De onverwoestbare kinderkleding van C&A. DE KLOOF 2DNDERBRUG FAMILIEBERICHTEN Avontuurlijk nieuws van C&A: GEMEENTE GR00TEGAST LERAAR warenkennis/ kennis der natuur RievanRossum TRILOGIE TROUW/KWARTET WOENSDAG 5 MAART 1975 12 Elke WERKDAG, behalve zaterdags, bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND ls dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. 1923 1975 1 Cor. 1:4-9 Op 10 maart 1975 is het 50 Jaar geleden dat onze lieve Ouders en Grootouders K. van der Zaag G. van der Zaag-Dykstra in het huwelijk zijn getreden. Voor degenen die hun hiermee willen gelukwensen is daarvoor gelegenheid 's middags van 15.00 uur tot 16.30 uur in de „Burcht" te Grijpskerk. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Westerhornerweg 5, Grijpskerk. RECTIFICATIE 'Want deze God is onze God'. Heden is in vrede ontslapen onze lieve Moe der. Groot- en Overgrootmoeder Neeltje Pieternella Kooiman-Alewfjnse sinds 23 Januari 1945 weduwe van Joseph Kooiman, in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Vllssingen: L. J. C. Kooiman S. J. Kooiman-Janse Amsterdam: M. A. Kooiman H. A. Kooiman-Deegens Heino: T. J. Noorlander-Kooiman J. H. Noorlander klein- en achterkleinkinderen. Nunspeet. 1 maart 1975. 'Het Kodal'. Gerard Vethlaan 13. De teraardebestelling zal plaatsvinden don derdag 6 maart op de Nieuwe Begraafplaats aan de Eperweg te Nunspeet om 11.30 uur. Corr. adres: L. J. C. Kooiman. Vondellaan 14, Vlissingen. Heden heeft God thuisgehaald Zijn kind onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgroot moeder Annigje Marsman-Soepenberg sinds 26 december 1945 weduwe van H. Marsman, op de leeftijd van 83 -jaar. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". (Ps. 23 onber.) Ommen: G. J. Marsman Groningen: H. Marsman H. E. Marsman-Scholten Voorthuizen: G. Marsman M. Marsman-v. Houttum Dedemsvaart: A. Wassens-Marsman W. Wassens Rozenburg: G. Pot-Marsman C. Pot Ambt-Delden: J. F. Marsman B. Marsman-v. Lenthe Ommen: F. Marsman Ommen: Joh. Marsman Ermelo: H. J. Marsman C. J. Marsman-Velders Klein- en achter kleinkinderen Ommen, 3 maart 1975. 2e Danteweg 1. De overledene is opgebaard in het mortuarium, Haven West 1, Ommen. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 20.0020.30 uur in het mortuarium en vrijdag a.s. voor de dienst in „d'Olde Wheeme". De begrafenis is bepaald op vrijdag 7 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Hardenbergerweg om 14.45 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in het gebouw „d'Olde Wheeme''. den Lagen Oordt te Ommen, aanvang 14.00 uur. Degene, die de rouwdienst wenst bij te wonen, wordt verzocht om 13.50 uur aanwezig te zijn in „d'Olde Wheeme". Aan de vooravond van de Dag des Heren heeft de Here van zijn aardse taak ontheven, om de Eeuwige Sabbathsrust aan te vangen, onze onvergetelijke Broer en Oom Gerben Offringa geliefde echtgenoot van Alie de Boer. Baarn: M. Offringa-Dokter Drachten: D. Offringa G. Offringa-de Boer Emmen: L. W. Appelhof Zutphen: HL Hasper J. Hasper-Offringa Drachten: F. Offrlnga-Kronemeijer en neven en nichten Oosterwolde, 1 maart 1975. Op de Dag des Heren nam de Heere tot Zich, om in te gaan in Zijn eeuwige Sabbathsrust, Zijn knecht, onze geliefde Zwager Johannes Spoelstra Em. predikant van de Geref. Kerk te Genemuiden Geliefde echtgenoot van onze zuster M. C. Spoelstra-Traas, op de leeftijd van 82 jaar. Op aarde was als ijdel glas Zijn blijdschap licht te schenden Maar eenmaal kan de vreugde van Zijn bruiloft nimmer enden. Met dankbaarheid gedenken wij wat hij in zijn leven voor zijn gezin en voor zijn familie heeft betekend. Namens de familie, Oud-Beijerland: B. Traas-van Nes Buitenpost, 2 maart 1975. .Mijn genade is U genoeg" In de gezegende ouderdom van 93 jaar is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Grootvader en Overgroot vader Aart Hubertus Maat sinds 1942 weduwnaar van Maria van den Heuvel Aalsmeer: L. van Leeuwen-Maat W. van Leeuwen Uithoorn: J. W. Maat Hoofddorp: N. Roodenburg-Maat K. Roodenburg Leimuiden: M. C. Treur-Maat G. Treur Mijdrecht: T. M. Stam-Maat Uithoorn: A. Maat K. Maat-van Mourik Rijssenhout: D. J. Maat S. C. T. Maat-van Gog Vijfhuizen: H. van der Vlugt-Maat H. van der Vlugt Kleinkinderen en achterkleinkind Uithoorn, 3 maart 1975 Achterweg 59 Z. Legmeer post De Kwakel De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 7 maart a.s. om 11.00 uur op de nieuwe alge mene begraafplaats te Aalsmeer. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling, in gebouw ,,'t Baken", naast de Geref. Kerk, ingang Sportlaan 86 te Aalsmeer. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh.11:25 Heden overleed in vast vertrouwen op zijn Heer en Heiland, mijn innig geliefde Man, on ze trouwe zorgzame Vader en Grootvader Johannes de Kuiper op de leeftijd van 73 jaar. Rhenen: J. N. de Kuiper-Hakkesteegt Haarlem: A. de Kuiper H. A. de Kuiper-Veen Gerie, Hanjo, Nanneke en Arjan Nuenen: A. Lankhuijzen-de Kuiper S. P. Lankhuijzen Jannelies, Gerdine, Joanneke, Machteld en Han Rhenen, 3 maart 1975. Huis ten Daele, Rozenlaan 47. De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 7 maart om'14.00 uur in het wijkcentrum 'Rhenen Hoog', Anjerlaan 1 te Rhenen. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden om streeks 14.45 uur op de algemene begraaf plaats Achterbergsestraatweg te Rhenen. Na afloop gelegenheid tot condoleren in bo vengenoemd wijkcentrum. Geen bloemen Liever geen bezoek. Diep bedroefd geven wij u kennis, dat God ge heel onverwacht tot Zich heeft genomen, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Zoon. Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Arij van E^jsden op de leeftijd van 44 jaar. J. M. A. van Eijsden-Diteweg Ronald Arij en verdere familie Vlaardingen, 3 maart 1975. Buizerdstraat 12. Mijn man is opgebaard in de rouwkamer van Huize Waelestein (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek donderdagavond van 7.00 uur tot 8.00 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden in Hui ze Waelestein vrijdagmiddag 7 maart a.s. aan vang 2.30 uur, waarna de crematie zal plaats vinden in het crematorium, Maeterlinckweg 101, Rotterdam-Zuid plm. 4.00 uur. Wij zijn diep verslagen door het plotseling overlijden van onze Chef-Kok en Staflid, de heer A. van Efjsden Wij verliezen in hem een toegewijde mede werker en een goede vriend. Moge de Here zijn vrouw en kinderen tot steun zijn. Bestuur Bejaardencentrum „Waelestein". Rotterdam, 3 maart 1975. Wij zijn diep verslagen door het plotseling overlijden van onze Chef-Kok Arb" van Eb'sden Wij verliezen in hem een goede en prettige medewerker en zullen hem erg missen. Mog God zijn vrouw en kinderen zeer nabij zijn. Directie en Personeel Bejaardencentrum „Waelestein". Rotterdam, 3 maart 1975, Schulpplein 50. Met grote verslagenheid vernamen wij het heengaan van onze Chef-Kok, de heer A. van Eijsden Vertrouwend op Gods beloften mogen wij we ten dat hij bij zijn Heer is. Wij bidden God of Hij zijn vrouw en kinde ren de kracht mag geven dit verlies te dragen. Bewoners en Bewoonsters Bejaardencentrum „Waelestein". Rotterdam, 3 maart 1975, Schulpplein 50. In verband met het overlijden van onze heer A. van Ebsden berichten wij u. dat de ontvangst op zaterdag 8 maart a.s. en alle festiviteiten in de week daarna, ter gelegenheid van het 10-jarig be staan van ons Tehuis geen doorgang vinden. Bejaardencentrum „Waelestein". Supersnel jack van mooi imitatieleer met grof stikselwerk. 122-146 75. De nieuwste jongenspantalon met „western"zadel-snit en kapnaden. Tweed-visgraat van wol/ polvester. 122-146 3% De nieuwe parijse jurk met die héél wijde rok, op lengte, het lijfje gerimpeld aan'n pas,wijde mouwen, een ingesnoerde bindceintuur en grote knopensluiting. Katoen in meesterlijke kleuren. 152-167 65; Maar ik riep de Heer dus aan in al mijn nood. Psalm 116 Heden nam God tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jacobus Johannes Iiab'e op de leeftijd van 63 jaar. Namens de familie: G. Haije Amsterdam. 3 maart 1975. Linnaeuskade 21-H. Correspondentie-adres: Ingenhouszhof 4-1. Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging PCB, Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 7 maart om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de Vondelstr^at ongeveer 10.30 uur. „Vaste rots van mijn behoud." Heden behaagde het de Heere, na een moedig gedragen lijden, van ons weg te nemen in de volle zekerheid des geloofs, onze geliefde Zus ter, Schoonzuster en Tante Pietertje Cok op de leeftijd van 70 jaar. Uit aller naam: D. Cok Koudekerk a. d. Rijn, 4 maart 1975. Prinses Wilhelminastraat 1. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 8 maart op de Algemene Begraafplaats. Aankomst aan de aula 11 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 maart 's avonds van 7.008.30 uur ep na de begrafenis in de aula. Voor uw medeleven ondervonden na het overlijden van mij rv lieve Man Johannes Bouma betuig ik u mijn hartelijke dank. In de enorme belangstelling, die ik mocht ontvangen heb ik een blijk gezien van grote waardering voor hem, die mij zo-dierbaar was. G. Bouma-Hiemstra Amsterdam, maart 1975. Koningslaan 31. De burgemeester der gemeente Grootegast maakt ter voldoening aan het gestelde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de goedkeu ring van het door Gedeputeerde Staten van Gronin gen bij besluit van 10 december 1974,.nr. 6093/9, 2e afdeling, goedgekeurde raadsbesluit van 8 januari 1974, strekkende tot vaststelling van een herziening van het bestemmingsplan Grootegast ten behoeve van het recreatiepark te Grootegast met bijbehorende voorschriften, thans onherroepelijk is geworden. Bovengenoemd bestemmingsplan ligt voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage. Grootegast, maart 1975 De burgemeester voornoemd, drs. K. Koster CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP voor COMMERCIEEL en ADMINISTRATIEF ONDERWIJS Voltastraat 4 Hoogeveen. Per 1 augustus 1975 is aan bovengenoemde Scholengemeenschap de betrekking vakant van een voor de afdelingen L.E.A.O. en Lagere Detailhandelsscbool Bevoegdheid: akte s en/of t, LI, Lil of WN (ND. Aantal uren: minimaal 29. Informatie a.d. School, telefoon 05280-64150. Sollicitaties z.s.m. aan de Secretaris van het Bestuur, de heer A. J. Sieders, Kanaalweg 19. Hoogeveen. De grote roman-trilogie uit de oude tijd, die ook door jongeren van nü zo graag gelezen wordt. De delen De kloof zonder brug, Cinde rella en De tinnen soldaat in één band. Rie van Rossum's beste werk. Leerlingen van een vooroorlogse kweekschool en jonge onder wijzers in hun kameraadschap en persoonlijke levensstrijd. Boeiend en ontroerend. 644 blad zijden, 2T ,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12