Waar kun je 't best beginnen in de verpleging?! DELTAZIEKENHUIS FAMILIEBERICHTEN Deeerstvolgende opleiding begintop:lapril'75 LEERLING ZIEKENVERZORGENDEN TROUW/KWARTET ZATERDAG 1 FEBRUARI 1975 KIO kam niet met uzelf in konflikt, wordt lid van het Bectoefd geven wij U hiermede kennis, dat de Hen heden van ons heeft weggenomen, onze geliifde Zuster, Tante en Vriendin Hendrika ten Tuynte op te leeftijd van ruim 71Tjaar. Namens de familie: Tegelen: G. ten Tuynte Rotterdam: G. van der Sluys A. A. van der Sluys- Groenenboom Rotterdam (Z), 30 januari 1975 Nieiwenhoornstraat 50a. Correspond entie-adres G. fan der Sluys, Nieiwenhoornstraat 42a, Rotterdam (21). Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 3 fcbruari a.s. op de Herv. Begraafplaats van Chirlois, Charl. Lagedijk 680, Rotterdam- Zud. Vertrek vanaf de Nieuwenhoornstraat 503 te pim. 14.30 uur. Aankomst op de be graafplaats plm. 14.45 uur. Na de begrafenis is er in de kapel op de be- grjafplaats gelegenheid voor condoleren. Met grote droefheid geven wij hiermede ken nis, dat de Here tot Zich genomen heeft onze geliefde Schoonzuster eri Tante Suzanna Monster-van Gemert gewoond hebbende te 's-Gravendeel, op de leeftijd van 66 jaar. Apeldoorn: L. J. Monster-Smaal 's-Gravendeel: A. Monster-Dubbeldam 's-Gravendeel: J. Zuiderent-Monster J. B. Zuiderent H. I.-Ambacht: A. Monster J. J. Monster- Naaktgeboren Smilde: J. van der Steeg Zeist: A. W. Monster C. W. Monster-Smaal 's-Gravendeel: J. H. Monster A. Vink Rotterdam: H. J. Monster H. Monster-Smaal Neven en nichten 30 januari 1975 „Maar na den dood is 't Leven mij bereid" God nam tot Zich ln Zijn Heerlijkheid onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Saartje Slootweg-Hortensius weduwe van Gerard Slootweg op de leeftijd van bijna 91 jaar. Uit aller naar: J. H. Slootweg Hazerswoude, 30 januari 1975 „Driehof" Dorpsstraat 27. Correspondentie-adres Paulus Potterstraat 10. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 4 februari a.s. om 1.00 uur in „Driehof", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 2.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hazers- woude-dorp. .Die wees en weduwe recht doet en de vreem deling liefde bewijst door hem brood en kle ding te geven, daarom zult gij de vreemdeling liefde bewijzen'. Deut. 10 18b en 19a. 'O kimseler ki, yetim ve dullarin hakkini teslim etmis ve yabancllarin karnini doyurup, elbise giydirip sevgl göster- mislerdir, bundan dolayl sizde yabancilara sevgi göstereceksinlz'. Vanuit deze opdracht leefde hij voor ons. Bu emir geregince o bizim isln yasadi. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Vriend en Collega ds. Wim Struys Büyiik bir üzüntü ile arkadasimiz ve meslekta- simiz olan papaz Wim Struys 'in ölüm haberini almls bulunmaktayiz. Wij hopen dat zijn gezin de kracht zal hebben dit verlies te dragen. Aileye bu kayiplarindan dolayi sabirlar te- menni ederiz. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip ls geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de ge combineerde edities Groot-Rotterdam Groot-Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. Vol dankbaarheid aan God willen wij 15 februari met onze Ouders en Grootouders J. L. Spaans en A. M. Spaans-De Heer herdenken, dat zij 25 Jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Marianne en Tjitte Wanda en Mischa Annelies en Gerard Den Haag, Hoefkade 1468. Wanneer u hen wilt gelukwensen bent u van harèe welkom 15 februari a.s. tussen 16.30 en 18.00 uur in „Cornerhouse", Laan van Meerdervoort 207—209 (in gang Reinkenstraat 2). Enige kennisgeving In vertrouwen op God is onze lieve Moeder en Oma Eliza Maria Emma Schouten weduwe van Simon de Waard op de leeftijd van 85 jaar heengegaan. J. F. Lems-de Waard K. J. Lems F. A. G. Mudde-de Waard P. Mudde en kleinkinderen Zwijndrecht, 28 januari 1975 Rotterdamseweg 137 „De Lindonk" Corr.adres: fam. K. J. Lems, Carnisselaan 22, Rotterdam-3021. In overeenstemming met de wens van Moeder heeft de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-zuid, plaatsgebonden. Met grote droefheid geven wij hiermede kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze zeer geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Susanna Monster-van Gemert op de leeftijd van 66 jaar. Familie, van Gemert 's-Gravendeel, 30 januari 1975. Wij zullen zijn werk voortzetten. Yaptigi isi devam ettirecegiz. Namens de Turken in Oud-Zuid Turks Nederlandse Werkgroep. Na. een kortstondig ziekbed is van ons heen gegaan, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder en Opaetje, Zuster, Behuwdzuster en Tante Johanna de ,Vries-van Drongelen opide leeftijd van 80 jaar. PSALM 68 10 Dordrecht: G. de Vries Barneveld: J. de Vries Th, de Vrles-Nijsen Dordrecht: G. W. Leenheer-de Vries C. Leenheer A. de Vries- van de Weteringh klein- en achterkleinkinderen. I&rdrecht, 31 januari 1975. Felenastraat 7. Geen bloemen. L6 overledene ligt opgebaard in het Rouw- cntrum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegen- hjid tot condoleantie-bezoek aldaar maandag 3 februari a.s. van 18.45 tot 19.30 uur. Ee teraardebestelling zal D.V. plaatshebben dnsdag 4 februari a.s. op de Algemene Be graafplaats om 11.30 uur. Vertrek vanaf het Bouwcentrum om 11.15 uur. Ba de plechtigheid is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula.' 1935 SOLI DEO GLORIA 1975 Op 7 februari is het 40 jaar geleden dat onze lieve Ouders en Opa en Oma, L. T. Baas Türk-Hollanda Calisma Grubu Oud-Zuid 'De Oturan Türkler Adina. Heden overleed plotseling mijn lieve Vrouw Atie Flach-te Velde op de leeftijd van 46 jaar. Psalm 23. M. Flach Bennekom, 31 januari 1975, Selterskampweg 27. Liever geen bezoek. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 4 fe bruari a.s. in gebouw ,,'t Kerkheem" achter de N.H.-Kerk te Bennekom, welke aanvangt om 13.45 uur, waarna de teraardebestelling om 14.30 uur op de Oude Algemene Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in ,,'t Kerkheem". M. Baas-den Besten in het huwelijk zijn getreden. Stad a. 't Haringvliet: Rita en Kees Maliepaard IJsselstein: Jaap en Marie Baas Ooltgensplaat: Klaas Baas Ooltgensplaat: Mar ja en Rens van Drongelen Sliedrecht: Ada Baas Stad a. 't Haringvliet: Hennie en Nelis Zuydijk Stad a. 't Haringvliet: Jannie en Stoffel Saarloos Stellendam: Leo en Clary Baas Ridderkerk: Piet en Nelie Baas en kleinkinderen Als u hen wilt gelukwensen wordt u daartoe uitge nodigd op vrijdag 7 februari op 't Ford „Prins Fre- derik" te Ooltgensplaat na 7.30. Stad a. 't Haringvliet, januari 1975 Oranjelaan 12. De Kerkeraad voor Algemene Zaken van "de Gereformeerde Kerk te Hoogeveen, heeft met bewogenheid kennis genomen van het over lijden van Drs. Willem Struys predikant te Rotterdam-Zuid. Zijn onvermoeide arbeid in Wijk Zuidwest van onze gemeente en zijn spontane collegialiteit zullen in onze dankbare herinnering blijven -voortleven. Sterke de Heer der Kerk zijn vrouw en kinde ren, die hij zo plotseling heeft moeten achter laten door Zijn tegenwoordigheid. Namens de Raad der Kerk voornoemd, L. L. van der Vliet, praeses G. J. Westerveld, scribia. Hoogeveen, 30 januari 1975. Rotterdamss Begrafenis Onderneming W.H.J.van den TOORN b.v. Rouwkamer "SILENTIUM" Mathenesserlaan486 Rotterdahi Telefoon (010) 233317 Vandaag overleed plotseling onze lieve Doch ter, Zuster en Tante Atie Flach-te Velde pas 46 jaar oud. „Omdat zij Mij zeer bemint, zal Ik haar bevrijden. Ik zal haar beschutten omdat zij Mijn naam kent." Psalm 91 14. Drachten: P. A. Flach sr. Sneek: H. Flach T. Flach-Boomsma Heemstede: A. Flach R. Flach-de Vries Amsterdam: W. Wind-Flach D. Wind Sneek: J. C. Flach N. J. Flach-van Loo H. I. Ambacht: P. A. Flach M. Flach-Strating Saaxumhuizen: W. Flach P. Flach-Lanting neven en nichten. Bennekom, 31 januari 1975. Selterskampweg 27. Sinds 1867 want Gij zelf hebt het gedaan. Ik ben verstomd, lk doe mijn mond niet open. Psalm 39 10. Heden nam God tot Zich, voor ons geheel onverwacht, mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Grootvader, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Arie Martinus Jol op de leeftijd van 70 jaar. Schevenlngen: S. D. W. Jol-Wirth Ontario, Canada: Dick en Rle Harry, Audrey, Sylvia, Maureen Scheveningen: Dies Ontario, Canada: Ineke Berkel en Rodenrijs: Loek en Janny Anne-Marijke en verdere familie. Scheveningen, 30 januari 1975. Kanaalweg 8. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 3 februari te 1.15 uur in de Kloosterkerk, Lange Voorhout 4, waarna de bijzetting zal plaatshebben in het familiegraf op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting ln de wachtkamer van de begraafplaats. Gezegend de dienaar die de Heer bij zijn komst wakend aantreft (Luc. 12, 37) Donderdagmorgen hoorden we dat onver wacht overleden is Ds. W. Struys In hem verliezen wij een aktief en insprire- rend medewerker van onze werkgroep. In zijn leven toonde hij dat geloven een belangrijke bouwsteen kan zijn voor de nieuwe aarde. We hopen dat zijn vróuw en kinderen de kracht mogen vinden, daar waar hij die zelf vond. Stuurgroep Informatie Buitenlandse Arbeiders H. .HERO LD l-fet verzorgen en kweken van cactussen HA boek dat u de soorten leirt kennen en alles ver- teï over de verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb.f 15.90. Virkrijgbaar ln de boek handel. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze voorzitter Drs. W. Struys Steeds had hij volle aandacht voor de pro blemen op Katendrecht en was voor ons een bezielend leider. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens medewerkers Bestuur evangelisatie Katendrecht Heden overleed plotseling onze lieve Dochter en Zuster Atie Flach-te Velde op de leeftijd van 46 jaar. Arnhem: Mevr. D. te Velde- Brouwer Monster: J. C. de Waard-te Velde P. de Waard Veendam: A. te Velde C. J. te Velde-Gunnink Richmond B.C. Canada: W. Spruyt-te Velde Badhoevedorp: H. te Velde F. te Velde-Oegema Velp: B. J. van der Zee- te Velde St. S.van der Zee Roermond: A. te Velde J. F. te Velde-Smaal Johannesburg H. te Velde (Z,-Afrika)E. te Velde- van Brummelen Oegstgeest: J. te Velde E. te Velde-Gosselaar Bennekom, 31 januari 1975. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze voor zitter Drs. W. Struys Zijn diepe bewogenheid met het werk dat hem was toevertrouwd alsmede zijn grote vriend schap voor alle medewerkers vormen voor ons een blijvende herinnering. Namens de evangelisatieraad van de Gereformeerde kerk Rotterdam-Zuid G.den Ouden E. Bodenstaff L. VEEN WAGENINGEN Het Bestuur van de Vereniging voor Gerefor meerd Schoolonderwijs te Scheveningen, geeft met droefheid kennis van het plotseling over lijden van haar oud-secretaris, de Weledele Heer Arie M. Jol Wij gedenken met dankbaarheid de wijze, waarop de heer Jol met inzet van zijn gehele persoonlijkheid het Christelijk onderwijs en onze Vereniging heeft gediend. Namens het Bestuur J. Verhage, voorzitter C. Schram, secretaris Scheveningen, 30 januari 1975. Bon voor inlichtingen Naam: Adres: De Raad van de Gereformeerde Kerk te Vrie- zenveen geeft met verslagenheid kennis van het plotselinge sterven van zijn Oud-predikant Drs. W. Struys op de leëitijd vah 46 jaar. Van 6 maart 1960 tot 15 september 1963 heeft hij onze gemeente mógen dienen. Met dankbaarheid gedenken wij hetgeen hij, in dienst van de Heer, voor onze gemeente heeft mogen betekenen. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de Kerkeraad: Drs. A. Hekman, praeses: A. D. Broekhuizen, scriba Vriezenveen, 30 januari 1975. Plaats: ?n open enveloppe zonder postzegel sendén aan: C.N.V.- Antwoordnr.1096 Utrecht. Voor ons nog onverwacht nam de Heer van leven en dood tót Zich mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Heiltje van der Steen echtgenote van M. P. Noordzij, in de ouderdom van 83 jaar. Pernis: M. P. Noordzij Nieuwerkerk a.d. IJssel: C. v.d. Herik-Noordzij Capelle a.d. IJssel: J. Noordzij A. Noordzij-Hoogendam Kralingseveer: M. Kammeraat-Noordzij A. Kammeraat Rotterdam: L. Hoogendam-Noordzij P. Hoogendam Spijkenisse: L. Noordzij E. Noordzij-Quelle Klein- en achterkleinkinderen Pernis, 30 Januari 1975, Bejaardencentrum „Het Havenlicht", Velsenaerstraat 4. Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdagmiddag van 2.30-3.00 uur in „Het Havenlicht". De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 3 februari a.s. om 2 uur in „Het Ha venlicht" te Pernis, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrék vanaf „Het Havenlicht" om 2.30 uur. Een opleiding in de verpleging is een heel serieuze en tevens l boeiende zaak. Zij begint met een basis-kursus van enkele 3 maanden. Daarna begint het werk in de volle praktijk, waarbij theorielessen in diensttijd worden gegeven. Samen met jonge kollega's, psychiaters en psychologen lever je zo meteen al je bijdrage aan de genezing van mensen, die begrip, behandeling en ontspanning nodig hebben. In je vrije tijd heb je ruimschoots gelegenheid tot rekreatie (eigen zwembad), leder personeelslid beschikt over een eigen geriefelijke kamer. Het Deltaziekenhuis ligt vlakbij de wereldstad Rotterdam. De daarna volgende opleiding: augustus '75. Het diploma MUL0/MAV0-4, MMS, INAS of hen die met succes het examen B hebben -ander gelijkwaardig diploma is vereist Het afgelegd, bestaat de mogelijkheid tot plaat- aanvangssalaris bedraagtf. 913,-. Aftrek voor sing op een aanvullende stafopleiding. Da kosten inwoningt 203,-. Opleiding en eerste salarissen van gediplomeerde verpleegkun- aanschaf uniform-kleding zijn gratis. Boven- digenzijnaantrekkelijkf.1299.-totf.l735.-. dien krijg je reiskostenvergoeding, tenminste Als je de leeftijd van 17 jaarhebt bereikt en ja 20 werkdagen vakantie en 7'/2% vakantie- voelt je tot de verpleging aangetrokken, schrijf toeslag. Het waardevolle B-diploma bezit je ons dan een briefje. Dan zenden we je uit- na 3 kursusjaren. Voor bezittersjsteis) van voerige gegevens, het A-diploma duurt de opleiding 1jaar. Voor HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF Groen van Prinstererweg 38 Dordrecht vraagt voor haar verpleeghuis "Crabbehoff" voor somatisch zieken met 174 bedden Met diepe verslagenheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Drs. W. Struys Zijn Inzet en ijver moge ons insprlreren om verder te gaan. Rotterdam, 30 januari. Namens de diaconie Geref. Kerk Rotterdam-Zuid, Katendrecht: G. van Duinen: G. Schop voor de cursus, die per 1 maart a.s. aanvangt. De opleiding tot ziekenverzorgende, welke twee jaar duurt, geschiedt gecentraliseerd in een afzonderlijk instituut, dat daartoe door de ver pleeghuizen In de regio is opgericht. Voor de praekiinische periode wordt een zgn. leerovereenkomst op gemaakt: na met goed gevolg het toelatingsexamen te hebben gedaan, vindt definitieve aanstelling tot eerstejaars leerling plaats. De gegadigden dienen de leeftijd van 17 jaar 1e hebben bereikt en een diploma of getuigschrift te hebben van een drie-jarige voortgezette schoolopleiding. y. Interne huisvesting is mogelijk. I Nadere informaties borden gaarne verstrekt 1 door onze verpleegkundig direktrice, terwijl DORDRECHT schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door 078-72222 onze Staffunktionaris Personeelsbeleid onder toestel 113 vermelding van nurimer 5.01.04 Want door genade zijt gij behouden door het geloof en dat niet uit u zelf, het is een gave van God. Efeze 2 8 De Here heeft in Zijn Heerlijkheid opgeno men onze geliefde Broer, Zwager en Oom Roelf Harm Smedema op de leeftijd van bijna 66 jaar. Weduwnaar van Bouwina Fenna Dijksterhuis Grijpskerk, 31 januari 1975 Groningen: C. J. Smedema Groningen: J. Hamster-Smedema C. F. Hamster neven en nichten Naast de kracht en troost van God bij het on verwacht overlijden van mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Jacobus Lucas Terwal was ook uw medeleven ons tot grote steun. God" geeft ons de kracht om verder te gaan. Uit aller naam: R. Terwal-Rottiné. Zwolle, februari 1975. Narcisstraat 25. Poortugaal, vlakbij Rotterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10