Nieuwe reizen voor Trouw/Kwartet abonnees in 1975 Indonesië reizen v.a. f 2990.— Programma Java/Bali reizen Programma Sumatra/Java/ Bali reizen Paulusreis ,/•- 1975 v.a. f 1390.— n. Aanmeldingsformulier Voorjaarsvliegreis Israël Programma C ■fHI Met bijzonder veel genoegen presenteren wij hierbij het volgende voorjaars- en zomerreisprogramma 1975, dat in eerste instantie speciaal is opgezet voor abonnees van de TROUW/KWARTET-bladen. Naast de reeds eerder aangekondigde reizen voor dit voorjaar (zie elders op deze pagina) bieden wij hierbij een uitgebreid pakket Indonesiëreizen aan. In de periode van 23 mei t/m 13 augustus a.s. zullen acht reizen naar dit fascinerende land worden georganiseerd, waarbij een keus kan worden gemaakt uit een viertal 17-daagse reizen naar Java en Bali en nog eens uit vier 20-daagse reizen naar Sumatra, Java en Bali. Alle reizen zijn geheel verzorgd en staan onder leiding van deskundige Nederlandse reisleiders. Per reis zullen maximaal 30 deelnemers worden ingeschreven. 16e dag: Ochtend ter vrije besteding, gevolgd door vlucht van Bali naar Jakarta en vandaar retourvlucht per KLM naar Amster dam; 17e dag: Aankomst in Amsterdam; ein de van de reis. (17 dagen geheel verzorgd 2990, Reisschema 1e dag: Vliegreis per KLM Amsterdam- Jakarta; 2e dag: Aankomst Jakarta en transfer naar hotel; 3e dag: Kerkdienst, daarna rondrit door de stad per touringcar, middag ter vrije besteding; 4e dag: Gehele dag ter vrije besteding in Jakarta met volledige verzorging in het ho tel; 5e dag: Tocht per touringcar van Ja karta naar Bandung met onderweg o.a. be zoek aan Bogor; 6e dag: Tocht per touringcar vanuit Bandung naar de Tangkuban Prahu krater; middag ter vrije besteding; 7e dag: Vrije dag in Bandung met vol ledige verzorging in het hotel; 8e dag: Per trein van Bandung naar Yogyakarta, waar deelnemers bij Indonesi sche gezinnen worden ondergebracht; 9e dag: Rondrit per touringcar door Yogyakarta en na de lunch bezoek aan de we reldberoemde Borobudurtempel; 10e dag: Kerkdienst in Yogyakarta; ver dere dag ter vrije besteding met volledige ver zorging in het hotel; 11e dag: Tocht per touringcar van Yog yakarta naar Tretes op Oost-Java met onder weg o.a. bezoek aan het Prambanan tempel- komplex; 12e dag: Vrije dag in Tretes met volledi ge verzorging in het hotel; 13e dag: Transfer van Tretes naar Sura baya en vandaar vliegreis naar Denpassar op Bali per Garuda-lijndienst; 14e dag: Excursie per touringcar over Bali met o.a. bezoeken aan de Penelokanvul- kaan, diverse Balinese dansen, zilversmeden, houtbewerkers etc.; 15e dag: Dag ter vrije besteding met vol ledige hotelverzórcjing; in de avond bezoek aan voorstelIt'ng van de Ketchak-dans; Data Java/Bali reizen: 23 mei t/m 8 juni, 6 t/m 22 juni, 20 juni t/m 6 juli en 25 juli t/m 10 au gustus. (20 dagen 3590.—) Reisschema geheel verzorgd voor 1e dag: - Vliegreis AmsterdamSingapo re per KLM-lijndienst; 2e dag: - Aankomst Singapore en trans fer naar hotel; 3e dag: - Vlucht van Singapore naar Me- dan; Na aankomst tocht per touringcar door de Bataklanden van Brastagi via Siantar naar Prapat aan het Tobameer; 4e dag: - Hele dag aan en op het Toba meer; boottocht naar het eiland Samosir; 5e dag: - Tocht per touringcar van Prapat naar Medan (onderweg bezoek aan planta ges). Van Medan per Garuda-lijndienst naar Jakarta, waar we overnachten; 6e dag: - Rondrit door de stad per tou ringcar; middag ter vrije besteding; 7e dag: - Tocht per touringcar van Jakarta naar Bandung met onderweg o.a. bezoek aan Bogor; 8e dag: - Tocht per touringcar vanuit Ban dung naar de Tangkuban Prahu krater; mid dag ter vrije besteding; 9e dag: - Vrije dag in Bandung met volle dige verzorging in het hotel; 10e dag: - Per trein van Bandung naar Yog yakarta, waar deelnemers bij Indonesische gezinnen worden ondergebracht; 11e dag: - Rondrit per touringcar door Yog yakarta en na de lunch bezoek aan de we reldberoemde Borobudurtempel;" 12e dag: - Gehele dag ter vrije besteding in Yogyakarta met volledige verzorging; 13e dag: - Tocht per touringcar van Yogya karta naar Tretes op Oost-Java met onderweg o.a. bezoek aan het Prambanan tempelkom- plex; •14e dag: - Vrije dag in Tretes met volledige verzorging in het hotel; 15e dag: - Transfer van Tretes naar Sura baya en vandaar vliegreis naar Denpassar op Bali per Garuda-lijndienst; 16e dag: - Excursie per touringcar over Bali met o.a. bezoeken aan de Penelokanvul- kaan, diverse Balinese dansen, zilversmeden, houtbewerkers etc.; 17e dag: - Dag ter vrije besteding met vol ledige hotelverzorging; in de avond bezoek aan de voorstelling van de Ketchak dans; 18e dag: - Dag ter vrije besteding met vol ledige verzorging in het hotel; 19e dag: - Ochtend ter vrije besteding, ge volgd door vlucht van Bali naar Jakarta en vandaar retourvlucht per KLM naar Amster dam; 20e dag:^- Aankomst in Amsterdam; einde van de reis. Data Sumatra/Java/Bali-reizeri: 23 mei t/m 11 juni, 6 t/m 25 juni, 20 juni t/m 9 juli, 25 juli t/m 13 augustus. Wat is inbegrepen in de reissom: Vliegreis v.v. per KLM-lijndienst; Volledige verzorging in goede middenklas hotelé; (alle kamers met bad of douche) In Yogyakarta te gast bij Indonesische gezinnen (even eens kamérs met bad of douche); Alle maaltijden, ook tijden? excursies; Alle tochten volgens programma; Entrees en bedieningsgelden; Uitvoerige documentatie waaronder routebeschrij ving; Tijdens alle reizen zal bovendien speciale aandacht worden geschonken aan de jonge kerken en het medi sche werk. Meer^informatie daarover ontvangen de deelnemers voor vertrek. Exclusief zijn de kosten van het visum ad 22.p.p. De behandeling van de visumaanvraag zal'wel door ons wor den verzorgd. Indien de vliegtarieven voor vertrek eventueel verhoogd worden, dan wordt deze verhoging aan de deelnemers doorberekend. Aanmeldingen Alle genoemde Indonesië-reizen worden speciaal voor abonnees van de TROUW/KWARTET-bladen georgani seerd. Alleen schriftelijke aanmeldingen worden in be handeling genomen. Wij verzoeken u bij aanmelding uit sluitend gebruik te maken van het hierbij afgedrukte aan meldingsformulier. Geeft u daarop s.v.p. duidelijk aan op welke reis u inschrijft? Voor aanmelding van medereizen- de echtgenoten is een aparte ruimte op het formulier ge reserveerd. Indien het formulier op twee personen van toepassing is, dienen beide personen te ondertekenen. De aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnen komst.' Iedere deelnemer ontvangt persoonlijk bericht of hij of zij kon worden ingeschreven. Wij adviseren u snel te reageren, omdat de praktijk heeft geleerd, dat de belang- 17 dagen24 maart t/m 9 april 1975 Met het 9.000 ton metende bijzonder comfortabele passagiersschip JUPITER wordt van 24 maart tot en met 9 aprid975 een Paulusreis georganiseerd, waarvoor nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar is. De Paulusreis is bedoeld om deelnemers in de gelegenheid te stellen een aantal plaatsen te bezoëken, die de apostel Paulus destijds heeft bezocht en waarover in de Biibel wordt bericht. De reis, die sam^jvalt met Pasen, voert door een groot deel van de Middellandse Zee met Genua als begin- en Venetië als eindpunt. Aanloophavens zijn achtereenvolgens; Civitavechia (Rome), Heraklion (Kreta), Haifa (Israël), Kusadasi (Turkije) en de Grieks^havens Saloniki en Piraeus. Tijdens de dagen op zee bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan een speciaal studieprogramma over Paulus. Reisschema: 24 mgart vertrek per speciale TROUW- trein uit Nederland; 25 maart inscheping en vertrek uit Genua met het s.s. JUPITER; 26 maart aankomst te Civitavechia; ex cursie naar Rome; 27 maart op zee; 28 maart op zee; 29 maart aankomst te Heraklion en excur sie over het eiland Kreta; 30 maart op zee (1e Paasdag); 31 maart aankomst te Haifa met excursie naar Jeruzalem e.o. (2e Paasdag); 1 april excursie vanuit Haifa naar Galilea; 2 april op zee; 3 april aankomst te Kusadasi en excursie naar Epheze; 4 april aankomst te Saloniki en excursie naar Philippi; 5 april aankomst te Piraeus en excursie naar Athene; 6 april excursie vanuit Piraeus naar Co- rinthe; 7 april op zee; 8 april aankomst te Venetië, ontscheping en vertrek perTROUW-trein naar Nederland; 9 april aankomst in Nederland en einde van de reis. (Wijzigingen voorbehouden). Reissom: De basisprijs voor deze reis bedraagt 1390,p.p. Deze prijs wordt een week na verschijning van deze aankondi ging met 100,p.p. verhoogd. In dit bedrag is begre pen: Treinreis NederlandItalië v.v. met volledige verzor ging; Bootreis met volledige verzorging en akkommodatie in een 4-persoonshut; Alle maaltijden; Deelname aan studieprogramma aan boord; Uitvoerige dokumentatie, waaronder routebeschrij ving; Excursies: In de aanloophavens worden excursies georganiseerd; 26 maart: Rome (1 dag) Tocht per touringcar van Civitavechia naar Rome; rondrit door de stad; bezoek aan de Sint Pieteren catacomben. Kosten 45,per persoon. 29 maart: Kreta dag) Tocht over het eiland vanuit Heraklion; zo mogelijk be zoek aan Schone Havens. Kosten 25,per persoon. 31 maart: Jeruzalem (1 dag) Tocht per touringcar naar Jeruzalem met onderweg be zoek aan Caesarea en Antipatris. Kosten 55,per per- 1 april: Galilea (1 dag) Tocht per touringcar met bezoek aan het meer van Gene- sareth, Tiberias, Kapernaum en aan Nazareth. Kosten 45,per persoon. 3 april: Kusadasi (!6 dag) Tocht per touringcar voor een bezoek aan de opgravingen van Epheze met de resten van de Artemis-tempel. Kosten 20.per persoon. 4 april: Saloniki dag) Bezoek aan de stad of excursie per touringcar naar de resten van het oude Philippi. Kosten 20,per persoon. -k 5 april: Athene I (V2 dag) Tocht per touringcar van de haven Piraeus naar de stad Athene met bezoek aan de Acropolis en de Areopagus. Kosten 25,per persoon. stelling voor onze reizen buitengewoon groot is. Is de reis van uw keuze voltekend, dan wordt u desgewenst op een wachtlijst geplaatst. Ook in dat geval ontvangt u van ons tevoren persoonlijk bericht. Annuleringsverzekering Het is mogelijk dat èen deelnemer in de periode vooraf gaande aan de reis als gevolg van plotselinge omstandig heden genoodzaakt is van deelneming af te zien. Indien een aanmelding ongedaan wordt gemaakt zijn per per soon de volgende bedragen verschuldigd: Bij annulering tot 3 maanden voor vertrek 30, Bij annulering tussen 3 maanden en 1 maand voorver trek 10% van de reissom met een minimum van 100,- Bij annulering tussen 1 maand en 1 week voor vertrek 25% van de reissom; Bij annulering binnen 1 week voor vertrek 75% van de reissom. Voor alle reizen kunt u bij ons een annuleringsverzekering afsluiten. Een dergelijke verzekering dekt bovengenoem de risico's, indien annulering tenminste een gevolg is van een situatie van overmacht (waaronder overlijden, ernsti ge ziekte of ernstig ongevalsletsel van de verzekerde of zijn naaste niet-meereizende familieleden in de eerste of tweedegraad). Een annuleringsverzekering kan alleen terstond bij melding worden afgesloten. De premie bedraagt 3% de reissom. £6 Betalingen De reissom wordt in drie termijnen voldaan. Na ontvaP van ons bericht van inschrijving betaalt men een bedrag'van ƒ200,p.p. eventueel vermeerderd me premie van annuleringsverzekering. Twee_maandeh vertrek dient 'n tweede termijn ad 500,—p.p. te'wo voldaan en het resterend bedrag uiterlijk één maand vertrek. Alle betalingen dient men te storten op girorn ning 46 45 96 ten name van het Instituut voor Intern^ nale Excursies te Bergen (N.H.) met duidelijke vermei m van de desbetreffende reis en het deelnemersnummei n Verantwoordelijkheid De verantwoordelijkheid voor de uitvoering van onz< idi zen berust ook nu weer bij het Instituut voor Internati Ie Excursies, Postbus 54 te Bergen (N.H.). Eventuele ll respondentie dient men rechtstreeks aan dit adres te (id ten. Dringend worden deelnemers echter verzocht de »t respondentie tot het uiterste te beperken. De deelnéi ]g ontvangen over hun reis en alle daarmede verband re dende zaken tijdig bericht. Wijzigingen moet het Instar zich te alle tijde voorbehouden. el bil Pi Geslacht:. Leeftijd:' Woonplaats: Naam medereizende echtgenote meldt zich aan als deelnemer/ster aan de volgende reis: Reisdata: 1390,—p.p. 1440,p.p. 1690,—p.p. Gewenste akkommodatie Paulusreis: 4-persoonshut 3-persoonshut 2-persoónshut Wenst u een annuleringsverzekering? Antwoord: Een eerste betaling van 200,p.p. eventueel vermeerderd met de premie van de annuleringsverzekering stort ik na ontvangst van mijn inschrijvingsbevestiging op gi rorekening 46 45 96 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Ber gen (N.H.). Ik verklaar hiermede tevens aan de in dit programma genoemde verplich tingen te zullen voldoen. Ik ben geabonneerd op: lk wil graag samen réizen mpt* Datum: Handtekening: Handtekening echtgenote: Voorjaarsvliegreis naar Israël 14 dagen geheel verzorgd: 1480 i Van deze gelegenheid maken wij tevens gebruik om u te attenderen op de TROUW/KWARTET Israëlvoorjaarsvliegreis van 14 dagen, welke plaatsvindt var 26 februari -11 maart a.s. Voor deze geheel verzorgde vliegreis per KLM zijn no een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. De reis voert u door het hele land en i logeert behalve in Jeruzalem ook in het mooie Galilea aan het Meer van Tiberia: verder aan de Middellandse Zee en in de nieuwe woestijnstad Arad. Alle groepe worden geleid door ervaren Nederlandse reisleiders, eventueel geassisteerd do een Israëlische gids. 6 april: Athene II (V2 dag) Tocht per touringcar naar Corinthe (Onderwpg passeren we het Kanaal van Corinthe). Bezoek aan de opgravingen van Corinthe uit de tijd van Paulus. Kosten 25,per persoon. Alle excursies zijn volledig verzorgd, ook maaltijden on derweg, en worden begeleid door ervaren Nederlandse reisleiders, eventueel geassisteerd door plaatselijke gid sen. De mogelijkheid bestaat om op de excursies afzon derlijk in te tekenen. Deelnemers, die zich echter aanmel den voor alle acht excursies krijgen een reductie van 35. p.p. op het totale excursiepakket, hetgeen inhoudt, dat zij'inplaats van 260,slechts 225,voldoen. Voor excursies kan men zich uitsluitend in Nederland opgeven. Deelnemers ontvangen hiertoe tijdig een opgaveformu- lier. Aanmeldingen Alleen schriftelijke aanmeldingen worden in behandeling genomen. Elders op deze pagina vindt u een aanmel dingsformulier. Annuleringsverzekering Voor deze reis kan een annuleringsverzekering worden afgesloten (alleen terstond bij aanmelding). De kosten be dragen 30,p.p. Betalingen De reissom wordt in twee termijnen voldaan. Na ontvangst van ons bericht van inschrijving betaalt men een eerste bedrag van 200,p.p., eventueel vermeerderd met de premie van de annuleringsverzekering ad 30,p.p. en uiterlijk 1 maand voor vertrek het resterende bedrag met inbegrip van de kosten van excursies etc. Alle betalingen dient men te storten op girorekening 464596 ten name van het Inétituut voor Internationale Excursies te Bergen (N.H.) met duidelijke vermelding van de desbetreffende reis en het deelnemersnummer. Verantwoordelijkheid De verantwoordelijkheid van de u'tvoering van deze reis berust eveneens bij het Instituut voor Internationale Ex cursies te Bergen (N.H.). Wijzigingen moet het Instituut zich te allen tijde voorbehouden. 1e dag: Vliegreis per KLM-lijndienst Am sterdam-Tel Aviv; bustocht baar Tiberias; 2e dag: Tocht door Galilea met bezoeken aan Kapernaum, de Berg der Zaligsprekingen, Safed, Nazareth en Tiberias; 3e dag: Boottocht over het Meer van Galilea en bezoek aan de kibboetz Ein Gev; 4e dag: Tocht door Neder-Galilea met be zoeken aan Haifa, Acco en Nes Ammim; 5e dag: Kerkdienst in Tiberias en verdere dag ter vrije besteding met volledige verzor-. ging in het hotel; 6e dag: Tocht van Tiberias via Samaria, Jeri cho en Kumran naar Jeruzalem; 7e dag: Wandeling door de oude stad van Jeruzalem met bezoeken aan tempelplein, op- standingskerk, klaagmuur, markt etc.; 8e dag: In de ochtend bezoek aan Gethsema- ne, de Olijfberg, de poorten etc.; middag ter vrije besteding; 9e dag: Bezoek aan de nieuwe stad van Je ruzalem (parlement, Herzlberg), gevolgd door middagtocht naar Bethlehem en Hebron en overnachting in Arad; 10e dag: Bezoek aan de rotsvesting Massa- da aan de Dode Zee, waarna tocht naar Beer Sheva. Na de lunch via Tel Aviv naar Natanya, waar gelogeerd wordt in een kibboetzgasthuis aan de Middellandse Zee; 11e dag: Mogelijkheid om deel te nemen aan een vliegexcursie naar Eilat aan de Rode Zee; anders dag .ter vrije besteding met volledige verzorging in het hotel; 12e dag: Rustdag met Nederlandse kerk dienst; 13e dag: Tocht door Sharonvlakte naar Me- gido en Caesarea; 14e dag: Vliegreis van Tel Aviv naar Amster dam per KLM-lijndienst. Algemene gegevens De reis is volledig verzorgd. In de reissom is begr vliegreis per KLM-lijndienst v.v., luchthavenbelasti tochten als omschreven in het programma, overnai gen in hotels in 2-persoons kamers met bad of do alle maaltijden (ook onderweg), entrees, boottochl het Meer van Galilea, fooien en documentatie, waar zi uitvoerige routebeschrijving. Voor deze reis kan een annuleringsverzekering w afgesloten; de premie bedraagt 30 p.p. De mogelijkheid.bestaat dat bovengenoemde routeilV sommige groepen in een andere volgorde zal wordi gelegd. In verband met de bestaande onzekerhei aanzien van vliegtarieven zullen eventuele tariefsv gingen aan de deelnemers moeten-worden doorbere Alle deelnemers worden geacht over een goede ge heid te beschikken en bestand te zijn tegen de inspaH gen van een dergelijke reis. De verantwoordelijkheid voor de uitvoering van dez berust eveneens bij het Instituut voor International cursies, Postbus 54 te Bergen (N.H.). Alle corresponi dient men rechtstreeks aan dit adres te richten. Wij gen moet het instituut zich te allen tijde voorbehoudt Betalingen Deelnemers dienen na ontvangst van de inschrijvin v.estiging een bedrag van 700 p.p. te voldoen, evei vermeerderd met de premie van de annuleringsvei ring ad 30 p.p. Het resterende bedrag dient uite maand voor vertrek te worden overgemaakt. Geno bedragen uitsluitend te storten op girorekening 4 ten name van het Instituut voor Internationale Exci Postbus 54 te Bergen (N.H.), graag met duidelijke v< ding van de reis en het deelnemersnummer. Aanmeldingen Alleen schriftelijke aanmeldingen worden in behani genomen. Voor aanmelding kan men gebruik make het elders op deze pagina afgedrukte formulier. Geschenk Alle deelnemers die zich naar aanleiding van deze katie opgeven ontvangen het boek „Bijbelse pla< ten geschenke. Deze rijk geïllustreerde uitgave schreven door Marius Groeneveld en geeft op een zichtelijke wijze veel informatie over de Bijbelse pU 0 in Israël.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 28