\lin harte, Amsterdam En een fijn veijaaijaar M: aak een cadeautje voor Amsterdam. Van eze pagina. Omdat Amsterdam jarig is. Wedstrijd voor kinderen Hoe het gaat: Wat te winnen: Binnen vóór: I Naam: Adres: Plaats: Leeftijd: I V v V# Van Trouw/Kwartet. Omdat Amsterdam jarig is. Met drie Jannen in de jury: Jan Luhlf, decoratieschilder, Jan Mastenbroek, hoofd bureau voorlichting van de gemeente Amsterdam en Jan van der Molen, directeur reclamebureau Prad. Maak van deze krantepagina een cadeautje voor Amsterdam. Het geeft niet hoe. Je kan erop tekenen, op kleuren, een rijmpje op maken, een liedje of een verhaaltje op schrijven of een brief aan de burgemeester. Je kan 'm ook volplakken of er een feesthoedje van vouwen. Als het maar een leuke felicitatie voor het 700-jarig Amsterdam wordt. (Het is alleen wel slim eerst op een ander vel papier te oefenen en dan pas met de echte pagina aan de slag te gaan.) Er zijn drie leeftijdsgroepen: tot 8 jaar, van 8-12 jaar en van 12 t/m 16 jaar. Voor elke groep is er een mooi prijzenpakket. Tot 8 jaar zijn er sjoelbakken, speelhuizen, dozen Lego en vr-ijetijdsdozen (met verf, pastels en kleurpotloden). Winnaars van 8-12 jaar en van 12 t/m 16 jaar krijgen een draagbare radio (tot ruim f 200,- winkelwaarde per stuk). De gelukwensen worden later in het jaar officieel aangeboden aan de burgemeester van Amsterdam. De winnaars mogen daar bij zijn - en krijgen hun reiskosten vergoed. Waarschijnlijk worden de felicitatie pagina's daarna tentoongesteld. De wedstrijd sluit op 22 maart. Dan moet alles binnen zijn. Op de envelop: Trouw/Kwartet, Cadeautje voor Amsterdam, postbus 810, Amsterdam. De winnaars worden op 5 april bekendgemaakt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10