Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. secretariaatsmedewerker voor het gemeentevervoerbedrijf te amsterdam OPRECHTE VEILING DE KLOOF ZONDER BRUG FAMILIEBERICHTEN Bedorven maag en diarree... wie lef heeft, wordt lid van het <£TTY> RievanRossum TRILOGIE "DE EDERHORST" E.E.G.-LABORANTE hoofd van de huishouding (vrl.) medewerk(st)ers bezigheidstherapie .Groot Bronswijk TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 FEBRUARI 1975 10 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat "s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam/Groot-Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven .alsmede de gewenste breedte- Jan Essenburg Ria Hollander Wij zijn blij U te kunnen vertel len dat wij gaan trouwen op 21 februari a.s. in het gemeente huis te Amersfoort om 14.00 uur. Om 14.45 uur vragen wij een ze gen over ons huwelijk in dg Fonteinkerk, Robert Kochstraat te Amersfoort. Ds. G. Henge- veld zal deze zegen uitspreken. Van 16.30-18.00 uur kunt U ons feliciteren in een der zalen van de Fonteinkerk. Ermelo. Heidelaan 12. Harderwijk. Leuvenumscheweg 91. Toekomstig adres: De Vendelier 8 Swifterbant. Cornelia H. D. Booij Reinier M. Even Zwolle, 7 februari 1975 Jullanastraat 40. .Dit weet ik, dat alles wat in dit leven is, niet opweegt tegen de heerlijkheid, die ons geopenbaard zal worden." Heden is.overleden mijn innig geliefde Echt genoot en der kinderen en kleinkinderen goede Vader en Grootvader Cornelis van der Heijde 2 april 1901 -6 februari 1975 J. P. van der Heijde-Hulshof Kinderen en kleinkinderen Haarlem. 6 februari 1975 Adriaan de Jongestraat 21 Liever geen bezoek. Gelegenheid om uw deelneming te betuigen is er op dinsdag 11 februari a.s. om 12.30 uur, voorafgaande aan de Dienst van Woord en Gebed, die aanvangt om 13.00 uur in de Pel- grimkerk aan de Stephensonstraat (hoek Pijls laan) te Haarlem. In de zekerheid van de opstanding des vlezes willen wij hem, na deze dienst, omstreeks 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Kleverlaan te Haarlem. „Hij geeft het Zijn beminden als in de slaap." Na een kortstondige ziekte is heden in blijmoe dig geloofsvertrouwen van ons heengegaan onze geliefde Schoonzuster Willemina Margaretlia Kamphuis sedert 13 september 1966 weduwe van Johan Wentink op de leeftijd van 76 jaar. Apeldoorn: W. H. Wentink W. C. H. Wentink Haren (Gr.): G. Wentink Apeldoorn, 7 februari 1975. Staringlaan 19. God vervult niet al onze wensen, maar wel Zijn belofte. Heden behaagde het de Heere na een korte, doch ernstige ziekte, in volle vrede tot Zich te nemen mijn innig geliefde Man, Broer, Zwager en Oom Gerrit Minders echtgenoot van Hester M. Faas op de leeftijd van 67 jaar. H. M. Mijnders-Faas en verdere familie. Lisse, 6 februari 1975 Grachtweg 16. Mijn man is opgebaard in het Verenigingsge bouw der Geref. Gemeente, Crocussenstraat 2 te Lisse, waar een rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 11 febr. a.s. d.n. 1.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Prot. be graafplaats ..Duinhof' te Lisse. om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op maandagavond 10 februari van 7.30 tot 9.00 uur in bovenge- noemd gebouw. „Hij geeft het Zijn beminden als in de slaap." Na een kortstondige ziekte is heden in blijmoe dig geloofsvertrouwen van ons heengegaan onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Willemina Margaretha Wentink-Kampliuis op de leeftijd van ruim 76 jaar. „Zij heeft de goede strijd gestreden, zij heeft het geloof behouden, voorts is voor haar weggelegd de kroon des levens." Zaandam: M. Wentink Schalkhaar: J. Wentink G. Wentink-Overvest Apeldoorn: W. C. Kamphuis-Wentink J. Kamphuis G. Wentink A. Wentink-Wijma W. Wentink G. J. Wentink-Jacobs H. Wentink J. M. Wentink-Jacobs Rotterdam: G. Wentink Haarlem: J. Wentink en kleinkinderen Apeldoorn, 7 februari 1975. Ie Wormenseweg 107. Gelegenheid tot condoleren op maandag 10 fe bruari van 20.3021.15 uur aan de rouwkamer, Griftstraat 31. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dins dag 11 februari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wenum bij Apeldoorn. Vertrek van le Wormenseweg 107 om 13.30 u. Die in Mij gelooft zal leven ook al ware hij gestorven. Met dank aan God voor alles wat Hij ons in haar heeft gegeven, delen wij U mede dat de Here tot Zich heeft genomen onze geliefde Moeder en Oma Jacoba Olofsen op de leeftijd van 80 jaar. sinds 1930 weduwe van Geurt Smink Amsterdam: M. Schuijl-Smink J. Schuijl Joke en Max Ines Paullen Herman en Toos Coos Cobien en Jan Jan Willem Heieen Amsterdam: M. E. Smink-Weimar Geurt en Metty Marlies Harmen en Son ja Hetty Joke Mieke Hamilton, Canada: G. J. Smink F. A. Smink-Broersma John en Hilda Hilma Jacky Carolyn Christine. Harderwijk, 5 februari 1975 Herman de Manstraat 10. Correspondentieadres J. Schuijl, Rooseveltlaan 218, Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 8 fe bruari a.s. van 19.00-19.45 uur in het rouwcen- trum van de Monutastichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaats hebben maandag 10 februari om 12.30 uur op het Zendingskerkhof,; Harderwijkerweg te Ermelo. Daaraan vooraf zal om 11.15 uur een rouw dienst worden gehouden in genoemd rouwcen- trum. Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis. 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten maar nooit een vriend als Jezus is. Wat zou ooit Zijn macht beperken? 't Heelal staat onder zijn gebied, wat Zijne liefde wil bewerken ontzegt hem Zijn vermogen niet. In dit vertrouwen is van ons heengegaan onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Antonia Louisse weduwe van Marinus Meeuwsen in de ouderdom van 82 jaar. Arnhem: B. Meeuwsen H. R. Meeuwsen-de Koster Yerseke: J. M. Harthoorn-Meeuwsen D. Harthoorn 's-Gravenhage: Marina Meeuwsen Apeldoorn: J. Hoorntje-Meeuwsen Th. Hoorntje Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 7 februari 1975. Huize „Nieulande". Postadres: Laan van Kersschoten 97, Apel doorn. De begrafenis zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats te Krabbendijke op dinsdag 11 februari 1975 om 14.00 uur vanuit de aula van Huize „Nieulande". God heeft onze Rie Colenbrander-Burger nu bij Zich thuisgehaald. Wij denken met dankbaarheid terug aan de vriendschap en hartelijkheid die we in de classis Ommen van haar en Frits hebben ondervonden. Wij bidden God of Hij Frits nabij wil zijn nu hij zonder Rie verder moet. Vroomshoop: Nunspeet: Ommen: Dalfsen: Nieuwleusen: Balkbrug: Achterveld: Zwarte broek: Diemen: Emmeloord: 5 februari 1975. Riek en Hero Torenbeek Betty en Riens Boiten Annie Greidanus Kunje en Flip van Loo Bouk Goede Gerda en Rein Fernhout Hennie en Henk Eendebak Toos en Hans v.d. Brink Trudy en Jenno Sijtsma Gradie en Jello Jellema Betsy en Wim Omta Fem en Piet van Veldhuizen Diny en Enno Kim De Heer heeft plotseling uit ons midden weggeno men. mijn innig geliefde Man. onze Vader. Groot vader, Broer. Zwager en Oom Andries van der Wal op de leeeftijd van 66 jaar Herwijnen: W. v. d. Wal-van Leersum C Wels-v. d. Wal F. Wels L. Bos-v. d. Wal J. A. Bos A. v. d. Wal A. v. d. Wal-Hobo J. E. van Steenis-v. d. Wal K. G. van Steenis D. v. d. Wal D. J. v. d. Wal-Kleyn en kleinkinderen Geen bloemen Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en bulk. Plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt, uw maag tot rust. Zuivert'de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret tig in en helpt direkt. Zorg dat u zo'n buisje in huis zuivert maag en tngewonden Het bureau Advisering Vervoers beleid is als staforgaan belast met de voorbereiding van het vervoersbeleid in en rondom Amsterdam, waarbij gebruik wordt gemaakt van verkeers- en vervoersmodellen. De discussies hieromtrent worden zowel binnen het bedrijf als met andere instanties gevoerd in interdisciplinaire werk- en projectgroepen. Binnen dit bureau bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een secretariaatsmedewerker. De taak van deze functionaris zal hoofdzakelijk bestaan uit het verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden, zoals de verslaglegging van vergaderingen, het opnemen en uitwerken van brieven en rapporten en het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten. Gezien de aard van de werkzaam heden van het bureau wordt voor de bezetting van deze vacature gedacht aan iemand met: een voltooide vwo-opleiding met wiskunde I; goede contactuele eigen schappen; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Salaris afhankelijk van ervaring en leeftijd tot maximaal 1.941,- bruto per maand (exclusief f45,- ingevolge de Machtigingswet). Uitstekende pensioenvoorziening. Vakantieuitkering 7,5 procent Tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten volgens de gemeentelijke regelingen. Vrij vervoer op alle lijnen van het GVB-net Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. B. R. Smidt, telefoon (020) 1601 28, toestel 242. gemeentevervoerbedrijf amsterdam 1 Uitvoerige schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. C 293 3 HAARLEM Bilderdijkstraat IA. Tel. 023 - 31.64.86. Dir. P. G. de Weer», veilt weer ECHTE IN BOEDELS met KUNST en ANTIEK, t.o.v. notaris W. J.Hallo uit Haarlem en wel op dinsdag 11 fe bruari tót en met vrijdag 14 februari 1975, telkens om 10 uur beginnende. Kijkdagen: vrijdag 7. za terdag 8, zondag 9 maandag 10 februari 1975 van IC tot 16 uur. Bon voor inlichtingen Adres: Plaats: C-N.V.- Antwoordnr. 1095 Utrecht. „Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw." Met diepe verslagenheid berichten we U dat door een auto-ongeluk is overleden onze lieve Zus en Schoonzus Toos Morsink-Jacobse oud 38 jaar, moeder van Jason en Judith London, Canada, 6 februari 1975. Heiloo: Jani en Jan Zwolsman ApeldoornRiet en Rob Timmers Delft: Judith en Hans Mulder Amsterdam: Diti Jacobse Amsterdam: Anneke Jacobse De begrafenis zal plaatsvinden op 10 februari a.s. in London. Correspondentie-adres: Breedelaan 36, Heiloo. De grote roman-trilogie uit de oude tijd, die ook door jongeren van nü zo graag gelezen wordt De delen De kloof zonder brug, Cinde rella en De tinnen soldaat in één band. Rie van Rossum's beste werk. Leerlingen van een vooroorlogse kweekschool en jonge onder wijzers in hun kameraadschap en persoonlijke levensstrijd. Boeiend en ontroerend. 644 blad zijden, 22,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEENING WAGENINGEN OBSERVATIEKLINIEK Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandebng van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Binnenkort is bij ons een vacature te verwachten voor Taakaanduiding: Het onder supervisie van de E.E.G.-ist zelfstandig beheren van.de afdeling. Voorwaarden: Het goed kunnen omgaan met geestelijk gehandicapte kinderen is vereist. Het bezit van het E.E.G.-diploma is niet noodzakelijk. Onze gedachten gaan o.m. uit naar een dokters assistente die in de gelegenheid zal worden gesteld om zich praktisch tot haar taak te bekwamen. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties dienen aan de geneesheer-directeur te worden gericht. Leuk werk? Goed salaris? En een eigen zit-slaapkamer? Dat kan allemaal tegelijk! Bij Kerk en Wereld, waar plaats is voor meisjes van 17-20 jaar, die als huishoudelijk assistente in een prettig team werken bij de verzorging van de gasten en het op orde houden van het koriferentiehuis. Natuurlijk met een 5-daagse werkweek! Heb je opleiding huishoudschool of huis houdelijke ervaring? Neem dan snel kontakt op met mcj. A. M. v. d. Put, hoofd centrale huis-_ houdelijke dienst, telefoon (03438) 22 41. Of stuur je sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken, De Horst 1, Drie bergen. Stlchtirig Kerk en Wereld Driebergen Protestants Chr. Bejaardencentrum „De Loohof" in Apeldoorn met 150 bewoners, vraagt: Leeftijd boven 25 jaar, liefst met diploma huishoudkundige. Ervaring gewenst. Leidinggevende capaciteiten, goede contactuele eigenschappen, werken in teamverband. Salaris volgens L.S.B. In- of extern. Systeem 10 dagen werken, 4 dagen vrij. Aanmelden bij de directrice. Koning Lodewijklaan 2, Apeldoorn, telefoon 05760-51880. PSYCHIATRISCHE INRICHTING "GROOT BRONSWIJK" vraagt op korte termijn enkele Wij denken aan kandidaten die in het bezit zijn van het diploma Middelbare Arbeidstherapie (M.A.T.) of het diploma bezigheidstherapie van het Nederlandsche Roode Kruis. Informaties kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling bezigheidstherapie (05964) 2 31, toestel 336. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van de PSYCHIATRISCHE INRICATING WAGENBORGEN (Gr.) Wagenborgen ligt 10 km van Delfzijl en heelt daarmee ook goede verbindingen. ISRAëL LAND VAN VERLEDEN, HEDEN EN TOEKOMST. Prachtig klankbeeld van dia's en geluids band over Israël als pelgrimsland. Uitgaande van Het Zoeklicht, m.m.v. Isropa Reizen. El Al Israel Airlines en het Israëlische Verkeersbureau. Spreker: Ds. P. J. Mietes. Deze avond wordt gehouden te Den Haag, vrijdag 14 februari. Zaal Amicltia, Westeinde 15: Aan vang 20.00 uur. Toegang gratis. Voor meer inlichtingen: ISROPA REIZEN B.V. Gcd. Gracht 87, Zaandam, Tel. 075-178951. De volwassenafdeling van het psychothera peutisch centrum 'de Viersprong' te Halsteren vraagt i.v.m. het vertrek van één van de ver pleegkundige stafleden een verpleegkundige voor de funktie van SOCIO- THERAPEUTISCH MEDEWERKER Hij/zij zal samen met 4 collega's in staat moe ten zijn om een reeds bestaand onderdeel van de sociotherapie te begeleiden en eventueel verder uit te bouwen. bereid moeten zijn om onregelmatige diensten te vervullen bereid moeten zijn om ongeveer éénmaal per week slaapdienst te vervullen in staat moeten zijn om meestal alleen te werken Na gebleken geschiktheid kunt u worden aan gesteld in de rang van le verpleegkundige. A. Onregelmatigheidstoeslag wordt maandelijks uitgekeerd volgens de richtlijnen van de 'Na tionale Ziekenhuisraad'. De vergoeding voor slaapdiensten bedraagt 21,— per nacht. U kunt zich schriftelijk wenden tot dr. P. Jon- gerius, 'de Viersprong', Gasthuisstraat 6, Hal steren. Voor meer inlichtingen kunt u zich telefonisch wenden tot de aanwezige sociotherapeutische medewerker. Telefoon (01641)-22 56, tsl. 120. Psychotherapeutisch centrum de viersprong Halsteren (N Br isru!s--.t'aatf\ te' '07641 225L Dit was een advertentie Dank u Een publikatie van het Centraal Bureau r"*"! r 2572 m voor Courantenpubliciteit

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10