Bos Kalis a. ingenieurs, hts-ers en mts-ers b. ervaren uitvoerders ©2ID1TSS5 1 Adres: IILIEBERICHTEN zr „LIENWARD-COLLEGE" DOCENTEN De krant is nooit weg. Drugs voor jonge mensen De krant is nooit weg. ASSISTENT(E) „VAN BL00YS INTERKERKELIJKE VAKANTIE-REIZEN" ONS PRACHTIG REISPROGRAMMA 1975 LIGT VOOR U KLAAR PLAATS EEN PIJLTJE GEMEENTE EDE COMMANDANT VAN DE BRANDWEER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (r/KWARTET VRIJDAG 14 FEBRUARI 1979 13 23 februari 1975 25 JARIG HUWELIJK J. Stelling werf f P. J. Stellingwerff-Kruyf i dit op zaterdag 22 februari a.s. om 14.30 Tonze kinderen vieren in een dankdienst in Zuiderkerk, van Reenenweg 15. Zeist. Hier- gen wij allen, die dit mee willen vieren, har- jna de dienst om ca. 16.0017.30 uur in het j achter de kerk. fijperplein 4, Zeist. Psalm 37 5. Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem en Hij zal het maken, •uari 1975 D.V. hopen onze Ouders en Groot- D. C. van Delft en J. van Delft-van Steenbergen Jcen, dat zij 40 jaar gehuwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Leen en Jannie van Delft-v. Egmond Wim en Nel v. Delft-v. d. Bent Arie en Gré v. Delft-v. Opijnen Dick en Annemarie v. Delft-Verheij Ada en Jaap Roggeveen-v. Delft Cor en Trien v. Delft-v. d. Voort Joke en Henk Hoek-v. Delft Janneke en Dick de Vreugd-v. Delft Bram en Jennifer v. Delft-de Baare Hans v. Delft en kleinkinderen liekte geen bezoek. !g, februari 1975. ïaat 19. Enige kennisgeving. I februari is overleden Mr. Timon Arnoldus van Dyken leeftijd van 77 jaar. imandeur in de Orde van Oranje-Nassau. er in de Orde van de Nederlandse Leeuw, •ager van het Grootkruis van Verdienste f- van de Bondsrepubliek Duitsland. 5)ud-lid van de Tweede Kamer en van de Eerste Kamer der Staten Generaal. I-Lid van het College van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. H. M. Krans, ex.-test. avenhage. 13 februari 1975. espondentie-adres: L. van Dijken, rtlaan 52, Leidschendam. volge de wens van de overledene heeft de ifenis in stilte plaatsgevonden. ezus ontslapen onze lieve Moeder, Groot- vergrootmoeder Klaaske de Jong-Koning op de leeftijd van 90 jaar sedert 18 februari 1932 weduwe van Jacob de Jong i, 13 februari 1975. [örn 38. lal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên." foresternieland: Baflo: Baflo: Canada: U.S.A.: P. Koers J. de Jong B. de Jong-Kracht M. de Jong E. v. d. Hoek-de Jong M. Ronda-de Jong A. Ronda klein- en achterkleinkinderen legrafenls zal plaats vinden op zaterdag 15 uari om 14.00 uur te Baflo vanuit het be- dencentrum „Viskenij". Vooraf een rouw- st welke aanvangt om 13.30 uur. die de overledene de laatste eer wensen te Ijzen worden verzocht dan aanwezig te zijn. Hemelse Vader nam op 93-jarlge leeftijd l Zich onze lieve Moeder, Groot- en Over- I tmoeder Sjoukje Oostcrveld sedert 1940 weduwe van Albert Bosscha Vega, 11 februari 1975. Harenstraat 20. De Blesse: J. Bosscha E. Bosscha-van Leeuwen Wolvega: P. W. Bosscha A. Bosscha-de Jong Albert en Rita Andries, Wietske en René Sjoukje Hoogeveen: J. W. Bosscha C. J. Bosscha-v. d. Baan Jaap Albert-Jan Corrie Sjouke Wilma overledene is opgebaard in de aula van het pleeghuis Nieuw Lindenoord te Wolvega. egenheid tot condoleren op donderdag 13 ruari 's avonds van 7 tot 7.30 uur aldaar, in- g achter. rouwdienst zal worden gehouden op zater- 15 februari v.m. 11.00 uur in bovengenoem- lula. Psalm 42 r ons onverwacht nam God tot Zich mijn e Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gerrit Cornelis Dingemans le leeftijd van 78 jaar. Utrecht: J. T. Dingemans-Buijze G. M. L. Dingemans J. W. Dingemans-Tillema Maarssen: W. Dingemans-van Ee Breukelen: W. M. J. Dingemans M. M. Dingemans-Winter Harderwijk: M. W. Dingemans J. R. Dingemans-Bulthuis Utrecht: J. G. A. H. Zeijselnk- Dingemans J. W. Zeijseink Middelburg: G. C. Dingemans W. Dingemans-Ovaa en kleinkinderen echt, 12 februari 1975. "g. Norbruislaan 73. iwbezoek uitsluitend vrijdag van 19 tot 20 in de rouwkamer Schoolstraat 12. Thuis geen bezoek. - Geen bloemen. teraardebestelling zal plaatshebben maan- 17 februari om 11.30 uur op de algemene raafplaats „Daelwijck", Floridadreef. ftrek vanaf Llvingstonelaan 335 om 11 uur. Na een korte ziekte heeft de Here tot Zich ge nomen onze lieve Vader en Grootvader Dirk Jan Hofland in de ouderdom van 82 Jaar. Dat hij nu volle vrede heeft ontvangen Is onze grote troost. Zeist: M. G. Hofland Rhenen: W. Th. Hofland M. Hofland-Meijer en kleinkinderen Zeist, 13 februari 1975 Steniaweg 13. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 15 februari van 19.30 tot 20.30 uur Steniaweg 13. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden te Zeist op de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg, maandag 17 februari a.s. Voorafgaande wordt een rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, welke aan vangt om 13.00 uur. Vertrek huis om 12.30 uur. Slechts weinig uren nadat hij op een huis bezoek gelezen had van en gesproken over „het Vaderhuis met zijn vele woningen" (Joh. 14) deed de Hemelse Vader de deur van dit Huis open voor Zijn kind Johan Schokkin Hij werd 40 jaar. Wij bidden mevr. Schokkin en haar kinderen toe de kracht van Hem die Het Leven is. De kerkeraad van de Geref. kerk te Holten G. W. H. Peddemors, praeses Js. Beltman, scriba Holten, 13 februari 1975 Heden overleed mijn beste Man, onze zorg zame Vader, Schoonvader, Groot- en Over grootvader Cornelis van der Schoor op de leeftijd van 82 jaar. Zijn heengaan is voor ons onverwacht ge komen. Psalm 146 vers 5 Welgelukzalig is hij, die den God Jakobs tot zijne hulp heeft, wiens verwachting op den Heere zijnen God is. Uit aller naam, B. van der Schoor-Visser Rotterdam, 10 februari 1975 Jaersveltstraat 52a. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden heden vrijdag 14 februari op de begraafplaats Char- lois van de Hervormde Gemeente Rotterdam- Zuid, Charloise Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om ongeveer 13.15 uur. Heden overleed onze geliefde Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Dirk Poldervaart op de gezegende leeftijd van bijna 82 jaar. Zijn leven zal voor ons altijd een lichtend voorbeeld blijven. Hekelingen: L. A. Poldervaart-Doolaar Vierpolders: N. Klok-Poldervaart K. Klok Zuidland: L. van Hennik- Poldervaart J. van Hennik Simonshaven: L. Poldervaart E. A. Poldervaart- Berkhout Hekelingen: P. J. Saarloos- Poldervaart L. Saarloos Californië: P. Poldervaart T. Poldervaart-Schütte Heen vliet: A. Arkenbout-Poldervaart A. Arkenbout Simonshaven: P. Saarloos-Poldervaart W. Saarloos Geervliet: C. Barendregt-Poldervaart A. Barendregt Biert: D. Poldervaart H. Poldervaart- van der Meer Californië: M. Poldervaart L. Poldervaart- Scheygrond Oudenhoorn: J. Dekker-Poldervaart J. Dekker Californië: A. Poldervaart R. Poldervaart-Moree Klein- en achterkleinkinderen Hekelingen, 12 februari 1975 Westdijk 10a. Correspondentie-adres L. Saarloos, Westdijk 10, Hekelingen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-9 uur aan de Westdijk 10. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 15 februari a.s. om 1.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Simonshaven, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Kerkelijke Begraaf plaats aldaar. Vertrek vanaf de Westdijk 10 om 1 uur. LEEUWARDEN CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP ATHENEUM - HAVO Gevraagd per 1 augustus a.s. voor: NEDERLANDS le gr. v.b. NEDERLANDS 22 uur (2e gr.) HANDELS VV./ ECONOMIE ±25 uur (le gr.) AARDRIJKSKUNDE 30 uur (le of 2e gr.) Sollicitaties van hen die het Christelijk Onder wijs willen dienen, worden graag ontvangen door de rector. Dr. A. Schouten. Kanaalstraat 15. Leeuwarden: telefoon 05100-24531 (school). 21813 (huis). Daar het ons niet mogelijk is allen persoonlijk te schrijven, willen wij u op deze manier hartelijk bedanken voor de belangstelling en het medeleven, ondervonden Hendrikus Hospers De krant leest u voor 't nieuws. Het grote nieuws van Cyprus tot Den Uyl. En 't kleine nieuws: verloving, uitverkoop, pen vriend gezocht en fiets aangeboden. Ja, zo is 't toch? Leech-Jordan Gebruik en misbruik Twee deskundigen met veel ervaring, een geestelijke en een psy- choloog, vertellen wat iedereen van drugs zou moeten weten. Tal van feiten die klare taal spreken. De diverse aspecten van drugmisbruik. Het sociale euvel. De pre- ventie-mogel i j khed en De behandeling van drugverslaving. Met adressen voor hulpver lening. Vertaald en bewerkt doorDrs.T. P. Kits en Drs. J. Euwema 112 blz. 12,50 i Verkrijgbaar in de boekhandel. 'W ZOMER KEUNING WAGENINGEN De krant brengt u uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? In verband met de snelle uitbreiding van de Groeps-aktiviteiten over de gehele wereld zoekt Baggermaatschappij Bos Kalis B.V. voor diverse funk ties in de uitvoering Organisatorische kwaliteiten en bereidheid om in het buitenland te werken zijn van essentieel belang. Kennis van een vreemde taal strekt tot aan beveling. die eveneens bereid zijn naar het buitenland uitgezonden te worden. Bos Kalis biedt de nieuwe medewerkers afwisselend en verantwoordelijk werk met goede ontplooiingsmogelijkheden. Brieven met gegevens over opleiding en ervaring, die vertrouwelijk worden behandeld, kunnen worden verzonden aan de afdeling personeelszaken, Rosmolenweg 20, Papendrecht, telefoon 078-50077. Baggermaatschappij Bos Kalis B.V. is een werkmaatschappij van de Bos Kalis Westminster Group. De Groep heeft onder meer vestigingen in Australië, België, Brazilië, Canada, Duitsland, Engeland, Nigerië, Frankrijk, Portugal, Schotland en Spanje. Het Protestant Christelijke BOERHAAVE ZIEKENHUIS te Harderwijk vraagt voor haar operatiekamers een voor de narcotiseur. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een opleiding als operatiekamerassistent (narcose) öf het diploma ziekenverpleging A (bij voorkeur met de nodige OK ervaring) bezitten. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de verpleegkundig adj.-direkteur van het ziekenhuis. Kies zelf uw reisgenoten en ga op reis met vrienden en vriendinnen die met u uit hetzelfde Bijbelse beginsel willen leven en die de dag des Heeren willen doorbrengen zoals u van huis uit gewend bent. Reeds meer dan 20 jaar verzorgen wij de in Ort. Chr. Kringen alom bekende Reizen naar o.a. Israël - Afrika, boot-, trein- en autocar-reizen; ook speciale jongerenreizen en individuele reizen. Reisleiders uit eigen kring, hotels in eigen sfeer, eigen luxe boot. Keus uit meer dan 100 reizen. ipy rmrT) I Gaarne ontvanS de LK- van Blooys reisgids 1975 j Naam: I Woonplaats: SLAAK 30 ROTTERDAM TEL. 010 -115339 - 114197 Opzenden aan States Express I.K. Reizen, Slaak 30, Rotterdam (K.75.2) (bijna 80.000 inwoners) Burgemeester en wethouders roepen sollicitanten op voor de funktie van Hét brandweerkorps bestaat uit 25 beroepsbrandweerlieden waaronder (naast de commandant) 2 officieren, alsmede circa 100 vrijwilligers. De taak van de te benoemen funktionaris zal tevens bestaan uit het geven van technische leiding aan - en het deel uitmaken van de adviescommissie van - de Regionale brandweer- en hulpverlenings dienst West-Veluwe/Valleigebied te Ede (centrum gemeente), welke dienst 5 gemeenten met ruim 150.000 Inwoners omvat. Gezocht wordt een candidaat met: meerdere jaren ervaring als beroepsofficier in een leidinggevende staffunktle bij een brandweerkorps (bij voorkeur in een korps, waarvan ook vrijwilligers deel uitmaken): goede organisatorische en contactuele eigenschappen: een H.T.S.-diploma of een gelijkwaardige opleiding: het gevolgd hebben van de rijksopleiding voor beroepsbrandweerofficler strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 35—45 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Salaris: volgens de rang van commandeur min. 3.575,- max. ƒ4.571,— per maand (salarisregeling per 1 januari 1975). Sollicitaties gaarne binnen 10 dagen na de verschijning van dit blad aan het college van burgemeester en wethouders, gemeentehuis. Berg straat 41 te Éde. Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken, HEELSUMSEWEG 50 te BENNEKOM Op het centraal bureau van deze Vereniging, die zes psychia trische ziekenhuizen exploiteert, is op de afdeling plaats voor een medewerker op M.B.A.-niveau. Deze afdeling, bestaande uit 5 personen, verzorgt o.a. de boekhoudkundige verwerking van de centraal geregistreerde gegevens, Investeringen, exploitatie woningen, de pensioen administratie en debiteurenbewaking. Voor deze dezelfstandige funktie verlangen wij: opleiding minimaal Mavo/Meao, leeftijd ca. 25 jaar, M.B.A., studerend voor S.P.D. en administratieve ervaring. Sollicitaties kunt u richten tot de heer H. J. Borkhuis van bovengenoemd centraal bureau. Ook kunt u telefonisch informaties inwinnen, tel. 08389 - 9007.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 13