pijltjes Dus kijk je eerst in de Overtoom Katalogus DE KLOOF ZONDER BRUG Medewerksters FAMILIEBERICHTEN FEBRUARI ISCH0EVERSI Dekrantisnooilweg. RievanRossum TRILOGIE konfliktsituaties Wijziging netnummer en abonneenummers Rhoon Ochtendblad TROUW TROUW/KWARTET MAANDAG 10 FEBRUARI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383 Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam/Groot-Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven .alsmede de gewenste breedte. Gezang 83:1 Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwd, laat mij steunen op Uw trouw, laat mij rusten in Uw schouw, waar het bloed door U gestort, mij de bron des levens wordt. Na een langdurig geduldig gedragen lijden, behaagde het de Here tot Zich te nemen, mijn geliefde Vrouw en der kinderen zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Neeltje Ouwersloot echtgenote van Willem Zwaan, op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: W. Zwaan A. Zwaan N. Zwaan-van Beelen Wim en Erna Clari Adri Nelleke Rijnsburg: C. van Delft-Zwaan Jaap en Heieen Nelleke Piet Corien L. M. Pebesma-Zwaan J. Pebesma Melle Willem N. Zwaan W. Zwaan-van der Boon Nellie Ceesje De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 12 februari des nam. 2.30 uur in de aula op de begraafplaats van de Geref kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Rijnsburg. 9 februari 1975. Vinkeweg 25. Gelegenheid tot condoleren: 's avonds van 7*9.30 uur. Psalm 43:4 (oude berijming) Op zijn rustdag behaagde het de Here tot Zich te nemen onze geliefde Zuster. Behuwdzuster en Tante Neeltje Ouwersloot echtgenote van Willem Zwaan, op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: N. Ouwersloot W. C. Ouwersloot-van der Kwaak Brunssum: C. Te'Neyenhuis-Ouwersloot Hillegom: A. Azier-Ouwersloot G. Azier Lelden: N. van der Mey-Ouwersloot G. van der Mey Leiden: A. C. Ouwersloot R. Ouwersloot-Rombout neven en nichten. Rijnsburg. 9 februari 1975. „Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u". Heden overleed mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Nelis Hendricus van Leeuwen in de ouderdom van 73 jaar. F. van Leeuwen-Reijneveld Warmond: A. F. Domen-van Leeuwen C. Domen Leiden: N. H. van Leeuwen L. P. van Leeuwen-Vis Noordwijk: J. A. van den Berg- van Leeuwen A. G. G. van den Berg Arthur en verdere familie Leiden, 8 februari 1975 Cobetstraat 5 (Geen bloemen) De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau. Hoge Woerd 84. Thuis en aan de rouwkamer geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 12 februari a.s. in de aula van de Algemene Begraafplaats „Rhijnhof', aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder en Oma Anna Maria Catharina ter Heege in de ouderdom van 82 jaar, sinds september 1964 weduwe van Hein Raat. Uithoorn: J. H. Raat M. Raat-van Soest Drachten: A. M. C. Tepe-Raat H. Tepe Arnhem: J. W. G. van der Neut- Raat W. van der Neut en Kleinkinderen. Drachten, 7 februari 1975. Verpleeghuis ,3ertilla". Correspondentie-adres: Gauke Boelensstraat 48, Drachten. De teraardebestelling zal dindsdag 11 februari plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Soesterberg. Voorafgaande aan de teraardebestelling zal er een rouwdienst worden gehouden in.de Ned. Herv. Kerk „De Hoeksteen" te Soesterberg. Aanvang van de rouwdienst 's middags 14 15 uur. In de kerk is er na de teraardebestelling gelegenheid tot condoleance. Geen bezoek Geen bloemen. Geen toespraken. De Here bewaart de eenvoudlgen Ik was uitgeteerd, doch Hij heeft mij verlost. Psalm 116 vers 6 Bedroefd maar toch dankbaar geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven van ons is heengegaan mijn geliefde Man, onze Vader en Opa Matthjjs de Rjjk op de leeftijd van 78 jaar. C. de Rijk-Biemond L. de Rijk G. C. de Rijk-Kranenburg Tonny Pieter-Jan Adrie I. C. Slootweg-de Rijk C. Slootweg Jan Corrie Matthijs Hoofddorp, 8 februari 1975. Ter Veenlaan 43. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 12 februari a.s. om 13.30 uur op de Nieu we Algemene Begraafplaats, hoek Vijfhuizer- weg te Hoofddorp. Condoleantlebezoekdinsdag van 19.30-20.30 uur. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Gesina Aleida Heinen weduwe van P. Rhebergen, op de gezegende leeftijd van 88 jaar. Psalm 4:9 In vrede kan ik mij ter ruste begeven en aan stonds Inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Eefde: W. Rhebergen A. Rhebergen-ter Maat Aalten: D. J. Rhebergen T. Rhebergen-Muijs Oshawa (Can.)M. B. Rhebergen P. Rhebergen-Binnema Aalten: Joh. Rhebergen W. J. Rhebergen-Veldboom Aalten: L. Rhebergen D. G. Rhebergen-Veldhuis Maassluis: A. P. Zwanepol-Rhebergen klein- en achterkleinkinderen Aalten, 7 februari 1975. Richterinkstraat 1. De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 12 februari, op de algemene be graafplaats 'Berkenhove' te Aalten. De rouwdienst zal worden gehouden om 2 uur in het uitvaartcentrum 'Berkenhove' aan de Romienendiek. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Aagt je Catharina de Witte sinds 1957 weduwe van Simon Dekker Jzn. op de leeftijd van ruim 74 jaar. 'God maakt alle dingen nieuw'. Goes: J. A. de Moet-Dekker H. de Moet Carln Annelles Joyce Hieke Asserbo (Denemarken)J. Dekker K. Dekker-Vestergaard Annette Si j men Groes: A. J. Fabery de Jonge-Dekker J. Fabery de Jonge Carin Hilde Siske Jacqueline Richard Groningen: L. R. Stam-Dekker C. Stam Trinka Cor Hans Karei Goes, 7 februari 1975 „De Schakel", 's Gravenpolderseweg 9. Correspondentieadres H. de Moet, M. D. de Grootstraat 85, Goes. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 12 februari 1975 te 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Gelegenheid 'tot condoleren na de begrafenis in de aula. Geen bezoek Geen bloemen. Matthéus 25 vers 23 Plotseling heeft de Heere van mij weggenomen mijn Innig geliefde en zorgzame Man Johannes Bouma op de leeftijd van 62 jaar. na een zeer gelukkig huwelijk van 41 jaar. Zijn diepbedroefde vrouw: G. Bouma-Hiemstra Amsterdam. 8 februari 1975 Koningslaan 31 Thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Pro testantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B.u.a., Vondelstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 13 februari te 14 uur in de Gereformeerde kerk te Britsum. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde Man. Vader en Opa Bartholomeus Cornelis Hoogendijk in de ouderdom van 72 jaar. Psalm 118 vers 7 oude berijming. Driebruggen: M. Hoogendijk-Zekveld Alphen a/d Rijn: Adri en Cobi Gerard DriebruggenGerrit Pita Bart en Tineke Bartlo Driebruggen, 9 februari 1975 Hoogeind 26a. De teraardebestelling zal plaatshebben op donderdag 13 februari 1975 op de Algemene Begraafplaats te Waarder. Aankomst 14.15 uur. Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condolerén na afloop der be grafenis in het 'Kerverland' te Waarder, van waaruit ook de begrafenis plaatsheeft. De rouwdienst in de aula van 'Kerverland' vangt aan om 13.30 uur. Heden nam God tot Zich onze lieve en zorg zame Vader en Grootvader, onze Broer, Zwa ger en Oom Evert Wilhelm van Leeuwen weduwnaar van Hendrika van Abshoven. hij werd 77 jaar. Leiderdorp: A. van Leeuwen Amsterdam- H. J. van Leeuwen J. C. van Leeuwen-Eikel Rudy en Hans-Peter en verdere familie Alphen aan den Rijn, 9 februari 1975. Prins Hendrikstraat 95. Aan huis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 13 februari op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aan de aula 14.00 uur. Na de plechtigheid is er in de aula van de be graafplaats gelegenheid tot condoleren. Tengevolge van een noodlottig ongeval over leed in de ouderdom van 38 jaar te London (Ont.) Canada od 6 februari 1975 onze lieve Anthonia Morsink-Jacobse Uit aller naam: Nijkerkerveen: G. Morsink. God nam van ons, onze geliefde Schoonzuster, Tante en Huisgenote Ankolena Bos Psalm 23 (onberijmd) Westerlee: K. Mantjes Californië U.S.A.: H. Horllngs Slochteren H. Bos-Jager Slochteren: Gezusters Boddëus Neven en nichten De begrafenis zal plaats vinden op de Hervormde Begraafplaats te Slochte ren, dinsdag 11 februari. Zij. die de laatste eer wensen te bewijzen, wor den verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. in zaal Boxem, Hoofdweg 22 te Slochteren. alwaar om 13.00 uur een rouwdienst aanvangt. Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren in bo vengenoemde zaal. Door een nacht zo zwart, zo dicht heeft God opge nomen in Zijn eeuwig licht onze lieve Zuster Maria Wilhelmina Grafe Helloo: M. C. Evenbllj-Grafe S. H. Evenbllj Zaandam: T. W. Bets-Grafe 8 februari 1975. INSCHRIJVING VOOR EENJARIGE BEROEPSOPLEIDINGEN aanv. september: SECRETARESSE lAFD.-SECRETARESSE RECEPTIONISTE-INF. STENOTYPISTE TYPISTE Prosp. op aanvraag. Inschr. en inl. ma. t/m vrij. 9-21 u. De k rant brengt nieuws, da's bekend. Wert1 dnieuws. Plus al 't nieuws dat niet zo wereld schokkend is. Zoals: vergadering van de gemeenteraad, inbraak bij De Jong. En dat interesseert u toch óók? De grote roman-trilogie uit de oude tijd, die ook door jongeren van nü zo graag gelezen wordt De delen De kloof zonder brug, Cinde rella en De tinnen soldaat in één band. Rie van Rossum's beste werk. Leerlingen van een vooroorlogse kweekschool en jonge onder wijzers in hpn kameraadschap en persoonlijke levensstrijd. Boeiend en ontroerend. 644 blad zijden. 22,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Konfliktsituaties vragen om overleg. Soms strijd. Daarvoor dient de vakbeweging. Maar kom niet met uzelf in konflikt.Wordt Ui van het CNV. lef heeft, wordt lid wmhrtCCN VP Bon voor inlicklinxen - okv.- I.V^Antwoordnr.l09«-ütrecht Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT Op dinsdag 11 februari 1975 om 07.30 uur worden da abonnees van het net Rhoon aangesloten op het net Poortugaal. Het netnummer (01897) wordt hierdoor gewijzigd in 01890. Gelijktijdig worden de abonneenummers van het net Rhoon gewijzigd in nummers van het net Poortugaal. Wie na de wijziging nog een oud nummer kiest, wordt ingelicht door middel van een berichtenautomaat. In de telefoongids voor het district Rotterdam, overigo woonplaatsen, uitgaaf 1975/76, zijn de nieuwe nummers vermeld. Voorts verstrekt de informatiedienst 008 inlichtingen over de nieuwe nummers. personeel gevraagd onderhoud en reparatie LEKKAGE van goten, daken, mastiek en rubberrold wordt door ons snel en vakkundig verholpen. Tevens pannen en ontroes- 11 n gs wc rkzaa mhede n Vandaag gebeld, morgen her steld. Tel. 020-448767 of 05420-6x252 door heel Neder land. CP9 Ruit gekraakt? Door S GLAS snel gemaakt. D3| nacht. Telef. 020-314051. Voor TIMMERWERK, verl wlngen en onderhoud. Ki I telt voor een redelijke f Tel. 020-763573. kunst en antiek Een ouderwetse MEUBELMA KER of STOFFEERDER no dig? Bel 020-723537-275079. kkleding en kapsel Onze laatste BONTMANTELS, bonthoeden - cravattes. - col liers kunt U nu kopen vèr beneden de normale waarde!! Bijv. van 795,- nu te geef slechts 1349,-. bijv. 1075.- nu te geef slechts 598.-, enz. enz. Zo goedkoop kocht U nooit 'n bontmantel! U zult zeggen, dit ls niet mogelijk. Waarborggarantie. Credletser- vlce mogelijk. Dit kan alléén: De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland: DE BONTKONING, Hoogstraat 97, Rotterdam-C. tel. 010- 117.117. Als extra service gra tis reizen voor U, daar bij koop reisgeld v. 2 pers. (ook benzine auto) wordt terugbe taald, Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Groot parkeerterrein v.d. zaak. vakantie en rekreatie Zomerhuisjes te huur, lncl rljpony, zwembad, speeltuin, attraktles, enz. Meer dan 500 pony's. Vóór 12-6 en na 16-8 50% reduktle. Shetland Pony- ^r3ki-13S17Sbaren (0)* TC1' FEBR. SPOEDDANSCURSÜS op woensdagavond NU INSCHRIJVEN bij... Wim van Beek Stadh.kade 160, tel. 799076 In de serie DE NATUUR IN KLEUREN - Overtoom heeft het in voorraad. Tienduizenden technische artikelen. Alles V voor werkplaats en magazijn. Alles voor intern transport.Voor onmiddellijke levering na uw telefoontje, brief of t^lex. Reken maar uit - wat dat bespaart aan administratie en rompslomp,'aan investering in voorraden en magazijnruimte. Geen bedrijf kan zonder Overtoom Katalogus. Hebt u er geen, vraag hem dan aan. Hij is gratis. A - Tolhuislaan 47-85. Den Dolder (5 minuten van het station) Telefoon 030-784647(14 lijnen) Telex 47094 Paula KohlJiaupt ALPEN- BLOEMEN IN KLEUREN In 242 schitterende kleurenfoto's toont Paula Kohlhaupt u de veelvormige schoonheid van de alpenflora. Zij fotografeerde alle planten op hun natuurlijke groeiplaats^ op 1000 tot 3000 meter hoogte. In dit boek vindt u de namen en de belangrijkste botanische gegevens van al die bij zondere bloemen. Ook worden hun vindplaatsen vermeld. U treft hier een schat aan interessante bijzonderheden aan over deze merkwaardige bergflora, die altijd weer tot de mooiste ontdek kingen van de vakantieganger behoort. f29,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN heeft plaats voor op de afdeling Telefonische Acquisitie. Op deze afdeling worden millimeters verkocht. Vree» bezigheid zult u misschien zeggen, maar niet zo vreemd» het lijkt. Met millimeters bedoelen wij advertentierui» En die moet verkocht worden. Telefonisch op ons kantooi Amsterdam.. De hele dag of part-time tegen een behooiu vergoeding. Een prettige telefoonstem ls wel vereist. I Enthousiasme voor dit afwisselende werk en een behoor» dosis doorzettingsvermogen ls voor ons belangrijkei A ervaring. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan even voor een afsptj 020 - 220383, toestel 96 of 43. Wij geven u graag alle» wenste Inlichtingen. TROUW - N.Z. Voorburgwal 276—280 (vlakbij de Dam) -a sterdam. Magazijncheft aar dan ook alles r magazijn en - intern transport Dirdcteuft Betere bedrijfs voering met mt rider investeringen isaojKSh Uit op betrouwbare ^5 kwaliteit tegen scherpe prijzen

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14