Amsterdams jubileumjaar wordt vannacht ingeluid Saturnus dicteert Nieuwjaarsdag feestdag met veel activiteiten Veroordeeld wegens bezit van heroïne Door auto geschept Neergeschoten man weigert zich te laten verplegen Drugs voor jonge mensen Fa. Zupa wenst zijn cliëntèle een voorspoedig 1975 FAMILIEBERICHTEN TROUW KWARTET DINSDAG 31 DECEMBER 1974 K2()f Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Beierende klokken luiden vannacht om 12 uur het jubileumjaar Amster- dam-700 in. Voor Amsterdamse autoriteiten volgt er dan een zeer drukke dag met tal van festiviteiten. Om één uur in de nacht geeft het Amsterdams Philharmonisch Orkest als start voor het feestjaar een concert in de Wësterkerk. Op 1 januari zullen bovendien vele theater stukken in première gaan. Amsterdam-700 Wordt het hele jaar gevierd. De gemeenteraad van de hoofdstad besloot hiertoe, omdat zij van mening was dat een juiste bezinning op het verleden tegen de achtergrond van de hedendaagse stadsproblematiek een waardevolle stimulans kan' opleveren voor het werken aan de toekomst. Het feestprogramma voor nieuw jaarsdag is als volgt: 00.00 uur klokgelui. 01.00 concert Amsterdams Philhar monisch Orkest in de Westerkerk. 13.15 uur openingsmanifestatie op de Dam. 14.15 uur openingsplechtigheid ln de Westerkerk. Sprékers zijn prof. De Jong. prof. Diepenhorst en bur gemeester Samkalden. Tegelijker tijd wordt de tentoonstelling 'Rem brandt gefotografeerd' geopend. 16.15 uur burgemeester Samkalden opent de eerste Open Klaverjas- kampioenschappen in het A. H. Gerhardhuis. Sloterraeerlaan 1. 17.00 uur burgemeester Samkalden opent de tentoonstelling 'Amster dam Wonen. Werken. Spelen' in Arti op het Rokin. 20.00 uur première van 'Jan Klaasz in 'tKattegat' in het theater Carré. Na afloop feest. 20.45 uur première 'Amsterdam, 'tls eën sprookje": cabaret van Sie- to en Marijke Hoving in de Stads schouwburg. Na afloop feest. 21.30 uur feestavond in het Stede lijk Museum. 21.30 uur feestavond in de Melk weg. Carillons Op de Westertoren. Oude Kerksto- ren, Zuiderkerkstoren, Munttoren en op het Bevrijdingscarrillon zul len van half een tot een uur caril lonconcerten gegeven worden. Or ganisten zijn Hein de Ligt, Ype Höweler. Wim Franken. Jan Albers en Romke de Waard. Als de caril lonklanken weggestorven zijn. zul len pastoors, kosters en predikan ten hun klokken lulden. B en w van Amsterdam hebben besloten dat op 1 en 2 januari op alle gemeentelijke gebouwen, trams, bussen en ponten gevlagd zal worden in verband met het begin van het jubileumjaar. Het gemeentebestuur roept de bevolking op het voorbeeld van Amsterdam te volgen. Toverdoos In hét feestjaar kan Iedere Amster dammer zijn eigen feestprogramma kiezen. Uit alle mogelijkheden, die de 700-Jarige stad op dat ogenblik heeft te bieden, kan worden geko zen door middel van de zogenaam de 'Amsterdamse Toverdoos'. Die doos is een vernuftig systeem van losse kaartjes, die passen in een doosje een Toverdoos met als vaste Inhoud de plattegrond van de stad. aanwijzingen voor tram en bus en een jubileumverrassing. In speciale Toverdooswinkels zullen alle atrractles die Amsterdam te bieden heeft, in rekken zijn uitge stald. Iedere bezoeker l^n er naar eigen keus een feestprogramma sa menstellen uit theaterbezoek, ten toonstellingen, trips en tientallen Een van de toverdozen wordt op het plein voor liet Amsterdamse centraal station geplaatst. andere evenemenen. De Tover dooswinkels zijn gevestigd op de volgende plaatsen: Stationsplein. Bijenkorf Damrak, VVV Rokin. V en D Kalverstraat, ingangshal Wes terkerk. Museumplein tegenover het Concertgebouw, Buitenveldertse- laan-hoek Van Boshulzenstraat, ge meentegirokantoren Tussenmeer (Osdorp), Gulden Winckelplantsoen (Bos en Lommer), Buikslotermeer- plein (Noord). Christlaan Huygens- plein (Oost), het RAI-gebouw eri een mobiele Toverdooswinkel. Affiche Het reeds een Jaar lang in omloop zijnde 'Amsterdam 700 jaar'-affi- che, dat de KLM ter gelegenheid van de viering heeft laten maken, heeft een eerste prijs gewonnen in een internationaal affiche-concours in Carloforte (Sardinië). Van de uit dertig landen afkomstige inzendin gen viel de keuze op dit affiche, dat zich volgens de jury onderscheidde door 'Grafische fantasie, meesterlij ke compositie en doeltreffendheid om toeristische aandacht te trek- AMSTERDAM De rechtbank heeft de dertigjarige receptionist C. P. C. uit Maleisië wegens bezit van ruim anderhalf kilo heroïne, ver oordeeld tot een jaar en acht maanden met aftrek. Zijn 36-jarige landgenoot S-K H.. bij wie 112 gram werd aangetroffen, kreeg een jaar met aftrek. De eis luidde resp. tweeëeneenhalf en anderhalf jaar. De Maleisiers werden begin oktober aangehouden. ken.' De eerste prijs voor het affi che. dat ontworpen is door Michael Tomer, bestaat uit een zilveren zee paartje. Het eerste sportieve evenement in het kader van het feestjaar bestaat uit de nationale kampioenschappen kunstrijden, die op 17 en 18 januari op de kunstijsbaan Jaap Eden wor den verreden. Dianne de Leeuw Hoogtepunt hierin zal de deelne ming zijn van de in Amerika wo nende Nederlandse Dianne de Leeuw, die vorig jaar in Amsterdam Nederlands kampioene werd en de grote verrassing bleek te zijn op het Europese kampioenschap, waar zij de derde plaats bezette. Aan de nationale kampioenschappen zal voorts worden deelgenomen door de vier zusjes Verlaan uit IJmuiden en de Amsterdammer Rob Ouwerkerk. de Nederlandse kampioen, die het afgelopen half jaar in Canada heeft getraind. De organisatie van de kampioenschappen berust bij de Kunstrij Stichting Amsterdam KSA. Sinds het kunstrijden in Amster dam overdekt kan plaatsvinden, is de belangstelling voor deze sport enorm toegenomen: de KSA zag het ledental in enkele jaren tijds verdubbelen. Van een verslaggever AXEL De 78-jarige L. A. Tal boom uit Zexel is omgekomen toen hij in zijn woonplaats, terwijl hij over de weg liep, geschept werd door een achteropkomende auto. TUBBERGEN De 22-jarige H. G. Everloo uit het Overijsselse Tubber- gen is op de Hardenbergseweg in zijn woonplaats omgekomen toen hij met zijn auto in een bocht slipte en tegen een boom botste. Van een verslaggever AMSTERDAM De 28-jarige Itali aan A. P.. die na een schietpartij in Amsterdam met drie schotwonden in het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis werd opgenomen, is uit het zieken huis ontslagen omdat hij weigerde zich langer te laten verplegen. De man. uit wiens lichaam en lin ker bovenbeen drie kogels operatief werden verwijderd is voorlopig on dergebracht in een cel van het politiebureau Singel. Daar zijn hem door de geneeskundige dienst ver strekte koortswerende middelen toegediend. De politie wil nu pro beren de Italianen te laten opnemen ln het ziekenhuis van de strafge vangenis in Scheveningen. Volgens een politiewoordvoerder had de geneesheer-directeur van het O.L.V.-gasthuis laten weten dat het slachtoffer niet was te verple gen'. Hij was zo lastig dat het zie kenhuis hem niet meer kon hand haven. De man heeft verpleging nodig, maar als hij niet wil, kun nen wij hem niet tegenhouden, had de directeur verklaard. ROTTERDAM De tweede ont moeting tussen dezaalhandbalte ams van Mazda Saturnus '72 en Spartaan is. in tegenstelling tot het eerderé treffen, aanzienlijk beter geslaagd. Het getëaleerde handbal van beide teams liet veel aantrek kelijke momenten zien. waaraan de toeschouwers veel plezier hebben beleefd. Hoewel het Ridderkerkse Mazda Saturnus '72 het spel volko men dicteerde, bleven de Spartanen met veel Inzet spelen. Het Saturnusteam. dat zonder Joop Heljnraets en Martin van den Bosch speelde, nam onmiddellijk een voorsprong op de Spartanen, door doelpunten van Rien Huisman en Jozef Clvre. Spartaan scoorde in de eerste helft drie doelpunten via Maarten van Kastóren en Hans Bouwmeester. De ruststand van 123 in het voordeel van Mazda Saturnus'?2 accentueerde het over zicht van de Ridderkerkers. De tweede periode liet weer een vecht lustig Spartaan zien. waarin Satur- nus"72 desondanks domineerde. Fraaie break-outs van Saturnus. in- geleid door de uitstekend keepende Bas den Otter, werden bekwaam afgerond door Adrie Robbe en Jozef Civre. Laatstgenoemde wist tevens twee strafworpen te benutten. Henk Spa van Saturnus had ook in deze wedstrijd de wind niet mee en zag twee van zijn drie gescoorde doelpunten afgekeurd door de uit stekend leidende scheidsrechter H. Schrijnder. De anders gevaarlijke hoekspeler van Saturnus. Peter van der Jagt. kwam niet verder als het scoren van één doelpunt, terwijl Jan Blok evenmin een sterke wedstrijd speelde. 'Opbouwer' Rien Huisman nam niet alleen het merendeel van de gescoorde doelpunten voor zijn rekening, maar speelde weer met geraffineerd gemak zijn mede-cir kelspelers. waaronder Adrie Robbe aan, die totaal vier doelpunten scoorde. Ondanks het wegzenden van twee Spartanen door de arbiter voor resp. twee en vijf minuten, was de wedstrijd toch niet onspor- tlef. Spartaan liet in de tweede helft nog vijf doelpunten noteren, vooral via Hans Bouwmeester. Saturnus- speler Jaqob van Luyck scoorde we liswaar drie maal. maar kwam in deze wedstrijd niet tot grote hoog te. Trainer-coach Henk Zwiers van Mazda Saturnus'72: 'Er is heel wat beter gehandbald door beide teams dan in hun eerste ingezet getoond. Vooral Spartaan heeft in deze wed strijd een positieve inzet getoond, waardoor het totale spel alleszins acceptabel is geweest.' Waarna hij vervolgde: 'Het ontbreken van Joop Heijnraets en Martin van den Bosch is natuurlijk wel merkbaar geweest, maar desondanks kunnen we niet klagen over deze gespeelde wedstrijd.' Door de eindstand 228 staat Maz da Saturnus'72 nog steeds aan kop op de ranglijst van de zaalcompeti tie. Gevaarlijke concurrent van Sa turnus is nog steeds HVHW uit Oud-Beijerland. dat zijn thuiswed strijd tegen Atomium heeft gewon nen met enen13. Het treffen tusse Mazda Saturnus'72 en HVHW mag dan ook zonder meer als 'topper worden tegemoet gezien. AFDELING BRABANT De uitslagen van de afdeling Bra bant warn: le klas res KogelvangersHNC 2—2. 2e klas res.: FSCInternos 31. Alle overige wedstrijden werden af gelast. Leech-Jordan Gebruik en misbruik Twee deskundigen met veel ervaring, een geestelijke en een psy choloog, vertellen wat iedereen van drugs zou moeten weten. Tal van feiten die klare taal spreken. De diverse aspecten van drugmisbruik.Het sociale euvel. De pre ventie-mogelijkheden. De behandeling van drugverslaving. Met adressen voor hulpver- lening. Vertaald en bewerkt door Drs. T. P. Kits en Drs. J.Euwetna 112 blz. 12.50 Verkrijgbaar in de boekhandel. '7<f ZOMER KEUNING WAGENINGEN kom niet met uzelf in konflikt, wordt lid van het <£N£> Bon voor inlichtingen Naam Adres: Plaats- In op« «relopp* rocdfT po«ti#t«t renden atn: C.N.V.- Antwoordnr.1096 Utrecht. nieuw of gebruikt KANTOORMEUBILAIR, speciale aanbieding, nwe verchroomde typestoelen op rol lers, zwart of oranje gestoff. ƒ79. Verchroomde ty- plstóstoelen op rollers m. 5 tenten en verstelbare rug, skai of gestoff. 105. Directiefauteuills met gesloten rug met 5 tenen op rollers, in div. kleuren gestoff. 275. Nieuwe mahoniehouten bureaus 1.50 x 0.70 m. aan 2 zijden 4 laden 250. aan 1 zijde 4 laden. 1.25 x 0.70 m. 195. Tevens grote voorraad kantinetafels, stoelen, zitjes etc. Fa. Zupa, Kadijksplein 1. Oud Entrepotdok Pakhuis 48. tel. 020 - 67873 of 272562. Jesaja 58 11a ..De Here zal D voortdurend lelden". J. M. W. Schalkwijk A. Schalkwek-Borst op 3 januari hun zilveren hu welijk en vaders ambtsjubile- te gedenken. Moengo. Suriname: Lec Schalkwijk Utrecht. Ned.: Pieter Frans Schalkwijk Mona. Jamaica: Marten Wendelmoet Aart Llesbeth Rens Heden werd plotseling van ons weggenomen, mijn In nig geliefde VrouW. onze zorgzame Moeder en Oma Catharina Cornelia van Roojjen- van Duin op de leeftijd van 72 jaar. Katwijk: C. van Rooljen Harderwijk: IJ. C. van Rooljen W. T. van Rooijen- Renema Kees. Jaring. Ronald en Tineke Katwijk: C. van Rooljen S. van Rooijen-Tllstra Peter. Ellen Marjan Alphen a.d. Rijn: H. van Rooljen G. van Rooijen- ten Donkelaar Conny, Jeanette Katwijk aan Zee. 30 december 1974. Zeeweg 58. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst ls bepaald op vrijdag 3 januari a.s. >m 3.30 uur n.m. in de aula van de begraafplaats Dulnrust" aan de Park laan te Katwijk ann Zee. waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis ln de au.a van dc begraaf plaats. ..Vaste rots van mijn behöud". God heeft thuis gehaald zijn moegestreden Kind. onze Innig geliefde Man, Vader. Opa. Broer. Zwager en Oom Hippolitus Vols op de leeftijd van 61 jaar. R. Vols-Staats R. van Walraven-Vols B. W. van Walraven R. F. Vols O. A. Vols-Dalhuysen A. L. Vols M. S. Vols-van Dam èn kleinkinderen Geen bloemen. Geen toespraken. Geen bezoek. De overledene is opgebaard in het ..Mortuarium" van het Eronovoziekenhuls aan de Bronovolaan 9 te "s-Gravenhage. Bezoekuren 13.30-15.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 3 Januari 1Ö75 om 12.15 uur op de Oosterbegraafplaats. Rodelaan 64 te Voorburg, voorafgegaan door een rouwdienst, welke zal wor den" gehouden ln de „Ko ningkerk". Br. Ingenhoes- laan 4 te Voorburg, aan hang 11.00 uur. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenisplech tigheid ln de ontvangka mer van de begraafplaats. Het bestuur van de afde ling 's-Gravenhage van de Bond van Christelijke Po litieambtenaren in Neder land geeft met droefheid kennis, dat op 30 decem ber 1974 in de leeftijd van 85 Jaar ls overleden het gepensioneerd Lid Hippolitus Vols gewoond hebbende Von Geusaustraat 172 te Voor burg. Namens het bestuur M. Schollema. voorz.; K. van Dijk. secretaris. De Heer is mijn Herder! Hem blijf ik gewijd. Met ontroering geven wij u kennis van het plotseling overlijden van Mevrouw G. W. Westra-Drent Door haar liefde en toewijding is tante Wil voor ons allen van grote betekenis geweest. God zegene haar man. Judy en Bert. Kootwijkerbroek. 27 dec. 1974. Leden en oud-leden van: G.J.V. „Eltheto" G.J.C. „To be or not to be" G.J.C. „In's Levens Lente" Jeugdcentrale Geref. Kerk te Kootwijkerbroek. Geheel onverwachts Is overleden Mr. Hans Gaarlandt Algemeen Adviseur der Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Rotterdam, op de leef tijd van 59 jaar. De Kamer en haar medewerkers staan in diepe verslagenheid stil bij de grote waarde van de bekwame raadsman en het zuivere karakter van de mens in zijn werk voor Rotterdamse belangen gedurende bijna 30 jaren. W. H. Fockema Andreae, Voorzitter; A. D. J. Brantenaar, Algemeen Secretaris. Bedroefd geven wij u kennis van het over lijden van onze Zuster, Schoonzuster en Tante Catlierina Timmers echtgenote van J. Genuït Zij was echt onze oudste zorgzame zus en kende haar Heer, waarvoor wij zeer dankbaar zijn. Nieuw-Vennep: J. Timmers A. Timmers-Versteeg Overveen: H. W. Voerman-Timmers J. Voerman Haarlem: L. M. van Wort-Timmers P. van Wort Wormerveer: H. P. Halff-Timmers L. Halff Nieuw-Vennep: E. T. J. Vissers-Timmers H. Vissers M. Timmers-Verhoeff Julianadorp: G. C. Timmers P. J. Timmers-Bijster Soest: L. P. Timmers H. J. A. Timmers-Westerveld Sprang. 29 december 1974 Voor ons nog onverwachts, maar op Zijn tijd, werd door de Heere thuisgehaald onze lieve Zwager, Oom en Neef Albert J. Hodges echtgenoot van Coby Tijsterman in de leeftijd van 48 jaar. Katwijk: E. Minnee-Tijsterman H. Minnee M. Tijsterman G. Tijsterman H. Tijsterman J. Tijsterman-Slingerland G. van Egmond-Tijsterman J. Zandbergen T. Zandbergen-Glasbergen J. Noort-Tijsterman C. Nooït Katwijk: J. van Delft Neven en nichten Rijnsburg, 28 december 1974 Rijnsburg: Hardenberg: Rijnsburg Tot onze 'grote droefenis overleed plotseling te Clervaux Adrianus Jongbloed oud 67 jaar Katwijk: M. Jongbloed-van Leeuwen Veghel: A. Jongbloed M. O. E. M. Jongbloed van Nuys Marte en Lieke Valkenswaard: M. A. Smit-Jongbloed D. H. Smit Gwendolyn en Menno en verdere familie Katwijk aan Zee. 26 december 1974 Groen van Prinstererweg 160 Geen bezoek - geen toespraken - geen bloemen De rouwdienst is bepaald op donderdag 2 januari a.s. om 2 uur in de aula van de be graafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. Vertrek van Haagweg 31 Leiden om ca 1.40 uur. Het bestuur van Bloemenveilingvereniging ..Flora" Rijnsburg geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer C. D. van der Vijver Ere-lid van de vereniging. Zijn nagedachtenis zal steeds in onze herinne ring zijn. Namens het bestuur Jac. Vianen, secr. De Here heeft van ons weggenomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Groot- en Over grootmoeder Lena dc Krtf-Lagcweg Zij werd 87 Jaar. N. M. de Krij N. L. de Krij A. de Krij-Meeder B. M. Tuinstra-de Krij A. Tuinstra klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 29 december 1974 Ravenswaard 55 „Sonneburgh" Corr.-adres: fam. A. Tuinstra Potgieterstraat 3 Bolnes Geen bloemen - geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoleance- en rouwbfezoek in de rouwkamer van „Sonneburgh". Ravens waard 5. Rotterdam-IJsselmonde woensdag van 19.30 tot-20.00 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den donderdag 2 Januari a.s. op de begraaf plaats van de Herv. Gem. IJsselmonde. Be- nedenrijweg. Rotterdam-IJsselmonde om on geveer 13.45 uur. Vertrek van Ravenswaard 5 om 13.30 uur. Heden ls na een langdurig gedragen lijden in volle vrede ontslapen onze Tante Klazina Alida Kooïjman in de ouderdom van 68 jaar: P. C. Kooijman K. T. Kooijman A. P. Kooijman-van de Noort Rotterdam-26, 29 december 1974, Buitendijk 97 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 2 januari a.s. op de Ned. Herv. begraafplaats te IJsselmonde. Vertrek van het woonhuis om 2.45 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is ln de aula van de begraafplaats gelegenheid de familie te condoleren. De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 vers 1. In vol geloofsvertrouwen is ln zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve Man. Vader en Grootvader Dirk Nas veld op de leeftijd van 69 jaar. Oude Wetering: J. M. Nasveld- van der Meij Weesp: G. J. Beekman-Nasveld J. Beekman Marijke, Jolanda J. C. Nasveld A. Nasveld-van Woenzel Marja. Yvonne Anne Christine Oude Wetering, 30 december 1974. Kerkstraat 80. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 3 januari 1975 na de rouwdienst in de Ge ref. Kerk te Oude Wetering. Woensdagavond 1 januari is er in het rouwcentrum achter de Ned. Herv. Kerk gelegenheid de familie te condo leren van 8.00 tot 9.30 uur namiddag. Na de teraardebestelling is er in het jeugdge- bouw achter de Geref. Kerk nog gelegenheid de familie te condoleren. Oude Wetering: Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Catharina Jacoba Dusoswa weduwe van W. G. Looman in de gezegende ouderdom van 99 jaar. Uit aller naam: G. van Bommel-Looman Leiden. 30 december 1974. Huize „Groenhoven", Witte Rozenstraat 21. Correspondentie-adres: IJsselkade 17. (Geen bloemen) De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Groenhoven", ingang Witte Rozen straat 19. Bezoek aan de rouwkamer donderdagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 3 januari a.s. in Huize „Groenhoven", aanvang 10.00 uur, waarna de begrafenis te 11.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden heeft God tot Zich genomen onze gelief de Vader en Grootvader Anthonie Cornelis Meyll weduwnaar van G. H. Stelwagen op de leeftijd van 82 jaar. Psalm 23 1. onberijmd. Campbell River (Canada) Ermelo: Salisbury (R'desia): Aldergrove (Can.): M. Downs-Meijll J. Bouwman-Meijll H. B. G. Bouwman Chr. J. Rozendaal-Meijll J. Rozendaal T. Meij 11 en kleinkinderen Ermelo, 30 december 1974. Wilhelminalaan 38. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 3 januari 1975 om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Maranathakerk, Sparrenlaan te Ermelo, aan vang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der be grafenis in de aula van de begraafplaats. Heden wérd van ons weggenomen onze zeer geliefde Broer. Zwager en Oom Jacob Jan Loot in de ouderdom van 78 jaar. Wij blijven in liefde aan hem denken. Ermelo. 27 december 1974 Fam. M. C. Loot-Brouwer, Den Haag Mej. C. C. Loot. De Bilt Mevr. A. Gilde-Loot, Voorst Fam. H. H. Woudstra-Loot. De Bilt Mej. H. A. Loot, Huis-ter-Heide Mevr. M. Woudstra-van Riessen, Zuid-Afrika Mevr. G. Filippo-Woudstra, Ermelo Fam. C. J. Woudstra-Bergema, Leiden T. G. Woudstra. Den Haag Mevr. I. van der Burg-Tiggemann, Bussum Fam. E. Sparrius-Woudstra, Zuid-Afrika Neven en nichten. Dankbetuiging Voor de bewijzen van hartelijk medeleven en belangstelling, ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame Moe der. Behuwd- en Grootmoeder Elfriede Else van Duijn-Schreiber Wassenaar, december 1974. Daar het ons onmogelijk is. ieder persoonlijk te be danken voor de grote belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig huwelijksfeest, willen wij. ook namens onze kinderen, u allen heel hartelijk danken voor deze voor ons zo onvergetelijke dag. En wensen u allen Gods rijke zegen toe voor 1975. G. v. Egmond A. v. Egmond-Slootweg Sandtlaan 34, Rijnsburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20