Pïg|skin suèdeja$je' 198.- gesteld op 10 pet. enkele dagen lang met zo'n 25% korting. 9 pet. pandbrieven 1975 per 1978/1987 Friesch- FAMILIEBERICHTEN PLAATS EEN PIJLTJE Het prijsverschil in de Bijenkorf Een pijltje in Trouw schiet vaak raak TROUW /KWARTET WOENSDAG 26 FEBRUARI 1975 Elke WERKDAG, behalve zaterdags, bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in AT..LR edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. IN PLAATS VAN KAARTEN Psalm 103 2 onberijmd Loof den Here mijn ziel, en vergeet niet één van Zijn weldaden. Dinsdag, 4 maart hopen wij D.V. met onze geliefde Ouders en Grootouders W. Storteboom M. A. Storteboom-Postmus blij en dankbaar hun twaalf en een halfjarig huwe lijksjubileum te vieren en te herdenken hoe God hen voor elkaar en voor ons gespaard en hun leven ge leid heeft. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Kornhorn: T. Storteboom W. Storteboom-Dijkstra Tineke, Willem, Jaap, André Surhuisterveen: G. Witteveen-Storteboom G. Witteveeri Gabe, Willem, Jelle, Tamme Kornhorn: D. J. Storteboom A. Storteboom-Venema Giséla en Wilfred Kornhorn: J. Storteboom-Hiemstra W. Storteboom Ozn Ria. Onne-Sipke, Henderika Delft: G. Schomaker-Storteboom J. Schomaker Rogier Kornhorn: H. Hiemstra en M. Verbree P. Hiemstra en O. Nieuwman 26 februari 1975. Kornhorn, Noordwijkerweg 1. Allen, die hen en ons hiermee willen feliciteren, zijn op die dag vanaf 's avonds half acht hartelijk wel kom in hotel „De Kruisweg" te Marum. Heden ging in vrede van het tijdelijke in het eeuwige over mijn geliefde Echtgenoot, onze beste Zwager en Vriend Konstantin Sadko geboren te Poltawa, Rusland. Doorn, 23 februari 1975. Beatrixlaan 2. A. M. Sadko-Ubbink Uit onze familiekring nam de Here tot Zich onze geliefde Zuster en Schoonzuster Trijntje Balder geb. 30-9-1905, echtgenote van Jac. Slot te Santpoort, Van Dalenlaan 334. Fanj. Balder Fam. Slot Broek öp Langedijk, 24 februari 1975. Onze geliefde Schoonzuster en Tante Johanna Maria Gerardina Christina Telkamp-Cassameijer is ingegaan in Gods heerlijkheid. Zij is 78 jaar geworden. Groningen, 24 februari 1975. H. Telkamp A. Telkamp-Offereins A. Niemeijer-Telkamp K. Niemeijer Neven en nichten Als ik maar weet, dat hier mijn weg Door U, Heer wordt bereid, En dat die weg, hoe moeilijk ook, Mij nader tot U leidt. Heden nam God tot Zich, op de leeftijd van bijna 88 jaar, onze lieve, onvergetelijke Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Maartje Korrelboom-Hus Springs (Z.-A.): Santpoort: Rotterdam: Cairo: Den Haag: Haarlem: Voorschoten: Rijswijk (Z.-H.) Wassenaar: A. van Dongen J. van Dongen-Jansen M. Duyverman-van Dongen Ds. M. E. Duyverman P. van Dongen L. van Dongen-van Zuilen L. M. Dirksen-Korrelboom Dr. P. B. Dirksen H. Korrelboom L. H. Korrelboom- Breeuwsma Ir. W. F. Korrelboom W. Korrelboom-Etten A. M. C. L. Korrelboom- Leitze A. Korrelboom H. Bosboom-Korrelboom W. J. Bosboom Kleiq-, achterkleinkinderen en verdere familie Wassenaar, 24 februari 1975. „Sophiekehuis", Van Zuylen van Nijeveltstraat 313. Correspondentie-adres: Bothaplein 28, Wasse naar. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het „Sophiekehuis". Bezoek aldaar donder dag van 56 uur n.m. De rouwdienst in het „Sophiekehuis" is be paald op vrijdag 28 februari a.s. om 11.30 uur, waarna de begrafenis om ca. 1.30 uur op de Algemene begraafplaats te Muiden zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel „Vechtzicht" te Muiden. Psalm 43 vers 4 (O.B.) Heden nam de Heere uit ons midden weg, voor ons nog vrij onverwacht mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Grootvader en Overgroot vader Johannes van Nimwegen drager van de Ere-Medaille verbonden aan dè orde van Oranje-Nassau, echtgenoot van M. M. Dirks, eerder weduwnaar van A. van Heil, op de leeftijd van bijna 82 jaar. M. M. van Nimwegen- Dirks J. H. van Nimwegen W. van Nimwegen- Niezen Kleinkinderen en achter kleinkinderen Amersfoort. 24 februari 1975. „de Amerhorst", Zandbergenlaan 44. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van „de Amerhorst". D.V. vrijdag 28 februari a.s. is om 11 uur de rouwdienst in „de Amerhorst". waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 12 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. Na een zeer trouwe dienst van 10 jaar als kos ter in het aardse huis des Heren, is P. van Beek overgegaan naar het Vaderhuis daarboven. Wij gedenken hoe hij handelde naar de woor den uit psalm 84 en bidden zijn vrouw en kin deren en verdere nabestaanden de rijke troost uit dezelfde psalm toe. Namens de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk, Ds. S. B. v. d. Molen, praeses; W v. d. Lugt, scriba. Maasdijk, 24 februari 1975. Heden is zacht en kalm na een kortstondige ziekte in zijn Heere en Zaligmaker ontslapen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader, Zwager en Oom, de weleerwaarde Heer ds. Gerard Salomons in de leeftijd van 84 jaar. In leven laatstelijk emeritus-dienaar des Woords der Christelijke Gereformeerde Ge meente in Nederland te Delft. Uit aller naam: N. Salomons-van Ree Terneuzen, 24 februari 1975, Verpleeghuis 'Ter Schorre'. Correspondentie-adres: Mr. A. van Stee, Westkolkstraat 48, Terneuzen, executeur-testamentair. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 1 maart a.s. om 14.30 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. Voorafgaande aan de begrafenis zal een sa menkomst worden gehouden in de Opstan- dingskerk, Bellamystraat, Terneuzen, aanvan gende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Geen bloeinen. Een dag voor zijn verjaardag is in de volle overtuiging van zijn geloof, onze lieve en zorg zame Man, Vader en Opa Eelke Meijer thuis geroepen bij zijn Hemelse Vader, in de ouderdom van 63 jaar. „Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht". Ulrum, 24 februari 1975. Noorderweg 1. B. Meijer-Bolt Amsterdam: Berend - Pauline (verl.) Zoutkamp: Louke - Marten Hendrik, Bea Delfzijl: Elly - Broer Jan Ulrum: Betto - Janny (verl.) Albert De rouwdienst zal plaatsvinden op vrijdag 28 februari a.s., om 2 uur in de geref. kerk, Leensterweg te Ulrum. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Geheel onverwacht riep God tot Zich onze geliefde Broer, Schoonzoon, Zwager en Oom Eelke Meijer op de leeftijd van bijna 64 jaar. Geliefde echtgenoot van Bouktje Bolt 24 februari 1975. Hornhuizen: M. Sibma-Meijer J. .Sibma Zoutkamp: L. Bolt-Smit T. Bolt KI. Bolt-v. d. Molen Joh. Bolt W. Bolt-Stuursma Hoogkerk: J. Bolt KI. Bolt-de Vries Uithuizermeeden: P. W. van Dijk C. M. van Dijk-Meijer Den Haag: D. v. d. Deyl-Bolt A. v. d. Deyl Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze wet houder, de heer E. Meijer Meer dan 35 jaar heeft hij zich als raadslid en als wethouder ingezet voor het welzijn van de gemeente Ulrum. Zijn scherpzinnig oordeel en zijn serieuze aanpak blijven bij ons in dankbare herinnering. Sterke God zijn vrouw en kinderen met dit grote verlies. Ulrum, 24 februari J975 Gemeentebestuur en personeel der gemeente Ulrum. Zij die in duisternis wandelen zullen een groot licht zien. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Binnendijk op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: J. Binnendijk Wassenaar, 24 februari 1975. Oostdorperweg 76. Geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 28 fe bruari a.s. om 10.30 uur in de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) aan het Plein te Wassenaar, waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de kerk. „Ik zal met vreugd in 't huis des Heren gaan, om daar met lof Uw groten naam te danken." Psalm 116 11 Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder, Zuster, Nicht en Tante Elbert je Tober weduwe van Nicolaas Zaal, in de ouderdom van 91 jaar. Zeist: A. Zaal Ede: J. M. Zaal Zeist: A. van Schuppen-Tober Vreeswijk: A. D. van Zutphen-Tober Zeist: C. A. van Staveren- van der Steur neven en nichten Zeist, 23 februari 1975. Hervormd bejaardentehuis „Amandelhof", Arnh. Bovenweg 2. Corr.-adres: Van Reenenweg 39, Zeist. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardentehuis. De begrafenis is vastgesteld op donderdag 27 februari a.s. des namiddags te 3 uur op de begraafplaats „Den en Rust" aan de Frans Halslaan te Bilthoven. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de kapel van de „Amandelhof", aanvang 1.45 uur n.m. Vertrek vanaf het bejaardentehuis 2.30 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer op de be graafplaats. Heden is van ons weggenomen onze lieve Doch ter, Zuster, Schoonzuster en Tante Pleuntje Woudstra geboren 16 maart 1914. Fil. 1 23. Arnhem: T. Woudstra-Walma Kampen: D. Woudstra C. M. Woudstra-van As Arnhem: M. Woudstra A. T. Woudstra-Nooitgedagt Utrecht: W. Woudstra Apeldoorn: A. Griede-Woudstra A. J. Griede Arnhem: A. E. Boerma-Woudstra H. M. Boerma Rotterdam: K. T. Woudstra Utrecht: B. van Dorp Neven en nichten Heelsum, 23 februari 1975. Carel Beukerhof 40. Correspondentie-adres: Hoogstedelaan 83, Arn hem. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 27 februari om 11.00 uur op de Nieuwe algemene begraafplaats „Noord" te Oosterbeek. Vertrek van Hoogstedelaan 83 te Arnhem om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in Hotel „Vreeyrijk", Utrechtseweg 161 hoek Stationsweg te Oosterbeek. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Nelly Marijke op de leeftijd van 32 jaar. Het geknakte riet zal Hij niet breken. Matth. 12 20 G. C. Berkouwer C. C. E. Berkouwer-Rippen C. Berkouwer M. J. C. M. Berkouwer-Jansen J. A. Lugtigheid-Berkouwer H, J. Lugtigheid A. Y. Berkouwer M. E. G. Berkouwer- Sommerhoff A. N. M. Beijer-Berkouwer K. Beijer P. J. Berkouwer E. Berkouwer-ten Hoope H. Berkouwer J. C. M. Berkouwer - van der Laan J. G. Berkouwer W. F. Berkouwer-Niegeman Y. Berkouwer M. R. Tophoff neven en nichten Amsterdam, 25 februari 1975. Slangenburg 10. Liever geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 28 februari te 14 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van huis ongeveer 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Amsterdam: Randwijk: Leidschendam: Santpoort: Sydney: Voorburg: Djakarta: Amsterdam: Amsterdam: Indien wij dan met Christus gestorven zijn, geloven wij dat wij ook met Hem zullen leven. Rom. 6 8. Voor ons geheel onverwacht nam God ln Zijn Heerlijkheid op mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Hendrik Jan Exel op de leeftijd van 68 jaar. Lemele: J. A. Exel-Kleinlugtenbelt Almelo: H. F. Exel J. Exel-Hummel Krimpen aan de IJssel: E. Harting-Exel R. J. Harting 'Lemelerveld: H. Exel G. H. Exel-Beltman Lemele: A. M. Exel C. H. Exel-Dieckman Steenwljk: A. Bolhuis-Exel J. Bolhuis en kleinkinderen Lemele, 25 februari 1975, Lemelerweg 38A. De overledene is opgebaard in het Ned. Herv. Jeugdgebouw, Kerkstraat, Lemelerveld. Ge legenheid tot condoleren aldaar donderdag avond van 20.00-21.00 uur. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. J. L. Zijlstra, geref. predikant te Lemele-Lemeler- veld, wordt gehouden op zaterdag 1 maart in het Ned. Herv. Jeugdgebouw te Lemele om 11 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12 uur op de Bijzondere Begraafplaats te Le mele. Heden nam God tot Zich, na een korte ziekte, mijn innig geliefde Man, onze dierbare en zorgzame Vader en Opa Pieter de Ruyter echtgenoot van Jozina Helena Moser op de leeftijd van 71 jaar. Je bent niet dood - de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis; Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, Je hebt ze nu, want je bent veilig thuis. Warmond: J. H. de Ruyter-Moser Piet Hein Ien en Arie Riet en Cor en kleinkinderen Warmond, 24 februari 1975. Oranje Nassaulaan 9, woonschip Piet Hein De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 28 februari a.s. in de Hervormde Kerk te Warmond, aanvang 14.00 uur, waarna de be grafenis zal plaatshebben. Aankomst circa 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.308.30 uur in de Hervormde Kerk en na de begrafenis in het „Trefpunt". In verband met wegwerkzaamheden adviseren wij u te rijden via Rijksweg no. 4 afrit „Motel Sassenheim" richting Warmond. Woudenberg: Rotterdam Heden is geheel onver wacht, in het vertrouwen op zijn Heer en Heiland, van ons heengegaan mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader en Opa Libertus Henricus Slaa op de leeftijd van 63 jaar. vers 1. Amsterdam: G. M. Slaa-Keijzer Zwanenburg: A. C. Slaa M. P. Slaa- van Eenennaam Mirella - Marco Zeist: A. Termaaten-Slaa M. Termaaten Hélen - Marlska Amsterdam, 24 februari 1975, Waalstraat 52III. Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöperatie PC te Amsterdam. P. C. Hooftstraat 183 donderdag van 18.0020.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben 'vrijdag 28 februari a.s. tegen 15.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Am steldijk. Maria Catharina Koch op de lèeftijd van 77 jaar Amsterdam: R. A. Hovingh Rotterdam: E M Tatl Pikalawan- Hovingh P. J. Tati Pikalawan Remko Otto Mar ja De crematie heeft op 25 februari in stilte plaatsge had. Harmanna Sikkes- van Groenenbergh in de gezegende ouderdom van 79 jaar, weduwe van J. Sikkes. Winschoten: A. Groeneveld- van Groenenbergh Ermelo: A. Bonjernoor- van Groenenbergh K. Bonjernoor Amersfoort: T. Saathof Brampton (Ont.) J. H. Ufkes- van Groenenbergh Modesto (Cal.) J. van Groenenbergh- üfkes en neven en nichten. Correspondentieadres Wilhelminasingel 52, Winschoten. In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4 9 Voor ons geheel onverwacht heeft de Here Thuisgehaald onze geliefde Zwager Limbertus Henricus Slaa in de leeftijd van 63 jaar. 24 februari 1975. In dankbare herinnering: Fam. Keijzer Mevr. M. G. Verhoog- Keijzer Fam. Van der Veen Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het plotseling overlijden van onze Procuratiehouder, de heer L. H. Slaa op de leeftijd van 63 jaar, kort voor zijn 50- jarig jubileum. Zijn trouw, ijver en grote toewijding zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Amsterdam, 24 februari 1975. Van den Bergen en Van Sitteren B.V. Een heel mooi shirt-achtig jasje van een goede kwaliteit pigskin suède. Tikkeltje nonchalant van model. Goed afgewerkt met opge stikte zakkenj epauletten en helemaal gevoerd. Kleuren medium bruin, beige, navy. Maten 46 t/m 54. Normaal 259.- Als tijdelijke prij swinner Afd. herenmode naxen to x/ni Zo talrijk waren de bewijzen van deelneming ons b toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mi innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Groo vader Jan Hulsbos dat het ons niet mogelijk is u allen hiervoor pe soonlijk te bedanken. Langs deze weg willen wij een ieder die van hi deelneming blijk gaven, hetzij door het zenden vi bloemen, brieven, persoonlijk bezoek, of door aai wezig te zijn bij de teraardebestelling, hartelijk dai zeggen. U kunt er van overtuigd zijn, dat uw sympathie o tot grote troost is geweest in deze moeilijke tijd. Uit aller naam: C. Hulsbos-Jonker Buiten Kaag, februari 1975. Lisserdijk 45a. Met ingang van 25 februari 1975 is de koers van afgifte, ook voor conversie, van de Amsterdam - Arnhem - Eindhoven - Enschede - 's-Gravenhage - Groningen - Rotterdam - Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10