Goed inondergoed! arbeidskundig medewerker bij volkshuisvesting amsterdam konfliktsitua FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET WOENSDAG 19 FEBRUARI 1975 PSH Thuisgekomen bij zijn Heer mijn innig ge liefde Man en onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Douwe Vis Echtgenoot van H. van der Kooi eerder gehuwd geweest met A. Groot Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 78 jaar. Enkhuizen: H. Vis-van der Kooi Maarssen: A. Jonker-Vis Aa. Jonker Hoorn: C. Vis V. Vis-Hokkeling Amsterdam: A. Verkruisen-Vis N. J. Verkruisen Castricum: I. W. Broer-Vis D. Broer Richmond (B.C.)P. Rotgans-Vis V. Rotgans Noord Scharwoude: W. Voor in 't Holt-Vis G. W. Voor in 't Holt Assen: G. Voor in 't Holt-Vis J. R. Voor in 't Holt Kleinkinderen en achterkleinkind Enkhulzen, 18 februari 1975 Spoorstraat 17 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 21 februari nam. 15.30 uur vanaf het Uitvaart centrum, Breedstraat 66. Aanvang rouwdienst 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.30 20.30 uur in het centrum. In plaats van kaarten. Heden overleed mijn lieve Man, onze zorgza me Vader en Grootvader Christiaan Frederik de Bruijn in de ouderdom van 85 jaar. 'God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een veiligè haven.' Zeist: H. de Bruijn-Geerling Th. de Bruijn G. de Bruijn-van Ek H. Hansma-de Bruijn J. S. Hansma Vlissingen: C. F. de Bruijn Jr. J. M. de Bruijn-Storckmeijer Zeist: G. A. de Bruijn J. H. de Bruijn-Brouwer Amsterdam: K. S. de Bruijn en kleinkinderen. Zeist, 17 februari 1975. 'Mirtehof', Molenweg 50, kamer 529. Geen bloemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrij dag 21 februari in de Lutherkapel aan de Woudenbergseweg 38 te Zeist, welke wordt voorgegaan door Ds. H. J. Jaanus, aanvang 10.30 uur. Na afloop van de dienst gelegen heid tot condoleren In de benedenzaal van de Lutherkapel. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Wou denbergseweg om 12.00 uur. Kinderen verdienen goed ondergoed. C&A lieeft het ondergoed-probleem eens goed opgelost Daarom hebben we nu erg goed kinder-ondergoed. Overzichtelijk gerangschikt in hygiënische verpakking. Geen saaie, recht toe recht aan spullen. 2 HEMDJES samen verpakt voor meisjes 6.-8.- voor jongens 6.50-8.50 2 SLIPJES samen verpakt voor meisjes 5.-7.- voor jongens 5.-7.- GARNITUIJK, hemdje en slipje samen verpakt 6.50-8.50 Maar in fijne kleuren en leuke dessins, goed gemaakt goed passend. En voor een prijs waar slimme moeders geen probleem mee zullen hebben. Zó is C&A nu eenmaal. Steek ze maar eens in nieuw ondergoed, want C&A is Door een nacht hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij naar het eeuwig licht. Diep ontroerd geven wij kennis, dat na een langdu rige ziekte, tóch nog on verwacht van ons is heen gegaan onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Anje Hendrika Kieft op de leeftijd van 51 jaar. Bllthoven: G. A. Kieft P. J. Kleft- van der Spek Assen: A. G. Kieft G. Kieft-Kieft Appingedam: A. Kieft P. Th. H. Kleft-Knook nichten en neven. Amsterdam, 13 febr. 1975. Roelof Hartstraat 14 huls. Correspondentie-adres Familie G. A. Kieft. Ture luurstraat 20, Bllthoven. Ingevolge de wens heeft de crematie in het crematori um op 'Westgaarde' te Am sterdam plaatsgevonden. Christina Griffioen dlakones. in de ouderdom van 76 jaar. Psalm 43 3 a Zend uw licht en uw waarheid mogen die mij gëleiden. Bestuur. Directie en Zusterkring Ned. Herv. Dlakonessen Inrichting. Amsterdam, 17 febr. 1975. Overtoom 295. De rouwdienst zal gehou den worden donderdag 20 februari te 11 uur in de Aula van de begraafplaats 'Zorgvlied' aan de Amstel- dljk. waarna de teraardebe stelling zal plaatshebben. Vertrek van Overtoom 295 te 10.30 uur. Bij de Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting wordt gevraagd een arbeidskundig medewerker. Deze zal behalve met de planning van de onderhoudswerkzaam heden voor 20.000 gemeente woningen, bedrijfsruimten enz. worden belast met het verrichten van onderzoekingen betreffende het doelmatig functioneren van het onderhoudsapparaat van het Woningbedrijf. Voorts zal tot zijn taak behoren de begeleiding van de invoering der uit de onderzoeken voort komende verbeteringsvoorstellen, alsmede het - op grond van verkregen ervaring en inzichten - verstrekken van adequate adviezen aan woningcorporaties. Voor een juiste taakvervulling wordt gedacht aan iemand met: een hogere beroepsopleiding, bij voorkeur HTS-bouwkunde of een andere vakrichting, aangevuld met arbeidskundige scholing; praktijkervaring met de behandeling van organisatie- en planningsvraagstukken; goede contactuele eigen schappen, inventiviteit en zowel mondelinge als schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Leeftijd ten minste circa 30 jaar. Geboden wordt een zelfstandige en afwisselende functie met de mogelijkheid tot het ontwikkelen van initiatieven. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal ƒ2.794,- bruto per maand, vermeerderd met ƒ45,- ingevolge de Machtigingswet De voor overheidspersoneel geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. gemeentelijke dienst volkshuisvesting amsterdam Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. C 383 3 Nog plotseling nam de Here tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante Klasina Adriana van het Lindenhout Gods wegen zijn "hoger dan onze wegen. Door een droevig ongeval is uit onze familie kring weggenomen onze onvergetelijke Oom Hendrik Lambertus Smit echtgenoot van Janna Oosterhuis op de leeftijd van 65 jaar 14 februari 1975. De neven en nichten Van Til en Oosterhuls l Konfliktsituaties vragen om dr ^Soms strijd. DaarvoonN de vakbewegi (V Maar kom niet mi* in konflikt.Wordt li(| van het CNV. "wiekf heeft, worft lid van het Het Is feest voor ons, want wij Jan en Gré Kok-de Jonge hopen D.V. dinsdag 25 februari a.s. te midden van fa milie, vrienden en kennissen ons 25-jarig huwelijks feest te vieren. Graag ontvangen wij u op onze receptie van 4.00 5.30 uur n.m. in hotel Wlentjes, Stationsweg 7, Zwolle. Berkum, februari 1975. Sparrenlaan 86. en dan eeuwig Jezus zien" Ontslapen in haar Heer en Heiland mijn ge liefde Vrouw, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Ernestina Frederica Kragt in de ouderdom van 70 jaar. P. R. Douwma Familie Kragt Familie Douwma Familie Dulveman Doom, 16 februari 1975 Huize Beatrix Driebergsestraatweg 2 De overledene is opgebaard ln de aula van Huize Beatrix. De rouwdienst wordt gehouden in de kerkzaal van Huize Beatrix op donderdag 20 februari a.s. om 11.00 uur, waarna om 11.45 uur de ter aardebestelling zal plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Amhemse- bovenweg te Doorn. Na afloop van de plech tigheid gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden heeft de Here, na een korststondige ziekte, tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Dina Johanna Tempelman sinds 5 juni 1971 weduwe van Hendrika Jan Hutten op de leerftijd van 74 ja „"k Zal fcLU'.' 'g zingen van Gods goedertieren heên". Psalm 89:1 G. W. Hutten A. Hutten-Fikkert G. J. Hutten J. Hutten-Boerrigter W. Hutten J. Rengelink-Hutten G. Rengelink A. Hutten G. Hutten-Schepers G. Bolte-Hutten J. H. Bolte A. Jansen-Hutten L. J. Jansen en Kleinkinderen. Heemse, 18 februari 1975 Boslaan 9. Correspondentie-adres: Neptunusstraat 14, Heemse-Hardenberg. De begrafenis is bepaald op zaterdag 22 febru ari a.s. om 14.00 uur vanuit de Gereformeerde Kerk aan de Hessenweg te Heemse. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aan wezig te zijn. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpupt van ons hart. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Over grootvader Machiel Marbus Weduwnaar van Maria van der Zouw in de leeftijd van 78 jaar Mobile, Alabama (U.S-A.) M. Marbus Utrecht: C. Fokkenrood-Marbus W. Fokkenrood Sittard: L. Marbus L. Marbus-Kersten Nijmegen: W. van 't Hof Keulen (Did.): A. Dijkhuis-Marbus J. Dijkhuis Arnhem: C. Marbus H. Marbus-Wartena Gorinchem: J. Streithorst-Marbus J. A. F. Streithórst Sittard: D. Marbus Leiderdorp: J. de Hes-Marbus M. de Hes Klein- en achterklein- kinderen Utrecht, 17 februari 1975 Boerhaavelaan 39 De overledene is opgebaard ln de rouwkamer van ziekenhuis Overvecht, die geopend is van 19.00 tot 19.30 uur Géén bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 21 februari om 12.15 uur op de algemene be graafplaats Daelwijck, Floridadreef Hardenberg; Amsterdam Hardenberg: Gramsbergen: Hilversum* In vertrouwen op haar Heiland nam God, na een moedig gedragen lijden, tot Zich mijn ge liefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Angeniet Mennega ln de ouderdom van 70 jaar. Hij heeft haar in de ruimte gesteld Psalm 118 5 Groningen, 17 februari 1975. Paterswoldseweg 172a. H. W. Koops D. W. Koops N. Koops-van der Gaag Henk, Peter, Wim, Wouterien en Angeniet J. Nijmeijer A. G. Nijmeijer-Koops Gert, Anke en Joke H. Koops A. Koops-Weijns Marianne en Dick H. W. Koops C. Koops-Knol Mark Moeder is opgebaard in een der rouwkamers van het uitvaartcentrum „Algemeen Belang", Esdoornlaan 187, Groningen (wijk Selwerd). Bezoek 's avonds van 78 uur. De rouwdienst zal plaats vinden op vrijdag 21 februari a.s. om 13.00 uur in de aula op de begraafplaats „Selwerderhof", waarna de be grafenis aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de koffiekamer op de begraafplaats. Eindhoven: Leidschendam: Groningen: Dordrecht: Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich ge nomen onze lieve Moeder en Grootmoeder Jantina Fennechiena Mulder Weduwe van Arend te Velde op de leeftijd van 72 jaar. Psalm 118 7 (oude berijming) Veendam, „Huize Maria", 18 februari 1975. Amstelveen: G. Bloemhof-te Velde F. Bloemhof Sonnega: M. Win ter-te Velde E. J. Winter Wildervanksterdallen: B. te Velde L. N. te Velde-Smook Wildervank: A. Oldenziel-te Velde E. P. Oldenziel Emmen: J. Kiewiet-te Velde A. Kiewiet Castricum; J. Oldenziel-te Velde P. H. Oldenziel en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 21 februari a.s. Zij, die moeder de laatste eer wensen te bewijzen, worden verwacht in „Con cordia", bijgebouw van de Geref. kerk Wilder vank, om 13.00 uur. Na de begrafenis is gelegenheid te condoleren in „Concordia". Correspondentie-adres: A.G.W.-straat 15, Wil dervank. Heden nam de Heere van ons weg mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Groot vader Jan van Vuuren op de leeftijd van 80 jaar. „Ik ben de weg, de waarheid en het leven." G. J. van Vuuren-Schouten Kinderen en kleinkinderen Bilthoven, 15 februari 1975. Julianalaan 112. Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer Soestdijkseweg 265 Zd. te Bilthoven. De rouw kamer Is geopend woensdag van 16.30 tot 17 uur en van 19 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 20 februari om 15 uur op de begraaf plaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilt hoven. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Toch nog onverwacht overleed heden in het geloof in haar Heer en Heiland mijn lieve Vrouw, onze dierbare Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Boukje Bouw-Hoogeveen in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Gieten, 17 februari 1975. Julianalaan 11. A. Bouw Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. vrijdag 21 februari op de algemene begraaf plaats te Gieten. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den ln het verenigingsgebouw, Eexterweg te Gieten, die aanvangt om 13.30 uur. Zij, die de laatste eer wensen te bewijzen wor den verzocht om 13.15 uur in bovengenoemd gebouw aanwezig te zijn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16