Mei-de Pcsscrt Comfort hebt u vee! extra ruimte achter de hand FAMILIEBERICHTEN de Passat da's pas autorijden Succesvol adverteren in TROUW-KWARTET! De krant is nooit weg TROUW/KWARTET MAANDAG 3 MAART 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND ls dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip ls geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. Maandag 10 maart zijn onze Ouders E. Brouwer en P. Brouwer-v. d. Werf 25 Jaar getrouwd. Ieder die het prettig vind dit mee te vieren ls 's avonds vanaf 8 uur hartelijk welkom in de Tuinzaal van de Pelgrlmskerk, Van Boshuizenstraat 560. v Andrles r Wouter en Loes Albert en Cecile Dirk Oud-Ehrenstein 16. A'dam-Buitenvi Thuisgehaald uit het middelpunt van de fami liekring mijn lieve, onvergetelijke Man, onze zorgzame Vader en Opa Albertus Vossebelt op de leeftijd van 69 jaar. Ermelo: A. G. Vossebelt-Bodegom Ermelo: E. Vossebelt J. Vossebelt-Lautenbach Utrecht: A. Vossebelt W. Vossebelt-Wolterlnk Ter Helde: A. Klip-Vossebelt C. Klip Ermelo: C. Vossebelt M. Vossebelt-Klelne Deters Ermelo: A. M. B. Grift-Vossebelt W. Grift en kleinkinderen Ermelo, 28 februari 1975. Mauritslaan 7. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 4 maart 1975 van 19.3020.30 uur in de Maranatha- kerk,»Sparrenlaan, Ermelo. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 5 maart 1975 om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden ln het bovengenoemde kerkgebouw, aanvang 12.00 uur. Diep ontroerd geven wij kennis van het ont slapen in haar Heer en Heiland van onze, ge liefde Schoonzuster en Tante Cato Wesseling sedert 1967 weduwe van Hendrik van Rooijen op de leeftijd van 80 jaar. Naarden: J. van Rooijen-van Wettum Naarden: L. van Rooijen-Tielrooij Voorburg: C. van Rooijen A. W. van Rooijen- Ouwerling Capelle a. d. IJssel: B. van Rooijen Voerendaal: N. van Rooijen A. van Rooijen- van der Veer en neven en nichten Nooit kan het geloof te veel verwachten. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heden ontslapen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Bernardus Messink in de ouderdom van 74 jaar. Amsterdam: E. Messink-Couprie Canada: A. M. Graven-Messink J. W. Graven Nieuwendam: E. Messink Amsterdam: G. Messink G. J. Messink-Kamman en kleinkinderen Amsterdam, 28 februari 1975. Hugo de Vrieslaan 63. Thuis geen bezoek. - Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 5 maart om 12 uur op de Nie,uwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 11.15 uur. t In de vrede van Christus, in volledige overgave en omringd door de bewonderenswaardige zorg van doktoren, verpleegsters en verplegers van „Maria-oord" te Rosmalen, is op 1 maart van ons heengegaan onze zorgzame Vader, Schoon vader en Opa Petrus Philippus Maria Josephus Bogaers geboren te Helmond op 5 augustus 1883 weduwnaar van Henriette Maria Bernardina Christina Hermans Hintham: A. M. C. Bogaers Cuijk: M. J. E. Breukers-Bogaers P. M. H. Breukers en kind Laren (N.-H.)P. C. W. M. Bogaers F. Bogaers-Vlsscher en kinderen Nijmegen: J. E. A. Th. Bogaers G. Th. J. Bogaers-Bongers en kinderen Bloemendaal: J. J. M. Bogaers M. Th. Bogaers-Smit en kinderen Grave: C. Y. M. H. Bogaers Cuijk,. 1 maart 1975. Stationsstraat 34. Correspondentie-adres: Jan van Delftstraat 73, Hintham, post 's Hertogenbosch. De overledene is vanaf woensdagavond a.s. 19.00 uur opgebaard In „Porta Caell" te Cuijk en zal bijzonder worden herdacht in een H. Mis op woensdagavond te 19.30 uur in de Parochie kerk van St. Martinus aldaar. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen op donderdag 6 maart om 11.00 uur ln de St. Martinuskerk, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op het r.k. kerkhof. Gelegenheid tot condoleren: in „Porto Caell" op donderdag van 10.3010.45 uur en na de begrafenis in de schouwburg te Cuijk. De in het dak scharnierende achterkant van déze Passat accentueert niet alleen de styling, hij vergroot ook de gebruiksmogelijkheden van deze doorGiu- giaro ontworpen Volkswagen. En of u hem nu met vijf mensen bemant of extra zwaar belaadt, z'n weggedrag blijft onberispelijk, ook op een slordig wegdek, ook in een onverwacht scherpe bocht, ook bij plotseling remmen. Zelfs als daarbij twee wielen door een glibberige berm gaan, zorgt de zelf-corrigerende stuurinrichtingdat uw Pas sat recht-toe-recht-aan tot stilstand komt. Mocht de klok ooit eens erg dwingen: de 85 D1N- pk versie van de Passat accelereertvan 0 tot 100 km/u in 12 sec en is goed voor een top/kruissnelheid van 170 km/u. In geval van nood hebt u dus extra snelheid En de VW-Service werkt met de snelle, feilloze Com puter-Diagnose en vastgelegde tarieven. Maak met deze Europese auto een uitgebreide proefrit. Dan weet u in ieder geval zeker: in reserve. Als u constant 100 km/u rijdt verrast de Passat u door zijn opvallende zuinigheid met brandstof: ca 1 op 14! Met een Passat bewijst u trouwens altijd uw eco nomisch inzicht. Service-intervallen: 15.000 km.Voor velen is dat lx per jaar. Olie verversen per 7.500 km. Voor ons nog onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Cato Wesseling sedert 18 januari 1967 weduwe van Hendrik van Rooijen op de leeftijd van 80 jaar. 1 „Jezus leeft en ik met hem." Leeuwarden: J. van Rooijen M. van Rooijen-de Rooij Enschede: Henk van Rooijen Leeuwarden: Margreet van Rooijen Gramsbergen, 28 februari 1975. Huize ,,'t Welgelegen". Correspondentie-adres: Canadezenlaan 506, Leeuwarden. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 4 maart a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied", Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondfelstraat 101 te Amsterdam: ongeveer 13.15 uur. Na de bijzetting in het familiegraf gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van „Zorg- vlied". Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg mijn geliefde Man, onze Vader en Groot vader Hendrik Versteeg op de leeftijd van 64 jaar. A. Versteeg-Versluis kinderen en kleinkinderen Bunnik, 1 maart 1975. Groeneweg 78. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 5 maart a.s. om 13.45 uur op de Alg. Begraaf plaats te Bunnik, voorafgegaan door een rouw dienst in de Geref. Kerk te Bunnik om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de wijkzaal van de Geref. Kerk. „Door lijden tot Heerlijkheid." De Here heeft uit onze familiekring tot zich genomen onze lieve Zwager en Oom Bernardus Messink echtgenoot van Everdina Couprie op de leeftijd van 74 jaar. Amsterdam, 28 februari 1975. Amsterdam: Th. Couprie-Stammer C. Couprie E. Couprie-Visch Zeist: M. J. Verdoorn-Couprie A. Verdoorn Rijswijk: G. Couprie Neven en nichten Gij zijt, o Heer, mijn schuilplaats en mijn haven Gij zul aan mij al uw beloften staven. Psalm 32 3a. Heden is voor ons onverwacht, door God thuisgehaald, onze lieve, zorgzame Man en Vader Jan Maurits Broekman op de leeftijd van 74 jaar. _Namens de familie Voorburg: E. Broekman-Koornstra Leuven (België)J. M. Broekman Voorburg, 28 februari 1975. Vlietenburgstraat 4. Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 4 maart a.s. om 13.00 uur op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Gelegenheid tot condoleren in de aula aldaar. De Heere is mijn licht en heil, voor wien zou ik vrezen? Psalm 27 vers 1. Heden is zacht en kalm ontslapen in zijn Heer en Heiland mijn lieve Man, onze zorgzame Va der en Grootvader Arie Willem Schippers geridderd met de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in de ouderdom vap 81 jaar. Rotterdam: A. C. Schippers-de Haan G. S. Schippers J. M.' Schippers-Hoogerwerf H. C. Schippers A. H. Schippers-de Haan E Slijper-Schippers W. Slijper Breda: A. W. Schippers J. Schippers-Buitenhuis Rockanje: B. A. Schippers B. Schippers-Kalkman en kleinkinderen Rotterdam. 1 maart 1975. Wilgenlei 434. Correspondentie-adres: W. Slijper, Kastanje plein 147. Geen bloemen Aan huis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren dinsdag a.s. van 20.0021.00 uur in de rouwkamer van Huize „Borgsate", ingang Meidoornsingel 183. Dc dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. woensdag 5 maart om 13.45 uur in de Vredevorstkerk, Wilgenplaslaan/Teldersweg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 14.45 uur op.de Algemene Begraafplaats „Croos- •wijk". Vertrek vanaf de kerk om 14."0 uur. Mattheüs 5 9. Na een zeer werkzaam leven en in dankbare herinnering aan wat hij voor ons allen heeft betekend, is na een kort maar hevig lijden tot ons groot verdriet van ons heengegaan mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Lambertus Hendrik Kok geboren 6 april 1894. Alphen a. d. Rijn: C. Kok-Turkenburg M. H. Kok J. M. M. Kok-Verschuur Oss: G. H. Stolk-Kok H. Stolk Alphen a.d Rijn: H. M. Kok M. G. Kok-Vis Willich (W.-Dld.)H. Kok C. W. M. Kok- da Costa Gómez Klein- en achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn, 1 maart 1975. Bosparkweg 2. In het bejaardencentrum Bosparkweg 2 te Al phen aan den Rijn zal de rouwdienst worden gehouden D.V. donderdag 6 maart a.s. aan vang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aula 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren, Bosparkweg 2, woensdagavond 5 maart van 19.3020.30 uur en na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Verder liever geen bezoek Geen bloemen Openbaring 14.: 13. Die bedroefd delen wij u mede dat van ons is weggenomen de heer L. H. Kok in de ouderdom van 80 jaar. Zijn dienstbaarheid aan de naaste zal ons een dierbare herinnering blijven. Alphen aan den Rijn, 1 maart 1975. Bosparkweg 2. Namens de bewoners en medewerkers van het bejaardencentrum „Rijnzate" H. F. Wolf, directeur. Heden nam de Heere na een kortstondige ziekte in huize „Solglytt" te Leiden uit ons midden weg, mijn geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Maarten Pieter van der Wel echtgenoot van Neeltje Adriana van Eendenburg in de ouderdom van 86 jaar. „Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't Eeuwig licht." 's-Gravenzande: N. A. van der Wei van Eendenburg RotterdamN. M. van der Wel C. A. E. van der Wei van Solinge 's-Gravenzande: C. M. van der Aa- van der Wel H. A. van der Aa 's-Gravenzande: M. C. van Sprang van der Wel L. van Sprang en kleinkinderen 's-Gravenzande, 1 maart 1975. D. van de Kasteeleplein 21. Aan het woonhuis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het dienstencentrum D. van de Kasteele plein 1. Gelegenheid tot condoleantie aldaar dinsdag 4 maart van 78 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 5 maart a.s. om 2 uur nun. in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenzande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Heden nam de Here geheel onverwachts van ons weg, mijn ileve Man, onze lieve .Vader en Pake Gerben Offringa ln de ouderdom van 64 jaar, na een zeer gelukkig huwelijk van ruim 35 jaar. Psalm 68:10 (oude her.). A. Offrlnga-de Boer Plet en Bertha Tim en Ina Ineke Alie en kleinkinderen. Oosterwolde, 1 maart 1975. Kamplngerhof 8. Thuis gelegenheid tot con doleren op woensdag 5 maart van 19.00-20.00 uur en na de begrafenis. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op don derdag 6 maart 's middags 13.30 uur in de Ned. Her vormde Kerk te Hauler- wljk, waarna de begrafenis voigt. Zij, die de overlede ne de laatste eer willen be wijzen woraen verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. De kraht brengt u uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor 'fc zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt?

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14