Handgeweven Merino kleden 160.- 240.- 340.- 480.- FAMILIEBERICHTEN likdoorns Het prijsverschil. indeBijenkorf^J Succesvol adverteren in TROUW-KWARTET I TROUW/KWARTET DINSDAG 4 MAART 1975 PS14/RH16 Elke WERKDAG, behalve zaterdags, bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgend' ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is du mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte In Jezus ontslapen mijn geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Wessel Woltjer op de leeftijd van 85 jaar, eerder gehuwd geweest met N. van der Laan. Loppersum: J. Woltjer-Wieringa Assen: J. Woltjer A. Woltjer-Wiersema Ermelo: Wessel Jan en Mea Gerda, Jan Assen: Nanda, Jacomina en Jan Aleidus Middelstum: D. Hoekzema-Woltjer J. Hoekzema Bedum: Wessel en Gré Beekbergen: Klara en Teun Middelstum: Jaap en Cobi Jan Nanda Jacomina Loppersum, 3 maart 1975. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrij dag 7 maart 1975 om 2.30 uur vanuit de Ge reformeerde Kerk te Loppersum. De rouwdienst vangt aan om 1.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. „Werpt al Uwe bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor U". 1 Petrus 5 :7 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij met grote droefheid ken nis dat één dag na haar verjaardag plotseling in overleden onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Oma en Overgrootmoeder Kaatje Sohl op de leeftijd van 93 jaar. Bloemendaal: Driehuis-Velsen: G. Out A. Out-de Waard Lona Karin en Koen H. Out N. Out-Piet Dirk en Josje-Maurits Gerrit en Marian Harry Henk-Jan Bloemendaal, 2 maart 1975. Kastanjelaan 35. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. donderdag 6 maart om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats aan de Bergweg te Bloe mendaal. Vertrek van Kastanjelaan 35 omstreeks 14.00 uur. Geen bloemen. Heden nam God in Zijn heerlijkheid op onze lieve zorgzame Moeder en Grootmoeder Hillegiena Johanna Westerhuis Sinds 24 februari 1944 weduwe van Egbert Bakker, in de ouderdom van 91 jaar. Ik schaam mij het evangelie niet, want het is een kracht Gods tot behoud voor een ieder die gelooft. (Rom. 1 16a) Groningen, 1 maart 1975: Neboflat, Paters- woldseweg 228. E. J. Oomkes W. J. Bakker A. Bakker-Land Joh. Bakker I. Bakker-Wielenga A. J. Dorleijn-Bakker M. Dorleijn J. D. Bakker G. W. Bakker-Köhler Egb. Bakker H. Bakker- Eissing Ouderkerk a.d. Amstel: E. I. van der Meulen- Bakker D. van der Meulen Klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot condoleren donderdag 6 maart van 10.4511.45 uur in de Neboflat. In aansluiting daarop wordt de rouwdienst ge houden. waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de Noorderbegraafplaats, Moesstraat 98 om plm. 13.00 uur. Correspondentie-adres: Joh. Bakker, Westerse Drift 117, Haren (Gr.). Uithuizen: Blyth (Canada): Haren (Gr.): Kampen: Heiloo: Groningen: Straks komenAl Gods kinderen thuis, wat zal dat zalig zijn. God nam in Zijn heerlijkheid op Zijn moege streden kind, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder en Grootmoeder Jannetje Marcusse, geb. Zweedjjk (genaamd Hollestelle) Zij mocht 88 jaar worden. Moeder geniet thans de rust waar ze zo naar kon verlangen. Voorburg: Th. J. Marcusse Nieu werker k a.d. IJssel: L. Th. Verhagen-Marcusse G. Verhagen Schiedam: D. E. Sirag-Marcusse M. Sirag Mijdrecht: Jannedine Verhagen Nieuwerkerk a.d. IJssel: Adriaan Verhagen Loes Verhagen-Hogeweg Voorburg, 1 maart 1975. Sonnenburghlaan 4 (kamer 300). Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 5 maart a.s. om 15 uur op de Oo.sterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vooraf wordt om 13.45 uur een rouwdienst ge houden in de aula van Sonnenburgh. Daarna is er gelegenheid de familie te condo leren. „Ik weet dat mijn verlosser leeft". Dankbaar voor de fijne jaren, die we met elkaar mochten hebben, moeten we u nu me dedeling doen van het overlijden van onze lieve Man, Vader en Grootvader Johannes Spoelstra eerder gehuwd geweest met Hendrika Bouman, em. predikant van de Geref. Kerken, jaar. M. C. Spoelstra-Traas A. Hamer-Spoelstra G. B. C. Hamer G. J. van Bragt-Spoelstra J. van Bragt C. M. Spoelstra A. H. Peetoom-Spoelstra A. Peetoom R. K. Meyer P. Meyer-Torenstra en kleinkinderen op de leeftijd van 8 Buitenpost: Vollenhove: Oosterwolde (Fr.): Veendam: Scharnegoutum: Buitenpost, 2 maart 1975, Stationsstraat 20. Een dienst van woord en gebed zal worden ge houden op donderdag 6 maart a.s. om 2 uur in de Geref. Kerk, Voorstraat 15 te Buitenpost, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in De Schakel, Voorstraat 15. In vol vertrouwen op Gods beloften in Jezus Christus is ontslapen onze zeer geliefde Broe der en Schoonbroeder Johannes Spoelstra echtgenoot van M. Traas, eerder van H. Bouman, em. predikant, in de ouderdom van 82 jaar. Wij zullen hem zeer missen. Buitenpost, 2 maart 1975. Groningen: A. Spoelstra Haren: N. Spoelstra Groningen: Veendam: Rijswijk: Leeuwarden: K. Spoelstra D. Spoelstra-Boswijk G. G. Spoelstra A. Spoelstra-Spoelstra J. N. Spoelstra T. Spoelstra-Klein J. Spoelstra De Here heeft na een ernstige ziekte in rustig geloofsvertrouwen uit onze familiekring in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve Zwager Joh. Spoelstra Emeritus Predikant van de Gereformeerde Kerk van Genemuiden, voordien gestaan heb bende te Anna Jacobapolder (Z.) en laatstelijk te Buitenpost. Haren (Gron.): Groningen Dinxperlo Zuidbroek: Leens Joh. Bouman A. G. Hendriks-Bouman H. G. v. Til-Bouman L. A. Kroon-Bouman J. Kroon J. G. Ekster-Bouman J. Ekster Dankbaar voor het zegenrijke werk, dat hij als emeritus-predikant voor onze gemeente mocht verrichten, geloven wij, dat Ds. Joh. Spoelstra nu mag delen in de vreugde en de heerlijk heid van de HERE, wiens Evangelie hij als Zijn dienaar verkondigd heeft. Moge dit de troost zijn voor zijn Vrouw en Kinderen. Buitenpost, 2 maart 1975. Namens de kerkeraad van de Gereformeerde kerk, Ds. H. N. de Mooij, praeses; P. Feenstra, scriba. Wij ontvingen het bericht dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen onze vroegere Predikant, Ds. Joh. Spoelstra Wij zullen zijn persoon en werk in grote dankbaarheid blijven gedenken. Geref. Kerk Anna Jacobapolder (Zld.), 3 maart 1975. 'Want deze God is onze God'. Heden is in vrede ontslapen onze lieve Moe der, Groot- en Overgrootmoeder Neeltje Pieternella Kooiman-Alewjjn sinds 1945 weduwe van Joseph Kooiman, in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Vlissingen: L. J. C. Kooiman S. J. Kooiman-Janse Amsterdam: M. A. Kooiman H. A. Kooiman-Deegens Heino: T. J. Noorlander-Kooiman J. H. Noorlander klein- en achterkleinkinderen. Nunspeet, 1 maart 1975. 'Het Kodal'. Gerard Vethlaan 13. De teraardebestelling zal plaatsvinden don derdag 6 maart op de Nieuwe Begraafplaats aan de Eperweg te Nunspeet om 11.30 uur. Corr. adres: L. J. C. Kooiman, Vondellaan 14, Vlissingen. Nog onverwacht heeft de Here tot Zich geno men mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Pieter Johannes Scholten op de leeftijd van 78 jaar. G. F. Scholten-de Neef Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 1 maart 1975. Allard Piersonstraat 20b. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donder dag 6 maart om 12 uur op de Algemene Be graafplaats „Crooswijk". Vertrek vanaf het woonhuis circa 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapf' op de begraafplaats. Op de dag des Heeren heeft God in Zijn heer lijkheid opgenomen, mijn geliefde Man Jurriaan Eduard Golstein in de gezegende ouderdom van 82 Jaar. Psalm 43 4 (ber.) A. Golstein-Bouwman Teuge, 2 maart 1975. Rijksstraatweg 243. De overledene is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden in gebouw „Rehoboth", Rijksstraatweg, Teuge, om 13.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 6 maart a.s. om 14.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Terwolde. In volle vrede werd in heerlijkheid opgenomen onze Zwager J. E. Golstein geliefde echtgenoot van A. Bouwman, op de leeftijd van 82 jaar. Teuge, 2 maart 1975. Canada: Sijbrandaburen: Twijzel: Arnhem: Canada: Sijbrandaburen: Sneek: L. Bouwman U. Bouwman-de Groot S. Bouwman H. Bouwman J. Bouwman-Dijkstra J. Bouwman J. Bouwman-Sikma H. Bouwman G. Bouwman-Wiersma F. G. Dijkstra-Bouwman J. A. Bouwman- v. d. Kemp Heden nam God tot Zich, na een kortstondig ziekbed, mijn lieve Vrouw Sophia Tukker-Roobol op de leeftijd van 53 jaar. Haar leven was liefde. G. Tukker Berkenwoude, 3 maart 1975. Weidebloemstraat 11. De teraardebestelling zal plaatsvinden óp don derdag 6 maart a.s. op de Algeméne Begraaf plaats te Berkenwoude om 13.00 uur. Voorafgaande zal er in de Ned. Hervormde Kerk te Berkenwoude een rouwdienst worden gehouden, welke aanvangt om 12.00 uur. Heden nam God tot Zich onze innig lieve Dochter, Zuster en Schoonzuster Sophia Roobol echtgenote van G. Tukker. Pernis: Nijmegen: Den Haag: Hilversum: Barendrecht: Rhoon: Oud-Beyerland: Pernis: Pernis: Zevenhuizen: Rhoon: Rotterdam: Rotterdam: A. Roobol W. Roobol-Speelman H. Kool-Roobol A. M. C. Kool A. Roobol M. H. Roobol-Hesse M. Roobol J. Roobol-Meyers M. Roobol M. B. Roobol-Oosterlee C. Uyl-Roobol M. Uyl L. Visser-Roobol J. Visser J. van Luyk-Roobol C. van Lüyk J. J. Kappetein-Roobol J. J. Kappetein W. Visser-Roobol G. J. Visser T. Roobol A. G. Roobol-Mastenbroek J. Roobol W. Roobol-Sloof M. van Cappellen-Roobol W. van Cappellen Gez. 50 3 berijmd. Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Van de kleinste tot de oudste, ieder op zijn wijze, zijn wij echt bedroefd. Gisteren overleed onze Tante Sophie Al haar neven en nichten Wij, die zoveel liefde van haar hebben ge kregen, zullen proberen met ome Goof mee te leven. De lege plaats is groot. Algemene kennisgeving Hiermede berichten wij u, ook namens de familie, dat onze oprichtster, onze le voor zitster, Mej. A. A. de Beaufort op de leeftijd van 94 jaar is overleden. De Stichting „De Boom" D. W. Doude van Troostwijk Jkvr. C. M. de Beaufort Leusden-Zuid, 2 maart 1975. Arnhemseweg 107. Geen bezoek - Gen bloemen Donderdag 6 maart a.s. is om 11.30 uur de rouwdienst in de Herv. Kerk, Arnhemseweg, Leusden-Zuid, waarna, van de kerk uit, de bij zetting in de grafkelder zal plaatshebben om 12.30 uur op de Herv. Begraafplaats te Oud- Leusden. Psalm 84 5 (oude berijming) Het behaagde ck Heere hedenmorgen tot Zich te nemen onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader. Broer, Zwager en Oom Jacob van Resteren weduwnaar van Johanna Maria van Roon, in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Mede namens verdere familie: Rotterdam: A. Binnendijk-van Kesteren P. A. Binnendijk J. M. van Kesteren Puttershoek: G. van Kesteren J. M. van Kesteren-Maronier Rotterdam: H van Kesteren S. G. van Kesteren-Slegt Rotterdam. 3 maart 1975, Franselaan 110 (Dp Mathenesser Bogert). Corresp.adres: H van Kesteren, Huygensstraat 22. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 77.30 uur in de rouwkamer van de Ma thenesser Bogert. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 7 maart om 11 uur in de Mathenesser Bogert, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Hofwijk, Delftweg 230, circa 12 uur. Heden nam de Here nog vrij plotseling uit ons midden weg onze innig geliefde en zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Christina Elisabeth Damming-Booij sinds 10 mei 1966 weduwe van Hendrik Willem Damming, op de gezegende leeftijd van 89 jaar. „Mijn genade is U genoeg". Hollandscheveld: J. Damming N. Damming-Abbing A. Bruins-Slot A. Pater-Damming D. Pater S. Meyer-Damming H. Meyer H. Fieten-Damming J. Fieten E. Koolstra-Damming M. Koolstra H. W. Damming A. C. Damming-Tishauser Chr. Damming G. P. Sak-Damming K. Sak Klein- en achterkleinkinderen Hengelo: Hengelo: Krommenie: Hoogeveen: Utrecht: Hollandscheveld: Assendelft: Hoogeveen: Hoogeveen, 28 februari 1975. „Olden Kinholt". Corr.-adres: Kerkenkavel 1, Hollandscheveld. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 5 maart a.s. om 12.00 uur. U wordt uitgenodigd om 11.00 uur in het Jeugdgebouw, Hoekje 51, Hollandscheveld aanwezig te zijn. Liever geen bezoek. Geliefden, laten wij el kaar liefhebben, want de liefde is uit God. 1 Joh. 4:7. Johanna Plaisier-Marsilje Wij zullen haar blijven missen, want haar leven was ons toegewijd. F. Plaisier A. Rozendaal-Plaisler J. A. Rozendaal C. J. van der Linden- Plaisler H. van der Linden C. F. Plaisier P. P. H. Plaisier Hallmann J. M. H. Plaisier Op dinsdag 4 maart is er in het bejaardenhuis Vree donk van 19.00-20.00 uur gelegenheid van haar af scheid te nemen. Zij wordt begraven op woensdag 5 maart op de Alg. Begraafplaats om 14.30 uur. Vooraf zal er om 13.30 uur een rouwdienst worden ge houden in het bejaarden huis Vreedonk. Na de begrafenis is er nog maals gelegenheid tot con doleren in de ontvangka mer van de aula op de be graafplaats. Dordrecht, 3 maart 1975. Vreedonlclaan 6. Heden overleed na een kortstondig ziekbed, nog plotseling onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Alida Jongeneel op de leeftijd van 66 jaar. "Wij treuren niet, als degenen die geen hoop hebben'. Familie Jongeneel. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 8.30 uur, Kerkstraat 12. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 6 maart om 2 uur op het Ned. Herv. Kerkhof te Berkel. Heden nam de Heer tot Zich na een langdurig lij den mijn geliefde echtge noot, mijn Vader, onze Grootvader, en Overgroot vader Hermanus Iking in de ouderdom van 89 jaar. W. E. Iking-Heldt P. Vöge-Iking klein- en achterklein kinderen. Amsterdam, 2 maart 1975. Zocherstraat 9'. Op verzoek van de overle dene geen bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 6 maart om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van het P.C.B.-ge- bouw. Vondelstraat 101, ongeveer 12.15 uur. Voor ons nog onverwacht maar voor Hem op Zijn tijd nam Hij tot Zich onze geliefde Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Janna Streefkerk in de ouderdom van 77 Jaar. W. van der Plicht K. van der Plicht- Hoogendam F. van der Plicht N. van der Plicht- Korver Joh. van der Plicht J. A. van der Plicht- P. C. van der Plicht H. van der Plicht- van Leeuwen Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene ligt opge baard in de rouwkamer Voorschoterlaan 51 te Rot terdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woens dag 5 maart a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 6 maart a.s. op de begraafplaats Oud-Kralingen, Kralingse- weg 334 te Rotterdam. In Jezus ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Albertus Vossebelt op de leeftijd van 69 jaar. Zuidlaren: G. Sinneker-Vossebelt A. Vossebelt-Kllnge Beverwijk: Egbert en Diny Ede: Janny en Bé Dianella (W.-Australië) Jan en Lols Zuidlaren: Bertus en Lies Groningen: Tjibbe en Ida 28 februari 1975. NOXACORN (met wonderolie) verwijdert de pijn sneL Geen omslachtige lik- doornpleisters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en zo. Aanstippen met NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hygi ënisch en verantwoord, NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend middel. NOXA CORN maakt vlug een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver dwijnen met wortel en al. NOXACORN ontsmettend likdoornmiddel. Snel, pijnloos, afdoend. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Leendert lïoogesteger weduwnaar van Ambrozina Leconte eerder weduwnaar van Gerrltje van Berge op de leeftijd van 83 Jaar. Amsterdam Halfweg: J. Hoogesr.eger A Hoogesieger-Mol P. Hoogesteger H. Hoogesteger-Hazelaar Kleinkinderen en achterkleinkinderen Ouddorp, 28 februari 1975. „Lauwershof", Jupiterstraat. Correspondentie-adres: J. Hoogesteger. Bakhuizen van den Brinkhof 87. Amsterdam. Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöpe ratie PC te Amsterdam. P C Hooftstraat 183, dinsdag van 14.3016 00 en 18 0020.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 5 maart a.s. tegen 15 00 uur op de be graafplaats „Westerveld' te. Velsen (Driehuis). Vertrek vanaf de rouwkamer te 13.45 uur. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320431 Haarlem (b«J de Ridderstraat) Heden behaagde het de Here nog vrij onver wacht van ons weg te nemen onze lieve Nicht en Achternicht Fokje de Vries op de leeftijd van 85 jaar. .Uit aller naam: A. P. van Rijsbergen Rotterdam, 2 maart 1975. Theodora Jacobalaan 8. Correspondentie-adres A. P. van Rijsbergen, Louise de Colignylaan 57, Vlaardingen. Geen bezoek aan huis. - Geen toespraken. Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden donderdag 6 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230, Rot- terdam-Overschie. Vertrek van het woonhuis om 14.15 uur. Aankomst in de kapel om 14.30 uur. (met 75.-, 111.- voordeel) 182.- of 254.- Ze zijn alleen in de Bijenkorf te krijgen. Door hun unieke weefwijze -op primitieve handweefgetouwen en het ongebruikelijke materiaal, repen ongeverfde, onontvette schapehuid- zijn er nauwelijks twee Merino kleden9 die op elkaar lijken. Elk kleed is weer anders. Alleen de sterkte en de kwaliteit hebben ze gemeenschappelijk. En de tijdelijke extra voordelige prijs- winnerprij s 130x180 cm normaal 235.- als tijdelijke prijswinner 160x220 cm normaal 3 51.- als tijdelijke prijswinner als aal 351.- swinner 180x275 cm normaal 522. tijdelijke prijswinner 220x320 cm normaal 734.- als tijdelijke prijswinner Afd. tapijten

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16