Kom Skandinaviën. Morgen bij VanderMeer! VanderMeer presenteert met trots de nieuwste skandinavische woontrends... 't Werd een kollektie even uitgebreid,verfijnd en gevarieerd als een originele smorgasbord! van der meer V V il je zien hoe de Zweden hun beroemde smorgasbord eten? 4.294,- meubelen Ontdek hoe de Zweden smorgasbord eten: het zweedse grenen '75 is luxueuzer en gaver van vorm dan ooit. Kijk maar eens naar de fraaie konstruktie van de voet van deze zware, prachtig-afgewerkte, door-en-door grenen tafel. En let eens op hoe heerlijk dat gladde hout aanvoelt. Dè manier om je eerste smorgasbord te serveren! Tafel 762,-. Armstoel, zitting in eer leuke streep naar keuze 282,-. Stoel idem 212,-. Tafel met 4 stoelen 1.610,-. Tafel met 2 armstoelen en 4 stoelen o«1-7/1 Hoe de Finnen hun pure vodka schenken? Hoe Ingmar, Selma, Sven en UUa hun huiswerk maken? Morgen kan het. Morgen presenteert VanderMeer de nieuwste skandinavische woontrends. En 't is alsof je er zèlf bentin die landen van de eeuwig-ruisende bossen! Want 't eerste wat je opvalt is die trend-terug- naar-de-natuur. De trend-terug-naar-eerlijk-hout. Naar hout op allerlei manieren. Van elegant, glad-gebeitst berken uit Finland tot het nieuwe, prachtig-afgewerkte teak uit Denemarken. Van puur, natuurlijk grenen uit Zweden tot het sfeervolle, donker-gekleurde hout uit Noorwegen. Kom dat eens bekijken. Ontdek hoe ze wonen: de Zweden en de Denen, de Finnen en de Noren. 1 Kom Skandinaviën. Morgen. I Bij VanderMeer. Ontdek de nieuwe opberg-kunst uit Zweden: of je nu schelpen verzamelt of art deco, vlinders of speelgoed uit grootmoeders tijd't komt allemaal even goed tot z'n recht (èn 't is beschermd!) in deze prachtwand van blank, natuurlijk grenenhout uit Zweden. En: met dit speelse systeem van losse, hoge en lage elementen kan je helemaal zèlf bepalen hoe je wand er uit gaat zien. De wand zoals die hier is afgebeeld is dus maar één voorbeeld Ontdek de zweedse opvatting van ïekker-slapen: *-J in Skandinavië hoort de slaapkamer er al lang helemaal bij, dus vind je dat natuurlijke grenenhout ook daar op allerlei manieren terug. Dit erg-originele bed in massief, blank grenen heeft een speels .hekwerk' aan hoofd- en voeteneind 1.025,- Bijpassend nachtkastje met één la 230,-. Losse spiegel, grenen lijst vanaf 35,-. Ontdek hoe Vila haar huiswerk maakt: voor 't eerst kan je zien hoe Ulla, Ingmar, Sven en Selma hun huiswerk maken: aan zo'n originele lessenaar in door-en-door, echt, helder grenenhout Onder de klep een recht schrijfblad met daaronder een la. Verstelbaar tot op elke gewenste hoogte r-7r Ontdek hoe de Denen .schommelen': 'n goed gesprek'n lekker glas de Denen gaan er graag voor zitten (net als wij). En waarin kan dat beter dan in zo'n traditionele, oergezellige schommelstoel in een a éven traditioneel materiaal: teak. Prachtig-afgewerkte, super-gave ■fauteuil met losse rug- en zitkussen in 'n zwart-witte ruit ryi r- Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht/Nieuwegein". Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk. Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck', einde Laan van Meerdervoort. Eindhoven: Noord Brabantlaan (1200 m van Evoluon) bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij', Boulevard 1945. Almelo: Oranjestraat Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Heerlen: Spoorsingel 2. Ook op koopavond bent u welkom bij VanderMeer: Donderdag in Utrecht en Den Haag: Vrijdag in Rotterdam, Eindhoven, Etten-Leur en Diemen. Ontdek hoe de Finnen hun vodka schenken: nieuwe woontrend uit het land van de eindeloze berkenbossen: wanden in prachtig donkerbruin-gebeitst berken. Deze ,sfeerwand' van de bekende finse ontwerper Olli Borg heeft o.a. veel bergruimte achter glas, vier brede laden, een bar (voor de vodka!) met spiegelwand en erg mooie onderkasten met deurtjes met origineel ,roll-top-effekt'. Wand in gebeitst berken jt COC Ontdek de zweedse-lage-tafel-op-de-nieuwe-hoogte: ,terug-naar-de-natuur' betekent voor de Zweden beslist niet .minder komfortabel'. Dat zie je aan deze zware, solide zitgroep in prachtig-gaaf, massief. blank grenenhout. Dat merk je zodra je die bijpassende midden-tafel-op-nieuwe-hoogte in gebruik neemt! De kussens zijn er in een lindegroen/beige, oranje/rood/beige ën een bruin/beige streep, ze hebben een rits en zijn aan twee kanten te gebruiken. Hoektafel 345,-. Middentafel 398,-. Driezitter 1.380,-. Tweezitter 1.095,- Fauteuil 740,-. Zitgroep (exkl.tafels) o oor En: de elfde VanderMeer is nu ook open! (Ook op vrijdagavond!) Kom naar dat mooie, nieuwe, grote gebouw met 4 verdiepingen in Diemen. Zo rijdt u goed: Diemen, inrit terrein De Sniep, Rijksweg Amsterdam-'t Gooi.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22