!g) amrobank Moege vogels gaan terug in de tijd. vrije universiteit amsterdam FAMILIEBERICHTEN De Alexander van der Leeuwkliniek RADIOLOGISCH LABORANTE Brood- en Banketbakkerij REÜNIE Boekhandel ^Ij J. de SLEGTE B.V. Aanmelding van leerlingen DE AANMELDING VAN LEERLINGEN a. een bedrijfseconoom b. een assistent-accountant BUSSUM Goed modenieuws van C&A. »- TROUW/KWARTET VRIJDAG 7 MAART 1975 Op donderdag 20 maart 1975 hopen onze Ouders en Grootouders D. Esseboom en S. P. C. Esseboom-Delfgauw de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Him dankbare Kinderen en Kleinkinderen 's-Gravenhage, 7 maart 1975. Voorwaar, voorwaar, Ik zeg u, wie mijn woord hoort en Hem gelooft, die Mij gezonden heeft, heeft eeuwig leven en komt niet in het oor deel, want hij is overgegaan uit de dood in het leven. Johannes 5 24. In volle vrede in Christus ontslapen mijn in nig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moe der en Oma Johanna Hazelzet-Zeilstra in de gezegende ouderdom van 76 jaar. 's-Gravenhage: J. W. Hazelzet Groningen: E. H. Heeling-Hazelzet J. Heeling Edlef, Alk ar en Bardo Wateringen: J. J. Hazelzet G. S. Hazelzet-Leuhof Ronald. Edwin en Miranda 's-Gravenhage. 5 maart 1975. Van Aerssenstraat 27. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30- 8.30 uur in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 8 maart te 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 11 uur. „Zie ik maak alle dingen nieuw" Openb. 21 5 In hoop op heil heeft onze lieve Moeder en Grootje Immelina van der Drift-Witkamp haar loop volbracht. Wij gedenken haar in dankbaarheid. Wageningen: N. Lengkeek- van der Drift W. Lengkeek Curacao: A. H. H. Lashley- van der Drift L. A. G. O. Lashley Wolfheze: H. van der Drift B. van der Drift-van Wely Montfort: I. Kramer-van der Drift J. Kramer Ede: J. van der Drift Den Haag: L. van der Drift A. van der Drift-Oostwoud Kleinkinderen en achterkleinkinderen Ingevolge haar wens hebben wij haar stoffe lijke rest in stilte naar de laatste rustplaats begeleid. Heden overleed tot onze grote droefheid na een geduldig gedragen lijden, mijn geliefde Man, onze Vader, Behuwd- en Grootvader Maarten Noordam in de ouderdom van 71 jaar. „Niemand zal hen uit Mijne hand rukken". Rotterdam: G. J. Noordam-Stokdijk Alkmaar: J. J. Hogeweg-Noordam Reeuwijk: E. A. Nederhelman- Noordam J. W. A. Nederhelman Zwijndrecht: A. Noordam A. W. Noordam-de Beer Poortugaal: J. G. Noordam en kleinkinderen Rotterdam. 5 maart 1975 Hendrlck Staetsweg 183 (Helga) Geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren: vrijdagavond van 7.30-8 uur in de rouwkamer aan de Voorscho terlaan 51 en na de plechtigheid in het cre matorium. De crematie zal plaatshebben maandag 10 maart om 10 uur in het crematorium „Rotter dam-Zuid" aan de Maeterllnckweg 101, Rot terdam. Vertrek vanaf de rouwkamer om 9.30 uur. Na een langdurige ziekte overleed onze Geliefden! Laat ons elkander liefhebben, want de liefde Is uit God. Iet Vink-Stapersma K. W. Vink Wim en Corry Pieter Jan A. Stapersma A. Stapersma-van Urk C. W. Vink Y. Vlnk-Schutte D. Stapersma R. Stapersma-van Vliet W. v. d. Berg-Vink C. M. v. d. Berg K. Stapersma L. Stapersma-Poesiat Neven en nichten Zwanenburg, 6 maart 1975. Olmenlaan 23. Geen bloemen De crematie zal plaatsvinden maandag 10 maart te 14.20 uur in het crematorium op „Westgaarde", Ookmeerweg 275, einde Osdor- perban te Amsterdam, te bereiken met bus 23. Vertrek van Olmenlaan 23 te 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in de ontvangkamer van het crema torium. Na veel lijden, in Jezus ontslapen, op 6 maart 1975 onze geliefde Dochter, Zuster. Schoonzus ter. Tante en Nicht Magdalena Verschoor echtgenote van mr. Harry Engelage Hemmingford (Quebec, Can.) op de leeftijd van 54 Jaar. Leerdam: mevr. J. P. Verschoor-Greep Den Dolder: Fam. J. Quint-Verschoor Den Haag: Fam. W. de Vries-Verschoor Neven en nichten Corr.-adres: Esmoreitplein 3, Den Haag. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Moeder en Grootmoeder Everdina Lindeboom weduwe van Johannes Stil op de leeftijd van 73 jaar. Zwolle: G. J. Stil H. Stil-Binnenmarsch Weesp: C. J. M. Geerling-Stil F. Ch. Geerling en kleinkinderen Zwolle, 5 maart 1975. „De Keersluis", H. Smeengekade Correspondentie-adres: Margrietstraat 5. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. zaterdag 8 maart om 12.00 uur op de begraaf plaats „Bergklooster". Vooraf zal een rouw dienst plaatsvinden in de aula van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7, Zwolle, om 11.00 u. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Het Bastion", Badhuiswal te Zwolle. In vrede ontslapen en verenigd met die hem voorgingen. Heden ging van ons heen mijn lieve zorgzame Man, onze Vader, Grootvader en Overgroot vader Hendrik Homburg eerder weduwnaar van Maartje Kas in de ouderdom van 82 jaar. Dlemen: M. J. Homburg-Veldwijk Boxtel: K. Homburg R. Homburg-Funke Zwanenburg: H. Homburg R. Homburg-Klok Barneveld: A. Dercksen-Homburg Klein- en achterkleinkinderen Diemen, 5 maart 1975. Huize „Probezo", Arent Krijtsstraat 48. Thuis liever geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden maandag 10 maart om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied", Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Huize „Probezo" ongeveer 13.15 u. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. God nam tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Willem Meijer geliefde echtgenoot van G. T. Meijer-Keuning op de leeftijd van 52 jaar. „Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis." 2 Cor. 5 1. Hoogeveen: C. Boxem-Meijer J. Boxem Meppel: G. H. Meijer H. Meijer-Slagter Bilthoven: Z. Hazelaar-Meijer E. Hazelaar en neven en nichten Meppel, 5 maart 1975. Met dank aan God, dat wij haar zo lang moch ten behouden, nochtans bedroefd, geven wij u kennis van het heengaan van onze zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder. Zuster, Be huwdzuster en Tante Teuntje Hailing weduwe van Maarten Jongeneel in de ouderdom van 76 Jaar. Uit aller naam: J. M. Jongeneel Bergschenhoek, 5 maart 1975. Rottekade 12. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer ds. J. G. van Ieperen, zal gehouden worden maan dag 10 maart in de Ned. Herv. Kerk te Berg schenhoek om 1 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf vanuit de kerk zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Berg schenhoek om circa 2 uur. Psalm 43 4 berijmd Op 3 maart 1975 nam de Here tot Zich onze lieve Broer en Zwager Berend Roelf te Velde geliefde echtgenoot van Grietje Hospers en wonende te Wyoming. Michigan (U.S.A.). Hij werd 67 Jaar. Den Haag: J. te Velde Veendam: A. te Velde-Mulder Rockford (U.S.A.)J. A. te Velde T. te Velde-Kösten Emmercompascuum: B. Hospers-Ritsema Emmen: C. Hospers-Moorlag Gieterveen: W. J. Hospers A. Hospers-Moorlag Na een langdurig lijden, gelovig aanvaard en met grote blijmoedigheid gedragen, ging in rus tig vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons heen mijn lieve, dappere Vrouw, onze zorg zame Moeder Johanna Boelhouwer-van Dijk op de leeftijd van 52 jaar. wij mochten haar tot aan de grenzen vergezellen van dood en Leven en van tijd en Eeuwigheid C. Boelhouwer Arie en Marion Jaap en Dineke Fieke en Alex Vinkeveen, 6 maart 1975. Kievitslaan 75. Een dienst van dankzegging, verootmoediging en gebed zal worden gehouden in de Gerefor- rr. c Kerk te Vinkeveen op dinsdag 11 maart ',o begrafenis in alle stilte elders zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleantie na afloop van de kerkdienst. Verzoeke geen bloemen Overtoom 363-365, A'dam-West. Tel. 020-187018 (neurologische kliniek) te Amsterdam, vraagt zo spoedig mogelijk een (eventueel part-time) Geen avond- en weekendiensten. Die in staat is, naast de aanwezige laborante, zelfstandig te werken. Zij zal in onze kleine kliniek (55 bedden) een prettige werkkring vinden: er is een nauwe samenwerking zowel met de staf als met het overige personeel. Alle nadere inlichtingen o.m. over de secun daire arbeidsvoorwaarden worden graag verstrekt door de röntgenoloog Prof. Dr. B. G. Ziedses des Plantes en door de geneesheer- direkteur, Dr. L. W. Zoeter, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Wegens ziekte bieden wij te koop aan onze goed renderende en in prima staat verkerende IN A'DAM-OOST Aan de rand van de stad. Met woning. Huur pand incl. woning 500,- pjn. Prijs inventaris en goodwill 30.000,-. Voor serieuze gegadigden ook in termijnen. Telef. 020—924517. OPROEP aan alle oud-revalidanten en medewerkers van het KINDERREVALIDATIECENTRUM 'LYNDENSTEYN' te BEETSTERZWAAG Op vrijdag 23 mei 1975 zal een worden gehouden in Lyndensteyn, in verband met het 60-jarig bestaan van de CORNELIA STICHTING. Deze reünie zal om ongeveer 10.30 uur beginnen. Bent U van plan te komen, wilt U ons dan even schriftelijk berichten vóór 16 april 1975. Reüniekommissie, Kinderrevalidatiecentrum 'LYNDENSTEYN' Beetsterzwaag. INKOOP VAN BOEKEN: Kalverstraat 11-13. Tel. 020-332540 Speciale afdeling in prijs verlaagde boeken voor de Chr. School voor Algemeen Vormend en Agrarisch Onderwijs Warfstraat 1. WINSUM (Gr.) Toelatingseisen: klas 1 (brugklas): 6 klassen lagere school: bij meer onderwijs is plaatsing in een- hogere klas mogelijk. In bepaalde gevallen kan vergoeding van reis- en studiekosten worden verleend. Na diplomering is doorstroming naar diverse scholen voor middelbaar beroepsonderwijs en leerlingstelsels mogelijk. Aanmelding voor 1 mei 1975 vla de hoofden van scholen of bij de directeur. A. VELTMAN, dir., tel. 05951—1278 (school), 05951—1382 (huis). CHR. LAGERE AGRARISCHE SCHOOL Molenstraat 12 Oldekerk voor het cursusjaar 1975/1976 staat open. VAKKEN o.a.: 9 Akker- en Weidebouw O Veehouderij/Dierverzorger Techniek TOELATINGSEISEN: 1. Brugklas - 6 klassen basisschool 2. Hogere lerjaren: Eén of meer jaren voortgezet onderwijs vereist. Plaatsing na overleg. Inlichtingen bij en aanmelding vóór 15 april bij de direkteur van de school: J. VAN DIJK, Molenstraat 10, Oldekerk, tel. 05940—2728, b.g.g. 2326. In volle vrede Ingegaan tot de vreugde van haar Heer onze Innig geliefde Zuster en Tante Jerientje Catholijntje de Die op de leeftijd van 86 jaar. Amsterdam: J. J. de Dl® A. de Die van den Berg Baarn: C. P. de Die C. M. de Die Neven en nichten Baarn. 5 maart 1975. De teraardebestelling zal plaats vinden op zaterdag 8 maart a s. te 10.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Wijkamplaan to Baarn. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis In de aula. „SCHRIFT en GETUIGENIS" afd. UTRECHT Zondag 9 maart 1975 5 uur Oosterkerk Maliebaan Ds. K. Kramer URK Bij de Interne Accountantsdienst bestaat plaatsingsmogelijkheid voor die studeert voor het tentamen administratieve organisatie van de Accountancy-opleiding. Ook zij die de NIVRA-opleiding volgen kunnen solliciteren. die in het bezit is van het diploma M.B.A. De taak van de afdeling omvat het beoordelen van de interne- en informatieorganisatie in conceptie, alsmede de goede werking daarvan controle van de jaarrekening bijzondere onderzoekingen. Telefonische informatie is te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling, tel.020 - 548 26 93. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 061 -875, worden met belangstelling tegemoet gezien door de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam. m Enige kennisgeving. e HERE heeft heden tc lch genomen Mejuffrou' Johanna van Wateringen i de ouderdom van 8 Namens het Bestuur Tehuis voor Bejaarden der Geref. Kerken van Haarlem: H. Deurloo, voorz. Haarlem. 5 maart 1975, Lange Herenvest 80. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden zaterdag 3 maart a.s. om 11.00 uur ln het Rusthuis. Lange He renvest 80. waarna de be grafenis zal plaatshebben omstreeks 12.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Verglerdeweg te Haar lem. Klein pension. goede stand, ruime kamers, heeft plaats v. echtpaar en alleenst. Voll. verz. Br. ond. nr. T5-4876, Trouw Adam. Uitgifte van gevestigd te Amsterdam 8Va pCt. obligaties 1975 per 1981/1985 in stukken groot nominaal f 1.000,- aan toonder. Leningsbedrag nominaal f 100.000.000,- Koers van uitgifte zal uiterlijk op dinsdag 11 maart 1975 vóór beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. Inschrijving van heden tot donderdag 13 maart 1975,15.00 uur op de voorwaarden van het prospectus d.d. 6 maart 1975, bij de kantoren van ondergetekende, waar prospectussen en inschrijvings biljetten, alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten van ondergetekende en van haar jaarverslag over het boekjaar 197Ó verkrijgbaar zijn. Amsterdam. 6 maart 1975. amsterdam-rotterdam bank n.v. Die héle nieuwe jurken van C&A zijn nogal opvallend. Nogal hijzonder eigenlijk! Helemaal van vroeger. Van unieke gestreepte stoffen die aan verpleegsters doen Trouwens het model ook wel een beetje. Vlieg even temg in de tijd en strijk neer bij C&A Da''s nooit weg. In fantastische kleuren. Twenniematen. a V C&oi U tbcA Vovideli^eh.!

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10