Simon 'n goed begin met dat scheef f guldens is het halve werk voor 1975. 1.49 2.95 89 98 K1|c FAMILiZD-,.1 v.i i £N' GESLOTEN Rozijnen, zak a 500 gram Kippe^of vleesragoüt, blik a 400 gramI-'»- Meester cocktail- -| QQ worstjes, blik a 200 gram l>M%/ Cochero montiila, 2-IiterfIes Jacob's cream crackers, pak.. Cola,up of sinas, literfles Haust toast, groot of klein, pak Kaasdomino's, pak Calvé satésaus, pot..i Saucijzenbroodjes, 4 stuks, 240 gram Javaanse saté in saus, 140 gram, 3 stokjes Oliebollen, 8 stuks, 367 gram 79 Cornuts of cornuco, zak Tuc, familiepak Verse slagroom, V* liter "Tartaar 3 stuks 250 gram) Duyvis zoute pinda's, zak a 250 gram Slaolie groenmerk, 0.75-literflacon Tarwebloem, 1 kilo Knakworst, pot a 180 gram 'Mandarijnen "Clementines" ca. 1 kilo 'Golden Delicious 21/2 kilo j TROUW/KWARTET VRIJDAG 27 DECEMBER 1974 „De Heer is mijn Herder" Ps. 23 vers 1. Na een langdurige ziekte is nog onverwacht in haar Heer en Heiland overleden, onze innig geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Martina van Dorp op de leeftijd van 69 jaar. Namens de familie: E. van Dorp T. A. van Dorp Maasland. 23 december 1974. Commandeurskade 14. Geen bloemen Condoleantiegelegenheid na afloop van de be grafenis in de aula van de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 27 decem ber a.s. op de Algemene Begraafplaats te Maasland om 2.30 uur. n.m. Heden nam God tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Oud-tante Teuntje Verboom in de ouderdom van 76 jaar. C. L. Verboom en verdere familie 's-Gravenhage, 23 december 1974. Esdoornstraat 122. Correspondentie-adres Rietvoornstraat 1. Geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag a.s. te 10.30 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen. Vertrek van de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis (ingang Rode Kruislaan) te 10.00 uur. Bezoekuren aldaar vrijdag van 11-12 uur en van-16-17 uur. Joh. 3:16 Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot JSich genomen onze lieve Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader Willem Pronk weduwnaar van Cornelia Jacoba Klein op de gezegende leeftijd van 85 jaar. Wij zijn dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben. Uit aller naam: A. Taai-Pronk Scheveningen, 25 december 1974. „Het Strangeduin", Gevers Deynootweg 59. Correspondentie-adres: Zeekant 7( Vuurtoren). Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos" van Boetzelaerlaan 292. Bezoek zon dag van 12 tot 1 uur. Gelegenheid tot condo leren zaterdagmiddag van 4 tot 5 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 30 december om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 11 uur. „Toch overwint eens de genade". Heden nam God na een langdurige ziekte tot Zich mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Hendrik Nell op de leeftijd van 67 jaar. Wassenaar: A. J. Nell-Nell A. J. Qualm-Nell J. Qualm An ja, Ab en Wim Ontario: C. Bos-Nell A. Bos Anita en Arthur Oostwoud: W. Wassenaar-Nell D. Wassenaar Hendrik en Marco Wasenaar: H. Nell P. C. Wolvers (verloofde) Wassenaar, 24 december 1974. Maaldrift 5. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 27 de cember om 12.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk (dorpskerk) te Wassenaar, waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats aldaar zal plaatsvinden. Na de bijzet ting gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na een geduldig gedragen lijden is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Bartele van der Wal weduwnaar van Aaltje Elsinga op de leeftijd van 83 jaar. Maar de Heer zal uitkomst geven. Psalm 42 5 (berijmd). iKwintsheul: M. van der Wal J. van der Wal-Heerschap 's-Gravenzande: D. van der Ende van der Wal J. van der Ende Canada: J. van der Wal J. van der Wal-de Wilde Canada: J. van der Wal P. van der Wal-Valstar Kwintsheul: C. van der Wal A. van der Wal- Boekensteyn Monster: P. Zeeman-van der Wal A. M. Zeeman T. Valstar-van der Wal A. Valstar M. Valk-van der Wal C. Valk Monster: D. de Koning-van der Wal W. de Koning Klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk. 26 december 1974. Verpleegtehuis „Naaldhorst. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 28 de cember des avonds van 19.3020.30 uur in het verpleegtehuis „Naaldhorst", Middelbroekweg 4, Naaldwijk. De rouwdienst wordt gehouden D.V. op maan dag 30 december 1974 in de Geref. Kerk, P. van de Piasstraat te Wateringen en geleid door de weleerwaarde heer ds. K. H. Wjgboldus, aanvang 13.30 uur, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Wateringen. 's-Gravenzande: Wateringen: Op Eerste Kerstdag is na een geduldig gedra gen lijden van ons weggenomen mijn lieve Man, onze zeer zorgzame Vader, Schoonvader en Grootvader Maarten Knoester op de leeftijd van 68 jaar. Wat de toekomst brenge moge, mij geleidt des Heren hand. 's-Gravenhage: B. Knoester-Vlnk Scheveningen: M. Knoester E. A. Knoester-de Jong Maarten Monique 's-Gravenhage: N. Knoester M. I. L. Knoester-Prins Abidjan (Ivoorkust): H. Knoester l H. Knoester-Terpstra René Stephan Erik 's-Gravenhage, 25 december 1974. Landrestraat 151. De begrafenis zal plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, maan dag 30 dezer om 3 uur. Vertrek van de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7 om 2.30 uur. Bezoek rouwkamer zaterdag en zondag van 2—3 uur. Geen toespraken Het zij wij leven, het zij wij sterven, wij zijn des Heren. L. J. Wiersma vrouwenarts Singel 282 AFWEZIG tot en met 12 januari Voor spoedgevallen nemen waar de vrouwenartsen: E. A. Donk, tel. 76408, K. H. van Ek, tel. 61502, C. H. Hogewoning, telef. 35396. onze lieve Pleeg- Van ons is weggenomen moeder en zuster Jeanette Maria Rykhoek in de ouderdom van 80 jaar Wij weten haar In Gods handen. Fam. Tam Cl. Rijkhoek J. Hartzheim-Rljkhoek B. Rijkhoek-LammenS H. Rijkhoek M. Rijkhoek-van Peppen De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Bronovolaan 9. Bezoekuren van 13.30 uur tot 15.30 uur. De uitvaartdienst is vastgesteld op dinsdafe 31 december 10.00 uur in de kapel van Bronovo, waarna de begrafenis plaatsvindt op" Oud- Eikenduinen plm. 11.00 uur. Correspondentieadres Gevers Deynoodtweg 43e, Scheveningen. O, Blij veruitzicht dat mij streelt, ik zal, oht- waakt, uw lof ontvouwen. U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met uw Goddelijk beeld. Ps. 17 7 (berijmd). Op de eerste Kerstdag nam de Heere tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Ewoud van Starkenburg in de ouderdom van 71 jaar. M. P. J. van Starkenburg-Ginkel J. Tijsterman-v. Starkenburg D. Tijsterman Riet Tijsterman Leiden, 25 december 1974. Zoeterwoudsesingel 40. Liever geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 30 december a.s. in de aula van de Gerefor meerde begraafplaats aan de Sandtiaan' te Rijnsburg, aanvang 12.30 uurK waarna de ter aardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Psalm 23:4 (onberijmd) Voor ons onverwacht, maar op Gods tijd.ijwerd van zijn aardse taak ontheven en Thuisge haald onze lieve Broer, Zwager eii Oom Ewoud van Starkenburg geliefde echtgenoot van M. F. J. van Starkenburg-van Ginkel; op de leeftijd van 71 jaar Rijnsburg: C. van Starkenburg-Schoneveld D. van Starkenburg M. van Starkenburg-RavenSbergen J. van Starkenburg E. van Starkenburg-Ravensbergen T. van Starkenburg W. van Starkenburg-Boer i W. Glasbergen L. C. Glasbergen-van Starkenburg C. Glasbergen Neven en nichten. Rijnsburg, 25 december 1974. Met pijp in het hart vernamen .wij het over lijden van de heer E. van Starkenburg Hij was voor ons een Vader en Grootvader. Nooit zullen wij dan ook vergeten wat hij voor ons is geweest. P. Goemaat E. Goemaat-Heemskerk Dick Desirée Peter Ellen i Arthur Noordwijk aan Zee, 26 december 1974. Wegens sterfgeval zijn wij ZATERDAG 28 DECEMBER a.s. de gehele dag Fa. Wed. J. VAN DER ZWAM. Vliet N.Z. 86—87. Rijnsburg. Dankbaar ontvingen wij Antje Johanne roepnaam Josan. Marlnus. Jannie, Hoogeveen. 23 december 1974. Schtlperoortstraat 52. Tijdelijk: Ziekenhuis „Bethesda", kraamafd. Psalm 103 9 lHeden nam de Heere tot Zich geheel onverwacht mijn geliefde Man, onze lieve Vader. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Zwager en Oom Dirk Taal op de leeftijd van 80 Jaar. Scheveningen, 24 december 1974, Oesterstraat 24. De roupwdlenst zal gehou den worden zaterdag 28 december om 10 uur in de Betholkerk, Jurrlaan Kok- straat 177, waarna de ter aardebestelling zal plaats hebben omstreeks 11.15 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerk hoflaan. 10 Bedroefd geven wij u ken nis van het overlijden van mijn geliefde Moeder en mijn Grootmoeder, onze Zuster, Schoonzuster èn Tante Barendina Hartman-Kunst weduwe van Samuel Hartman, op de leeftijd van 72 jaar Hsndrika G. Nagy- Hartman Roy en verdere familie Rotterdam, 24 december 1974, Harddraverstiaat 68 b. Gelegenheid tot condole ren vrijdag van 19.15-19.45 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vriese- laan). De rouwdienst zal gehou den worden zaterdag a.s. In de kapel op de Algeme ne Begraafplaats „Croos- wijk" om 10.30 uur, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Op Eerste Kerstdag ging van ons heen mijn lieve Man, onze zorgzame Va der, Schoonvader. Groot vader. Zoon. Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Arend Krol A. J. Krol- van deT Vijver Joop en Lies Marian Nella Arjan en verdere familie Rijnsburg, 25 december 1974, Vliet N.Z. 87. De overledene is opgebaard in. het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Lei den. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 28 december a.s. om 11-30 uur in de Ned. Herv Kerk te Rijns- burg, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Op woensdag 25 december werd uit de familiekring weggenomen onze Schoon zoon en Zwager en Oom Arend Krol echtgenoot van A. v. d. Vijver. Katwijk: B. C. v. d. Vijver Rijnsburg: W. v. d. VUver-de MoolJ Hazerswoude J. C. den Haan- v. d. Vijver M. den Haan Katwijk: C. J. v. d. Vijver J. v. d. Vijver- v. Duivenbode Katwijk: M. C. Ouwehand- v. d. Vijver Neven en nichten Katwijk a.d. Rijn, 25 december 1974, Commandeurslaan 50. De krant brengt n uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? In de diepvries: »!n Simon-fj lialen met vers vlees, groenten en fruit. Geldig t/m 31 dec.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14