NIEUWE CITROEN DE NIEUWE CITROEN ^CX oonde zaterdag feestelijke CX-dag bij alle Citroen-agenten. H\ De werkelijkheid van de nieuwe Citroën CX roept een wereld op die voorheen slechts fantasie kon zijn. Want thans, met de introductie van de CX, hebben autorij- Hgtk comfort en veiligheid een tastbare dimensie aangenomen waar tot voor kort nog van gedroomd werd. Déze 'auto van het jaar' is nieuw zoals slechts een auto ■fik nieuw kan zijn die zijn tijd ver vooruit is-en waarmee alle toekomstverwachtingen tussen vóór- en achterbumper thans zijn ingelost. Want achter zijn gracieuze aëro- M dynamica schuilt een geraffineerd samenspel van ge - Wjr/ avanceerde techniek om uw veiligheid beter dan ooit F zekerte stellen. Achterzijn fraaie carrosserie en benzine- Ibesparende conceptie staan jaren van research en ervaring om autorijden anders te doen zijn. BBr De realiteit van de nieuwe CX is als een droom die uitkomt. wr Er is geen druppel fantasie meer bij. Dat maakt de idee van een proefrit fantastisch. En het jarenlang erin rijden een droom. Kunt u voor de prijs van deze nieuwe Citroën meer werkelijkheid kopen? Aanstaande zaterdag feestelijke CX-dag bij alle Citroën-agenten De werkelijkheid van de nieuwe Citroën CX roept een wereld op die voorheen slechts fantasie kon zijn. Want thans, met de introductie van de CX, hebben autorijcomfort en veiligheid een tastbare dimensie aangenomen waar tot voor kort nog van gedroomd werd. Déze 'auto van het jaar' is nieuw zoals slechts een auto nieuw kan zijn die A zijn tijd ver vooruit is - en waarmee alle toekomstverwachtingen tussen vóór- en achterbumper thans zijn ingelost. Want achter zijn gracieuze aëro- dynamica schuilt een geraffineerd samenspel van geavanceerde techniek om uw veiligheid beter dan ooit zeker te stellen. Achter zijn fraaie carrosserie en benzinebesparende conceptie staan jaren van research en ervaring om autorijden anders te doen zijn. De realiteit van de nieuwe CX is als een droom die uitkomt. Er is geen druppel fantasie meer bij. Dat 'x maakt de idee van een proefrit fantastisch. En het jarenlang erin rijden een Hk droom. Kunt u voorde prijs van deze nieuwe Hk Citroën meerwerkelijkheid kopen? -v

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 19