de verpleging heeft u nodig ■K r V- J "Vrederust" medewerker nchb hoofd Opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige 1 augustus 1975 deEgmontshof GROOT-EMAUS MAATSCHAPPELIJK WERKENDE Slichting Protestants-Christelijk Verpleeghuis COENDERSHOF ZIEKENVERZORGENDEN verpleegkundige (vrl.) ziekenverzorgende Stichting De Rustenburg Rotterdam DOKTERS ASSISTENTE waarnemend hoofd verpleegkundige verpleegkundigen hoofd verpleegkundige waarn. hoofd verpleegkundige hoofd late dienst Juliana Ziekenhuis In het verpleeghuis "Sonnevanck" ie Harderwijk LEERLING ZIEKENVERZORGSTERS onze lieve vrouwe gasthuis VERPLEEGKUNDIGEN ziekenverzorging „GrootSchuylenburg Apeldoorn fysiotherapeut(e) TE ERMELO TROUW/KWARTET ZATERDAG 18 JANUARI 1975 T26-K1 PROT. INTERKERKELIJKE STICHT. BEJAARDENZORG ALBLASSERWAARD-OOST Hierin werken samen Hervormde, Gereformeerde, Gereformeerd Vrijgemaakte en Christelijk Gereformeerde Kerken te Ameide en omliggende gemeenten. Voor de opbouw van de slaf van het medio 1975 gereedkomende verzorgingstehuis voor 128 bejaarden te Ameide zoekt het bestuur contact met een a hoofd verzorging Deze medewerk(st)er zal een zelfstandige kracht moeten zijn met leidinggevende capaciteiten, in het bezit van diploma ziekenverpleging A (en bij voorkeur B). b hoofd huishouding Voor deze coördinerende functie is het diploma huishoudkundige bij voorkeur gewenst c kok Deze medewerker moet in staat zijn zelfstandig te werken. Kennis van diëten is vereist. d 2e kok Deze dient in staat te zijn de kok tijdens diens afwezigheid te vervangen. Alle gezochte functionarissen dienen lid te zijn van een der aangesloten kerken. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden uiterlijk 14 dagen na verschijning van dit blad ingewacht(bij de secretaris van het bestuur. Molenstraat 29 te Ameide. In dit ziekenhuis is plaats voor een Deze zal werkzaam zijn in een team van begeleiders van de patiënten. Taak daarin is het behouden of leggen van maatschappelijke kontakten en het bevorderen van ontslagmogelijkheden voor-de patiënten. Onze voorkeur gaat uit naar een verpleeg kundige met Sociaal-psychiatrische opleiding en werkervaring, die niet ouder is dan 40 jaar.. Wij stellen prijs op een christelijke levens instelling van onze medewerkers. Zij, die voor deze funktie in aanmerking wensen te komen, worden verzocht een brief met uitvoerige inlichtingen te zenden aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis □o i Ermelo Helperbrink 59 - Groningen Wij zoeken op korte termijn twee Geboden wordt een prettige werkkring in ons modem verpleeghuis waar 120 somatische zieken worden verpleegd, verzorgd en gereaktiveerd. Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de Richtlijnen van de N.Z.R. Sollicitaties te richten aan dedirektrice Zr. A. Karsten, Helperbrink 59, Groningen. Inlichtingen uitsluitend telefonisch onder nr. 050-255304. DE WILBERT, Verpleeghuis voor bejaarden, Overrijn 1. Katwijk aan den Rijn. In het bezit van het diploma Ziekenverpleging A en/of B. aan te stellen als subhoofd van een verpleegafdeling demente bejaarden in de rang verpleegkundige A/wnd eerste verpleegkundige en een Voor ongehuwden is huisvesting mogelijk Ln onze luxe motels (zlt- slaapkamer. kitchenette, douche en toilet). Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, Overrijn 7, Katwijk aan den Rijn (telefoon 01718 - 16041). Voor één van onze verpleeghuizen voor 28 psychiatrische patiënten en dubbel gehandicapten zoeken wij kontakt met een verpleegkundige aan wie wij de funktie kunnen toevertrouwen van Een interessante en zelfstandige funktie, waarvoor bij voorkeur het diploma ziekenverpleging B of A B vereist is. Leeftijd tenminste 25 jaar. Vanzelfsprekend wordt grote waarde gehecht aan leidinggevende kapaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van hoofdverpleegkundige. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de landelijke NZR-regeling. Belangstellenden worden gaarne uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de direktrice van De Rustenburg, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Telefoon (010) 25 10 06. Eindexamenkandidaten die in 1975 het di ploma HAVO of MAVO-4 hopen te halen en die vóór 1 april 1975 17 jaar worden, kunnen nu reeds solliciteren naar een plaats in de vooropleiding, voor het di ploma ziekenverpleging B, die begint op Uw brief kunt u richten aan de genees- heer-direkteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis „Vrederust" Moerstraatsebaan 503, Halsteren, post Bergen op Zoom protestants christelijk 1 streekziekenhuis bennekom I Op ons laboratorium bestaat een vakature voor een die in het bezit is van een erkend diploma doktersassistente of hiervoor een opleiding volgt. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het laboratorium, Drs. W. M. Haasbroek. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. In het Johannitertehuis „OUD VOSSENHOL" Edeseweg 117 te Bennekom waar 16 volwassen lich. gehand, meisjes wor den verzorgd wordt z.sjn. gevraagd een VERPLEEGSTER of een ZIEKENVERZORCSTER leeftijd liefst niet beneden 25 jaar, die de directrice kan vervangen en een po sitieve christelijke levensovertuiging ls toegedaan. Woonruimte op het terrein aanwezig. Nadere Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. G. E. Nierop, telefoon 083894908. Voor ons ziekenhuis vragen wij op korte termijn: operatie-afdeling en met o.k.-opleiding of operatie-assistenten. De afdeling telt vier kamers. b) en een voor de afdeling obstetrie en gynaecologie (16 bedden exkl. wiegen en couveuses). c) voor circa 3 avonden per week, die tevens bereid is de beide hoofden nachtdienst te vervangen gedurende vakanties en evt. ziekteperiode. Aanstellingsrang 1e verpleegkundige. Full-time dienstverband is mogelijk. Sollicitaties aan en inlichtingen bij de verpleegkundig directrice, zr. P. S. der Nederlanden, spreekuur op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 11.00 tot 12.00 uur. Telefoon: (020) 12 21 11. j- TER HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST kunnen nog enkele worden geplaatst (opleiding vangt aan 1 maart 1975). Sollicitanten dienen vóór 1 april 1975 ten minste 17 jaar oud te zijn, en in elk geval 3 jaar voortgezet onderwijs te hebben genoten. Gezien het karakter van ons huis, wordt van de sollicitanten een positief protestant Christelijke levensbéschouwing ver wacht. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de heer H. van den Herik, verpl. adj. direkteur. Hij is ook bereid telefonisch inlichtingen te verstrekken (03410-13344). Op de Verloskamers en de Couveuse van het Anna Paviljoen is plaats voor met ervaring op een van deze afdelingen. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Er bestaat gelegenheid intern een kadercursus te volgen. Bij.het verkrijgen van woonruimte kan worden bemiddeld. Heeft u belangstelling voor een van deze funkties dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief aan het Hoofd Personeelszaken te zenden. amslerdam oost 1 e oosterparkstraat 179 tel. 020-5992106 feHEEREN LOO Belangstelling? Verzoeken om inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hootd van de Opleiding, zr. H. v. d. Stel, tel. 01860-5635. Alle schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice zr. M. Makkenze, Verpleeghuis de Egmontshot, Frans Halsstraat 1, Postbus 1119, te Oud-Be:jerland. De Egmontshof is het nieuwe verpleeghuis van de interkerkelijke Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. met een toekomstige kapaciteit van 186 bedden voor respektievelijk somatisch zieken en demente bejaarden. Het verpleeghuis is gelegen te Oud-Beijerland (15 km ten zuiden van Rotterdam), en zal omstreeks februari 1975 gedeeltelijk in gebruik worden genomen. 1 maart as. vangt in de Egmontshof een nieuwe cursus tot opleiding voor het diploma Jongens en meisjes, die voor 1 maart 1975 17 jaar zijn geworden en in het bezit zijn van een diploma Lager Beroepsonderwijs richting T of M.A.V.O.-3 kunnen voor deze opleiding in aanmerking komen. Gedurende de pre-klinische periode van 8 weken ontvang je reeds het salaris van een 1e jaars leerling, t.w. bruto f 982,70 per maand, plus f 31,50 toeslag in het kader van de machtigingswet. Tijdens de duur van de opleiding, 2 jaar, is men in principe intern. De reiskosten worden twee keer per maand vergoed, onder aftrek van f 2,50 per keer. (CHR. INRICHTING VOOR GEESTESZWAKKEN) In onze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt gevraagd een Hij/zij zal moeten helpen inhoud te geven aan de behandeling van en goed moeten kuhnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten: - behandeling op de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in een apart hiervoor Ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex - het begeleiden van stagiaires fysiotherapla en Z-gediplomeerden. Salariëring volgens rijksregeling: goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij voorkeur protestants christelijke levensbeschouwing. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. T. Hulzebos, hoofd afd. Fysiotherapie, tel. (05760) 1 73 44 toestel 19 of "s avonds (05760) 3 82 25. Schriftelijke sollicitaties kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de Inrichting, Zutphensestraat 106. Apeldoorn. Op onze administratie kan, met name voor de salaris- en personeelsadministratie, op korte termijn worden geplaatst een Leeftijd 25 - 30 jaar. Ons bijna geheel gerenoveerd instituut, tevens uitgebreid met drie nieuwe woonunits en een sporthal, is een behandelingscentrum voor minder begaafde kinderen en jeugdigen. Aan onze nieuwe medewerker stellen wij als eis het bezitten van vakbekwaamheid op tenminste MB A-niveau. Gelet op de Prot. Chr. signatuur van ons instituut wordt een identieke levensopvatting verlangd. Er is sprake van een gunstige salarisregeling met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling voor deze functie heeft, richt dan uw sollicitatiebrief aan de administrateur, die u, indien gewenst, ook graag telefonisch inlichtingen zal verstrekken, nr (03417) 23 45, toestel 114. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16