Dubbele waardepunten. op vacuumverse Douwe Egberts koffie* t Douwe Egberts koffie, lekkere koffie. J TROUW/KWARTET DINSDAG 17 DECEMBER 1974 Na ernstige ziekte. Is plot seling, op zijn 68e verjaar dag. door God tot Zich ge- W. Sinte- Maartensdijk met grote trouw en liefde heeft hij ln onze gemeente zijn ambtswerk verricht. WIJ bidden zijn vrouw, moeder en kinderen Gods rijke troost toe ln dit voor hen zo smartelijke verlies. Namens de raad der Geref. Kerk van Rot- terdam-Charlois, W. R. Barkema h.t. praeses G. Roelfzema scriba. Rotterdam. 11 dec. 1974. Op de Dag des Heren heeft God thuisgehaald onze lieve Moeder en Oma Annechien Geessien Aukema sinds 1945 weduwe van E. R. Aukema, op de leeftijd van 67 jaar. Assen, 15 december 1974 Anemodnflat 119. Psalm 42 7 nieuwe ber. Laurel Md, U.S.A.: J. Aukema R. W. Aukema-Kuijer Tlel: R. J. Aukema C. Aukema-Bleijenberg Ommen: F. A. Aukema A. T. Aukema-Werkman SheRjurne Ont., Canada: G. J. Aukema K. Aukema-de Wit Assen: A. E. Aukema M. Aukema-Volk Geldrop: G. E. van der Veer- Aukema J. P. van der Veer en kleinkinderen Conl-a-dres: Burg. Meslaan 7, Tiel. Moeder is opgebaard in de aula Leeksterweg 44 te Roden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 december van 19.00 tot 20.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 1£ december 's morgens om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Roden, vooraf gegaan door een rouwdienst in de Gerefor meerde Kerk te Roden, aanvang 10.15 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in het geiiouw „Op de Helte". Heden nam de Here uit ons midden weg onze lieve Zuster, Pleegzuster en Tante Annechien Geessien Aukema geb. Aukema in de ouderdom van 67 jaar. Weduwe van Evert Reinder Aukema. Openb. 14 13 Roden, 15 december 1974 J. G. Aukema R. Aukema-Douwes en kinderen J. S. Aukema C. Aukema-Oosterhoff en kinderen Midwolde: H. Beukema C. Beukema-Schuur en kinderen Door een noodlottig auto-ongeval verloren wij onze zeer gewaardeerde Medewerker Joan Veenendaal en zijn Echtgenote Jetty Veenendaal-van der Horst Zijn persoonlijke inzet voor ons bedrijf en hun beider vriendschap zijn onvergetelijk. Directie Autobedrijven Barnhoorn en Boekenroode B.V. Heemstede, 15 december 1974. De begrafenis is vastgesteld op donderdag 19 december a.s. te ca. 15.30 uur op de begraaf plaats „Rhijnhoff" te Oegstgeest. Op verzoek van de familie geen toespraken. Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het onverwachte overlijden van onze Be drijfsleider en zijn Echtgenote J. A. J. Veenendaal mevrouw J. Veenendaal-van der Horst Ons medeleven gaat uit naar hun beide kin deren en familie. Personeel Autobedrijven Barnhoorn en Boekenrode B.V. Heemstede, 15 december 1974. Tot ons leedwezen moeten wij u er van in kennis stellen, dat wegens sterfgeval onze bedrijven op donderdag 19 december a.s. de gehele dag gesloten zullen zijn. Directie en medewerkers Autobedrijven Barnhoorn en Boekenroode B.V. Heemstede - Haarlem. „En er zal geen nacht meer zijn en zij hebben geen licht der zon van node, want God zal hen verlichten en zij zullen als koningen heersen in alle eeuwigheden." Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat de Here ons in hem gegeven heeft, geven wij u kennis dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve Man, onze Va der en Opa Gjjsbert Steinmann op de leeftijd van 53 jaar. A. C. Steinmann-Steketee Henk en Liesbeth Cock en Dick Tabitha Rien Joska Rotterdam, 14 december 1974. Bevelandsestraat 3. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Goe- reesestraat 10 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 december op de Zuiderbegraafplaats aan de Slinge 50, na aankomst in de kapel om 11.00 u. Vertrek vanaf het woonhuis circa 10.30 uur. Heden nam de Heere nog onverwacht van ons weg onze geliefde Broer. Zwa ger en Oom Cornells Jacobus Roukens G. J. Roukens H. Roukens-Slledrecht A. Roukens-van Roon A. G. Bllnksma-Roukens B. Bllnksma J. van der Pols-Roukens F. Punt-Roukens A. P. Punt K. E. Roukens J. Roukens-Jokker Condoleance-bezoek: dins dag en woensdag van 19.0020.00 uur. De bijzetting ln het fami liegraf zal plaatshebben donderdag 19 december a.s. op de Ned. Herv. Begraaf plaats „Oud-Charlols" aan de Charlolsse Lagedljk te Rotterdam, circa 14.00 uur. Psalm 39 10. Ik ben verstomd, Ik doe mijn mond niet open. Want GIJ Zelf hebt het gedaan. Plotseling riep de Here tot Zich mijn Innig geliefde Zoon, onze lieve Broer, Zwager en Oom Gerrit Starreveld echtgenoot van Nely Huisman, in de leeftijd van 41 Jaar. Hazerswoude: P. A. Starreveld Koudekerk a.d. Rijn: Gré en Chris Smlt- Starreveld Aalten: Koos en Leny Starreveld-Grlffloen Lelden: Tlny Starreveld Hazerswoude Plet en Ineke Starrevel d-Schotel Ada Starreveld Koudekerk a.d. Rijn: Nelly en Gert van Aalst-Starreveld Hazerswoude: Hans en Betsy Starreveld-Oosterbroek Rozenburg: Willy en Jan Schotel-S tarreveld neven en nichten. Dankbaar voor de liefde rijke zorgen welke wij ge durende al die jaren van hem hebben ontvangen, nam de Here in Zijn on doorgrondelijke wijsheid plotseling tot Zich onze lieve Man en Vader Gerrit Starreveld op de leeftijd van 41 jaar. N. Starreveld-Hulsman Arjan Henk Marianne 's-Gravenhage, 14 dec. '74. Monnikendamplein 106. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woens dag 18 december om 11 uur op de algemene be graafplaats te Koudekerk aan cle Rijn. Na afloop van de begrafe nis ls er gelegenheid om de familie in de aula te condoleren. Heden nam de Here plotse ling van ons weg mijn ge liefde Schoonzoon, onze Zwager en Oom Gerrit Starreveld op de leeftijd' van 41 Jaar. Leiderdorp: H. Hulsman-Batelaan P. Hulsman A. Hulsman-Mol en kinderen J. F. G. Hulsman Leiderdorp, 14 dec. 1974. Eikenlaan 14. Tijdelijk krijgt u dubbele waardepunten op elk pak vacuum verpakte Roodmerk, Zilvermerk en Fijne Dessert koffie van Douwe Egberts. Zo serveert u verse, geurige koffie - en met de dubbele waardepunten spaart u sneller voor één van die waardevolle D.E.-geschenken! Dat maakt het koffiedrinken op deze winterse dagen nog iets gezelliger. Fijne Dessert 2.64 Opnieuw werd ons koor getroffen doordat de Heere onverwacht uit ons midden wegnam onze voorzitter de Heer G. Steinmann Wij zijn de Heere dankbaar voor de leiding en muzikale kennis die hij in hem aan ons koor heeft gegeven. De heere trooste zijn Vrouw, Kinderen en ons, in dit zó onverwacht en smartelijk verlies. Psalm 39:8-10. Het bestuur, dirigent en leden van het gere formeerd Gemengd Koor 'Com nu met sang". L. Buitenhuis, secr. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden op 14 december 1974 van onze trouwe, zeer gewaardeerde medewer ker, de Heer G. Steinmann in leven procuratiehouder, hoofd van ons bij kantoor Rotterdam. Voor allen die met hem hebben samengewerkt, betekent zijn heengaan een groot verlies. Directie en medewerkers Kok Makelaardij B.V. Rotterdam. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer G. Steinmann Zijn sympathieke persoonlijkheid en zijn toe gewijdheid zullen ons altijd in gedachten blij- Kok Makelaardij B.V., Bijkantoor Rotterdam Anne, Elly, Elze, Janny, Ben, Hans, Jan, Martin. Willem "k Zal dan gedurig bij U zijn.' Psalm 73 12 (oude berijming). Heden is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve Broer. Zwager en Oom Gornelis van Tuyl op de leeftijd van 63 jaar. oud-directeur van de Chr. MAVO te Zaltbommel Ridder in de Orde van Oranje Nassau Hij was volkomen bereid om zijn Heiland te ontmoeten. Zaltbommel: M. van Tuyl N. van Tuyl GamerenC. van Tuyl-Timmer Bruchem: H. W. van Tuyl A. van Tuyl-Bakker Veendam: J. Wendte-van Tuyl A. W. Wendte Neven en nichten Zaltbommel, 16 december 1974. Thorbeckestraat 81. Liever geen Dezoek aan huis, toespraken en bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 19 december a.s. op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Zaltbommel, waaraan voorafgaand een kerkdienst in het Geref. Kerkelijk Cen trum „Het Anker", ingang Frans Halsstraat, welke aanvangt om 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „Het Anker". Heden heeft God tot Zich genomen mijn ge liefde Moeder, onze Zuster, Behuwdzuster en Tante, Grietje de Ridder-de Jager in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam, Stien de Ridder. 's-Gravenhage, 13 december 1974. Bejaardencentrum „Uitzicht", Daal en Bergse- laan 52. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden in Huize "Uitzicht", op woensdag 18 december a.s. om 1.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosduinen, om 2.30 uur. ALGEMENE KENNISGEVING In het Huis Mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14 vers 2 Dankbaar jegens God dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u thans mede, dat voor ons nog onverwacht, op de leeftijd van 71 jaar, vredig is ontslapen, mijn zeer geliefde Man en onze goede zorg zame Vader, Schoonvader en Opa Pieter Smit Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Echtgenoot van Adriana van Rikxoort. A. Smit-van Rikxoort Hendrik Ido Ambacht: A. C. van Driel-Smit H. van Driel Jos, Rita, Pieter, Agnes en Erik Rotterdam: J. Kooy-Smit J. J. Kooy Jeroen en Pim W. Smit M. A. Smit-Hagendijk Peter en Sandra Rotterdam, 14 december 1974 Bovenstraat 187. Geen bloemen. Gelegenheid tot rouw- en condoleancebezoek dinsdagavond vanaf 8 uur aan het woonhuis. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden woensdag 18 december a.s. op de Herv. Begraafplaats van IJsselmonde, Bene- denrijweg 489, om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis te 2.45 uur. Met grote verslagenheid ontvingen wij uit de U.S.A. het droeve bericht, dat God plotseling tot Zich genomen heeft onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jacob Johannes Djjkxhoorn echtgenoot van Lena Rensen Hij bereikte de leeftijd van 70 jaar. Wij bidden God om troost voor zijn vrouw en verdere familie. Fam. Dijkxhoorn Fam. Rensen Correspondentie-adres: L. Dijkxhoorn-Ren- sen, 2826 N. Westhedge, Kalamazoo, Michigan, U.S.A. Heden nam de Here, voor ons geheel onver wacht, tot Zich onze geliefde Broer, Zwagei Oom en Oud-Oom Gerrit Engelaan weduwnaar van Lavina Adriana Janneke Risseeuw in de ouderdom van 77 jaar. 's-Gravenhage: J. Mojet-Engelaan Rijswijk: N. Engelaan Loosduinen: E. J. M. van der Meer- Engelaai Waalwijk N.Br.: D. Engelaan-Bogaards Rotterdam: M. Bogaards-Engelaan M. J. C. Bogaards Rijswijk: A. Engelaan Pretoria: M. Stronkhorst-Engelaa P. Stronkhorst Gouda: N. H. Dercksen Neven en nichten. Voorburg, 14 december 1974. Rusthuis "Nieuw Heeswijk" Sonnenburghlaan 2. Corr.adres: Kerklaan 115. Rijswijk Z.H. Condoleance-bezoek in het rusthuis woensdag avond van 7—8 uur. De rouwdienst, te leiden door de Weleer waarde Heer Ds. M. Grashoff, zal gehouden worden donderdag 19 december om 2 uur ii de kerkzaal van het rusthuis, waarna de bijzet ting in het familiegraf op de Algemene Be graafplaats aan de Sir Winston Churchill laan te Rijswijk om ongeveer 3 uur zal plaats vinden. inw+r Heden nam de Here nog onverwacht uit on midden weg mijn geliefde Schoonzoon, on^ Zwager en Oom Johannes Schone veld Echtgenoot van Johanna Zandbergen Op de leeftijd van 62 jaar. Uit aller naam: Familie J. Zandbergen Rijnsburg, 15 december 1974.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16