J m 1 I£j I£l Vinger in de pap vrije universiteit amsterdam groepsleid(st)ers GROOT-EMAUS directie-secretaresse Koninklijke Wegenbouw Stevin Technisch-inkoper TE ERMELO ontwikkelingspsycholoog vrije universiteit amsterdam H.T.S. 'er E vrije universiteit amsterdam lectoraat moderne franse letterkunde LF@D&[&CË02-\y[F\W (bedrijfs)economen PAEDOLOGISCH INSTITUUT HOOFDLEIDSTER vrije universiteit amsterdam NOORDERHAVEN -julianadorp SZOjL TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 FEBRUARI 1975 Het CNV geeft u een vinger in de pap. Medezeggenschap heet dat. Op basis van sociale zekerheid en een'goede CAO. Met vakbond- specialisten, die ingrijpen als u tekort wordt gedaan. In uw eigen belang: wordt üd van het CNV. wie lef heeft.wordt lid van het CNV Bel of schrijf het CNV,Antwoordnummer 1096, Meer weten?Lld worden! Utrecht, (geen postzegel nodig) TeL 030 - 9410 41. In ons behandelingsinstituut voor minder begaafde kinderen en jeugdigen vragen wij per 1-4-75 een Taakomschrijving: diagnostische werkzaamheden het geven van adviezen met betrekking tot de behandelingsplanning het meedenken in onze staf, waar onder meer een tweetal psychologen en een tweetal pedagogen deel van uitmaken, over het te voeren beleid. Enige gedragstherapeutische ervaring strekt tot aanbeveling. Pos. christelijke levensopvatting. Wij bieden: salarisgrenzen per 31-12-74 van 2.584,21 tot 4.563,21 per maand pensioenregeling van het P.G.G.M. een woning is eventueel beschikbaar. Nadere informatie wordt verstrekt door Drs H. Dijk, telefoon (03417) 23 45 toestel 121. Brieven met volledige inlichtingen te richten aan de directeur. Bij de afdeling Medische Fysica is plaatsingsmogelijkheid voor een met programmeerervaring. De afdeling maakt gebruik van een DEC PDP 11/20 computer met o.a. een schijf- en magneetbandeenheid bestemd voor analyse van biomedische signalen. De functionaris zal o.a. tot taak krijgen het onderhouden en uitbreiden van systeem-software het beheren van de programmabibliotheek en documentatie; het ontwikkelen van software modules in assembleertaal het begeleiden van studenten. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer Ir. T. J. van den Akker, telefoon020 - 548 27 53 of 548 34 45. De salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Van gegadigden wordt instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 244 - 95, kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105 postbus 7161Amsterdam. Bij de Faculteit der Letteren vaceert het gewone De te benoemen lector zal worden belast met onderzoek en onderwijs; zij/hij moet bereid zijn t.z.t. ook bestuurlijke taken te verrichten. Instemming met de doelstelling der Vrije Universiteit is vereist. Zij die in aanmerking wensen te komen voor het lectoraat, kunnen zich schriftelijk wenden tot de decaan van de Faculteit der Letteren, onder overlegging van een curriculum vitae en een overzicht van publicaties. Hun die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten, wordt verzocht zich eveneens schriftelijk tot de decaan te wenden. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij prof. dr. L Geschiere. Faculteit der Letteren, De Boelelaan 1105, te Amsterdam, telefoon548 37 63 (privéRentmeesterlaan 79. te Amstelveen, telefoon: 43 16 17). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 431 -395. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Amsterdam. Sfeuïn QSCPODIEQD De Koninklijke Wegenbouw Stevin - regio Midden - vraagt voor direct voor haar kantoor te Ittersum (Gerpeente Zwolle) Haar taak zal bestaan uit; het verzorgen van de directie-correspondentie het bijhouden van de agenda en directiearchief het notuleren van vergaderingen en verder al die werkzaamheden die tot deze functie behoren Voor deze zelfstandige functie wordt gevraagd: middelbare schoolopleiding secretaresse opleiding en/of ervaring Geboden wordt een afwisselende werkkring met een goede honorering. Zij, die menen voor deze gevarieerde functie in aanmerking te komen, worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie in te zenden aan de Personeelsafdeling van Koninklijke Wegen bouw Stevin BV, Regio Midden, Nieuwe Deventerweg 129, Postbus 609, ZWolle. Telefoon 05200 -19700. Fokker-VFW produceert de F27 Friend ship, de F28 Fellowship en neemt deel in vele internationale civiele, militaire en ruimtevaart-projecten. Op de afdeling inkoop is plaats voor een assistent-inkoper. Hij zal opgeleid worden tot technisch-inkoper. De taak zal bestaan uit: aanvragen en beoordelen van offertes onderhandelen met vooral buitenlandse leveranciers afsluiten van contracten onderzoek van de wereldmarkt. De man met de volgende opleiding en eigenschappen nodigen wij uit te solliciteren: HAVO-opleiding of gelijkwaardig goede kennis van de engelse taal zekere spreekvaardigheid in duits en frans rond de 23 jaar goede contactuele én commerciële kwaliteiten. Sollicitaties kunt u onder nummer 136- E.077 zenden aan de afdeling personeelszaken, postbus 7600, Schiphol-OosL een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern-met tal van activiteiten in de vliegtuig en ruimtevaartindustrie Bij onze Universiteit bestaat plaatsingsmogelijkheid voor enkele 1. bij de Hoofdafdeling Financieel- Economische Zaken. Afdeling Begrotings- en Bedrijfseconomische Zaken. De afdeling ondersteunt het College van Bestuur, de Universiteitsraad en de Faculteitsbesturen in hun beleidsvoorbereiding. Voor deze afdeling zoeken wij een medewerker voor het analyseren van en het rapporteren/assisteren omtrent vraagstukken van bedrijfseconomische aard alsmede het behandelen van budgetten en het beoordelen van Exploitatierekeningen. Het Hoofd van de afdeling, Dr. S. C. Bersma, telefoon020 - 5 48 36 48, zal gaarne nadefe functie-informatie verstrekken. 2. Bij de Hoofdafdeling Personeelszaken. a. Op de afdeling Personele Organisatie. De taak van deze afdeling is gericht op het uitbrengen van adviezen inzake vraagstukken van personeelsorganisatorische aard, zowel voor wat betreft kwalitatieve als kwantitatieve bezettingen en ontwerp richtlijnen voor de bepaling van functieniveaus. Voor de inschakeling bij deze beleidsadvisering zullen wij gaarne in contact komen met een medewerker. Informaties over deze functie worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de afdeling de heer L. J. van Amerongen, telefoon020 - 5 48 36 66. b. Op de afdeling Personeelsbeheer. Binnen deze afdeling vindt de administratieve verwerking plaats van de personeelsgegevens en wordt het personeelsbudget van omstreeks 150 miljoen beheerd. Ten behoeve van dit beheer vragen wij een medewerker. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling Drs. H. J. Hees, telefoon020 - 5 48 36 70. Van alle kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de Christelijke beginselen van onze Universiteit. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 010/020-365, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam - Buitenveldert. Het Paedologisch Instituut is een centrum voor interne observatie eri behandeling van kinderen met diverse leer- en opvoedings moeilijkheden. tevens een funktie vervul lend bij de opleiding kinder- en jeugdpsy- gologie en speciale pedagogiek aan de Vrije Universiteit. Aan de circa 70 kinderen in de leeftijd van 4—12 jaar wordt in 8 leefgroepen hulp ge boden. Iedere leefgroep heeft een vast team van 4 (of 5) leid(st)ers. Deze teams worden door de hoofdleid(st)ers intensief begeleid in nauwe samenwerking met het hoofd van het intern pedagogische werk. psygologen, maatschappelijk werksters, onderwijzers en de medische dienst. Hoofd intern pedagogisch werk en hoofd leiding vormen een team, waarin een aan zienlijk deel van het beleidsvoorbereidend werk t.a.v. het werken met de kinderen wordt verricht. Eén van de leden van dit team gaat full time studeren en daarom zoeken we nu een het begeleiden van één of twee teams groepsleiding: (het coördineren van) organisatorische werkzaamheden rondom één of twee leefgroepen: het meedenken over en vorm geven aan de pedagogische behandelingsplannen: de bewaking van de uitvoering hiervan voor wat betreft het funktioneren in algemene dienst: het dragen van de verantwoordelijkheid voor de algehele gang van zaken in huis; krisisinterventie. Verder verwachten we van je dat je: kunt funktioneren als lid van ons team: kunt werken in multidisciplinair ver band: sociale akademie inrichtings werk of een vergelijkbare opleiding hebt; een ruime praktijkervaring hebt; minstens 25 jaar oud bent: de christelijke signatuur van het insti tuut kunt onderschijven; extern wilt wonen: plm. 6 maal per vier weken wilt slapen in het instituut. Salaris volgens rapport Haeck. Pensioen voorziening: PGGM. Inlichtingen bij mej. J. Roelofsen (Hoofd Intern Pedagogisch Werk). Brieven te richten aan de direktie van het Paedologisch Instiuut, Vossiusstraat 56, Amsterdam. Telefoon 020—73.21.78. Aan de Faculteit der Economische Wetenschappen ontstaat binnenkort een vacature voor e.èn wetenschappelijk (hoofdjmedewerker in de economische en sociale geschiedenis Naast het verrichten van eigen onderzoek wordt van de nieuwe functionaris verwacht dat hij/zij een deel van het onderwijs aan de prékandidaten verzorgt en zich tevens belast met de voorbereiding van een doctoraal-werkcollege over de economische geschiedenis van niet-westerse gebieden en van de Europese expansie. Zowel afgestudeerde historici als economen met hoofd- of bijvak economische en sociale geschiedenis kunnen reflecteren. Van gegadigden wordt gevraagd dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. dr. W. J. Wïeringa, telefoon020 - 548 30 25 (V.U.) of 020 - 72 67 04 (thuis). Sollicitaties voorzien van een curriculum vitae, onder vermelding van vacaturenummer 501 -505, worden binnen drie weken na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161Amsterdam. "Noorderhaven" een woonplaats voor 470 geestelijk gehandicapten. Op enkele afdelingen (vlechterij, kaarsenmakerij en handwerkafdeling) van het activiteitencentrum komt een vacature. Wij zoeken contact met enige die in het bezit zijn van één van de volgende diploma's: - B en/of Z - kleuterleidster - O.P.M. (Opleiding pedagogisch medewerker) - M.A.T. (Middelbare Arbeidstherapie). De salariëring geschiedt volgens de landelijke richtlijnen. De huisvesting biedt in de gemeente Den Helder goede perspectieven. Eventuele gegadigden dienen rekening te houden met de mogelijkheid dat een psychotechnisch onderzoek deel zal uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd Activiteitencentrum, de heer E. A. Eleonora, telefoon (02253)17 44. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer directeur S. Leenstra, Postbus 2 te Jufianadorp. christelijk centrum voor geesteszwakken i I I i

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24