|J| De vier melken Waarin een dagelijkse drank toch bijzonder is: vier soorten, met verschillende calorieën en percentages vet, maar wel allemaal rijk aan eiwitten, kalk, vitaminen en mineralen. ii 5 Melk moet. En elke melk is goed. FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSDAG 11 FEBRUARI 1975 PS14-S „Veilig in Jezus' armen" Zo ging zondagmiddag rustig van ons heen mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en Grootmoeder Martha Stellingwerff echtgenote van Klaas Boerstra, ln de leeftijd van bijna 78 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat God ons in haar gaf. dat ik met lichaam en ziel ln leven en in sterven het eigendom van Jezus Christus mag zijn". H. Catech. zondag 1 Heerenveen: K. Boerstra Groningen: J. de Vries-Boerstra H. de Vries Zeist: G. Boerstra Emmen: P. K. Boerstra C. A. Boerstra-Ras Dordrecht: Y. M. Crum-Boerstra S. Crum Doorn: J. Boerstra G. Boerstra-Koopmans Alphen a/d Rijn: H. Leih-Boerstra W. Leih Heerenveen: M. van Sluis-Boerstra M. van Sluis Badhoevedorp: J. Boerstra J. Boerstra-Visser en kleinkinderen Heerenveen, 9 februari 1975. Serviceflat „Heerenhage" 302, De Greiden. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 13 februari a.s. te Sondel, voorafgegaan door een dienst in de Geref. Kerk te Nijemirdum. die begint om 13.30 uur en zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. J. Wiersema uit Apeldoorn. Gelegenheid tot condoleren in de Geref. Kerk te Nijemirdum van 13 tot 13.30 uur. vóór de dienst. Corr.-adres: Serviceflat „Heerenhaee De Greiden. Heerenveen. Zondag 9 febr. werd door God thu -gihaald onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Martha Boerstra-Stellingwerff geliefde echtgenote van Klaas Boerstra op de leeftijd van bijna 78 jaar. Vertrooste en sterke God haar man en kin deren. „Heerenhage", Heerenveen. Oosterbeek: Jac. M. Stellingwerff Groningen: Jan Stellingwerf f W. Stelling werf f-Bugel Leeuwarden: IJtje Zijlstra-Stellingwerff Th. Zijlstra en kinderen De Heer van leven en dood heeft ruim twee maanden na het overlijden van onze Vader thans thuisgehaald onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Aaltien Haverdings-Klasens in de gezegende ouderdom van ruim 93 Jaar. „De Heer is mijn Heerder" Psalm 23 Ten Boer. 7 februari 1975. Haren: G. Haverdlngs-Haverdings H. Haverdings Groningen: G. Haverdings H. Haverdings-Kleefman Ten Boer: J. Haverdings J. Haverdings-Zuidema Zuidlaren: J. Haverdings B. Haverdings-Huizinga Zuidlaren: L. Haverdings G. M. Haverdings-Hamminga Amsterdam: B. Haverdings A. Haverdings-v.d. Brink Zwolle: A. Haverdings Kleinkinderen en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 12 februari op de algemene begraafplaats te Zuidlaren om 14.15 uur. Aanvang van de rouwdienst om 13.30 uur ln „De Deel", achter de Geref. Kerk te Zuidlaren. Na de begrafenis gelegenheid de familie te condoleren in „De Deel". Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd; dan zal ik juichend, stem en snaren dan roem van Zijn goedheid paren. Die, na kortstondig ongeneugd. mij eindeloos verheugd. Op Zijn dag nam God tot Zich mijn lieve zeer zorgzame Vrouw, onze Zuster. Behuwd zuster en Tante Maaike Cornelia Slotboom Uit aller naam: A. Wiskerke Epe. 9 februari 1975. Burg. van Walsemstraat 6 De rouwdienst wordt D.V. gehouden op woens dag 12 februari om 12.00 uur in gebouw „An tenne" achter de Gereformeerde Kerk aan de Beekstraat te Epe, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Norelbos" aldaar. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst vanaf 11.30 uur Geen bloemen Op Zijn tijd nam God tot Zich, nog geheel on verwacht, onze lieve Vader en Grootvader Jan Willem Hennink sinds 20 oktober 1974 weduwnaar van H. G. Aanstoot ln de ouderdom van 82 Jaar. Joh. 11 25. Hellendoorn: H. Jansen-Hennink R. Jansen Nljverdal: E. Hennink A. Hennink-Boonstra H. Hennink A. G. Hennink-Sasbrink en kleinkinderen Hellendoorn. 8 februari 1975. Benedendwarsweg 1. De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 13 februari a.s. om 14.00 uur in ge bouw „Sion", Zuidelijke Hoofddijk te Hulsen. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de „Algemene Begraafplaats" te Hellendoorn om ongeveer 15.15 uur. volle melk halfvolle melk magere melk karnemelk 3,2% vet - 60 cal* 1,5% vet-45 cal* 0,2% vet - 32 cal* 0,4%vet-30caL* H •per 100 gram In zijn Here en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Jacob Blokhuis op de leeftijd van 77 jaar. En zodra dit vergankelijke onverganke lijkheid aangedaan heeft en dit sterfelijke onsterfelijkheid aangedaan heeft, zal het woord werkelijkheid worden, dat geschre ven is: De dood is verzwolgen in de over winning. 1 Kor. 15 54. Oosterbeek: A. J. Blokhuis-Smit Schiedam: L. W. G. Blokhuis P. A. Blokhuis-Eland Oosterbeek: J. F. Blokhuis G. Blokhuis-van Tongeren Den Helder: W. M. F. Smit-Blokhuis H. Smit Almelo: H. P. Blokhuis J. Blokhuis-Potasse en kleinkinderen Oosterbeek, 8 februari 1975. Jan van Riebeeckweg 33. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 12 februari a.s. om 13.45 uur in huize „de Bosrand". Oranjeweg 4, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats (Noord) te Oos terbeek. Gelegenheid tot condoleren dinsdag a.s. van 19.0020.00 uur in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Nog onverwacht heeft de Here na veel lijden tot Zich genomen mijn lieve Vrouw en onze Moeder en Grootmoeder Araoldina Cornelia van Aalst echtgenote van A. C. Brandwijk op de leeftijd van bijna 72 jaar. Zutphen: A. C. Brandwijk Dwingeloo: G. G. A. C. Kamphof- Brandwijk H. J. Kamphof Vorden: A. S. C. E. Beren pas- Brandwijk W. Berenpas en kleinkinderen Zutphen, 7 februari 1975. Weg naar Voorst 150. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Dankbaar voor zijn bezit is na een moedig en in het geloof gedragen lijden onze innig ge liefde Man en Vader, Broer, Zwager en Oom Cornells Johannes Verton op de leeftijd van 76 jaar nu bij Hem die het lijden en de dood heeft overwonnen. Geloofd zij Jezus Christus' De Heer is mijn Herder. Psalm 23. Bergen op Zoom, 4 februari 1975 Wierlaan 138. Bergen op Zoom: C. Verton-van Dort Bennebroek: Cornells Adriaan Verton Leidschendam „Schakenbosch": Magdalena Verton Bergen op Zoom: Fam. van Dort Serooskerke (Wal.)Fam. Verton De begrafenis heeft 7 febr. jl. plaatsgevon den op „Vrederust" te Bergen op Zoom. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Man, Vader. Groot- en Overgrootvader Klaas Dekens op de leeftijd van 72 jaar. „Zalig de doden, die in de Here sterven." Openbaring 14 13. Middenmeer M. S. Dekens-Bouwman Middenmeer D. Hoeksema-Dekens W. R. Hoeksema Clinton (Can.) H. L. Dekens A. Dekens-Hazenberg Erin (Can.) L. J. Hoeksema-Dekens H. L. Hoeksema Middenmeer K. M. S. Dekens D. W. Dekens-Menninga Klein- en achterkleinkinderen Middenmeer. 10 februari 1975. Schagerweg 11a. Corr.-adres: Hoornseweg 2, Middenmeer. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 14 februari om 13.30 uur in „De Meer- baak". Prof. ter Veenweg 2 te Middenmeer waarna de teraardebestelling op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Meerbaak". Geen bezoek aan huis Geen bloemen Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Rom. 14 8. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze lieve Vader, Grootvader en Overgroot vader Simon Dam sinds 12 december 1974 weduwnaar van Pieternella Josina van Oosterhout geboren 19 maart 1891 te Hijum (Fr.). Soest: L. A. Oorthuijs-Dam J. H. Oorthuijs 's-Hertogenbosch: G. Dam H. Dam-van Breeschooten Zeist: P. Dam L. Dam-Pattenier Papendrecht: H. Dam P. K. Dam-Boogert Den Dolder: B. Dam A. J. Dam-Geytenbeek Albergen: S. Dam A. Dam-van Selm Klein- en achterkleinkinderen Zeist, 9 februari 1975. Tollenslaan 3. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 12 februari 's avonds van 7.00 tot 8.00 uur in de rouwkamer Jufferstraat 1 te Zeist en na af loop van de begrafenis. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist op donderdag 13 februari a.s. om 13.00 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden. Vertrek van Tollenslaan 3 om 12.30 uur. Namens het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven wij met leedwezen kennis van het overlijden van de heer J. Bouma huismeester bij de Interne Beheersdienst op de leeftijd van 62 Jaar. Met dankbaarheid gedenken wij hoe hij zich, gedurende ruim 25 jaar, voor zijn werk heeft ingezet. Amsterdam, 10 februari 1975. De Boelelaan 1105. K. van Nes, voorzitter; H. Hoogenkamp, secretaris. Diep geschokt geven wij met leedwezen keu nis van het overlijden van onze collega J. Bouma Medewerkers van de Interne Beheersdienst d Vrije Universiteit. Amsterdam, 10 februari 1975. De Boelelaan 1105. Met deze geven wij kennis van het overlijd! van onze Broer en Zwager Bartholomeus Cornelis Hoogendijk echtgenoot van M. Zekveld Hij is verlost, God heeft hem welgedau. Driebruggen: A. den Boer Woerden: M. Hoogendijk-Kooman) I Utrecht: A. J. Boer-Hoogendijk A. Boer Driebruggen: J. A. van Baren- Hoogendi G. Hoogendijk Papekop: A. van Baren-Hoogendljl C. van Baren Woerden: A. W. Zekveld-Hoogendl J. Zekveld Driebruggen: G. E. den Hartogh- Hoogendi W. J. E. den Hartogh Jan de Visser Pzn Psalm 103 G. de Jager, ex.test. Serooskerke (W.), 10 februari 1975. Noordweg 56. De teraardebestelling zal Heden nam de Here Zich, onze Scboondoct c»r» Töllto en Tante Neeltje Zwaan-Ouwerslo« oud 70 Jaar. Sterke de Here baar bedroefde man en kl ren. Rijnsburg: M. Zwaan L. Zwaan J. Zwaan-Nagtegaal Neven en nlcbten 9 februari 1975 Voor de vele bewijzen van deelneming en medeX die wij mochten ontvangen bij het overlijden onze Zuster, Behuwdzuster en Tante Bartha Moll willen wij u allen hierbij hartelijk dank zeg Ede, februari 1975. Familie Moll.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16