevolgd of deze binnen afzienbare tijd denken te beëindigen, worden gaarne ingewacht bij de adjunct-directrice. Van Heuven Goedhartlaan 3. Utrecht. Telefo nische inlichtingen verkrijgbaar onder nr. 030- 938246, toestel 257. --uls~ ehh Reactiveringscentrum en Verpleeghuis "Den Ooiman" te Doetinchem vraagt een die belast wordt met de dagelijkse leiding van deze afdeling, waarin 7 personen werkzaam zijn. De inrichting heeft 201 bedden, waarvan 135 voor somatisch zieken en 66 voor geestelijk gestoorde bejaarden. Een uitbreiding op korte termijn met 72 bedden voor geestelijk gestoorde bejaarden is in voorbereiding. Een naburig verpleeghuis met 54 bedden alsmede een polikliniek is ook aan onze zorg toevertrouwd. Volledige dagtaak Salaris nader overeen te komen Geen weekenddiensten Welvaartsvast pensioen Hulpverlening bij hulsvesting Het bezoeken van de afdeling, die uit enkele ruime oefenzalen met individuele behandelruimten, fysiotechnlsche afdeling en hydro- therapie bestaat, kan op afspraak gebeuren met de geneesheer- direkteur. de heer A. van Vliet, die tevens inlichtingen verstrekt. (Tel. 08340 - 26541.) Sollicitaties te richten aan de direktie van "Den Ooiman", Groot Hagen 6. Doetinchem. hervormde stichting 'DEN OOIMAN' reactiveringscentrum en verpleeghuis doetinchem Diakonessenhuis Utrecht zoekt voor een afdeling Interne Geneeskunde (38 bedden) een Voor deze funktie is vereist: ervaring in het leiding geven op een verpleegafdeling, het diploma kaderopleiding of de be reidheid deze opleiding t.z.t. te gaan volgen. Aanstelling zal geschieden in de rang van le verpleegkundige. Nadere inlichtingen tvorden gaarne ver strekt door zr. C. Bok. Hoofdverpleegkun dige in Algemene Dienst, telefoon (030) 52 81 11, toestel 609. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de verpleegkundig dlrektrice, zr. M. S Kruyt. Bosboomstraat 1 te Utrecht. Voor ons gezinsvervangend tehuis voor verstandelijk gehandicapten te Monnickendam zoeken wij contact met een In ons tehuis wonen 19 mensen die overdag naar hun werk zijn. Een inzet om deze mensen te helpen leven in de maatschappij vanuit een positief christe lijke levensopvatting is voor ons belangrijk. Voor een gespecialiseerde opleiding wordt ge zorgd. Leeftijd vanaf 17 jaar. Sollicitaties aan de directie van het tehuis, Kerkstraat 33, Monnickendam. Montcssoriweg 1, Rotterdam. Tel. 010 - 846611 Wegens benoeming elders van de huidige funktionaresse wil het bestuur van bovengenoemd ziekenhuis gaarne in kontakt treden met gegadigden voor de funktie van Het Ikazia Ziekenhuis is een algemeen, prot. chr. ziekenhuis met 397 bedden: het heeft een grote pollkliniek: het is 10 jaar geleden geopend: het aantal medewerkenden bedraagt 650. Ten behoeve van het theoretische gedeelte van de opleiding van de (leerling) - verpleegkundigen is het ziekenhuis aangesloten bij de Prinses Margrietschool. De dagelijkse leiding van het ziekenhuis is in handen van een driehoofdige direktie. bestaande uit een ekonomisch direkteur, een medisch direkteur en een verpleegkundig direkteur. De verpleegkundig direkteur is in het bijzonder belast met de leiding over de verpleegkundige dienst, waartoe ook de polikliniek en de operatie-afdeling behoren. Van gegadigden wordt een positief christelijke levensovertuiging verwacht. De voorkeur zal uitgaan naar kandidaten die reeds enige ervaring hebben in een vergelijkbare funktie, in het bezit zijn van het getuigschrift van de kursus Ziekenhuisbeleid of de hogere opleiding voor verpleegkundigen hebben gevolgd, dan wel bereid zijn t.z.t. een management-opleiding te volgen. De mogelijkheid bestaat dat van kandidaten wordt gevraagd deel te nemen aan een psycho-technisch onderzoek. Informaties worden gaarne verstrekt door de voorzitter van het bestuur, Ir. A. Brakel (tel. 01890 -7813, tussen 19.00 en 22.00 uur). Sollicitaties kunnen worden gericht aan de secretaris van het bestuur. Mr. W. van den Herik. Sportlaan 8. Maasdam. Het Centrum voor Reactivering en Verpleging "Albert van Koningsbruggen", Beneluxlaan 924 te Utrecht, vraagt voor haar afdeling Bezigheidstherapie Van hen wordt verwacht, dat zij zowel in team- als in multidisciplinair verband kunnen werken. Salariëring overeenkomstig de voor deze functie geldende schalen. Welvaartsvast pensioen (Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds) A.O.W.-premie voor rekening van de werkgever. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Geneesheer-directeur van bovengenoemde inrichting, uiterlijk tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij Mejuffrouw R. Kemps, hoofd afdeling Bezigheidstherapie (tel. 030-887911, toestel 239).

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24