10 ra ■u m m VU konfliktsituaties vrije universiteit amsterdam le medewerk(st)er WAAR EEN ASSISTENT-ACCOUNTANT BIJ ONS OP KAN REKENEN ZONHOVEN CO, coördinerend nachthoofd verpleegkundigen in de nachtdienst leerling-groepsleid(st)er bartiméushage doom ervaren groepsleid(st)er bartiméushage doom HOOFD OPLEIDING ZIEKENVERZORGING verpleegkundige bartiméushage doom sekretaresse psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" vrije universiteit amsterdam ordinariaat geschiedenis der middeleeuwen GROEPSWERKER vrije universiteit amsterdam vrije universiteit amsterdam (bio)chemisch analist(e) TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 FEBRUARI 1975 Bi] de Financiële Administratie van de Raad Studenten aangelegenheden bestaat op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een die zal worden belast met de Financiële Administratie van de Stichting Studentenhuisvesting. Deze taak houdt o.m. in het in samenwerking met een tweetal medewerkers voeren van de geautomatiseerde debiteurenadministratie m.b.t 2.000 studentenkamers, de crediteurenadministratie, het bijhouden van het grootboek, de bewaking van het budget en de toelevering van de gegevens voor de begroting en de jaarrekening. Wij zoeken voor deze functie een kandidaat met een diploma M.B.A. en ervaring in het werken met een geautomatiseerde boekhouding. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt voorshands max. f 2.239,- bruto per maand met een uitloop mogelijkheid tot max. f 2.567,- bruto per maand. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing op het personeel van de Vrije Universiteit Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 902 - 525, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. NIET: de hele dag achter een buro zitten NIET: altijd bezig zijn met dezelfde routineprobleempjes NIET: iedereen alles hoeven vragen WèL: zelfstandig posten behandelen en kliënten bezoeken WèL: bezig zijn met de meest uiteenlopende branches, zoals scheepvaart, horecabedrijven, reklame, de bouw, de industrie en de handel Wèl: op prettige werkomstandigheden en goede samenwerking met kollega's. En bovendien... op 13 maanden salaris, 7'/2% vakantietoeslag, vergoeding van autokosten en studiegeld. Bovenstaande kunnen wij toezeggen aan een (mnl. of vrl.) kandidaat met opleiding SPD of MBA, die tenminste 3 jaar ervaring heeft opgedaan in de accountancy, die zich wil opwerken tot een probleem-oplosser van formaat, en bereid is een eigen bijdrage te levern. Bel of schrijf voor een afspraak. Mathenesserlaan 206, Rotterdam. Telefoon 010-36482. Wegens verhuizing naar ons nieuwe verpleeghuis waardoor uitbreiding van het beddenaantal tot 240 plaatsvindt willen wij straks overgaan tot het aanstellen van een Gegadigden voor deze goed gesalarieerde funktie willen wij gaarne nadere inlichtingen verschaffen. Vanwege genoemde uitbreiding is er eveneens plaats voor enkele Ook part-time krachten voor 1 a 2 weken per maand komen in aanmerking. Meer informatie wordt U gaarne verstrekt door zr. G. Aleven, verpleeqkundig direkteur. Telefoon (03440) 67 41. Sollicitaties ook aan haar te richten via Postbus 94 te Tiel. Aan jongens en meisjes met MAVO, HAVO, een middelbare beroepsopleiding, of dergelijke, die een sociaal beroep willen kiezen. Heb je er wel eens over gedacht om samen met andere jonge mensen je in te zetten voor een woongroep van gehandicapte jongens en meisjes? Wij hebben zulke woongroepen. Daar vinden kinderen of jong-volwassenen een thuis, die èn geestelijk gehandicapt èn blind of slechtziend zijn Wij hebben ook een opleiding voor dit werk, de Z-opleiding. Die duurt drie jaar en daarin krijg je theoretische en praktische vakken, die je in je werk kunt gebruiken. Je moet wel een middelbare (MAVO, middelbaar beroepsonderwijs) of hogere (HAVO, atheneum, gymnasium, hoger beroepsonderwijs) vooropleiding hebben om te kunnen worden toegelaten. Dat is niet het enige wat je nodig hebt. Vanzelfsprekend moet je ook veel voor dit werk voelen en moet je stevig in je schoenen staan om er aan te kunnen beginnen. En je moet minimaal 18 jaar oud zijn. Als je wilt solliciteren als schrijf dan een briefje, waarin je vertelt wie je bent, hoe oud je bent en welke diploma's je behaald hebt. Zet op de brief en op de enveloppe CJ-75-02 en stuur deze naar: Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, DOORN. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude amhemse bovenweg 3 Bon voor inlichtingen Naam: Adrea: Plaats: In open enveloppe xonder post- zegel zenden aan: C Jï.V.- Antwoordnr.1096 - Utrecht. Bartiméushage is een in het centrum van het land gelegen instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en jong-volwassenen. In de woongroepen hebben wij nog plaats voor Wij denken aan jonge mensen die al ervaring hebben in het werken in een groep met gehandicapten of in de Kinderbescherming en daar een afgeronde beroepsopleiding (Z-opl., MBO-IW, K.B.-B) hebben genoten. Wie een Z-A, een O.P.M.- of een diploma Ziekenverzorging heeft, kan ook in aanmerking komen, mits wordt voldaan aan de vooropleidingseisen voor de Z-opleiding die dan als leerling- groepsleid(st)er dient te worden gevolgd. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, ervaring en diploma's, onder CJ-75-03 te richten aan: Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, DOORN. christelijk Instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 Interconfessionele Stichting Gezondheidszorg Culemborg en omstreken Bij onze stichting, die een ziekenhuis van 130 bedden en een verpleeghuis van 80 bedden omvat, is een vacature voor een Deze functionaris is belast met de orga nisatie van de opleiding ziekenverzor ging, alsmede met de coördinatie van de opleiding ziekenverpleging, waarvan het theoretische deel in samenwerking met andere ziekenhuizen te Tiel wordt gege ven. Een moderne woning, voorzien van c.v., staat ter beschikking. Ervaren verpleegkundigen met een (bij na) voltooide docenten en/of stafoplei ding kunnen zich voor nadere informa ties wenden tot de directrice, zr. M. TH. WINKEL (tel. 03450—2048). Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van de stichting, Elisabethdreef 3, Culemborg. Het is best mogelijk om met je opleiding tot A- of B eens iets anders te doen, en dat kan bij ons. Wij vormen een instituut voor visueel gehandicapte zwakzinnigen en hebben in onze woongroepen behoefte aan enthousiaste jonge mensen, die samen met de jongens en meisjes een goede leefsfeer weten op te bouwen. Waar de handicaps van onze kinderen en jong-volwassenen zwaarder en komplekser worden, is het belangrijk dat vaardige handen (gestuurd door getraind inzicht) verzorgingsproblemen voorkomen of oplossen. Als je er met je A- of B-verpleegkundige opleiding (of me je Z-diploma) voor voelt om als groepsleider of groepsleidster mee te werken aan het bieden van een goed thuis aan de bewoners van Bartiméushage, schrijf dan een briefje met daarin je leeftijd, opleiding en ervaring, onder vermelding van CJ-75-04 op de enveloppe naar: Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, DOORN. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude amhemse bovenweg 3 Rijksuniversiteit Utrecht Bij de subcentrale biblio theek van Transistorium III (Uithof), die ten dienste staat van een groot aantal biologie- en chemie-institu- ten, kan worden geplaatst een ervaren bibliotheek- medewerk (st) er Salaris Inlichtingen Eigenhandig geschreven sollicitaties het in nauwe samenwerking met het hoofd van deze nieuwe blibliotheek ver vullen van vooral biblio theektechnische taken, waarbij de opbouw van de catalogi en van het biblio theekbeheer de belangrijk ste aspecten zijn. een vooropleiding op VWO- niveau; ervaring in het bi bliotheekwezen, liefst in een coördinerende functie: organisatorisch inzicht; goede contactuele eigen schappen en vermogen om de werkzaamheden van de overige personeelsleden te ondersteunen, max. 2.284,per maand, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. kunnen worden ingewon nen bij de bibliothecaris van Transitorium III, Pa- dualaan 8 te Utrecht, tel. 532878. moeten worden gericht aan de Bibliothecaris der Rijks universiteit, Wittevrouwen- straat 911 te Utrecht. Op brief en enveloppe vermel den: soil. 909. Ten behoeve van onze poli kliniek in het Diaconessenhuis te Heemstede zoeken wij op korte termijn een in de leeftijd van 20 tot 25 jaar, die zelfstandig een aantal zaken kan behartigen zoals: het maken van afspraken voor de zenuwartsen, het ontvangen van de opge roepen patiënten, het uitwerken van verslagen, die uit de gesprekken voort vloeien. Voor deze funktie denken wij aan een kandidate die in het bezit is van een MAVO- of HAVO-diploma. Sollicitaties of verzoeken om nadere .inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur personeelszaken. Rijksstraatweg 113, Benne- broek, tel. (02502) 77 41. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. Bij de Faculteit der Letteren vaceert met ingang van 1 september 1975 het De te benoemen hoogleraar zal worden belast met onderzoek en onderwijszij/hij moet bereid zijn tz.t. ook bestuurlijke taken te verrichten. Instemming met de doelstelling der Vrije Universiteit is vereist. Zij die in aanmerking wensen te komen voor het ordinariaat, kunnen zich schriftelijk wenden tot de decaan van de Faculteit der Letteren, onder overlegging van een curriculum vitae en een overzicht van publicaties. Hun die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten, wordt verzocht zich eveneens schriftelijk tot de decaan te wenden. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij Prof. dr. W. J. Wieringa, Faculteit der Letteren, De Boelelaan 1105 te Amsterdam, telefoon020 - 548 30 25 (privéMinervalaan 26" te Amsterdam tel.020 - 72 67 04.) In ons ziekenhuis kan geplaatst worden een Deze zal als taak krijgen: het lelden van patiëntengroepen bij zowel verbale- als non-verbale aktiviteiten, in samen werking met groepsverpleegkundigen. Wij denken aan iemand, die wat betreft opleiding en ervaring voldoet aan de volgende eisen: sociale- of pedagogische akademie; ervaring in het werken met groepen in bij voor keur een psychiatrische setting. In ons ziekenhuis wordt verwacht, dat het personeel werkt vanuit .een christelijke levensinstelling. Zij, die voor deze funktie in aanmerking wensen te komen, worden verzocht hun brieven met uitvoerige inlichtingen te zenden aan de Geneesheer- Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo De Faculteit der Economische Wetenschappen heeft plaatsingsmogelijkheid voor een wetenschappelijk medewerker in de regionale economie/economische geografie De functionaris zal worden benoemd in tijdelijke dienst (voorshands 1 jaar) en wordt belast met het verzorgen van een aantal kandidaats-colleges, alsmede met het verrichten van operationeel onderzoek op het terrein van de regionale wetenschappen. De voorkeur gaat uit naar een regionaal econoom met belangstelling voor kwantitatieve methoden. Van gegadigden wordt gevraagd dat zij instemmen met de doe'-telling van de Vrije Universiteit Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. P. Nijkamp, telefoon020 - 548 49 30 of 02518 - 5 56 29. Sollicitaties voorzien van een curriculum vitae, onder vermelding van vacaturenummer 501 - 495, worden binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161. Amsterdam. Op het laboratorium voor Preventieve Tandheelkunde kan geplaatst worden een Het betreft hier een onderzoek in tijdelijk dienstverband van maximaal 2 jaar, waarin.hij/zij zal meewerken aan het onderzoek naar de re- en demineralisatie van harde weefsels. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit chemische analyses en het vervaardigen van histologische coupes. Voor deze functie zoeken wij een analist(e) die in het bezit is van het diploma H.B.O.-A. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Inlichtingen over deze functie kunnen worden gevraagd aan de heer Dr. J. H. M. Wöltgens, telefoon 020 - 548 44 76. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 289-275, kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 716 Amsterdam. Konfliktsituaties vragen om overleg. Soms strijd. Daarvoor dient de vakbeweging, kom niet met uzelf in konflikt.Wordt lid van het CNV. mvivi u«wordt lid van het

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18