DIRECTRICE Gemeente vb4 Rotterdam redaktie-sekretaris (esse) een boekhouder direktie- sekretaresse vrije universiteit amsterdam londelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk Vy Sterrenberg JULIANAZIEKENHUIS ASSISTENTE VORMINGSCENTRUM „HET VENSTER" vormingsleid(st)er verpleegkundige leerlingen (mni^vrtj HET LANDELIJK CENTRUM VOOR GEREFORMEERD JEUGDWERK "Hoog-Moersbergen" sociaal kultureel werk(st)er EERSTE ASSISTENT ACCOUNTANTS ACCOUNTANTSDIENST VAN DE NEDERLANDSE HERVORMDE KERK. verpleegkundigen A of A en B hoofd O.K. O.K.- verpleegkundigen dokters-assistente Sterrenberg adjunct-secretaris TROUW/KWARTET ZATERDAG 1 FEBRUARI 1975 T18-K18 ■DE HAAF" BERGEN (N.HJ 5-12 juli "Noordholland- week" Kot week m*t ankele •xcurviM ot veel zelf werkzaamheid over de geechiedenls. natuur, kunst en middelen van bestaan van Noordholland. 28 juli-2 augustus "Als ik oud ben, dan misschien..." Een week bestemd voor „vrijwillige medewerkers" die werken met en voor ouderen. Door middel van Informatie zal aandacht worden besteed aan de vraag: "Wat betekent het om oud te zijn". Tevens vindt training plaats in gespreksvoering en het lelden van groeps bijeenkomsten. 4-9 augustus "De mens als rebel" Een leerweek met veel informatie en zelfwerk zaamheid voor geïnteres seerden die mee op zoek willen gaan naar wat kunstenaars In hun tijd bewoog en bezielde, om misschien meer inzicht te verwerven in wat óns eigenlijk beweegt en bezielt. 4-9 augustus "In de war met Israël" rWat rechtvaardig is wordt bevochten in de •odder*) Een leerweek over de verwardheid van het verschijnsel Israël en onze verwarring daarover. Door middel van informatie op cultureel-godsdlenstig, maatschappelijk-historisch en economisch gebied zai getracht worden de oorzaken van deze ver warring op te sporen in de hoop, dat perspectieven zullen worden aan getroffen. Kinderen zijn welkom In de weken 5-12 juli en 4-9 augustus. Voor hen Is ar een afzonderlijk programma. Inttcbtingen: "De Haaf", eentrum voor vorming, postbus 43, Bergen-NH„ «el. (02208) 41 41. te Rhenen-Veenendaal kan geplaatst worden voor enige dagen per week een in de dieetkeuken. De voorkeur gaat uit naar een kracht met enige kennis van dieeten. Sollicitaties te richten aan de heer Van Alfen, Tel. inl.: 08385-19049, tst. 10. Christelijke Stichting Vorming Werkende Jeugd in Hoogeveen en omgeving zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttre ding een full-time Wij denken aan iemand: die bevoegd is (opleiding sociale akademie, pedagogische akademie e.d.): ■fr die zo mogelijk ervaring heeft in vormings werk of onderwijs; TÜr die beschikt over methodische en didakti- sche deskundigheid; ■jür die in teamverband kan werken: -fr die wil werken op basis van christelijke grondslag en het werkplan 1974/75 van ons centrum. Voor informatie c.q. sollicitatie gaarne binnen 10 dagen na verschijning van dit blad kon- takt opnemen met de direkteur, de heer F. W. E. Mundt. Schutstraat 126, Hoogeveen. Telefoon (05280) 63501. Drukkerij Tupos B.V. vraagt sollicitanten voor de funktie van ALGEMEEN PR0DUKTIELE1DER Taak: Leiding geven aan ongeveer 15 man technisch personeel Organisatie, werkverdeling, kontrole en voortgang Ordervoorbereiding Kontakt met leveranciers en inkoop van materialen Niveau: Algemene kennis van zetten, foto-litho, offset- en boekdruk, ordervoorbereiding en cauculatie Gevoel voor vormgeving en kleur Goede kontaktuele eigenschappen Leeftijd 3040 jaar. Degene die beschikt over enige ervaring en zich energiek wil inzetten voor deze omvang rijke taak verzoeken wij zijn schriftelijke sol licitatie te richten aan: DRUKKERIJ TUPOS B.V., Ridderkerkstraat 63, Rotterdam-3024. Avemie Concordia 39 Wegens huwelijk van de huidige directrice van een van onze gezin- vervangende tehuizen, zoeken wij een opvolgster van positief Chris telijke levensovertuiging, die met een toegewijd hart deze moeilijke maar tevens mooie'taak op zich wil nemen. Gedacht wordt aan een leidinggevende "Z"-verpleegkundige met pe dagogische opleiding, b.v. KB A B en meerdere jaren ervaring in de zorg voor geestelijk gehandicapten. Het salaris zal nader vastgesteld worden aan de hand van het "VAIZ" rapport. Belangstellenden worden uitgenodigd hun brieven met volledige in lichtingen te richten aan het Bestuur, secretaris de heer H. ter Veen, Abeelweg 230, Rotterdam. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directeur der Stichting, de heer H. L. van Rooyen, Avenue Concordia 39, Rotterdam. Tel. 010 - 142961. Bergwegziekenhuis Bg do begin maart 197S by (fit ziekenhuis aanvangend» kursus «oor opleiding tot fcmmea nog eokek worden geplaatst. De grootte van het ziekenhuis (430 bedden) b er een garantie voor dat de opleiding in al baar schakeringen volledig tot haar recht komt. Opleidingsduur: 3^ jaar, af te sluiten met het behalen van het diploma ziekenverpleging A. Mini mum leeft ij4: 17 jaar en 7 maanden. Minlmiimoplridingt mjLv.o.-diploma of een gefijlfr- waardige opleiding. De salariëring volgens de landelijke regeling vangt onmiddellijk bij indiensttreding aan. Inlichtingen worden verstrekt door en sollicitaties kannen worden gericht aan de adjunkt-direktrice, zr. S.E.J. Kersten, Bergse laan 62, telefoon 010 - 657777. De reiskosten van opgeroepen sollicitanten, alsmede die van een der ouders, worden vergoed. zoekt voor haar afdeling werkmateriaal een voor de onderstaande taken: voorbereiden en notuleren van vergaderingen van werkgroepen die zich bezighouden met de totstandkoming van programme ringsmateriaal voor jeugd- en jongerengroepen, bewerken en drukklaar maken van de door deze werkgroepen geschreven kopij, 0 zelf schrijven van bijdragen, verzorgen van de archivering en een aktuele dokumentatie ten dienste van de afdeling. Wij vragen iemand die 9 een opleiding heeft in pedagogische/agogische richting, ervaring met redaktioneel werk heeft, zelfstandig (in teamverband) kan werken. Wij bieden: afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris tussen ƒ1.400,en ƒ2.100,bruto 7%% vakantietoeslag, een boelende werkkring met mogelijkheden tot veel eigen initiatieven. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de adjunkt- direkteur van het LCGJ. de heer G. van Willenswaard, postbus 99, Driebergen. Voor informaties over deze funktie kunt u bellen de heer S. Benedictus, tel. (03438) 63 41, die ook bereid is u schriftelijk nader te informeren. Stichting Ontmoetingscentrum te DOORN opgericht op initiatief van de gezamen lijke kerken te Doorn, wil in juli van dit jaar overgaan tot aanstelling van een voor haar nieuw te bouwen centrum (opening september 1975). Gedacht wordt aan iemand, die leiding kan geven aan het werken met jongeren en volwassenen, zowel individueel als in groepsverband. Wij stellen ons voor, dat het centrum een "open huis" wordt voor de hele Doornse gemeenschap. Wij verwachten, dat hij/zij met bestuur en medewerkers aan dit nieuwe werk vorm en inhoud kan geven. Vereisten: diploma soc. akademie of Mikojel, leeftijd 30 jaar, ervaring in dit soort werk, organisatorische bekwaamheden. Salariëring en rechtspositie volgens LOAC-regeling. Brj het zoeken naar woonruimte zal worden bemiddeld. Informaties en schriftelijke somcitaties te richten aan de voorzitter van het bestuur, de heer J. J. Miedema, Prins Bernhardlaan 33, tel. (03430) 3133. Voor verschillende delen van het land zoe ken wij Naast een ruime controle-ervaring is tenmin ste het diploma SPD I dan wel gevorderde studie bij het NIvRA noodzakelijk. Onze organisatie van middelgrote omvang oefent onder leiding van registeraccountants een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit ten behoeve van instellingen in de sociale sector, zoals scholen, zieken- en verpleeg huizen, gezinsverzorgingen, bejaardenoor den en kerkelijke administraties. De vaktechnisch' interessante aspecten van het beroep, zowel op het gebied van de con trole als op dat van de financiering en orga nisatie, komen bij ons ten volle tot hun recht Salariëring overeenkomstig de belangrijk heid van de functie; moderne secundaire arbeidsvoorwaarden. Brieven aan de directie van "de Parkweg 20a, Voorburg. Werken In teamverband op de afdeling Neurologie Het werk op een afdeling Neurologie of Neurochirurgie Is, dat zal u bekend zijn, zwaar en intensief. De patiënt vraagt veel aandacht en begeleiding - zowel van de verpleegkundigen als van de behandelend arts - en heeft daar ook recht op, vinden wij. Daarom zijn we onlangs op deze afdelingen gestart met groeps- verpleging. Ter versterking van onze verpleegkundige teams vragen wij die zich tot deze speciale vort., van verpleging voelen aan getrokken. Inlichtingen over genoemde manier van werken worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direktrjee. Sollicitaties kunt ti richten aan de afdeling Personeelszaken. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKUNIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020)788 788 Bekwaam (maar helaas inkompleet) team zoekt ervaren kollega's Kollega's die bewust durven te kiezen voor moeilijk en zwaar werk op een neurochirurglsche afdeling kunnen voor informatie over deze funkties kontakt opnemen met de verpleegkundig direktrice; sollicitaties kunnen ze richten aan de afdeling Personeelszaken. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. \4UJER1USKUNEK (a2Q 788 788 Sterrenberg is een christelijk centrum waar 450 volwassen geestelijk ge handicapten worden verzorgd, bege leid en verpleegd. Door het vertrek van de huidige sekre- taresse zoeken wij op korte termijn een Als rechterhand van de direkteur krijgt zij een verantwoordelijke baan die be hoorlijk afwisselend is. Tot haar werkzaamheden zullen o.a. behoren: - het notuleren van enkele vergade ringen - het bijhouden van het direktie- archief - organisatie van het algemene sekre- tariaat. Vereist is: - een middelbare schoolopleiding. - een sekretaresse-opleiding. Enige jaren ervaring en bekendheid met medische terminologie zijn ge wenst. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de direkteur Drs. N.W.J. Speelman. Sollicitaties kunt U richten aan de Heer A.J. Windig, afdeling personeelszaken op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56Huister Heide (Gem.Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting". Stichting Bejaardencentrum Middelstum BEJAARDENVERZORGIXGSTEHUIS HIPPOLYTUSHOES Voor spoedige indiensttreding ge vraagd: in het bezit van een praktijk- diploma en met praktijkervaring. Goede contactuele eigenschappen. Leeftijd: min. 25 jaar. Voor het verkrijgen van woonruim te wordt alle medewerking ver leend. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur, Postbus 9, Middelstum. Telefonische inl. tussen 09.00 en 17.00 uur 05955—670. De besturen van de Interfaculteit der Aardrijkskunde en Préhistorie en de Subfaculteit der Sociale Geografie en Planologie zoeken een tevens beheerder van het Geografisch en Planologisch Instituut Deze leidinggevende functionaris zal worden belast met de voorbereiding en uitvoering van het beleid van bovengenoemde besturen, alsmede met alle voorkomende beheerstaken. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op academisch of overeenkomstig niveau en leidinggevende, organisatorische, redactionele en contactuele kwaliteiten. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit is een voorwaarde tot aanstelling. Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt maximaal f3.937,- per maand exclusief 45,- toeslag ingevolge de zgn. machtigingswet De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Nadere informaties over deze functie kunnen worden ingewonnen bi] Prof. dr. J. Buit (telefoon 020 - 548 36 08 of thuis 030 - 71 75 80) of bij Drs. A. J. Thurkow (telefoon 020 - .548 36 02 of thuis 02518 - 5 15 79). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 711-345, te richten aan da Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boel-laan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. w

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18