NKV heeft achterdocht Ze»ttL. tegen Marokkaanse club Echtelijke twist werd tussen de rails bekoeld Protesten tegen bezoek minister Zuid-Afrika 'Zelfs ontvoeringen worden niet geschuwd' Handel en bezit Man vergreep zich aan bezit overledenen Spectaculaire brand op pijpenlegger In slaan gevallen tijdens roken: vrouw omgekomen Auto tegen inhalende tegenligger, vronw gedood Bromfietser verongelukt Ontvangst door Boersma 'ongepast' WIL JE B-VERPLEEGKUNDIGE WORDEN? Ju Ermelo OFFICIËLE PUBLIKATIE AANMELDEN VOOR 31 JANUAR11975 FAMILIEBERICHTEN De krant is nooit weg. kok LUXE 3-KAMER APPARTEMENTEN BILTH0VEN TROUW/KWARTET WOENSDAG 8 JANUARI 1975 UTRECHT De Industriebond NKV vindt dat er snel opheldering moet komen over de Marokkaan se vereniging 'Amicale', die onlangs werd opgericht en op aanwijzing van de Marokkaanse over heid in de belangrijkste steden van ons land afdelingen sticht. De Industriebond NKV zegt dat de ervaringen met 'Amicale' in Frank rijk en België de bond 'op z'n minst achterdochtig' hebben ge maakt. De vereniging heeft haar VreeS hoofdzetel in Marokko. Via de Eu ropese vertakkingen zouden de vak bondsactiviteiten van Marokkaanse gastarbeiders worden belemmerd. 'Zelfs ontvoeringen worden niet ge schuwd om Marokkanen, die actief zijn in het vakbondswerk, definitief de mond te snoeren', stelt de In dustriebond NKV in zijn officieel orgaan Industrierevue. Diverse acties van de Franse vak bonden zouden door 'Amicale' zijn tegengewerkt. De NKV-bond. ..vreest, dat nu de in Nederland verblijven-- de Marokkanen onder de controle van het regiem in Marokko moeten UTRECHT Een NS-employé heeft gisteren een 67-jarige Amsterdamse vrouw 'bevrijd' uit een goederenwagon die op het emplacement bij Hilver sum stond. De NS'er was gealarmeerd door gebons op de afgesloten deur van de wagon. Nadat de totaal verkleumde vrouw met wat straffe koppen koffie weer wat op verhaal was gekomen, vertelde ze de spoorwegrecherche dat ze de vorige avond na een echtelijke twist haar woning in Amsterdam had verlaten. Ze was gaan dwalen en uiteindelijk in Hilversum terecht gekomen. Toen daar bleek dat ze haar tasje met geld onderweg was verloren, had ze doodmoe en ten einde raad maar een nachtleger opgeslagen in de goederen wagon. De wagon werd, toen ze in diepe rust lag, afgesloten. De vrouw, bij wie de echtelijke woede na het kille avontuur wat gezakt was, kreeg van NS een enkele reis naar huis. Eis: vier maanden worden geplaatst. Aan allerlei instanties is meege deeld, dat 'Amicale' is opgericht voor de verzorging van de sociaal- culturele activiteiten van de in Ne derland verblijvende Marokkanen. Uit reacties van Marokkanen die anoniem wensen te blijven, is de Industriebond NKV evenwel geble ken, dat veel Marokkanen erg hui verig zijn voor 'Amicale'. Ze vrezen represailles als ze him mening ken baar maken. Bewijzen zijn er op dit moment niet, aldus de Industriebond NKV, 'maar we zullen ons uiterst kritisch ten opzichte van deze 'Amicale' op stellen en hun activiteiten kritisch blijven volgen. Inmenging in vak bondsactiviteiten zullen wij zeker niet dulden'. De Nederlandse overheid zou de in ons land verblijvende Marokkanen een dienst bewijzen door zo snel mogelijk opheldering over 'Amicale' te verschaffen. Een onderzoek wordt dringend gewenst geacht. Van een verslaggever ROTTERDAM De 31-jarige Jan J. wordt erv..n verdacht lijken te hebben bestolen. Hij zou hiertoe in de gelegenheid zijn geweest omdat SCHIEDAM De Schiedamse brandweer is dinsdagavond lange tijd bezig geweest om met vijftig brandweermensen een hardnekkige brand te bestrijden aan boord van een pijpenlegger bij de scheepswerf Gusto. Tijdens werkzaamheden wa ren vonken t erecht gekomen 'o p een zeildoek dat onder de pijpen legger hangt. In enkele ogenblik ken stond de zaak in lichterlaaie en met grote moeite wisten de on geveer tien m ensen die aan het werk waren aan boord van de pij penlegger, weg te komen. De brandweer, die aanvankelijk met klein materieel naar de Schie damse werf was gekomen, gaf a 1 snel groot alarm en liet vervolgens uit Rotterdam nog eens drie blus boten komen om de brand van de waterkant te kunnen bestrijden. De Schiedamse brandweer bestreed de brand aan de buitenkant, terwijl de bedrijfsbrandweer van Gusto zich met de bestrijding van het vuur in de pijpenlegger bezig hield. Van de blusboten kwamen er twee in actie. Binnen het uur had men het vuur onder controle. De pijpen legger is nu een jaar in constructie bij Gusto. De brand van dinsdaga vond was de derde, die er in korte tijd op woedde. Een woo rdvoerder van Gusto heeft verklaard dat de schade van de spectaculaire brand erg meeviel. Volgens hem is alleen stellingwerk en zeildoek in vlammen opgegaan. hij als sectieknecht werkzaam was in het Claraziekenhuis. Gisterëh heeft de officier van justi tie vier maanden tegen Jan geëist, waarvan drie maanden voorwaarde lijk. Hij noemde het in zijn requisi toir een heel ernstige zaak, als mensen zich aan lijken vergrijpen. De sectieknecht wordt ervan ver dacht zijn diefstallen te hebben gepleegd in 1972 en 1973. De dief stallen waren aan het licht geko men toen een vrouw, wier echtge noot in het ziekenhuis was gestor ven, twee ringen miste die de over ledene aan de vinger droeg. Voorts zou de man ook de aansteker van een overleden Turk hebben gepakt en een keer of vijf (zoals hij toegaf) geld van overleden verkeersslacht offers. Ir» totaal zou de man er een paar duizend gulden mee hebben opgestreken. De officier van justitie, mr. E. Bos, zei dat 'de diepste gevoelens van nabestaanden zijn gekrenkt.' Een als getuige-deskundige opge roepen reclasseringsambtenaar openbaarde overigens enkele schrij nende achtergronden. De verdachte heeft de laatste jaren met grote moeilijkheden geworsteld. Er was een kind van hem gestorven aan leukemie, en de verdachte heeft grote moeilijkheden gehad om de begrafenis te bekostigen. Zijn kerk genootschap zou hebben aangebo den de kosten op zich te nemen, maar dat aanbod zou weer inge trokken zijn, toen J. liet doorsche meren dat hij God aansprakelijk stelde voor de dood van zijn kind. Het gehele gezin van J. zou toen zelfs de kerk zijn uitgezet, aldus de ambtenaar. Ook andere schulden zouden J. ertoe hebben aangezet in het ziekenhuis te gaan stelen. AMSTERDAM De 55-jarige me vrouw B. A. J. Moens-Sinderdlnck is omgekomen bij een brandje in de huiskamer van haar woning aan de Bos- en Lommerweg in Amster dam-West. De vrouw, die alleen thuis was, werd door de brandweer levenloos aangetroffen in een brandende fauteuil. Vermoedelijk is het vuur door een brandende siga ret ontstaan: het slachtoffer zou in slaap gevallen zijn toen zij zat te roken. De brandweer kon het vuur blussen met een hoge-drukstraal. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Het verhandelen en het in bezit hebben van uitheemse diersoorten die worden bedreigd, wordt verboden. De lijst van be schermde dieren zal worden opge steld door een commissie van des kundigen. De wet, waarin de bescherming van de bedreigde uitheemse dier soorten wordt geregeld, is gisteren door de Eerste Kamer aangenomen. Volgens staatssecretaris Wim Meij er (CRM) zal Nederland zich bij het opstellen van de lijst laten leiden door het in 1973 in Wash ington gesloten internationale verdrag over de handel in bedreig de dier- en plantsoorten. Bij dit verdrag wordt een zeer ruime op somming gegeven van dieren en planten die de kans lopen uit te sterven. Wanneer de Gedreigde diersoorten zijn aangewezen, zal voor het ver handelen en houden van deze die ren een vergunning moeten worden aangevraagd. Voor dierentuinen zal het beleid soepel zijn, evenals in de beginperiode. Voor dieren, die toen reeds bij iemand in bezit waren, kan dan nog enkele maanden een vergunning worden aangevraagd. Van een verslaggever ARNHEM Bij een verkeersongeval is gisteravond de 20-jarige mevrouw Berben-Ermers uit Oef feit om het leven gekomen. De vrouw reed met haar auto op de rijksweg en botste onder Malden (bij Nijmegen) fron taal op een tegenligger die aan het inhalen was. De bestuurder van de tegenligger werd gewond naar een ziekenhuis gebracht. Van een verslaggever NIJMEGEN De 45-jarlge Nijme- genaar A. van Boetier is gisteren bij een verkeersongeluk in zijn woon plaats om het leven gekomen. De man werd op zijn bromfiets door een trekker met oplegger gegrepen. AMSTERDAM De Anti Apartheidsbeweging Nederland en het South African Congress of Trade Unions hebben in telegrammen aan de Nederlandse regering en de vakbeweging ernstig geprotes teerd tegen de voorgenomen bezoeken van de Zuidafrikaanse mi nister van arbeid Marais Viljoen aan de ondernemingsraad van Hoogovens en aan minister Boersma. Onderwerp van gesprek bij deze bezoeken zal de modezeggenschap zijn. De AABN en de ondergrondse Zuidafrikaanse vatccentrale vragen aan de regering en de vakbeweging al het mogelijke in het werk te stellen om deze gesprekken te ver hinderen. Zij vinden het ongepast dat minister Boersma een Zuidafri kaanse minister ontvangt die op 20 augustus j.l. naar aanleiding van de bloedig neergeslagen stakingen bij de Anglo American mijnen zei dat hij erkenning van de Afrikaanse vakbonden' in Zuid-Afrika absoluut niet zou toestaan. In een interview met het dagblad Johannesburg Star (13 oktober 1973) zei de heer Viljoen over het zelfde onderwerp: 'De overheid be schouwt de zwarte vakbonden als een onnodig subsituut voor de be staande loonmachinerie. Om het vakbondssysteem in deze fase van de ontwikkeling aan de Afrikanen op te dringen is noch in het belang van Zuid Afrika, noch in het be lang van de Bantoe-arbeider.' Estel Hoewel voor het bezoek (morgen) aan de Hoogovens officieel de me dezegenschap op het programma staat, vermoedt de AABN dat de heer Viljoen ook over de plannen van een Estel-vestlging in Zuid-Afri- ka zal praten. De AABN onthulde eind vorig jaar dat Estel (waarin Hoogovens en het Duitse Hoesch samenwerken) plannen heeft om deel te nemen aan een project in eèn ijzermijn en de oprichting van Zuid Afrika dat de exploitatie van een hoogovensbedrijf behelst. Wat houdt dat in? Een praktische en theoretische opleiding van 3 jaar, voorafgegaan door een oriënterings periode van 10 weken. Wat leer je dan? Begrip hebben voor medemensen. Verzorging van patiënten. Iets over ziektes en ziektebeelden. Therapeutische mogelijkheden. Lijkt je dat interessant? In ons ziekenhuis zijn goede carrièremogelijk heden na het behalen van het B-diploma. De opleiding staat open voor prot. christelijke jongelui, die tenminste 17 jaar en 7 maanden oud zijn en die een MAVO-HAVO-opleiding hebben voltooid. PER 1 FEBRUARI 1975 begint de eerstvolgende pré-klinische opleiding. Daarbij zijn nog enkele plaatsen vrij. Meld je echter wel spoedig aan als je voor plaatsing in aanmerking wilt komen. Je aanmeldingsbrief of je verzoek om nadere inlichtingen kun je zenden aan de Geneesheer- Directeur van rPsychiatrisch Ziekenhuis DG De Minister van Onderwijs en Wetenschap pen brengt, mede namens zijn ambtgenoot van Landbouw en Visserij, ter kennis van belang stellenden, dat met ingang van 1 januari 1975 gelegenheid bestaat tot het aanvragen voor het studiejaar 1975/1976 van I. Rijksstudietoelagen voor wetenschappelijk onderwijs, hoger beroepsonderwijs en opleidingsscholen voor kleuterleidsters; II. Tegemoetkoming in de studiekosten voor alle overigq vormen van voortge zet dagonderwijs vallende onder de Wet op het Voortgezet Onderwijs. AANMELDINGSFORMULIEREN ZIJN UIT SLUITEND VERKRIJGBAAR BIJ DE INSTEL LING VAN ONDERWIJS. DEZE FORMULIE REN MOETEN WORDEN INGEDIEND VOOR 31 JANUARI 1975. Rijksstudietoelagen en tegemoetkomingen in de studiekosten kunnen worden verstrekt in dien de studenten/leerlingen of hun ouders niet in staat worden geacht het te volgen on derwijs uit eigen middelen te bekostigen. Aan hen die voor het lopende studiejaar tij dig aanvroegen, is in de regel in de maand de cember 1974 reeds een aanmeldingskaart toe gezonden of de mededeling dat de aanmelding 1975/1976 langs automatische weg geregeld is. Zij die noch een kaart noch een mededeling hebben ontvangen, kunnen nu een aanmel dingsformulier afhalen bij de administratie van een school voor voortgezet onderwijs of bij een universiteit of hogeschool. (Tijdig in dienen: te late aanvragen worden niet aan vaard). Ook degenen, die nog in onzekerheid verkeren over hun studieresultaten (eindexamen), hun studiekeuze of hun toelating moeten zich Correspondentieadres: Ministerie van Onderwijs en Weten schappen. Hoofdafdeling Rijksstudietoelagen, Kempkensberg 2. GRONINGEN. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dll mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Hei, Kwartet) of ln de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Algemene kennisgeving i.p.v. kaarten Op D.V. zaterdag 18 januari is het 25 jaar geleden dat onze Ouders H. IJzerman en J. IJzerman-Romeijn in het huwelijk traden. Herman I Piet Hennie. Molenaarsgraaf, januari 1975 van Beierenstraat 6. Wie onze ouders willen gelukwensen zijn van harte welkom op maandag 20 januari van 19.30-21.00 uur, in Ver.gebouw "Boerenklaas" te Brandwijk. De Krant brengt nieuws, da's bekend. Wert inieuws. Plus al 't nieuws dat niet zo wereld schokkend is. Zoals: vergadering van de gemeenteraad, inbraak bij De Jong. En dat interesseert u toch óók? De krant brengt u nitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En belpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedebands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Psalm 23. Na een moedig gedragen lijden nam de Here tot Zich mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorg zame Moeder en Oma Geertje Wilhelmina Noordjjk-Riksen op de leeftijd van 68 jaar. Rotterdam: Joh. «Noordijk Rotterdam: S. J. Pleiter-Noordijk J. Pleiter Groot Ammers: J. Noordijk A. Noordijk-Baas Deurne: A. Noordijk A. Noordijk-van der Spek Borger: R. Noordijk Th. Noordijk-Jans en kleinkinderen. Rotterdam, 6 januari 1975 „De Schutse", Cordell Hullplaats 22. Corr.adres: J. Pleiter, Kemperweg 86. Wegens ziekte geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 9 januari om 2 uur in „De Schutse", waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334 om 3 uur. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Zalig zijn zij, die geroepen zijn tot het avondmaal van de bruiloft des Lams. Op Zijn tijd, maar voor ons volkomen onver wacht. nam de Heere tot Zich onze lieve, zorg zame Vader en Opa Cornells Romijn weduwnaar van Job je Torreman op de leeftijd van 75 jaar. Spijkenisse: B. Benne-Romijn D. Benne Ermelo: P. Kleine Deters-Romijn F. Kleine Deters Poortugaal: C. de Bruin-Romijn A. de Bruin Pernis: C. Romijn B. Romijn-Brouwer Spijkenisse: J. Lems-Romijn P. Lems en kleinkinderen Poortugaal, 6 januari 1975. Bejaardencentrum „De hooge-werff", 't Wiel 2. Correspondentie-adres: A. de Bruin, Watering 17, Poortugaal. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond en donderdagavond van 7.45 tot 8.30 uur in de aula van „De hooge-werff". De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrij dagmiddag 10 januari a.s. om 1.45 uur in het verenigingsgebouw „De Haven", Emmastraat 9, Poortugaal. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Pernis omstreeks 2.45 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na de ter aardebestelling in de aula van de begraaf plaats te Pernis. „God is mijn Licht en hulp Wien zou Ik vrezen?" Na een gelukkig leven waarin hij velen tot grote steun is geweest, ls rustig en in volle overgave aan zijn Heer van ons heengegaan naar zijn eeuwig huis, mijn dierbare Man en onze liefderijke Vader Isaac Cornelis Rauws op de leeftijd van 56 jaar. S. Rauws-Vermeulen Jacqueline van Harten-Rauws Dick van Harten Zoetermeer, 6 januari 1975. Montferland 11. Op vrijdag 10 januari wordt D.V. om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeerde kerk aan de Stationsstraat te Zoetermeer, waarna om 15.00 uur de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in een van de zalen van „Het Cen trum" naast de Gereformeerde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Rotterdam: Krimpen a/d IJssel: Eindhoven: Heden is in Jezus ontslapen, in de ouderdom van 86 jaar, onze lieve Moeder en Grootmoeder Harmina Prins-Brouwer weduwe van Hendrik Prins. F. H. Prins A. Prins-Visser B. Prins N. E. Prins-Dekker J. M. van der Spek-Prins H. van der Spek Amsterdam: J. H. Prins C. H. Prins-van den Boom en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 6 januari 1975. de Savornin Lohmanl&an 202. Correspondentie-adres: Mathenesserweg 122, Rotterdam-7. De begrafenis zal plaatsvinden vanuit het Ned. Herv. Gemeentegebouw te Stadskanaal-Buiner- mond op zaterdag 11 januari a.s. om half elf. n- Rom. 8 vers 2 Het heeft God de Heere in zijn ondoorgronj delijke wijsheid behaagd, heden van ons we| te nemen, mijn innig geliefde Vrouw, on; lieve zorgzame Moeder en Oma Maria Catharina van der Mejj echtgenote van Krijn de Best, in de leeftijd van 53 jaar. Rijnsburg: Kr. de Best A. G. de Best C. J. de Best-Berkhéij r A. W. de Best en Verloofdi Marion de Best Margriet de Best De kleinkinderen Marcel en Jaqueline y Rijnsburg, 7 januari 1975 \r Op den Claver 22 Gelegenheid tot condoleren woensdag- en don-p derdagavond van 7.30 tot 9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op zater-jn dag 11 januari a.s. om 2 uur n.m. in de Nedjn Hervormde Kerk te Rijnshprg, waarna de be-jr grafenis zal plaatsvinden op de Begraaf-pi plaats van de Ned. Herv. Kerk aldaar. Heden werd plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame Schoondochter en Schoon zuster Marie Catharina de Best van der Mejj echtgenote van K. de Best. in de leeftijd van 53 Jaar. M. de Best-Bloot G. de Best G. de Best-Zwanenburg M. van Rijn-de Best J. van Rijn A. de Best Katwijk aan Zee, 7 januari 1975. Heden overleed de Heer M. M. van Dam weduwnaar van Mevrouw Johanna Adrlana van Loon, oud-referendaris Raad van Arbeid Dordrecht. De crematie heeft op ver zoek van de overledene in stilte plaats gevonden. Dordrecht, 6 Januari 1975. De executeur-testamentair J. W. Vroegh, Grote Markt 89. Dordrecht. Ingegaan ln Gods Euw Heerlijkheid onze Moeder. Groot-, en 04| grootmoeder Cornelia jr Pieternella Creze^ Weduwe van Jan de raj op de leeftijd van 87 ja( Kinderen, Klein- en; Achterkleinkinderen Zwljndrecht. t| 6 januari 1975. Huize 'De Lichtkring', Burg. Jansenlaan 3. p Corresp.adres: j11 Pr. Bernhardstraat 35. 8' Zwljndrecht. jj Geen bloemen, t Gelegenheid tot condo ren: donderdag 9 januT a.s. van 19.30-20.30 uur de Konlngskerk aan Burg. Jansenlaan 1. De begrafenis zal pli vinden vrijdag 10 jam a.s. om 15 uur op de Al mene Begraafplaats aan Jeroen Boschlaan te Zwj drecht. Hieraan zal voorafgaan U dienst ln de Kontngskf welke zal aanvangen om' uur. Rectificatie De rouwdienst van de Reindert Blanker zal niet om 2 uur n.m. aC aangegeven maar om 1.3r n.m. gehouden worden. Voor de blijken van medeleven en belangstellint toond na het overlijden van mijn geliefde Man Arie Vooijs betuig ik allen mijn oprechte dank. In het bijzonder dank aan Ds. Jac. de Vos voojjj geestelijke bijstand, de huisarts, doktoren en ve| gend personeel van het Elisabeth-ziekenhuis voty goede medische behandeling en verzorging. t M. Vooijs-van Katwijk a#n Zee, januari 1975 Secr. Varkevisserstraat 294. De Westlandse Stichting voor Gereformeerde Bejaardenzorg zoekt voor haar tehuis 'Rozenhof' te Naaldwijk 78 bedden een Salariëring volgens de richtlijnen landelijke regeling bejaarden tehuizen. Onregelmatigheidstoeslag wordt uitgekeerd. Vakkleding wordt verstrekt. Een moderne keuken is het werk terrein tijdens de vijfdaagse werkweek. Er is ook nog plaats voor een bejaardenhelpster. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacH bij de secretaris H. den Boer, Hoflaan 93 te 's-Gravenzande. winkelcentrum Julianalaan Thans inschrijving mogelijk voor deze op zeer aantrekkelijke stand gelegen te bouwen appartementen, waarvan de koopsommen 6 zullen bedragen: F' le verdieping 116.000,- v.o.n. jt 2e verdieping 114.000,- v.o.n. f* INDELING: k entree, ruime hall, 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad enz., royale woonkamer jl met ingebouwde open keuken met eetbar, I c.v.-gas, lift, berging en fietsenstalling (begane grond). Enige koopgarages beschikbaar ad. 7.000,-. INLICHTINGEN: MAKELAARSKANTOOR Qa p, PRANG El Dorpstraat 36, DE BILT, tel. 030-76 11 64 b.g.g. 030-78 75 16. ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE door Helmut Bechtel izi Hoe u de mooiste foto's maakt grootwild, kleine zoogdieren, vogels vissen, vlinders en andere insekten, bom bloemen en planten. Technische a esthetische aanwijzingen en vele handige tia 176 bladzijden, met fraaie foto's f 19,! Verkrijgbaar in de boekhandel r UITGAVE FOTON - WAGENINGB'

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8