i Rabobank CHEF M/V r L Zéér belangrijke kunst en antiekveiling 1 Betonconstructeur bij de Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting in Amsterdam IJsselcentrale Inspecteur Bedrijfsobjecten bij Volkshuisvesting, Amsterdam VAN MARLE 8.BIGNELL groepsleidster of -leider I.V.A.K. in N.O. Groningen DIBEKTEUR/-TRICE boumii uastgned b.u. ij VAREND WERKEN HUISHOUDELIJKE HULPEN financieel medewerk(st)er Gemeente Utrecht De Rabobank te Breuketen assistente Nederlands Instituut van Registeraccountants Onderwijs- en Examenbureaux HOOFD onderwijsadministratie I TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 MAART 1975 De Technische Hoofdafdeling van de Gemeentelijke Dienst Volks huisvesting begeleidt alle woningbouwplannen voor huisvesting van ouderen welke met overheidsgelden en/of -garanties worden gebouwd. Bij de afdeling Constructies daarvan, die zowel voorbereiding als uitvoering begeleidt, kan een betonconstructeur worden geplaatst, wiens taak zal bestaan uit: het controleren van beton en staalberekeningen en tekeningen ten behoeve van woningbouwprojecten en nieuwbouw en vernieuwbouw, verzorgingshuizen enz. bij de berekening waarvan gebruik wordt gemaakt van de modernste technieken; het maken van beton en staalberekeningen voor gemeentelijke bouw- objecten, nieuwbouw en woningverbetering. Gegadigden dienen In het bezit te zijn van het diploma H.T.S., afde ling Bouwkunde of Waterbouwkunde, terwijl het bezit van het diploma betonconstructeur (H.T.I., B.V. of dergelijke) of gevorderde studie hiervoor tot aanbeveling strekt. Salaris maximaal 2.571,bruto per maand, afhankelijk van oplei ding en ervaring. De vakantie-uitkering bedraagt 7%%. De voor gemeeritepersoneel geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektie. Sollicitaties te richten aan de waarnemend Directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Am sterdam, onder no. C 5373. Voor de centrale typekamer van ons hoofdkantoor te Zwolle vragen wij een Onze gedachten gaan uit naar kandidaten, die: - kunnen bogen op ervaring in een dergelijke functie; - in het bezit zijn van tenminste het diploma MULO en het diploma Nederlandse handelscorresponden tie; - beschikken over een goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid; - belangstelling hebben voor moderne kantoor apparatuur; - niet jonger zijn dan circa 30 jaar; - beschikken over kennis van één of meer der mo derne talen. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. FUNCTIE-INFORMA TIE: Betrokkene zal worden belast met de voorbereiding, werkindeling en de leiding van de typekamer. Als plaatsvervangend chef vari de afdeling corrés pondentie zal zij/hij mede verantwoordelijk zijn voor andere taken zoals dié, welke worden verricht door collationeerkamer, post- en kopiëerkamer, telefoon centrale en receptie. Na een inwerkperiode dienen bepaalde taken zelf standig te worden verricht, terwijl de chef van de afdeling correspondentie bij diens afwezigheid vol ledig dient te worden vervangen. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van nummer 002, kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van onze maatschappij. N.V Electriciteits-Maatschappij Postbus 80 - Telefoon 05200 -1 08 11 - Zwolle Naast circa 20.000 woningen heeft het Woningbedrijf van de Dienst Volkshuisvesting ook een kleine duizend bedrijfsobjecten in beheer. Dit zijn onder meer dag winkels, winkelwoningen, werk- en berg plaatsen, garages en enige ateliers. Deels vallen de bedrijfsobjecten onder de huurwet, anderdeels onder art. 1624 e.v. van het Burgerlijk Wetboek. Het administratieve beheer geschiedt door de afdeling Woningbeheer, onderafdeling Bedrijfsobjecten, vanuit het kantoor in de Wibautstraat. Het technisch beheer geschiedt door een aparte bouwkundige afde ling. Bij de afdeling Woningbeheer kan momenteel geplaatst worden een inspecteur bedrijfsobjecten. die tot taak zal hebben: het selecteren van kandidaten voor de bedrijfsobjecten (er bestaat over het algemeen een wachtlijst), het afsluiten van huurovereen komsten, het innen van verhuurkosten, reparatiekosten, kosten voor verbouwingen en dergelijke. Voorts het behandelen van verzoeken tot zaakoverdracht, het geven van adviezen met betrekking tot het juiste gebruik van een object en de controle op het gebruik overeen komstig de huurovereenkomst. Gegadigden voor deze functie moeten animo hebben in een dagelijks weerkerend spanningsveld werkzaam te zijn. Zij zullen daarin vrijwel zelfstandig bezig zijn met bovengenoemde werkzaamheden. Goede contactuele eigenschappen, mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid zijn voor deze functie een vereiste. Zij dienen in het bezit te zijn van een diploma middelbare school of een daarmee gelijk te stellen opleiding, benevens het diploma make laar of GA I (of vergevorderde studie daarvoor). Het salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maxi maal 2.348 bruto per maand, verhoogd met 45, Vakantie-uitkering bedraagt 7%%. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selectie. Sollicitaties te richten aan de waarnemend Directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Am sterdam onder no. C 5383. GiraliBliBliHiaraiaiaiamiiimmraiElfBifBUBiiBliBifsJiBliUfareiiBiiBJEiia Op woensdag 19, donderdag 20, vrijdag 21 en maandag 24 maart 1975 aanvangende 10 uur 's morgens ten overstaan van gerechtsdeurwaarder F. J. van Kampenhout. omvattende goederen uit diverse nalatenschappen en particuliere collecties. Oude en moderne schilderijen, aquarellen en prenten waaronder werken van: H. Bakker Korff, Th. de Bock, J. Bosboom, A. Bylandt. Fr. Du Chattel, O. Eerelman, A. Fontaimes, J. Hoppenbrouwers, J. D. de Heem, J. Jungblutt, H.ten Kate, M.ten Kate, G. Koekkoek, Ch. Lelckert, J.v. Leemputten, C. Lelienburg, C. Lieste, E. Marini, H. v. Meegeren, F. Moucheron, W.Nuyen, G. Opdenhoff, S.Robertson, E.Rudeaux, J.Schutz, J.J.Spohler, P.G, Vertin, C. Westerbeek, J. H. Weissenbach, P. Wouwerman, W. de Zwart Antiquiteiten en kunstvoorwerpen als: Fraaie meubelen, staart- en stoeltjesklokken. Blauw en gekleurd Chinees en Japans porselein en aardewerk. Delfts en overig Europees porselein en aardewerk. Oosterse kunstnijverheid. Etnografica. Goud en zilver. Curiosa. Koper, tin en pleetwerk. Kristal. Tapijten. 1 Kijkdagen: vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 maart 1975 van 10.00 tot 16.00 uur. Maandaz 17 endinsda? 18 maart zeen kijkdag De fraai geïllustreerde catalogus Is aan de hierop geabonneerden verzonden en verder tegen vooruitbetaling fl. 7,50, buitenland fl. 10,00 verkrijgbaar. Giro 46850. De eerstvolgende veiling zal plaats hebben mei/juni 1975. BI) velling van belangrijke objecten bieden wij de mogelijkheid tot overeenkomst van speciale conditlee veilinghouders en taxateurs sinds 1918 Lange Voorhout 58 Tel. 637312 's-Gravenhage IlliiniligliililIiiliBlrBliBliglrBliBlraliBlillilIiililIrBliBlfllfeiigHBi'BiiBiBitBliilÜ Welke wil er bij ons, in het paviljoen Clema tis, komen werken? Met ingang van 1 juni 1975 vertrek één van onze teamleden en daarom zoe ken wij nu een groepsleidster of -lei der, liefst met ervaring, om haar te vervangen. Ons team bestaat uit 4 personen en onze groep telt maximaal 12 jongens en meisjes in de leeftijd van 10 t/m 15 jaar. Van de sollicitant(e) verwachten wij dat hij(zij) een opleiding in de kinder bescherming volgt of heeft gevolgd. Wij werken vanuit een protestants christelijke levensovertuiging. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot Drs. C. Goede Dzn., directeur van het jeugddorp 'De Rudolphstichting', Postbus 130, De Glind, Barneveld. Tel. (03425) 1441. (intergemeentelijk instituut) Kreativiteitscentrum voor het Eemsmondgebied. Sollicitanten worden opgeroepen voor de funktie van van het instituut. Algemene informatie: Ons instituut kent twee afdelingen: de muziek/balletschool en de afdeling beeldende vorming. Beide afdelingen worden door full time afdelingshoofden geleid onder verantwoordelijkheid, van de dlrek- teur. Wij vragen vakbekwaamheid op hét onderha vige terrein; goede contactuele en organisatorische eigenschappen^ zo mogelijk ervaring in een vergelijkbare funktiebereidheid om in nauwe samenwerking met de aanwezige staf en het bestuur het totale beleid te be palen. Wij bieden: een volledige betrekking; een rechtspositieregeliing conform die voor ambtenaren in dienst der gemeente Delfzijl; een salaris van 2972, tot 3575,— bruto per maand (excl. toeslag Machtigingswet); mede werking bij het verkrijgen van pas sende woonruimte. Inlichtingen: tel. 05960-16666 tst. 450. Schrifteiijke sollicitaties, onder ver melding van vakaturenummer 75A4, binnen 7 dagen aan de voorzitter van het IVAK in N.O.-Groningen, p.a. Ge meentehuis Delfzijl. IZaltbommel: te koop riante halfvrij- staande woning met c.v. en garage. Ind.: hal, z-kamer, keuken met eet- bar, 3 slaapkamers, badkamer, stu- dio met dakterras op 2e verd. Aan- vaarÖing: 1-4-1975. Koopprijs: 115.000,— makelaarskantoor adres: I koningsweg 97, 's-hertogenbosch telefoon: 073-13 53 35. na kantoortijd 04102-3683 direktie: h.p, van den boówhuysen lid NBMen j.w. koning» taxaties - hypotheken - verzekeringen Op onze schepen varen Jaarlijks, meestal bui tenlands. middelbare scholleren en leden van Jeugdverenigingen in groepsverband. Wij zoeken die een heel seizoen, van april tot okto ber, alle voorkomende werkzaamheden willen verrichten. Brieven aan: Varende Vakantievloot, Postbus 151, Hilversum. Tel. 02150-55119. GEMEENTESECRETARIE Bij de afdeling Onderwijs is In de sectie Financiën plaats voor een ten behoeve van werkzaamheden betreffende financieel beheer van scholen en gesubsidieerde onderwijsinstellingen. Gevraagd wordt: bezit van diploma Mavo-4/Mulo/lvo-B, M.B.A. en S.P.D. of minstens gevorderde studie voor laatstgenoemd diploma. Ook bezitters van een GA-l-diploma met ervaring in financieel werk kunnen solliciteren. Verder zijn van belang een behoorlijke taal beheersing (ook schriftelijk) en contact kwaliteiten. Bekendheid met het werkgebied strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: een salaris tot maximaal f 2567,- per maand (exclusief toeslag Machtigingswet) afhankelijk van opleiding en ervaring. Verder zijn van toepassing de gebruikelijke gunstige regelingen voor overheidsdienst. Sollicitatiebrieven gaarne binnen 10 dagen onder nr. 657 Pz. zenden aan de Gemeentesecretaris, Stadhuis, Utrecht. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening en Gezondheidszorg Groningen KranewPg 72 Groningen Participanten: de samenwerkende kruisverenigingen Het Groene Kruis en het Oranje-Groene Kruis Hervormde Stichting voor K.S.A. Vereniging C.A.S.H. Hoogkerk. Wij zoeken op korte termijn voor de afdeling Algemeen Maat schappelijk Werk, bestaande uit 7 maatschappelijk werkers, een a. leidinggevende maatschappelijk werk(st)er voor de koördinatie van de werkzaamheden van het algemeen maatschappelijk werk, begeleiding van de maatschappelijk werkers en participatie in de voorbereiding van het algemeen instellingsbeleid, alsmede vertegenwoordiging naar buiten. b. 1 maatschappelijk werk (st) er voor het uitvoerend maatschappelijk werk met een tijdelijk dienstverband gedurende de periode september 1975 tot f september 1976. die zo mogelijk de praktijkopleiding op zich kan nemen. c. 1 maatschappelijk werk(st)er voor het uitvoerend werk. ter vervanging van een zieke medewerkster met een opzeggingstermijn van één maand. Wij denken aan kollega's die voldoen aan de volgende opleidingseisen: voor a: diploma Sociale Academie V.O. of kursus staffunktionaris; voor b en c: diploma Sociale Academie. Wat betreft de funktie genoemd onder a is ruime ervaring noodzakelijk. Wij bieden: een goed zelfstandig werkend team salariëring overeenkomstig rijksregeling. Sollicitaties te richten aan de Direkteur van de Stichting M.D.G. Groningen, p/a Kraneweg 72 te Groningen (tel. 050- 182200). Informaties worden gaarne verstrekt door de heer G. P. van Loenen. Butjesstraat 2a, Groningen (tel. 050- 181341). heeft een leuke baan voor een Zij ontvangt de klanten en is hen behulpzaam bij het ver zorgen van hun betalingen, stortingen, vreemd geld, reis- cheques en reisverzekeringen. Zij zal kunnen adviseren over vakantiereizen, die in het dienstenpakket van de bank zijn opgenomen. Het is afwisselend maar ook nauwkeurig werk, en er is veel kontakt met allerlei mensen. Om dit werk goed te kunnen doen is een opleiding op Mavo-niveau nodig maar te vens zal gelet worden op om gang met mensen en op de representatie. Na indiensttreding zal er ge legenheid zijn een baliecur sus te volgen terwijl voor andere studie een uitstekende studiekostenregeling bestaat. Ook de overige arbeidsvoor waarden zijn zeer goed te noemen. Heeft U belangstelling voor deze baan, bel dan even op voor een afspraak (tel. 03462- 2124) of schrijf naar de direc teur van de Rabobank in Breukelen, Markt 15 te Breu- kelen. de bank voor iedereen Deze bureaux zijn belast met de verzorging van de buiten universitaire opleiding tot registeraccountant en het afnemen van het accountantsexamen krachtens de wet op de register accountants. De acht jaar durende opleiding wordt gegeven in tien cursusplaatsen aan ca. 4000 studenten. Jaarlijks wor den ca. 10.000 examens afgenomen. De administratie is ge deeltelijk geautomatiseerd. Op korte termijn wordt gevraagd een Zijn taak zal bestaan uit: 0 het leidinggeven aan en het coördineren van de uitvoeren de werkzaamheden ter zake van cursussen en examens in nauwe samenwerking met de hoofden van de betrokken afdelingen. 0 het doen samenstellen van beleidsinformatie t.b.v. het be stuurscollege omtrent aantallen studenten, cursus- en examenplanning, doorstromingsprognoses en doorstro mingsresultaten, een en ander in samenhang met de financiering. De aan hem te stellen eisen zijn: 0 kritisch-analytisch denkvermogen 0 goede contactuele vaardigheid 0 leidinggevende capaciteiten 0 goed inzicht op het gebied van administratieve organisatie en bekendheid met administratieve automatisering 0 praktische instelling 0 leeftijd 30-40 jaar. De honorering is in overeenstemming met het belang van de functie. Tot de arbeidsvoorwaarden behoren één maand salaris vakantietoeslag, één maandsalaris gratificatie, goede pensioenregeling en vakantieregeling en halfjaarlijkse salaris indexering. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de secretaris, de heer F. A. M. van Leeuwen, tel. 020-44 02 22 (evt. 's avonds 01725-2391). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het bureau van het N.l.v.R.A., Mensinge 2, Amsterdam-Buiten- veldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18