De verse winkels van AH FAMILIEBERICHTEN VfcRSÊtöAS VERSE MELK volkrrA, hotf!Mrrm, QQfmtOLLj rtewv, Verse: Tieren tweetje drlejjs, viertjes, i tijffo, zesjes jong, lM bejegen, e.xtrabefegen, oud,gekruld,met komyn,20* met nagels, ëOsoorten bidtmlaridselms! VEftSf WTÓfl&gS KWZCJd. riet ruw, en- rozynQSj M0C r oxh/ocaat mat boqre/i-~ jongens met yoghurt aardjjjn nuzthXrtW-. m Vn - kW ark, tank sêanh-kwark, g 9r' heviM' oterw- cRSE ROOMBÓIER VERSE DiVÊRSEH toepas, bttterkoekfes, jotêy toet/es, V&S, cJidaxh-, caramed, aMcuioteê,i/ant££e) fumes, Jrambozesv. magere Yoghurt, slagroom-, aMe bekende- margarine merken; lak, braad enfrtiaurbotee. TROUW/KWARTET WOENSDAG 5 FEBRUARI 1975 PS12/RH14 Vervolg vari pagina 9 „De Heer is mijn herder." Gez. 184 1 en 2. Met diepe droefheid geven wij kennis, dat de Here tot Zich genomen heeft mijn innig ge liefde Vrouw, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Catharina Kooiker echtgenote van Wouter Christiaan Kunne op de leeftijd van 76 jaar. Alkmaar: W. Kooiker W. M. Starreveld-Kooiker A. Starreveld en verdere familie Amsterdam: W. Chr Kunne J. C. van der Munnik- Kunne Laren (N.-H.): J. Schotvanger-Kunne Amsterdam, 3 februari 1975. Koninginneweg 34. Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöpe ratie P C. te Amsterdam. P. C. Hooftstraat 183 donderdag van 14.3016.00 en 18.00—20.00 u. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 7 februari a.s. tegen 12.45 uur op de begraaf plaats „Westgaarde". Ookmeerweg/Osdorper- ban, Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). Vertrek vanaf de rouwkamer te 12.15 uur. „Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leve hebbe." Joh. 3 16. Heden is in volle vrede van ons heengegaan mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Groot vader Pieter Helmus echtgenoot van Cornelia Johanna Schalk op de leeftijd van 72 jaar. C. J. Helmus-Schalk Kinderen en kleinkinderen Lisse. 3 februari 1975. Nassaupark.37. De overledene is opgebaard in de Pauluskerk. Ruishornlaan te Lisse waar gelegenheid is tot condoleren op woensdagavond 5 februari van 6.00—7.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 februari n m. 2.30 uur op de prot. begraaf plaats „Tuinhof" te Lisse. voorafgegaan door een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk Hee- reweg 103 te Lisse. aanvang 1.30 uur. Vlaardingen. 1 februari 1975 Sportlaan 208. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze lieve, zo zorgzame Vader en Schoonvader. Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Willem Hendrikus 't Hoen sinds 1972 weduwnaar van Cornelia Dirkje 't Hoen-Kuypers oud 83 jaar. Vlaardingen: B. Schotel-'t Hoen B. Schotel Sleeuwijk: T. 't Hoen A. 't Hoen-Kievit Soest: M. J. van Tol-'t Hoen W. van Tol Vlaardingen: L. C. C. Vons-'t Hoen G. Vons A. J. van Keulen-'t Hoen F. van Keulen Maassluis: J. 't Hoen W. 't Hoen-Kievit Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie. Gelegenheid tot condoleren Sportlaan 208, Vlaardingen op woensdag 5 februari a.s. 's avonds van 6-9 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst worden gehouden in de 'Emmaliskerk', van Linden van den Heuvellsingel 2 te Vlaardingen op donderdag 6 februari om 2 uur n.m. Om 3 uur n.m. zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats 'Emaus' te Vlaardingen. Geen bloemen. Midden uit het leven nam God tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn lieve Man, onze Vader. Zoon, Kleinzoon, Broer, Zwager, Oom en Neef Gerrit de Vries op de leeftijd van 38 jaar. Hij heeft op de weg mijn kracht gebroken, mijn dagen verkort. Psalm 102 24 Assen. 3 februari 1975. L. de Vries-Datema Gerrit Isabella G. de Vries H. de Vries-Berghuis A. de Vries-van der Kamp D. de Vries T. M. de Vrij-de Vries M. A. de Vrij en Kinderen A. D. de Vries P. de Vries-van Leeuwen Marijke en Geert Aletta. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 7 februari om 12.00 uur op de begraafplaats De Boskamp. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in de Marturiakerk. Zij die deze dienst bij willen wonen worden verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleantie in het Marturiacentrum. Geen bezoek thuis. Door een verkeersongeval werd uit ons midden weggenomen onze Mede-Directeur Gerrit de Vries op de leeftijd van 38 jaar Assen. 3 februari 1975. Zijn vriendelijke persoonlijkheid blijft bij ons in dankbare herinnering. Directie en personeel van Autobedrijf de Vries B.V. Autobedrijf t Centrum B V Assen „Nooit kan het geloof te veel verwachten." Heden werd plotseling opgenomen in heerlijk heid mijn lieve Man Feddo Spoelstra op de leeftijd van 58 jaar. A. Chr. Spoelstra-Ekhart Amstelveen, 3 februari 1975. Burgemeester Haspelslaan 366. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Amster dam. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 7 fe bruari om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.15 u. Zaandam: Amsterdam Amstelveen Weesp: W. v. d. Poll T. Spoelstra T. T. Spoelstra E. ten Brink-Spoelstra G. ten Brink J. T. Spoelstra Neven en nichten Amersfoort: M. Ekhart Amsterdam: J. Ekhart Zwijndrecht: A. Kraaijenveld-Ekhart H. Kraaijenveld Amsterdam: H. Ekhart A. Ekhart-Blok Soest: W. P. Ekhart J. Ekhart-Nagel Dordrecht: A. Rippen-Ekhart C. Rippen Amsterdam A. v. d. Bij-Ekhart J. v. d. Bij Amsterdam: S. Ekhart-de Vries Doorn: W. Ekhart Neven en nichten Amstelveen, 3 februari 1975. Eenigenburg (N.H.): Amstelveen Maitland (Austr.): Zijn ziel in 't eeuwig leven. Verwacht den jongsten dag. Ned. Volkslied. In het christelijk geloof gestorven onze ge liefde Broer en Zwager Jurjen Jacob Bade geb. 16 mei 1885. overl. 31 januari 1975 tot voor kort wonende te Doorn Hoogeveen: F. Bade Jan Bade C. W. Bade Radder neven en nichten. Correspond->nile-ad res: Me\r. Bade .Ihr. De .longest r. 32. Hen.-.- r<>n Zeer plotseling nam God van ons weg onze Broer. Zwager en Oom Feddo Spoelstra echtgenoot van A. C. Ekhart in de leeftijd van 58 jaar. Sterke en vertrooste God zijn vrouw met de woorden van Psalm 121 (onbe rijmd). Amstelveen, 3 februari 1975 Hilversum: J. v. d. Poll-Spoelstra Heden nam God plotseling tot Zich onze ge liefde Zwager en Oom Feddo Spoelstra echtgenoot van A. C. Ekhart Met droefheid delen wij U mede dat op 3 februari 1975 na het vervullen van zijn dag taak is overleden Mr. F. Spoelstra Als medewerker van ons bureau verzorgde hij bijna 30 jaar met grote toewijding en plichts betrachting het secretariaat van de Vereniging van Nederlandse Koffiebranders en Theepak kers. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 7 februari a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk 273, te Amsterdam- Zuid. Directie en medewerkers van Bakkenist. Spits en Co. Organisatie adviseurs. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis, dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma. Anneke Gerritje van Schaik-Colün in de ouderdom van 79 jaar. Amstelveen: W. van Schaik W. van Schaik H. G. van Schaik-Colijn J. van Schaik A. G. van Schaik-Boelrijk H. van Schaik T. M. van Schaik-Cleef Amstelveen: L. Koster-van Schaik B. Koster en Kleinkinderen. Amstelveen. Post Ouderkerk a/d Amstel. 4 februari 1975. Ringdijk 7 B.P. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Nicolaas Tulp Ziekenhuis te Amstelveen. Geen bezoek aldaar. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 7 februari om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Ouderkerk a/d Amstel. waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats „Kars- senhof" te Ouderkerk a/d Amstel. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. Ringdijk 7 B.P. en na de begrafenis in gebouw „Reho- both" in de Kerkstraat te Ouderkerk a/d Amstel. Geen bloemen. Verse boter, verse melk, verse eieren, kaas uit binnen- en buitenland en alles wat daarbij boort! Gezellig en overzichtelijk bij elkaar gezet. Dat is bijna een nieuw winkeltje. We noemen het „In De Blauwe Melkkan" en het staat gewoon in de Albert Heijn winkels. Alles is er vers en u kunt er van alles krijgen. triona. Als ik maar weet dat hier mijn weg door U Heer wordt bereid en dat die weg hoe moei lijk ook mij nader tot U leidt. Zondagmorgen nam God uit ons midden weg mijn zeer zorgzame Man, onze lieve Vader en Opa Hendrik Stfnion Koeman op de leeftijd van 61 jaar. Zijn diepbedroefd gezin: C. W. Koeman-Visser Oegstgeest: S. G. van Rijswijk- Koeman B. van Rijswijk Nico, Corien en Carla Haarlem: G. E. Bogaards-Koeman P. J. Bogaards Jacco Haarlem, 2 februari 1975. Kloppersingel 91. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Kloppersingel 9, te Haarlem. Gelegen heid voor bezoek van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden donderdag 6 februari om 12.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Velsen, voorafgegaan door een dienst in de Koningkerk aan de Kloppersingel, die om 10.45 uur aanvangt en waarin voorgaat ds. J. A. A. de Boer. Geen bloemen Geen toespraken. In vast vertrouwen op Gods genade heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Berentjen Rhebergen weduwe van Engbert Jan Peterkamp in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Psalm 89 1 (ber.) k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenhèên Uit aller naam: Familie J. Peterkamp Eibergen. 4 februari 1975. Esdoornstraat 5. Op zaterdag 8 februari om 13.30 uur zal er in de Geref. Kerk te Eibergen, Hemstèa 3. een dienst van woord en dankzegging zijn. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats. Haaksbergseweg te Eibergen. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19—20 uur in de aula „Salem". J. W. Hagemanstraat 46 te Eibergen. In Zijn ondoorgrondelijk handelen nam God tot onze diepe droefheid van ons weg onze geliefde en zeer dierbare Broeder, Zwager en Oom Dr. Leendert Johannes van der Valck echtgenoot van vrouwe J. J. M. van den Biesen Zijn herinnering zal ons onvergetelijk blijven zijn verlies onherstelbaar. „gelijk Gij wilt". Mattheus 26, vers 39 slot. Rev. D. P. E. van der Valck M. van der Valck-Zijlman Kinderen en kleinkinderen Knowlton-Que., Canada: Park-Ridge-N.Y. U.S.A.: Dr. J. H. A. P. v. d. Valck S. van der Valck-Sheldon Aduard: C. Wierenga-van der Valck J. T. Wierenga Nassau. Bahamas: Dr. H. M. H. A. v. d. Valck D. van der Valck-Schippers Kinderen en kleinkinderen Arnhem: H A. C. van der Valck en kinderen Rumpt: Dr. M. H. A. L. H. v. d. Valck W. J. van der Valck- van Vuurde Ave Crux spec unica Valckenhorst 6500 St. Anton am Arlberg. 1 februari 1975. De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 5 fe bruari 1975 om 11 uur te St. Anton am Arlberg. 16 via dei Delfini 00186 Roma De Heer is mij tot hulp en sterkte. Psalm 118 5 (ber.) Heden is in volle vrede van ons heengegaan onze zorgzame Vader, Grootvader en Over grootvader Maarten van Atten echtgenoot van Trijntje van Mullem op de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: T. van Atten-van Mullem Pijnacker, 4 februari 1975 Prunuslaan 5 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op D.V. zaterdag 8 februari 1975 om 10.30 uur in de Geref. Kerk te Pijnacker. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats. Geen bloemen In groot verlangen om tot haar Heer te mogen gaan is in de vroege ochtend van 4 februari van ons heengegaan onze lieve Moeder en Oma Marchien van Son weduwe van Ludolf Johannes Haan op de leeftijd van 88 jaar. Leersum: A. de Haan-van Ooijen Boskoop: H. P. C. Haan H. Haan-Fischer Mook: C. M. Wagter-Haan H. Wagter Nijmegen: W. T. Haan H. T. Haan-Bos Klein- en achterkleinkinderen. Nijmegen, Huize Julianaoord, Kwakkenbergweg 324, Corr.-adres: Mook. Rijksweg 55. Liever geen bloemen. Moeder is opgebaard in de rouwkapel van Hui ze Julianaoord. De rouwdienst zal D.V. ge houden worden in de kapel van Huize Juliana oord, Kwakkenbergweg 324, te Nijmegen, zaterdag 8 februari a.s. te 14.00 uur, waarna de teraardebestelling te ca. 14.45 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rustoord" te Nijmegen. Gelegenheid te condoleren na de rouwdienst in de kapel van Julianaoord en na de be grafenis in de aula van „Rustoord". Heden bereikte ons het bericht dat nog on verwacht is overleden de Heer J. W. Buijze sr. die vanaf de oprichting onzer instellingen daaraan als direkteur en commissaris verbon den is geweest. De volledige inzet van zijn per soon heeft zijn stempel gedrukt op de ontwik keling van onze bedrijven. Bestuur, Commissarissen direktie en personeel Nederlands Ziekenhuis Verplegingsfonds NEZIFO. N.V. Algemene Verzekeringsmaat schappij NEZAM. Jan Willem Frisolaan 13, 's-Gravenhage. Uw medeleven na het overlijden op 26-12-1974 van mijn Echtgenoot Dr. Th. L. W. van Ravesteyn heeft ons goed gedaan. Mede namens de familie wil ik U hiervoor bedanken. H. C. van Ravesteyn-Le Mair.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14