ilr. Van der Stoel is niet gelukkig met dreigement jan VS tegen olielanden Jdeburgh Festival weer iet muziek van Britten |ware straffen geëist oor knoeierij met ervoers-formulieren uv Jiterst vruchtbare' reis naar !hina en Japen itwisseling bepleit an gegevens over evaarlijke stoffen Israëlische prijs voor Simone de Beauvoir FAMILIEBERICHTEN j ROUW/KWARTET DINSDAG 14 JANUARI 1975 K9 CHIPHOL Minister Van der Stoel (buitenlandse zaken) is niet elukkig met de waarschuwingen van de Amerikaanse president ord en minister Kissinger over een mogelijk gewapend optreden igen de Arabische olielanden als die Westerse landen zouden vurgen' door een olieboycot. ;n erugkerend van zijn reis naar hina en Japan zei mr. Van der toel gisteren op Schiphol: 'Het eeft weinig zin over zo'n erstelde situatie van wurging te treken. Ik kan me niet voorstellen at zo'n situatie zich ooit zou voor- nen.' ijn reis naar China en Japan oemde mr. Van der Stoel 'uiterst ruchtbaar'. 'Deze reis heeft deuren «opend om de betrekkingen met fteze twee. steeds belangrijkere lan- ejen te verdichten', aldus mr. Van ejer Stoel. Een van de resultaten u in deze reis was de afspraak met ,it eking dat spoedig besprekingen tussen Oost en West besproken. De Chinezen hebben van hun kant het belang van een sterk en onafhan kelijk Europa bepleit dat in hun ogen vooral voor tegenwicht tegen over de Sow jet Unie moet zorgen. China is daarom een warm aan hanger van een krachtige NAVO. Volgens mr. Van der Stoel heeft China zelf geen agressieve bedoe lingen, maar wordt in Peking wel het belang van de ontwapeningsdi- aloog tussen Oost en West onder schat. In Japan heeft mr. Van der Stoel nog een museum in Nagasaki over de atoombom aanval op die stad ■gillen worden geopend over een' bezocht. 'Dit heeft bij mij nog eens in chtvaartverdrag met China, dat extra het belang van stopzetting entueel de mogelijkheid voor de van alle kernproeven en het tegen- LM kan openen op Peking te gaan van de verspreiding van kern tan vliegen. Overigens is de vraag wapens benadrukt', de KLM dat wel wil, omdat zo'n Mr. Van der Stoel heeft zijn Chlne- erg duur zou zijn. se en Japanse ambtgenoten voor et name in China heeft mr. Van een tegenbezoek aan Nederland uit stoel uitgebreid de ontspanning genodigd. ILDEBURGH Het Aldeburgh Festival zal' het ook dit jaar niet nder een nieuwe compositie van Benjamin Britten behoeven te ïllen, hoewel de nu 61-jarige componist gedeeltelijk invalide is Inds hij in 1973 een hartoperatie heeft ondergaan. it vissersplaatsje Aldeburgh aan Engelse oostkust is wereldbe- id geworden door het festival t zich daar sinds 1947 elk jaar I speelt. In het centrum van de langstelling staat daii1 altijd de uziek van Britten en de compo- it zelf, die, daar woont. 1973 toerf ?ijn opera 'De dood in netië' in première in Aldeburgh tg, wérdiade componist getroffen zijp ziekte. Hij was niet in de première zelf te dirigeren ook voor het eerst it bij het festival aanwezig. Hij ook dit jaar niet optreden: zijn ikte dwingt hem zijn activiteiten beperken. Alle (energie die hij eft, gebruikt hij voor het compo- :en. ^)or het aanstaande festival is hij ■zig aan een suite voor orkest op ■de Engelse volksliedjes. Hij heeft Bg een nieuw werk voor het Alde- Brgh Festival gecomponeerd: een ntate op tekst van T. S. Elliott i dood van de heilige Narcissus'. paar zijn vriend tenor Peter Pears or wie het mede is geschreven, wil/Jhet al vóór het Aldeburgh festi val' uitvoeren, waarschijnlijk tijdens een toernee door Duitsland. Kort na de oorlog traden Peter Pears en Benjamin Britten (die ook een voortreffelijk pianist is) regel matig in Nederland jn liederavon den op. Pears heeft vele jaren de Evangelistenrol in de Matthaeus Passion onder Bertus van Lier ge zongen. Vrijwel alle belangrijke composities van Britten zijn in ons land kort na hun ontstaan, vaak onder leiding van de componist, uitgevoerd. De laatste jaren is het echter stil geworden rondom de man die internationaal de meest gespeelde componist van na de oor log genoemd kan worden. Het En gelse ensemble The Academy of St. Martin in the Fields dat dit week einde in ons land enkele concer ten komt geven, heeft een jeugd- werkje van Britten op zijn pro gramma staan 'A simple symphony'. Dat is voorlopig alles LTHOVEN Binnen twee jaar oet ''een internationaal systeem Drden opgezet voor het uitwisse- va i van gegevens over stoffen die ervaarlijk kunnen zijn voor mens, i milieu. Dit advies heeft een ternationale cohferentie van des- mindigen in Bilthoven opgesteld de milieu-organisatie van de Virenigde Naties, UNEP. eiekozen is niet voor één groot ternatio*iaal register, maar voor ren informatiesysteem dat de be mande en in voorbereiding verke nde nationale registers toeganke- k maakt via een centraal punt. esst advies wordt in april voorge- ;d aan de bestuursraad van de IEP in Nairobi. et het gekozen systeem moet de st mogelijke informatie algemeen schikbaar worden, over gevaren korte of lange termijn van alle ef emische stoffen, over maatrege- nn die ln verband daarmee in ver- ïdlhlllende landen genomen zijn, en er de hoeveelheden waarin stof- worden geproduceerd, vervoerd verwerkt. Op het centrale punt ttudeh ook leemten in de beschik ire gegevens kunnen worden op- Siiimerkt. Zo nodig kan dan gericht Iiderzoek worden bevorderd. JERUZALEM De 'Jeruzalem- prijs' gaat dit jaar naar de Franse schrijfster Simone de Beauvoir. Zij krijgt de prijs, die om het andere jaar ter gelegenheid van de inter nationale boekenbeurs in Jeruzalem wordt toegekend, voor haar streven voor de vrijheid van de mens in de maatschappij. Er is een bedrag van Burgemeester Teddy Koliek die de toekenning maandag bekend maak te zei, dat het wellicht symbolisch is dat in het internationale jaar van de vrouw deze prijs naar een vrouw gaat. Totdusver is de prijs, „die in 1963 werd ingesteld, toege kend aan Bertrand Russell, Eugène Ionèsco, André Schwarz-Bart, Igna- cio Silone, Jorge Luis Borges en Max Frisch. Dit jaar is de Unesco vanwege zijn anti-Israëlische hou ding niét voor de boekenbeurs, die van 28 april tot 5 'mei wordt gehou den, uitgenodigd. Twee jaar gele den sprak de toenmalige directeur- generaal van de Unesco, René Ma- heu, de openingsrede uit. LEEUWARDEN De Friese ro manprijsvraag van de Kristlik Fryske Folks Bibleteek is dit jaar gewonnen door Rijk de Boer, pseu doniem voor mevrouw Van der Ga- liën -De Boer uit Doettnchem voor haar roman 'As in bied' (Als een blad). De prijs (2500 gulden) is zaterdag in Leeuwarden uitgereikt. *EDA Een jaar gevangenisstraf eiste de officier van justitie j de rechtbank in Breda gisteren tegen de directeur van een Roo- ndaals internationaal expeditiebedrijf, de 37-jarige heer P. M., egens het vervalsen van Franse machtigingen voor internati(> lal wegvervoer. s maanden eiste de officier tegen adjunct-directeur van het be- rijf, de 32-jarige heer J. B., die ledeplichtig zou zijn geweest. De drijfsleider van een ander be- fijf, de 33-jarige heer A. de B., lorde wegens hetzelfde feit een van tien maanden. De zaak :en een vierde verdachte werd ngehouden. m M. en B. was tenlastegelegd t zij tussen 1970 en 1974 bij een nosendaalse drukkerij 2500 valse achtigingsformulieren en verant- lordingsstaten hadden laten Ukken, die zij, voorzien van valse empels en gegevens, gebruikt idden voor vervoer naar Frankrijk idat de Franse regering het ver ier had gecontingenteerd. Toen de it Rossendaalse bedrijf wel vraeh- Q aangeboden kreeg maar geen machtigingen ging men die zelf ma ken. A. de B. had vanaf 1968 duizend stuks laten namaken waarvan hij er tweehonderd had gebruikt. P. M. zei twaalfhonderd maal een valse machtiging te hebben gebruikt. Hij vond dat de normaalste zaak van de wereld: hij moest kiezen tussen: ontslag van personeel en door mid del van valsheid in geschrifte zijn bedrijf gaande houden. De officier zei dat er zeer ernstig geknoeid was. De concurrente n van deze transportbedrijven die zich wél aan de wet gehouden hebben, zijn ern stig benadeeld. De officier zag de zware eisen als een voorbeeld voor de Nederlandse vervoerswereld', waarin dit soort knoeierijen vaak niet als een ernstig kwaad worden beschouwd'. Uitspraak 27 januari. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Wat de toekomst brengen moge. Ons "geleidt des Heren hand. Gez. 293 1. Zo de Here wil hopen onze geliefde Ouders, Groot en Overgrootouders W. van Vliet M. van Vliet-vanWieringen op 21 januari 1975 de dag te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk verbonden zijn. Hun dankbare kinderen Brielle: W. v. Egmond-v. Vliet N. v. Egmond Noordwijk: C. v. Vliet A. v. Vliet-v. d. Spijk Rijnsburg: P. v. Vliet G. v. Vliet-v. Delft W. v. Vliet J. E. v. Vliet-Kloos kleinkinderen en achterkleinkind Door omstandigheden hopen wij deze dag in besloten kring te gedenken. Januari 1975, Abdijlaan 15, Rijnsburg. Ik weet mijn Verlosser leeft, en Psalm 68, vers 2, 3 en 4. Nog onverwacht nam de Here in Zijn heerlijk heid op, onze geliefde, zorgzame Vader, Be huwd-, Groot-, Overgroot- en Betovergroot vader Nicolaas Driebergen weduwnaar van Lijntje van Tuijl eerder weduwnaar van Adriana Ravensbergen op de gezegende leeftijd van 97 jaar. Rijnsburg: J. Driebergen W. Driebergen A. Driebergen-van Egmond J. M. van Egmond- Driebergen J. van Egmond Reusel: W. D. van Muyen H. van Muyen-Timmerman Rijnsburg: C. Schoneveld L. Schoneveld-van Delft A. van der Gugten- van Muyen C. van der Gugten C. Driebergen P. Driebergen W. Driebergen-de Mooy Nlc. Driebergen A. Driebergen G. Driebergen-van der Meij Vinkeveen: D. Driebergen E. C. Driebergen-Jongeneel Noordwijk: H. Driebergen Klein- en achterkleinkinderen en achterachterkleinkind Rijnsburg, 12 januari 1975. „Huize Avondzon", Oude Vlietweg 9. Geen bloemen De overledene is opgebaard Dubbele Buurt 40. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 16 januari a.s., om 2.30 uur n.m in de aula op de begraafplaats van de Gerefor meerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk al daar. Vertrek vanaf Dubbele Buurt 40 om 2.00 u. n.m. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in zaal 1 van de Immanuëlkerk aan de Kerk straat te Rijnsburg. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere geheel onverwacht uit ons midden heeft weg genomen mijn zeer geliefde Man, onze zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader, Schoon zoon, Broer, Zwager en Oom Bastiaan van den Berg op de leeftijd van 73 jaar. J. G. van den Berg-Drinkwaard Kinderen, kleinkinderen en verdere familie H. I. Ambacht. 11 januari 1975. Kerkplein 12. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 15 a s' op de ^gemene Begraafplaats aan de Achterambachtseweg. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Aankomst in de kapel om 12.45 uur, alwaar de rouwdienst zal worden gehouden. Geen bloemen Heden overleed na een kortstondige ziekte onze geliefde Broer, Zwager en Oom Simon Ruis in de ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam: G. Ruis Hazerswoude (Dorp), 13 Januari 1975. Burgemeester Warnaarkade 29. Geen bezoek. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op donderdag 16 januari op de algemene begraaf plaats te Koudekerk aan de Rijn. Aankomst aan de aula 11.30 uur. Met droefheid geeft de Raad der Gereformeer de Kerk te Maarssen kennis, dat de Heer der Kerk plotseling tot zich heeft genomen zijn dienaar, onze diaken Z. K. J. Reinders Met dankbaarheid gedenken wij het werk, dat hij als ambtsdrager in onze gemeente heeft verricht. Moge God zijn vrouw en kinderen sterken in dit grote verlies. Namens de kerkeraad: Drs. F. Ledegang, praeses. J. v. Vliet, scriba. Maarssen, 11 Januari 1975. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is thuis gekomen onze Vader, Groot- en Over grootvader Hendrik de Jong weduwnaar van Johanna Martina Larooij in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: A. Roukema-de Jong Rotterdam, 10 januari 1975. „De Schutse" Cordell Hullplaats 22. Corr.-adres: Joh. de Jong, Frans Halssingel 2, Rotterdam. Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek in „De Schutse", dinsdagavond van 7.30—8 uur. Aan de begrafenis zal een korte dienst vooraf gaan in „De Schutse" op woensdag 15 januari om 11 uur. De bijzetting in het familiegraf zal daarna plaatsvinden om 12 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. te Hillegersberg (Kerkdreef 2). In Zijn onbegrijpelijke wijsheid heeft God plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Rudi Durieux op de jeugdige leeftijd van bijna 16 jaar. Katwijk: A. Durieux J. Durieux-Barnhoorn Plet en Riena Dick en Toos Ar ie en Wil Belfeld: Jaap en Tiny Spijkenisse: Riet en Wim Rijnsburg: Tiny en Mart Gouda: WimenRieta Katwijk: André Ben neven en nichten. Katwijk aan den Rijn, 13 januari 1975. Zanderij weg 8. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 14 ja nuari en woensdag 16 januari a.s. 's avonds van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dondèr- dag 16 januari aa. des nam. 1.45 uur in de 'Open Hofkerk', Rijnstraat 18 te Katwijk aan den Rijn, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Heden nam de Here tot Zich na een langdu rig ziekbed onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma Wilhelmina van Dordt weduwe van Simon Jan Riet, in de ouderdom van 75 jaar. Katwijk: J. C. Öuwehand-Riet A. Ouwehand Rotterdam J. A. C. Dikken-Riet JR. Dikken Katwijk: S. J. Riet M. E. Riet-Paling Nieuwerkerk aan den IJssel: Rotterdam: Appingedam; Zevenhuizen: W. den Toom-Riet C. den Toom W. J. Riet E. H. Vegter-Riet W. Vegter E. L. van Zee-Riet C. van Zee en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 11 januari 1975. Ziekenhuis 'Overduin', Nachtègaallaan 5. Correspondentie-adres A. Ouwehand, K. Doormanlaan 3 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 15 januari a.s. des nam. 12.45 uur in de aula van ziekenhuis 'Overduin', waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 1.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duin- rust'aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Triomfaterkerk, Piet Heinlaan 7 te Katwijk aan Zee. Wees niet bevreesd, geloof alleen. Markus 5:36 Heden nam de Heere tot Zich, na een lang durige ziekte, nog onverwacht, mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Grootvader, Zwager en Oom, Arie de Ruiter op de leeftijd van bijna 72 jaar. Mede namens verdere Familie: K. de Ruiter-Hoogendijk Scheveningen, 12 januari 1975. Westduinweg 1559. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.00-8.30 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 16 Januari te 12.15 uur in bovengenoemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 1.30 uur. Heden nam de Heere tot Zich onze innig ge liefde Vader en onze onvergetelijke Opa Johannes Boter weduwnaar van C. H. Scharloo op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Bunschoten- Spakenburg: D. van der Heide-Boter W. H. van der Heide Alkmaar: M. C. Bink-Boter W. J. Bink Ede: C. Gerhardt-Boter W. P. Gerhardt Doesburg: C. H. Kupérus-Boter G. Kuperus Geldrop: H. L. Boter D. Boter-Westra Leiden: Joke Boter Klein- en achterkleinkinderen Leiden. 11 januari 1975. Utrechtseveer 9. Bezoek aan huis gaarne, woensdagavond a.s. van 7.00 tot 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 16 januari a.s. in de aula van de algeme ne begraafplaats 'Rhijnhof' aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Heere nam tot Zich mijn lieve Broer, onze beste Zwager en Oom Johannes Boter weduwnaar van Cornelia Hester Scharloo in de gezegende ouderdom van 90 Jaar. Leiden: B. J. J. de Vroedt-Boter EdeD. Kiel-Scharloo Leiden: J. Scharloo A. Boter-Scharloo Alphen aan de Rijn: J. Roos-Scharloo Nichten en neven Leiden, 11 januari 1975.' En nu, wat verwacht ik. Here? Mijn hoop is op U. Psalm 39 vers 8 (onberijmd) Voor ons nog onverwacht ging naar zijn eeu wig huis, mijn innig geliefde Man, onze zorg zame Vader en Opa Herman Hendrik van Weeren oud 78 jaar. S. P. van Weeren-van Wijnen P. van Weeren M. M. van Weeren-van der Holst Hans Peter René J. W. van Weeren B. van Weeren-Kraayenhof Mar ja Pauline Amsterdam, 12 januari 1975. Amstelveenseweg 247 huis. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7-8 uur in het gebouw van dei Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 17 ja nuari te 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaats aan de Kruislaan. 'Zie, ik maak alle dingen nieuw'. Openb. 21 Na een droef lijden is in de Here overleden onze geliefde Broer en Zwager Herman Hendrik van Weeren Bussum: J. van Weeren G. van Weeren-Passchier Leiden: P. van Weeren C. van Weeren-van Dommelen Katwijk aan Zee: A. van Weeren Leiden: J. van Riet-van Weeren Hilversum: A. Boekkooi-van Weeren P. Boekkooi Leiden: C. Bon-van Weeren Amsterdam, 12 januari 1975. In vol vertrouwen op en gesterkt door Gods be loften, ging van ons heen onze fijne Vader en lieve Grootvader Ane de Vries ridder in de Orde van Oranje-Nassau sinds 9 november 1974 weduwnaar van Marijke de Vries-de Vries op de leeftijd van 82 jaar. Psalm 118 r 7 (oude ber.). IJlst. 12 januari4975. de Terpen 1. Amsterdam: G. R. de Vries Zuidhom: W. J. de Vries A. G. H. de Vries-Norg IJlst: J. J. de Vries J. de Vries-Boer Menaldum: T. L. de Vries H. de Vries-Kuipers en kleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 16 januari a.s. 's middags om 1 uur in de Oosterkerk, Leeuwarderkade te Sneek, waarna de begrafenis op de Algemene Begraaf plaats te Sneek. Gelegenheid te condoleren een half uur voor het begin van de rouwdienst in de kerk. Liever geen bloemen en toespraken In Jezus ontslapen onze lieve Vader, Groot vader en Overgrootvader Johannes Maarten van Dam weduwnaar van Alida Adriana de Leeuw, in de ouderdom van 87 jaar Arnhem: G. ten Hooven-van Dam P. ten Hooven Bergen (Noorw.)A. A. Lie-van Dam S. Lie Prinsenbeek: N. Evers-van Dam H. Evers Maassluis: H. J. Meeuwisse-van Dam Th. J. Meeuwisse kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 13 januari 1975. Bejaardencentrum „De Harg". Hargplein 100. Correspondentie-adres Th. J. Meeuwisse, Prins Mauritsstraat 1, Maassluis. Vader ligt opgebaard in „De Harg". Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar, woensdagavond 15 januari 1975 van 7.30-8.30 u. Vrijdag 17 januari 1975 wordt er te 1.30 uur n.m. een rouwdienst gehouden in „De Harg", waarna de bijzetting zal plaatsvinden te 2.30 uur n.m. in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringhoek te Schiedam. In volle vrede ontslapen, onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Johannes Maarten van Dam in de ouderdom van 87 jaar. Ede: Z. van Vliet P. M. S. vkn Vliet-van Dam Rotterdam: H. J. Dijkshoorn-van Dam Rotterdam: M. E. van Dam Nichten en Neven. Rotterdam, 13 januari 1975. Dankbetuiging Voor uw deelneming ons betoond na het heengaan van onze lieve Man, Vader en Grootvader Martinus Seldenthuis betuigen wij u onze hartelijke dank. A. M. Seldenthuis-de Heer kinderen en kleinkinderen Berkel en Rodenrijs, januari 1975. Wethouder Schipperstraat 7. Catharina Dercksen-Stam op de leeftijd van 87 Jaar. Scheveningen: P. M. Dercksen Bussum: P. E. v. d. Wolf- Dercksen 's-Gravenhage: M. H. Hoek-Dercksen 's-Gravenhage: H. G. Dercksen- Lettlnga Neven en nichten. Op 9 Januari nam de Here tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Hendrikus Marinus Dercksen Bussum: P. E. v. d. Wolf- Dercksen 's-Gravenhage: M. H. Hoek-Dercksen Scheveningen: P. H. Dercksen 's-Gravenhage: H. G. Dercksen- Lettlnga Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Broe der Pieter Ciggaar RJJnSburg: D. J. Ciggaar Sassenhelm: T. D. Ciggaar M. Ciggaar-Molema Leiden: C. Verhoog-Clggnar Lelden, 11 Januatl 1975. Heden overleed nog vrij plotseling, onze lieve Man, Vader, Grootvader en Over grootvader Pieter Ciggaar Dankbaar zijn wij voor wat hij in onjs leven voor ons betekend heeft. Oegstgeest: G. Ciggaar-Turkenburg Alphen aan den Rijn-. G. C. Verbree-Clggaar A. Verbree Oegstgeest: M. Zwaan-Ciggaar B. Zwaan Leiderdorp: C. Verhoog-Clggaar C. Verhoog Leiden: A. van Dam-C-lggaar C. van Dam Leidpn: P. G. van Dam-Clggaar H. van Dam klein- en achterkleinkinderen. Oegstgeest, 11 Januari 1975 Hazenboslaan 34. De rouwdienst is bepaald op woensdag 15 januari a.s. om 2 uur ln de Groene- of Wlllibrordkerk te Oegst- .geest. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Kerk. Voor de vele blijken van mede leven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn gelief de Vrouw en onze Moeder en Grootmoeder Johanna Catharina Bjjloo betuigen wij onze hartelijke dank. J. Luyendljk en kinderen. Dokkum. januari 1975. Eelaan 16. H.HEROLD Het verzorgen en kweken van cactussen Het boek dat u de soorten leert kennen en alles ver telt over de verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb.f 15.90. Verkrijgbaar in de boek handel. L. J. VEEN WAGENINGEN HARMONIE OF CONFLICT Polarisatie an conflictmodel zijn modewoorden. Ze worden vooral gebruikt door hen die de maatschappij willen veranderen door middel van harde strijd. De christelijke vakbeweging meent dat het anders moet. Zij wil door de kracht van evan gelische overtuiging bouwen aan nieuwe maatschappelijke verhoudingen. Samen met an deren. Daar zal soms strijd voor nodig zijn. Maar het uitgangspunt Is: sa menwerking, harmonie. Om de keus tussen harmonie en conflict gaat hot in de maat schappelijke ontwikkeling van vandaag. Kiest u ook voor har monie? Meldt u dan aan bij:

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 9