Sadat: binnen tien jaar rede tussen Israël en ajn Arabische buren Boeddhisten tegen Thieu in Z.-Vietnam Congreslid: CIA heeft eigen mensen ged ood Moedjiboer Rachman maakt eind aan democratie in Bangla Desj Wereld stak in tien jaar reuzenbedrag in defensie lyptische president vandaag naar Frankrijk 'oetsen helpt lauwelijks tegen andbederf, niet inoepen het best Spaanse mijnwerkers sluiten zich op Bestand in Ulster nabij het weer Wisselvallig weerrapporten Sneeuwbericht )UW/KWARTET MAANDAG 27 JANUARI 1975 HIJS, CAIRO (AP, Reuter, UPI) President Sadat van Egypte heeft •klaard dat er volgens hem binnen tien jaar vrede zal zijn tussen Israël en a Arabische buren. BUITENLAND/BINNENLAND T5-K7 de vooravond voor zijn bezoek Frankrijk, zei Sadat in een ggesprek met het Franse week- Le Point: 'Ik geloof dat wij en tien jaar niet alleen de zijde van oorlog met Israël zul- hebben omgeslagen, maar ook van de haat'. de oliecrisis zei Sadat dat 'het van een confrontatie tussen ucenten en consumenten (van absurd is.En niemand in de ilsche wereld wil het westen gen. Ik kan niet begrijpen waar mijn vriend Kissinger onlangs t gezegd dat militaire interven- nogelijk is'. Egyptische president zei voorts hij niet verwachtte dat hij over jaar nog staatsleider zou zijn, r dat hij desondanks 'een diep jzigde Arabische wereld' voor- 'Ik zie Israël (nog steeds) op plaats... op voorwaarde dat zijn rs in de tussentijd geen te ïme dingen doen', lts uitspraken waren de laatste een reeks bijna vriendelijke laringen jegens Israël. 'Zo had vrijdag in een vraaggesprek de Franse televisie (in Cairo nomen) gezegd dat Egypte en op dit moment 'absoluut geen nen maken voor een aanval op BI'. 'Wij bereiden helemaal geen isieven voor'. Hij waarschuwde er dat Egypte direct tot actie overgaan als Israël Syrië aan- de betekenis van Sadats zeer atigde uitlatingen wordt druk eculeerd. Het wordt niet uitge- n dat Sadats woorden speciaal het Franse publiek bestemd in, hoewel anderen erop wijzen Egypte een nieuwe en zeer ge- igde 'Israël-politiek' aan het en is. pens is echter bekend dat Sadat via bezoek aan Frankrijk gaat po- de Egyptische wapentekorten te vullen, die zijn veroorzaakt de Russische weigering op de mbestellingen van Cairo in te i. Verwacht wordt in Parijs dat enaankopen op grote schaal hoogtepunt zullen vormen van officiële bezoek van drie dagen Frankrijk van Sadat, dat Jaag begint. Sadat zal worden ezeld door zijn minister van mlandse zaken Ismail Fachmi ;eneraal Achmed Kamel Badri. het wapenbestellijstje van het >tische gezelschap staan onder vliegtuigen, helikopters en ra il. ster Fachmy heeft zaterdag be- [gemaakt dat de Russische mi- ;r van buitenlandse zaken op 3 .ONDEN (UPI) In een apport van het Britse minis erie van volksgezondheid zijn xperts op het gebied van de mdheelkunde tot de tamelijk errassende slotsom gekomen at kinderen die regelmatig tanden poetsen even eelvuldig door tandbederf 'orden belaagd als leeftijdge- oten die hun bijtapparatuur linder zorgvuldig met de indenborstel onderhouden. >e tandheelkundigen kwamen ot deze conclusie na een on- erzoek van 13.000 kinderen de leeftijd van vijf jaar in Ingeland en Wales. De kin leren waren gesplitst in kin leren die nooit of minder één keer per dag hun anden poetsten en kinderen dat één of meer keren laags deden. Van de kinderen lie drie keer per dag hun anden poetsten bleek 72 pro ent min of meer last van andbederf te hebben. Een erde deel van deze groep ad vijf of meer rotte tanden. Tan de kinderen die eens per ag hadden gepoetst vertoon- 1 procent tandbederf en ok in deze groep had een erde deel vijf of meer rotte anden. Uit het onderzoek leek voorts dat kinderen die Ls duimzuigers geboekt ston- en, in het algemeen een ge- ingere mate van tandbederf ertoonden dan kinderen die iet duimzogen. Volgens de xperts komt dat vermoede- ijk doordat de kinderen die p de duim sabbelen in die eriode niet sabbelen op zoe- gheid. Zoetigheden zijn, al- us de tandheelkundige ex- lerts, de voornaamste oorzaak an tandbederf. Hijkcns de studie heeft de nate waarin tanden met tan enborstels en tandpasta's rordt bewerkt geen Invloed p het voorkomen van tand- 'errotting. Niet snoepen, zo ileek uit het onderzoek, rerkt wel. Van de vijfjarigen lie nooit snoepten was het lantal kinderen met vijf of neer rotte tanden driemaal o klein als in de groep vijf- arigen die grote hoeveelhe- len zoetigheden naar binnen •lachten te werken. President Sadat februari voor een officieel bezoek naar Cairo zal komen. Hoofdpunt van overleg zal ongetwijfeld de ge spannen verhouding tussen Cairo en Moskou zijn sinds partijleider Breznjew liet weten dat hij zijn bezoek aan Cairo uitstelde, waarop Sadat meedeelde dat de Sowjet- Unie wel Syrië, maar niet Egypte ruimschoots had voorzien van wapens, waaraan sinds de oorlog van 1973 behoefte was ontstaan. Minister Fachmy heeft meegedeeld dat hij een boodschap had ontvan gen van Breznjew en ook van pre sident Ford. Over de inhoud ervan liet hij niets los. Op 6 februari wordt Kissinger in het Midden- Oosten verwacht. De Israëlische premier Jitzak Rabin heeft president Sadat er zaterdag van beschuldigd dat hij poogt verwarring te stichten over de strijdpunten in het Midden-Oosten, terwijl hij tegelijkertijd de ophef fing van de staat Israël verdedigt. Sadat doet dat aldus Rabin, door een vredesakkodrd tussen Israël en Egypte afhankelijk te stellen van totale Israëlische wegtrekking uit bezet Arabisch gebied en het toekennen van rechten aan de Pa- lestijnen op Palestijns gebied, wat de vernietiging van Israël als jood se staat zou betekenen. Minister van defensie Sjimon Peres van Israël heeft in een vraaggesprek met het Westduitse blad Die Welt verklaard dat Israël zeer goedgunstig zou reageren, wat betreft het terug geven van bezet Arabisch gebied aan Egypte, als Cairo zich bereid toont een tien-jarig vredesakkoord te sluiten met Israël. Gisteren berichtte radio Israël dat minister Peres het kabinet heeft gezegd dat Egypte zijn militaire eenheden buiten de uitgedunde zo nes langs het Suezkanaal heeft ver sterkt. Volgens Peres waren er ex tra legereenheden gekomen, meer wapens en fortificaties. Volgens Pe res was aan de grens bij Libanon de spanning echter weer afgeno men. Radio Israël heeft gisteren voorts gemeld dat Egypte onofficieel het Suezkanaal heeft opengesteld. Er mogen echter alleen Egyptische schepen met Mekka-gangers door en Russische schepen met onbe kende lading. Israëlische en buiten landse zeelieden hebben verteld dat zij sinds de zesdaagse oorlog van 1967 niet zo'n bedrijvigheid hebben waargenomen in beide richtingen op het kanaal. Het Israëlische parlementslid en ex- minister mevrouw Sjoelamit Aloni heeft verklaard dat een aantal in vloedrijke Amerikaanse politici heeft voorgesteld éen Amerikaanse militaire basis te vestigen in Sjarm el-Sjeik, dat in de juni-oorlog van 1967 door Israël op Egypte werd veroverd. Het voorstel had volgens mevrouw Aloni de steun van de Amerikaanse minister van defensie James Schlesinger. Mevrouw Aloni zei een en ander in een verklaring waarin zij premier Rabin hekelde en hem ervan beschuldigde alle kansen op vrede te laten afhangen van de activiteiten van Kissinger zonder andere mogelijkheden op het tot stand brengen van de vrede te onderzoeken. Dr. Nahum Goldman, de president van het Joodse Wereldcongres heeft in het Westduitse weekblad Der Spiegel kritiek geleverd op me vrouw Golda Meir. Volgens Gold man heeft Meir als premier volledig onrealistisch gehandeld door het bestaan van het Palestijnse volk niet te erkennen. SAIGON (Reuter, UPI, AFP) Ter gelegenheid van de tweede verjaardag van de Parijse vredesakkoorden voor Zuid-Vietnam is de boeddhistische oppositie tegen het bewind van president Ngujen Van Thieu gisteren begonnen met een campagne van gebed voor vrede in Zuid-Vietnam en verzoening en eenheid onder het Viet namese volk. Een soldaat van het Cambodjaanse regeringsleger keert terug van het front en brengt twee B-40 raketten als souvenir van de Rode Khmer met zich mee. In de An Quangpagode van waaruit de campagne begon, bevonden zich ook rooms-katholieke priesters van de anti-corruptie-beweging van de Zuid-Vietnamese pater Tran Hoe Than. Ook generaal Duong Von Minh, 'grote Minh', ex-staatshoofd en de man die in 1963 het bewind van president Diem ten val bracht, was aanwezig. Toen de opposanten een mars dooi de stad wilden houden om kracht bij te zetten aan hun eis dat presi dent Thieu dient te vertrekken, ontstonden er gevechten met poli tie in burger. Bij deze gevechten werden drie boeddhistische nonnen zodanig gewond dat ze in een zie kenhuis moesten worden opgeno men. Volgens ooggetuigen gooiden de nonnen met stenen naar de politie, die met knuppels de de monstranten uit elkaar Joegen. Zaterdag had de Zuidvietnamese regering negen Amerikaanse anti- oorlogsbetogers uitgewezen nadat ze hadden geprotesteerd tegen militai re hullp aan Zuid-Vietnam. De ne gen vertrokken met een toestel van Air Vietnam naar Bangkok, de hoofdstad van Thailand. De beto ging vond vrijdag plaats voor de Amerikaanse ambassade. De negen waren Zuid-Vietnam als toeristen binnen gekomen, 'maar ze gedroe gen zich niet als zodanig, maar als herrieschoppers', aldus een militaire woordvoerder. Zaterdag verschenen voor de Amerikaanse ambassade boeddhistische nonnen om het pro test van de Amerikanen over te nemen. Ook in de Verenigde Staten werd DACCA .Bangladesj (Reuter, UPI, AP) Sjeik Moedjiboer Rachman, die zaterdag formeel een ein de maakte aan de parlementaire democratie in Bangla Desj, heeft gisteren Sijed Nazroel Islam be noemd tot vice-president en Mansoer Ali tot eerste minister van een 17 man sterk kabinet. WASHINGTON (Reuter, UPI) Tusseu 1964 en 1974 hebben 136 landen in de wereld meer dan 2500 miljard (2500 x 1000 x 1000 x 1000) dollar aan hun defensie uitgegeven (één dollar is thans ca. ƒ2,50). Dit staat in een rapport van het Amerikaanse bureau voor bewapeningsbeheersing en ont wapening (ACDA). In het rapport van dit bureau, dat een overzicht geeft van de defensie uitgaven van 136 landen, wordt ook een overzicht gegeven van de ont wikkeling van de internationale wapenhandel. Zo meldt het rapport dat de internationale handel in wapens tussen 1963 en 1973 vrijwel verdubbeld is. In 1963 was de geschatte waarde van wapenexporten in de wereld ongeveer 4,4 miljard doillar. Dit bedrag steeg tot een som van 8,7 miljard dollar in 1973. In het ACDA,-rapport staat voorts dat uit het defensie-onderzoek is ge bleken dat door de ontwikkelingslanden, die tot de 136 bestudeerde landen behoren, een vrijwel even groot deel. van hun bruto nationaal product aan militaire uitgaven is besteed als de rijke landep. De mate van groei van de uitgaven voor militaire zaken en strijdkrachten in ontwikkelingslanden was hoger dan dat van de ontwikkelde landen, aldus het rapport. Het nieuwe kabinet telt weinig nieuwe gezichten. Alle leden van het. oude kabinet, oud-ministers van de staten en leiders van de Awami Liga, de aan de macht zijn de partij van Rachman, keerden op hun posten terug. De sjeik was zaterdag zelf president van Bangladesj geworden nadat het parlement met overgrote meerder heid de grondwet had vervangen door een regeling die van Bangla Desj een één-partij-staat maakt. Rachman is de eerste president van zijn land en door het eenpartijstel sel kan hij zich ontdoen van elke oppositie. Het huidige parlement zal zijn ambtstermijn van drie jaar nor maal uitzitten, maar heeft nog uit sluitend een adviserende taak. Sjeik Moedjiboer Rachman heeft echter de bevoegdheid gekregen het desge wenst onmiddellijk te ontbinden. Glimlach De sjeik die voor het laatst in zijn hoedanigheid van premier tot het parlement sprak, zei dat de grond wetswijziging is bedoeld 'als een tweede revolutie die een glimlach op het gezicht van de gewone man moet brengen'. 'De afgelopen drie jaar hebben we geëxperimenteerd met een grondwet die sommige mensen een onbeperkte vrijheid gaf'. Hij noemde die grondwet een erfenis van het koloniale bewind, waarmee een land dat een indivi duele identiteit en inspiratie heeft, niet bestuurd kan worden. Volgens de nieuwe grondwet zal de presi dent telkens voor een termijn van vijf jaar door het volk worden ge kozen. De president zelf zal alle macht uitoefenen. De vice-president en de ministerraad zijn allen verantwoor ding schuldig aan de president. Alle politieke partijen zijn ontbonden en de president krijgt de bevoegd heid een nationale partij op te richten. De grondwetswijziging werd zonder debat door 294 parle mentsleden goedgekeurd, terwijl vijf leden van de oppositie uit pro test de vergaderzaal verlieten. De Awami-liga, die in het parle ment over 307 van de 315 zetels beschikt, meent dat onder het nieuwe stelsel een doelmatiger be wind kan worden gevoerd. In de nieuwe grondwet wordt ver der bepaald dat parlementariërs die geen lid worden van de eenheids partij, of zich in het parlement tegen deze partij keren, hun zetel zullen verliezen. De president kan zijn veto uitspreken over alle wet ten die het parlement aanneemt. Bangla Desj is sinds zijn onafhan kelijkheid in 1971 geteisterd door overstromingen, hongersnoden en gewelddaden, waardoor het land mét zijn ongeveer 75 miljoen inwo ners in een uitzichtloze situatie was beland. De sjeik, die in januari 1972 minister-president werd en in maart 1973 door een grootse zege van zijn Awami-liga werd herkozen, kondigde op 28 december vorig jaar de noodtoestand af en regeerde sinds die tijd al bij decreet. Uit Dacca werd gemeld dat er in de steden verhoogde patrouilleactivi teiten van leger en politie merk baar waren, maar het zou niet tot onlusten zijn gekomen. BARCELONA (AFP) Zesentwintig mijnwerkers van de Rio Tinto-mij nen in het Spaanse stadje Salient (provincie Barcelona) hebben zich zaterdag ondergronds opgesloten uit solidariteit met zeven collega's die in december jl. zijn ontslagen. Onge veer 250 arbeiders hebben zich rond de mijn geposteerd. er gisteravond gedemonstreerd te gen de voortdurende oorlog in Viet nam. De democratische afgevaar digde van New York, Bella Abzug, drong aan op een volledige stopzet ting van alle Amerikaanse hulp aan Indo-China. Senator Edward Ken nedy had zaterdag in een speciaal rapport ter gelegenheid van de tweede verjaardag van de Parijse akkoorden ook al de stopzetting geëist van alle militaire hulp aan Zuid-Vietnam en de naleving van de akkoorden van Parijs. Daarentegen drong vice-president Nelson Rockefeller gisteren in een televisieintervieu aan op uitbrei ding van de hulp aan Zuid-Viet nam. Beperking van de hulp zou de gevechten nog meer doen toene men, aldus Rockefeller. Als gevolg van een raketbeschieting door troepen van de Voorlopige Re volutionaire Regering van Zuid- Vietnam zijn gisteren acht burgers in de stad Tay Ninh, op ongeveer 100 kilometer ten noordwesten van Saigon, om het leven gekomen, zo heeft het Zuidvietnamese opperbe vel bekend gemaakt. Sinds 28 janu- ai 1973 zijn volgens het bewind van president Thieu 111.519 com munistische en 28.671 regeringssol daten gedood en 115.032 regerings soldaten gewond en worden er 15.982 vermist. Verder verloren 5.721 burgers het .even, werden er 16.319 gewond en 9.432 ontvoerd. Volgens westerse waarnemers ls het verliescijfer van de troepen van Noord-Vietnam en de VRR te hoog en liggen de werkelijke verliezen aanzienlijk lager. Het Noord-Viet- namese opperbevel en de VRR heb ben hun verliezen nooit bekend ge maakt. BELFAST (UPI) Het Ierse Repu blikeinse Leger zal zeer spoedig overgaan tot een nieuw staakt het vuren. Dit is gisteren uit bronnen bij de IRA in Belfast vernomen. Het bestand zal spoedig officieel worden afgekondigd. De legerraad. die het hoogste bestuursorgaan is van de IRA, is dit weekeinde bij eengeweest om over het bestand te praten. Er is druk overleg gevoerd tussen de Britse autoriteiten en de Sinn Fein, de politieke arm van de IRA, die wettelijk als partij is toe gestaan. De IRA beeft via de Sinn Fein als eisen gesteld dat, alle poli tieke gevangenen amnestie krijgen en worden vrijgelaten; erkenning van het recht van het Ierse volk zonder Britse inmenging over zijn eigen lot te beslissen; een Britse intentieverklaring militair en be stuurlijk uit Noord-Ierland weg te trekken. De laatste eis zou voor Londen de grootste hinderpaal zijn. Er wordt rekening ghouden met de mogelijkheid dat touwtrekken over de drie eisen zou kunnen leiden tot uitstel van het bestand tot later deze week. Van onze weerkundige medewerker Zatetdag vond een herhaling van donderdagavond plaats. Uit een storifig in een koufront ontwikkel de zich plotseling een stormdepres- sie. Onderweg van de Ierse Zee naar het Skagerak haalde de de pressie in Kllnsey aan de Engelse oostkust (dezelfde breedte als de waddeneilanden) uit tot bijna 12 Beaufort (orkaan). In de zeegebie den ten noorden van de waddenei landen werd 's avonds in stoten windkracht 10 Beaufort bereikt. Evenals haar voorgangster van donderdag werd ook deze depressie gevolgd door zeer sterke luchtdruk stijgingen, in een vrij smalle baan van de Engelse oostkust naar het oosten tot 12 millibar in drie uur tijds. De eerste dag van de schaats wedstrijd in Heerenveen werd to taal door deze depressie bedorven, het weer van zondag was dé verras sing. Dankzij een flink uitgegroeide hogedrukrug scheen de zon de hele dag en was het veel rustiger. De relatieve vochtigheid kwam tijdelijk onder 60 procent. In grote trekken bezien blijft het wisselvallige weer voortduren met bovennormale tem peraturen. Hogedrukgebieden blij ven zich ophouden bij de Azoren en boven Spanje. Aan de andere kant trekken telkens nieuwe depressies langs de route Labrador-IJsland- Zuidpunt N oorwegen-Noordelijke IJszee. Een deskundige van de Landbouio hogeschool in Wagenin- gen trekt in twijfel dat vorst de overlevingskans van het ongedierte zou verkleinen. 'Het is een volksge loof', zegt hij. 'dat in zachte win ters veel insecten blijven leven en strenge winters deze uitroeien. Een zachte winter is juist funest voor veel landinsecten. Door het vochti ge weer worden ze gemakkelijker aangetast door bacteriën en schim mels, en sterven. Bovendien ver drinken er bij langdurige en zware WASHINGTON (AP, Reuter, UPI) Volgens de Amerikaanse Democratische senator Alan Cranston is er 'aanzienlijk houtsnij dend bewijs' voor de veronderstelling dat de CIA, de Amerikaanse centrale inlichtingendienst, eigen agenten om het leven heeft ge bracht. regenval vele insecten. Met de wa terinsecten ligt het anders: die be zwijken bij een flinke ijswinter door zuurstofgebrek wél.' In het Zwarte Woud kan boven 1.100 meter geskied worden bij S0 tot 70 centimeter sneeuw. In de Franse, Zuidduitse en Oostenrijkse Alpen zijn de omstandigheden voor de wintersport onveranderd goed in de middelste en hogere lagen. In de HaiV kan niet geskied worden. Er wordt vandaag regen verwacht. In het Alpengebied zal sneeuw vallen, eerst alleen boven 1.500 meter, later vanaf ca. 800 m. Het gevaar voor af glijden van hard geworden sneeuw- pakketten blijft: Feldberg (Zwarte Woud) 150 cm, -4 gr. Celsius, Zug- spitzplatt (Beierse Alpen) 4.30 me ter sneeuw, -10 graden, Wendel- stein 70 cm oude sneeuw. En in Zwitserland: Andermatt 1.35, Arosa 1.50, Milrren 1.15 en Trübsee 1.10 meter sneeuw Weerrapporten van gisteravond 19 maximum neerslag en temperatuur. Amsterdam Jicht bewolkt 7 0 Den Helder onbewolkt 7 0 Luchth. R'dam onbewolkt 8 0 Zuid-Limburg zwaar bewolkt 7 0 Athene licht bewolkt 16 0 Barcelona onbewolkt 16 0 Berlijn licht bewolkt 6 0 Bordeaux zwaar bewolkt 15 0.4 Frankfort licht bewolkt 7 0 Genève licht bewolkt 11 0 Helsinki geheel bewolkt 0 0 Innsbrück onbewolkt 7 0 Kopenhagen licht bewolkt 6 6 Lissabon geheel bewolkt 16 O Locarno onbewolkt 10 0 Londen zwaar bewolkt 9 0 Luxemburg licht bewolkt 3 0 Madrid licht bewolkt 12 0 Majorca onbewolkt 15 0 Malaga onbewolkt 18 0 München onbewolkt 6 0 Nice zwaar bewolkt 16 0 Oslo zwaar bewolkt 1 7 Parijs zwaar bewolkt 10 0 Rome zwaar bewolkt 13 1 Spilt geheel bewolkt 13 1 Stockholm zwaar bewolkt 4 1 Wenen onbewolkt 9 0 Zürlch licht bewolkt 8 O Casa Blanca onbewolkt 17 0 Las Palmas onbewolkt 20 0 Tel Aviv half bewolkt 14 0 Tunis half bewolkt 17 0 Cranston, die ijvert voor de instel ling van een soort Watergate-com- missie voor onderzoek naar de acti viteit van inlichtingendiensten in de VS, deed zijn beschuldigingen op een besloten zitting van Democra tische senatoren, die maandag met 45 tegen 7 stemmen besloten een onderzoekscommissie te eisen. Cranston had van de CIA-moorden gewag gemaakt als één van de acti viteiten 'op een vuile was-lijst' van de CIA. Volgens Cranston noemt de inlichtingendienst het opruimen van eigen mensen het 'beëindigen van het dienstverband zonder ver haal'. Cranston noemde een derge lijke betiteling 'een luguber eufe misme van zwarte humor'. Het Amerikaanse dagblad The Was hington Post heeft bericht dat een memorandum van de Watergate-se- naatscommissie meldt dat de feder- rale recherche, de FBI, op direct bevel van president Lyndon John son in 1964 afgeluisterde gesprek ken betreffende activiteiten van Martin Luther King heeft doorge- soeeld aan de president. De ge sprekken waren afgeluisterd In de hotelkamer waar wijlen ds. King destijds logeerde. Een en ander stond in verband met de Democra tische Conventie die in dat jaar is gehouden in Atlantic City en waar aan King toen deelnam. De Amerikaanse senator Henry Jackson heeft zaterdag verklaard dat hij niet van plan is zijn streven naar omvangrijker joodse emigratie uit de Sow jet-Unie op te geven ook al heeft Moskou het handelsverdrag met de VS afgewezen. Jackson heeft de Sowjet-Unie ervan be schuldigd een in goed vertrouwen gesloten compromis te hebben in getrokken. Jackson betichtte de re gering in Washington ervan te po gen het Congres te intimideren door pogingen het te beletten zijn grondwettelijke rol te spelen bij het vaststellen van handelstarieven en het reguleren van kredieten. ■V*£- ZONNIG >r cCÖ OPKLARINGEN REGEN dijk» H SHAGEL SNEEUW BEWOLKING *10 MIN. TEMP. WINDRICHTING j «L HOOG WATER Vlissingen: 211-14.34 Harlngvlietsluizen: 3.56-16.12. Rotterdam: 4.54-17.29. Scheve- nlngen: 3.28-15.43, IJmulden: 4.01-16.16, Den Helder: 8,29-20.45, Harllngen: 10.47- 22.52, Delfzijl: 0.00-12,33. 'Kom eens even hier

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 7