Hebt u die vier speciale Hckwick theeglazen al in huis?/ wolfheze 16 medisch direkteur leidinggevende funktionnris vormingswerk(st)er psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" GROEPS LEIDSTER PSYCHIATRISCHE INRICHTING "GROOT BRONSWIJK" Groot Bronswijk GEMEENTE VELSEN maatschappelijk werk(st)er stichting gaestaljjke gsa^ndheidsaarg maastócht en omgaving Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 24"i de rijksoverheid vraagt inspecteur TROUW/KWARTET ZATERDAG 1 MAART 1975 PS16/RH18 Vergaatu 1 lachen door een loszittend gebit? Da'jom te huilen. MMrerlsejn remedie: het hechtvermogen van Calox-kleefpaiW voor kunstgebitten. Ongelooflijk goed uit te smeren door de bijzondere samenstelling. Elke ruimte tussen kaak en kunstgebit wordt opgevuld, 't Sluit allemaal weer perfekt dankzij de kleefkracht van Calox. De hele dag. En u mrrkt er niets van: Calox is smaakloos, reukloos en onschadelijk. Maar wat u wèl merkt is dat u weer kunt lachen, i bijten naar hartelust- Wanneer u maar wilt. Wij zoeken op korte termijn een part-time om ons team van 11 vormings- werk(st)ers aan te vullen. Tot zijn/haar taak behoort: opzetten en begeleiden van groepsaktiviteiten met pa tiënten; koördineren en begeleiden van veranderingsprocessen in één der verblijfspaviljoe- nen; binnen een multi-disciplinair team mede vorm geven aan visie-ontwikkeling op de specifieke aspekten van één der paviljoenen; meedenken over doelstellin gen en strategieën van het vormingswerk binnen de psychiatrie. Voor deze funktie vragen wij iemand met een afgeronde op leiding. Salaris van bruto 1.717,- tot maximaal 2.203,- per maand excl. toeslag krachtens mach tigingswet en 7-Jr% vakantie toeslag. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd vormingswerk de heer J. van Scha ik, tel. (02502) 77 41, toestel 2240. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de adjunkt direkteur Personeelszaken, Rijksstraat weg 113 te Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. RIJNSTROOM te Alphen aan den Rijn Tehuis voor jongens en meisjes met opvoedings- en gedragsproblemen vraagt een voor een groep meisjes van 1116 jaar. Nadere informatie: De groepspedagogische begeleiding vindt plaats door een team van 4 groeps- leid(st)ers in samenwerking met hoofd leiding en specialisten. Rijnstroom is' een tehuis met een chris- telijk-oecumenische signatuur. Het reglement arbeidsvoorwaarden is van toepassing. Inlichtingen en sollicitaties te richten aan de orthopedagoog-coördinator van „Rijnstroom", Raadhuisstraat 44, Alphen aan den Rijn. Tele foon 01720—73655. DE KONINGSHOF bejaarden centrum der christelijk gerefor meerde kerken te Rotterdam en omstreken vraagt een gediplomeerd bejaarden verzorg (st) er of leerling- be j aarden verzorg ster Voor Intern personeel zijn er leuke kamers met eigen douche en toilet aanwezig. Brieven aan de directrice. Immanuel Kant straat 90, Rotterdam. Telefoon 010-196655. Nog enkele weken vindt u op de doosjes Pickwick theezakjes (aart de achterkant van de binnenklep) een glasmerkje. Voor twee van die glasmerkjes en slechts f 4,50 komt u in het bezit van vier nieuwe, prachtige theeglazen, speciaal voor uw lekkere Pickwick thee. Voor uw bestelling kunt u gebruik maken van de bestelbon, maar u kunt de theeglazen ook afhalen in een van de Douwe Egberts geschenken' centra. Amsterdam, Stadionweg 168 (hoek Minervaplein); Den Haag,Theresiastraat32; Rotterdam, Meent 85; Utrecht, Keulsekade 143; Arnhem, Stationsplein 25; Eindhoven, Hooghuisstraat31; Heerlen, Apollolaan 32 (naast ANWB); jpj Joure, Slachtedijk 16. Bestelbon voor4Plckwick theeglazen. Deze bon (in blokletters) invullen en in een gefrankeerde envelop, samen met 2 glasmerkjes, opsturen naar Douwe Egberts „Theeglazen", postbus 2076, Utrecht. Woonplaats: Let op! "Wijze van betalen aankruisen: Ingesloten betaalcheque a f 4,50 op naam van Douwe Egberts. Ik heb f 4,50 overgemaakt op giro 79900 t.n.v. Douwe Egberts, met vermelding „Theeglazen". Na enkele weken krijgt u de glazen thuisgestuurd. In de psychiatrische inrichting Groot Bronswijk te Wagenborgen, uitgaande van de vereniging Tot Christelijke Liefdadigheid, waar thans 700 en in de nabije toekomst 500 patiënten behandeling en verzorging vinden, ontstaat de vacature van (psychiater) Deze functie omvat de eindverantwoor delijkheid voor alle aspecten van het medisch-psychiatrisch werk, waartoe ook behoort de supervisie van artsen die in het kader van hun specialisatie psychiatrie bij ons hun stage vervullen. PSYCHIATRISCHE INRICHTING WAGENBORGEN (Gr.) Salaris volgens N.Z.R.-regeling; P.G.G.M.-pensioenregeling. Een ruime woning is beschikbaar, maar elders wonen (bijv. in de stad Groningen of in Drenthe) ontmoet geen bezwaar. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de huidige geneesheer directeur, A. W. Verhoog, zenuwarts (05964) 231. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de vereniging, p/a Groot Bronswijk te Wagenborgen (Gr.). De afdeling bijstand- en dienstverlening van de Gemeentelijke Dienst voor Sociale Zaken (20 medewerk (st)ers) houdt zich bezig met de materiële hulpverlening, die voortvloeit uit de Algemene Bijstandswet, de Wet Werkloosheids voorziening en de verschillende Rijksgroepsre gelingen, en daarnaast met de immateriële, hulpverlening aan cliënten. Voor een doelmatige uitvoering zijn de ver schillende werkzaamheden verdeeld over drie teams. In twee van deze teams is nog plaats voor een Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden en een middelbare en/of hogere beroepsopleiding in het maatschappelijk werk, dan wel een ge vorderde studie daarvoor, zijn vereist. Directie en personeel, die ook bij de selectie procedure zijn betrokken, zoeken contact met belangstellenden voor deze functie. Salariëring afgestemd op de functie, ervaring en opleiding nader overeen te komen. Uitgebreide informatie wordt gaarne verstrekt door de heer H. Nieboer, adjunct-directeur, tel. 02550-19124. Sollicitaties te richten aan de directeur van de .Gemeentelijke,Dienst voor Sociale Zaken, Spaarnestraat 2, IJmuiden. zoekt ten behoeve van haar directieteam een academicus (econoom of jurist) of iemand van gelijkwaardig niveau die belast zal worden met de volgende taken: de flnancieel-economische aangelegenheden van de stichting het verder uitbouwen van een registratiesysteem het verwerken van registratiegegevens tot beleids voorstellen het statistisch ondersteunen van sociaal weten schappelijke research binnen de stichting het leiding geven aan de financieel-administratieve medewerkers, de teamsecretaresse, de receptionistes, de huishoudelijke dienst, de inkoop en andere zake lijke aangelegenheden van de stichting Vereisten: leeftijd minimum 30 Jaar ervaring in leidinggevende functie ervaring in de welzijnssector kennis van beschrijvende en verklarende statistiek ervaring in het hanteren van complexe financie ringssystemen. Arbeidsvoorwaarden salaris volgens rijksregeling opname in P.G.G.M. (welvaartsvast eindloon pensioen) verplaatsingskostenvergoeding. Bij gebleken geschiktheid is aanstelling tot adjunct- directeur mogelijk. Sollicitaties te richten aan de directeur van de Stichting, Postbus 4001, Maastricht. Ten behoeve van de uitbouw van het medisch secretariaat en de patiënten-administratie tot één medisch registratie-apparaat zoeken wij een Gevraagd wordt: voltooide studie medisch administrateur van de S.O.M.A. (of bereid daarvoor te studeren) goede contactuele vaardigheden administratieve ervaring Schriftelijke sollicitaties en verzoeken om inlichtingen aan de Directie t.a.v. de heer H. Huberts LjPsych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuievesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de.Volkshuis vesting en de Bouwnijverheid, Afdeling Finan ciering Woningbouw, Onderafdeling Controle Bij de beleidsuitvoering op het gebied van de volkshuisvesting worden door de Afdeling Financiering Woningbouw, Onderafdeling Controle, taken verricht zoals houden van toezicht op ruim 950 woningcorporaties, welke zijn toe gelaten ingevolge de woningwet en het inspec teren van o.a. het administratieve en financiële beheer/beleid, het onderhoudsbeleid en de personeelsbezetting van ruim 800 gemeentelijke) woningbedrijven: uitoefenen van controle op de naleving van terzake geldende voorschriften en op naleving van de doelstellingen van de be trokken woningcorporaties. Taak: instellen van inspecties bij woningcorpo raties teneinde een inzicht te verkrijgen in het administratieve en financiële beheer/beleid; rapporteren van bevindingen hieromtrent; be oordelen en analyseren van jaarverslagen; verstrekken van inlichtingen en adviezen ter plaatse m.b.t. geldende regelingen en bepalin gen; concipiëren van brieven, nota's e.d.; leggen en onderhouden van contacten met besturen van woningcorporaties en diverse instanties welke bij de administratie en controle van woning corporaties zijn betrokken. Vereist: diploma HBS/HAVO. Diploma MO Boekhouden of SPD of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage; de mogelijkheid bestaat dat t.z.t. een standplaats in het noorden van het land zal worden aangewezen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3334,- per maand. Het salaris is exclusief 7j vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-0446/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18