'■'groot-emaus^"» medewerker ORGANISATIEDESKUHDIGE Nu kunt uzelf uw eigen wandkleden maken FAMILIEBERICHTEN HOOFD VAN DE ADMINISTRATIE 3 maatschappelijk werk(sters)ers TE ERMELO WANDKLEDEN MAKEN VERENIGING TOT CHRISTELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Ben je 17 jaar en 7 maanden Heb je MAVO-4 of een gelijkwaardige opleiding Kun je voor zieke mensen zorgen Wil je verpleegkundige worden dan kun je bij ons de OPLEIDING ,0. VERPLEEGKUNDIGE [Koepon L-q-q ding Verpleegkundige bij het Zieken- TROUW/KWARTET ZATERDAG 14 DECEMBER 1974 Kl Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND Is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip Is geen opgave van advertenties meer mogelijk ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of ln de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. „Wentel uw weg op den Heere en vertrouw op Hem". Op 24 december 1974 herdenken wij, dat onze Ouders Chieltje Westerduin en Leenderd Rog 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog vele jaren in goede gezondheid voor el kander en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen Adri. Chiely, Joop. Hans, Angelique, Michael en Benjamin. Bruinbankstraat 22, Den Haag. God heeft onze Ouders 50 jaar een gelukkig huwe lijksleven gegeven. Wij stellen U in de gelegenheid hen te feliciteren op zaterdag 21 december van 16.00 tot 17.30 uur in de zaal van de Salvatorkerk, Vrede rustlaan 96, Den Haag. Kinderen en kleinkinderen van Pieter M. Baak en Adriana Baak-Pronk „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Door een droevig ongeval werd plotseling uit ons midden weggenomen mijn geliefde Vrouw en onze geliefde Moeder Josephine Gordon Byron echtgenote van prof. dr. F. Jessurun in de leeftijd van 45 jaar. F. Jessurun en kinderen Paramaribo, 12 december 1974. Verl. Gemenelandsweg 30. Tot onze grote droefheid overleed te Parama ribo door een ongeval onze dierbare Schoon zuster en Tante Josephine Jessuran-Byron Oegstgeest: J. Ligterlngen C. G. Ligteringen-Jessurun Ciska Renee Ellen Op 10 december j.l. bereikte ons vanuit Ma dison U.S.A., het droeve overlijdensbericht van onze lieve Zus, Schoonzus en Tante Sara Hendrika Nieuwstraten echtgenote van G. Joosse in de leeftijd van 55 jaar. Uit persoonlijke ervaring weten we dat zo wel tijdens haar leven als in haar sterven zij een blijmoedige getuige was van Jezus Christus, haar Heer en Heiland. Madison, U.S.A.: Zoetermeer: Abr. Nieuwstraten. J. Nieuwstraten-de Grood Koos je, Hans Jenneke, Els Maaike. Zich zijn hele leven geborgen geweten in de liefde en genade van zijn God, is na een lang durige ziekte, van ons heengegaan mijn gelief de Man, onze lieve, zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Huibrecht van der Zee op de leeftijd van 72 jaar. Psalm 103 3 en 4 (Onberijmd). Zwijndrecht: J. van der Zee-Tukker Uithoorn: L. van der Mast- van der Zee H. W. van der Mast Toronto. Canada: I. van der Zee Tauranga, N.-Z'land: J. Heuseveldt-van der Zee C. Heuseveldt Knegsel, N.-Br.: H. Leenhouts-van der Zee J. Leenhouts Alkmaar: H. R. van der Zee J. van der Zee-Edelenbos Eindhoven: F. J. van der Zee R. van der Zee-Kools en kleinkinderen Zwijndrecht, 13 december 1974. Maasflat 36. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in de consistorie van de Bethelkerk maandagavond van 19 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dins dag 17 december a.s. om 14.00 uur in de Beth elkerk aan de Rotterdamseweg. waarin zal voorgaan de weleerwaarde heer ds. C. van der Woude, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan om ongeveer 15.00 uur. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegen heid tot condoleren in de aula. God nam in Zijn heerlijkheid tot Zich mijn geliefde Vader Antonie Vernée weduwnaar van Clazina C. Duiser op de leeftijd van 75 jaar. J. Verneé Honselersdijk, 13 december 1974. Fazantlaan 7. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 14 de cember van 19.3021.00 uur in de zaal van „De Voorhof" te Honselersdijk, ingang Fazantlaan. De rouwdienst wordt D.V. gehouden maandag 16 december a.s. in de aula op de Algemene Begraafplaats, Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf op bovengenoem de begraafplaats zal plaatsvinden. Algemene kennisgeving De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. Heden ontsliep zacht en kalm in de hope des eeuwigen levens, na een langdurige ziekte, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Cornelia Haasnoot weduwe van Jan Schonenberg in de ouderdom van 77 jaar. A. Schonenberg A. J. Schonenberg-Varkevisser H. Schonenberg S. Schonenberg-Wolthaus J. Schonenberg T. Schonenberg-Ouwehand klein- en achterkleinkinderen Katwijk, 12 december 1974. Voorstraat 57. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 35 en 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 16 december a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe be graafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk. Heden werd door den Heere plotseling opge nomen mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Gerrit Boom op de leeftijd van 76 jaar. „Al zou mijn vlees en hart bezwijken, mijns harten rots en mijn erfdeel is God voor eeuwig". E. A. Boom-Groeneveld E. J. Boom C. E. Verbree-Boom H. Verbree Koudekerk aan den Rijn, 12 december 1974. Hondsdijk 11. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 16 december op de Algemene Begraaf plaats te Koudekerk aan den Rijn. Aankomst aula half 2. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. „Uw genade is mij genoeg." Heden nam de Heere van ons weg mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Pieter Noordam op de gezegende leeftijd van 77 jaar. Dat de Heere ons trooste in dit verlies. Hazerswoude: S. M. Noordam-van Gaaien Hazerswoude: L. Noordam A. Noordam-Rijlaarsdam Hazerswoude: L. C. Noordam M. J. Noordam-Qualm Rijsenhout: Zoetermeer: G. Bos-Noordam C. Bos E. Dogterom-Noordam N. J. Dogterom en kleinkinderen Hazerswoude (Dorp), 13 december 1974. Rembrandtlaan 8. Geen bloemen De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op dinsdag 17 december. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in het Herv. Verenigingsgebouw, Raadhuisplein, 's middags om 12.30 uur, welke toegankelijk is voor belangstellenden. Gelegenheid tot condo leren maandag 16 december 's middags van 35 uur, 's avonds van 79 uur en na de be grafenis in de aula. „De Heer is mijn herder." Na een werkzaam leven is op 13 december 1974 van ons heengegaan op 61-jarige leeftijd Kornelis Reindert Oosterhof In ons leven blijft hij de lieve Echtgenoot, Va der en Opa die zeer veel voor ons heeft bete kend. Grijpskerk, Groningerstraatweg 40. A. A. Oosterhof-Sietsema Grijpskerk: Oebele Oosterhof Coby Oosterhof-Wolse Adri Kees Buitenpost: Janny Venema-Oosterhof Harry Venema Coen Annette Nienke Drachten: Aly Schram-Oosterhof Piet Schram Ruth Anke Neeltje Grijpskerk: Netty Jansma-Oosterhof Tinus Jansma Grijpskerk: Fré Oosterhof Grijpskerk: Sjouktje Oosterhof Op 17 december a.s. zal om 13.15 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Grijpskerk, waar na om plm. 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid om te condoleren op maandag 16 december a.s. van 19.00—20.30 uur in de aula van „De Wierde" te Grijpskerk. Liever geen bezoek aan huis Voor uw belangstelling en medeleven bij het overlij den en de begrafenis van onze lieve Zoon, Broer en Zwager Nicolaas Hendrik zijn wij u zeer erkentelijk. U heeft ons hierdoor veel troost gegeven. Familie Oosterhoff. December 1974. Sam van Houtenstraat 46-111. Diep onder de indruk van uw hartelijk bewijs van meeleven tijdens de ziekte en uw overweldigende be langstelling na het overlijden van mijn lieve Man Hendrikus van den Berg betuig ik u op deze manier mijn hartelijke dank. Uw meeleven was bemoedigend en heeft ons allen goed gedaan. M. M. van den Berg-van Santen Capelle aan den IJssel, Jacob Catslaan 1. December 1974. Veilig ln Jezus armen. Heden nam de Heere Zijn moegestreden kind tot Zich, mijn innig geilefde Man, Papa en Opa Gerrit Casper Seits op de leeftijd van 65 Jaren. J. Seits-Bax Ank en Rob Yvonne, Monique, Edwin Karei Joke en Cees Michel, Wilfred Dordrecht, 12 december '74, Schipbeekstraat 266. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Geen toespraken De overledene ligt opge baard ln de rouwkapel van het Diaconessenhuis Refa- ja. Van der Steenhoven- plein 1. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 17 decem ber a.s. op de Algemene Be graafplaats. vanuit de aula. Vertrek vanaf het woon huis te 11.15 uur. De krant brengt u uitgebreid op de hoogte van bet wereldgebeuren. En belpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedebands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? Bon voor inlichtingen Adres: Plaats:. In open enveloppe zonder postzegel zenden aan: C.N.V.-Antwoordnr.l096 Utrecht. Vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs voor Leiden e.o. Gevraagd per 1 maart 1975 aan de CHR. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL, Willem Barentszstraat 17 te Leiden in de rang van beambte le klasse. Kennis van automatische salarisadministra tie via het casoproject en ervaring bij het beroepsonderwijs strekt tot aanbeveling. Vereiste diploma's: mulo/mavo en boekhouden (med. ass.) of meao (adm. of comm. richting). Minimum leeftijd 28 jaar. Salaris volgens rijksregeling. Salarisgrenzen van 1585,tot 2.143,bru to per maand. Schaal 71 BBBRA. Geen inhou ding van premie AOW/AWW. Aanstelling mogelijk boven het minimum, af hankelijk van leeftijd en ervaring. Brieven met uitvoerige inlichtingen, vorige en huidige betrekkingen, ref. adressen enz. aan het secretariaat van de Vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs voor Leiden e.o., Willink laan 8. C STICHTING SOCIAAL CENTRUM Een gecombineerde A-instelling in Noord-Bra- bant en werkzam in het Land van Heusden, de Langstraat en 's-Hertogenbosch e.o. zoekt wegens uitbreiding in al haar werkgebieden voor het algemeen maatschappelijk werk. Bij voorkeur willen wij deze vakatures vervuld hebben door mensen, die in het bezit zijn van een diploma van een sociale akademie of H.S.A., maar ook zij die nog studeren en er varing hebben in de sector maatschappelijke dienstverlening kunnen solliciteren. Verder verwachten wij de bereidheid om in een multi-functioneel team te werken volledige inzet om het maatschappelijk werk een gezicht te geven het bezit van het rijbewijs B-E. Salaris volgens rijksregeling. Toepassing COAM-regeling, waaronder ver huiskostenvergoeding. Daarnaast verlenen wij. alle medewerking voor het vinden van geschik te woonruimte. Gezien de aard van de bevolking is werken en denken vanuit een protestants christelijke le vensvisie gewenst, zo niet noodzakelijk. Sollicitaties kunt u richten aan het bestuur van de stichting, p.a. Dhr. A. K. Bouman, Grote Kerkstrat 35 te Wijk en Aalburg. Informaties over de functies kunt u krijgen bij de directeur, dhr. A. K. Bouman, tel. 04164- 2151 of 1139 (privé); de staffunctionaris, dhr. C. A. de Boer, tel. 04164-2151 of 2197 (privé). Op de financiële afdeling van onze administratie kan wegens uitbreiding van de werkzaamheden geplaatst worden een Ons bijna geheel gerenoveerd instituut, tevens uitgebreid met drie nieuwe woonunits en een sporthal, is een behandelingscentrum voor minder begaafde kinderen en jeugdigen. Aan onze nieuwe medewerker stellen wij als eis het bezitten van vakbekwaamheid op tenminste MBA-niveau. Gelet op de Prot. Chr. signatuur van ons instituut wordt een identieke levensopvatting verlangd. Er is sprake van een gunstige salarisregeling met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling voor deze functie heeft, richt dan uw sollicitatiebrief aan de administrateur, die u, indien gewenst, ook graag telefonisch inlichtingen zal verstrekken, nr (03417) 23 45, toestel 114. Oleg Polunin BLOEMEN EN PLANTEN VAN EUROPA geïllustreerde flora met meer dan 1000 foto's IN kleur Beschrijving van 2800 voornamelijk ïn het wild groeiende soorten met vermelding van de vind plaatsen en tal van bijzonderheden. 856 bladzijden, 1087 kleurenfoto's 420 lijntekeningen, uitvoerige tabellen Ingeleid door Prof. Dr. H.C.D. de Wit Verkrijgbaar in de boekhandel /«en boek van Zomer Keuning - WagenTngen gebonden f 72,50 HENRIETTE BEUKERS Stap voor stap in vele technieken Dit geweldige boek uit de Ariadne Handwerk Bibliotheek is als het ware een complete cursus voor het zelf ontwerpen en maken van wandkleden. Eenvoudige voorbeelden tonen wat compositie is. Hoe eenzelfde mo tief er in verschillende technieken uitziet Het ophangen en afwerken van het wandkleed. Het zelf maken van materialen. Het vergro ten en verkleinen van tekeningen enz. Een praktische handleiding met 90 foto's, waar van 20 in kleur en een aantal tekeningen. Groot formaat. Gebonden f 17,50. OOK IN DE ARIADNE HANDWERK BIBLIOTHEEK: Lis Paludan Borduur met plezier Een schitterende collectie voorbeelden van wat men allemaal met vrolijke lapjes en res ten kleurige wol in verschillende technieken kan doen. Met foto's en tekeningen, f 17,50 Hilda Ritter Joegoslavisch borduren Fraaie volkskunstmotieven om te borduren. Met exact uitgewerkte tekeningen en voor beelden hoe de oude patronen opnieuw toe gepast kunnen worden. Met foto's, f 17,50 Tónny Schutten Weef met plezier Aan de hand van grote en kleine weefwer ken worden allerlei mogelijkheden en de problemen die zich bij de arbeid kunnen, voordoen duidelijk beschreven. Met foto's en tekeningen, f 17,50 Henrlette Beukers Groot perzisch ajourboek Ruim vijftig voorbeelden van verschillends steken en variaties erop. Perzisch ajour: een borduurtechniek waarmee prachtige mo tieven en randen vervaardigd kunnen wor den. Met veel foto's en tekeningen, 17,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel ^15»ZOMERS KEUNING WAGENINGEN In de zes psychiatrische ziekenhuizen, die van deze vereniging uitgaan, werken ca. 3500 personeelsleden. De afdeling personeelsbeleid van het centraal bureau, gevestigd te Bennekom, heeft tot taak het adviseren van het verenigingsbestuur en de leiding van de ziekenhuizen over het te voeren personeelsbeleid. Vanuit de afdeling wordt de uitvoering van het beleid ondersteund. In het afdelingsteam zouden wij graag benoemen een In het kader van de bovenomschreven afdelingsfunktie zal hij werkzaam zijn op terreinen als strukturering van taken, funkties en samenwerkingspatronen, werkoverlegvormen, organisatie-ontwikkeling, vorming en training. Gevraagd wordt iemand van akademisch niveau met goede kontaktuele eigen schappen, met enige jaren ervaring als organisatiedeskundige en (gezien het karakter van de vereniging) met een christelijke levensovertuiging. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen de heer M. Hoogerwerf, adjunkt-direkteur (08389 -.9007). Sollicitatiebrieven kunnen, onder vermelding van "P en O", worden gericht aan de direktie van het centraal bureau van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken, Heelsumseweg 50 te Bennekom. t) 9SETHARODILNU komen doen, die op 1 maart 1975 aanvangt. Ons ziekenhuis 'Rijnoord' kan nog best wat enthousiaste men sen gebruiken in de opleiding. Wij zijn een klein (154 bedden) modern laagbouw ziekenhuis. Je krijgt bij ons gedurende de vooropleiding (3 maanden) een ruim zakgeld per maand. Daarna een bruto salaris van 968,79 per maand, inclusief kost, inwoning en bewassing. Toeslag voor onregelmatige diensten. Vakantietoeslag 7Vz pet.; 2 x per maand reiskostenvergoeding boven de f 2,50; de ge wone sociale voorzieningen; eerste aanschaf van dienstkleding is voor onze rekening. Maak een afspraak en kom eens praten, of stuur onderstaand strookje in. Telefoon 01720-92244, toestel 137. ziekenhnts RIJNOORD ALPHEN AAN DEN RUN bNAAM Verzoekt nadere informaties over oplei- huis 'Rijnoord', Delfzichtweg 2, Alphen ■WOONPLAATS a. d. Rijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16