DE GROTE FAMILIEBERICHTEN vrijdag 13 december HANÜWERKENCYCLOPEDIE ft Het grote boek over de unieke historie van de staat Israël het nieuwe gezicht van het oude land C&M- u tbcA Vtwld&UfyeA.! TROUW/KWARTET WOENSDAG 11 DECEMBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383 Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk ATTENTIE! gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste Rijnsburg, december 1974 D.V. op 24 december a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Gerrit v. Egmond Adriana v, Egmond-SIootweg de dag te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het hu welijk traden. Dat zij voor elkaar en voor ons nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. T. Knipscheer-v Egmond O. J. Knipscheer N. Knipscheer-v. Egmond A. M. Knipscheer W. v. Egmond W. v. Egmond-v. Delft G. v. Egmond A. v. Egmond-de Waardt. Een ieder die hen met deze blijde dag wil gelukwen sen, is van harte welkom op dinsdag 17 december a.s. van 16.30 uur tot 18.30 uur in de grote zaal v. d. Im- manuël kerk, Kerkstraat te Rijnsburg. Na een kort verblijf in het ziekenhuis „Be thel" te Delft nam de Here geheel onverwacht in stil geloofsvertrouwen tot Zich mijn gelief de Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Gerrit van der Most echtgenoot van Gerrit je Voogd op de leeftijd van 58 jaar. „Waarlijk, Hij is mijn rots en mijn heil". Naaldwijk: G. van der Most-Voogt Wil en Martin Gert-Jan - Martin - Arjen Dicky en Hans Ada en Frits André Gerard en verdere familie. Naaldwijk, 9 december 1974 Opstalweg 14. Gelegenheid tot condoleantie aan het woon huis van 3.30-4.30 en van 7-9 uur n.m. en na de begrafenis in de aula. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 december a.s. om 1.30 uur n.m. op de alge mene begraafplaats te Naaldwijk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. In Jezus ontslapen onze beste Broer en Zwa ger Pieter Jacobus van Bendegem echtgenoot van M. Riemens oud 79 jaar. Leiden: E. J. Groevenveld- van Bendegem R. H. Groeneveld Rotterdam: J. E. Wolfert- van Bendegem H. P. Wolfert Leiderdorp: F. Kronenburg van Bendegem E. Kronenburg Palma-Spanje: G. van Bendegem Leiden: J. van Bendegem H. E. van Bendegem- Herden Lunteren: C. van Bendegem J. C. van Bendegem- Berrevoets Axel: G. Oggel-van Bendegem. Rotterdam, 7 december 1974. In verband met sterfgeval zal onze zaak de gehele dag GESLOTEN zijn. Pierrot's Geschenkenhuis Maarsmansteeg 14 Leiden. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken is na een werkzaam leven, steeds vol zorg voor haar gezin, toch nog vrij plotseling van ons heengegaan, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Maria Johanna Petronella Pierrot- de Boer weduwe van Johan H. J. M. Pierrot Zij was 60 jaar. Moge haar standvastig geloof in het ene credo voor ons een waarborg zijn van haar eeuwige gelukzaligheid. Hans Marjolijn en Jos Nannette en Joost Pim en Bas Paul Joost Chris. Leiderdorp, 9 december 1974 Lokhorst 77. Thuis liever geen bezoek. Mamma is opgebaard in de aula van de be grafenis associatie „Ad Sanctos", Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst aldaar woensdag en donderdag om 19.00 uur, waarna gelegenheid tot condo leren tot 19.30 uur. Wij vieren de H. Eucharistie voor haar Ziele- rust, vrijdag 13 december om 11.00 uur in de kerk van de H. Lodewijk (Steenschuur), waar na te circa 12.15 uur de bijzetting plaatsvindt in het familiegraf op de begraafplaats „Rhijn- hof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Geloofd zij God met diepst ontzag!" Psalm 68 10 (oude berijming). Heden heeft de Here in Zijn heerlijkheid op genomen onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder, onze Zuster en Tante Johanna Hoogland weduwe van Fredirk Lodewijk Renes in de ouderdom van 88 jaar. Kinderen, klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 19 december 1974. Huize „Borgsate", Meidoornsingel 181. Corr.-adres: Willebrordusstraat 89a, Rotter- dam-11. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag- en don derdagavond van 7.30—8.00 uur hi de rouw kamer van Huize ,3orgsate", ingang Mei doornsingel 183 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. vrijdag 13 december om 11.30 uur in bovengenoemde rouwkamer, waarna de bij zetting in het familiegraf op de algemene be graafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden om ca. 12.30 uur. Uw doen is rein. Uw vonnis gans rechtvaardig. Psalm 51 2 (berijmd). Heden nam de Heere tot Zich in de volle ze kerheid des geloofs, na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Dirk Spaans op de leeftijd van 67 jaar. Mede namens verdere familie: N. Spaans-Bruin Scheveningen, 10 december 1974. Zeezwaluwstraat 86. Condoléancebezoek van 24 en van 7—9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 14 december te 10.30 uur in het vergaderlokaal van de Thaborkerk, Van Hoornbeekstraat 128, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan. Aankomst aldaar te 11.30 uur. Vanuit het Dijkzigtziekenhuis te Rotterdam nam God in Zijn Vaderhuis tot Zich onze lieve Moeder, Schoon- en Grootmoeder Gerrit je Hoogenboom weduwe van Adrianus Kievit op de leeftijd van 67 jaar. „Wij weten dat wij in leven en sterven het eigendom van Jezus Christus zijn". (H.C. zondag 1). Hardegarijp: M. Kievit G. Kievit-Boomsma Numansdorp: P. Kievit J. B. Kievit-Kievit Numansdorp: A. Kievit C. Kievit-van Oudheusden Roden: W. A. van Hoogen-Kievit H. van Hoogen Numansdorp: A. Kievit A. Kievit-Neeskens Amsterdam: Th. Kievit en kleinkinderen. Numansdorp, 9 december 1974. Correspondentieadres P. Kievit. Eikenlaan 14. Numansdorp. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 12 december van 19.00 tot 20.30 uur in de aula op de begraafplaats van Numansdorp en di rect na de begrafenis welke D.V. zal plaatsheb ben op vrijdag 13 december om 14.00 uur. Vooraf zal om 13.30 uur een rouwdienst wor den gehouden in voornoemde aula. Heden heeft de Heer onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Ger Kievit-Hoogenboom tot Zich genomen, op de leeftijd van 67 jaar. Zij ls verlost, en Ingegaan in de vreugde van haar Heer. Stadskanaal: M. T. Hoekstra- Hoogenboom S. Hoekstra Muiden: J. Rozendaal-Hoogenboom Joh. Rozendaal Nieuw Lekkerland: A. A. Bakker-Hoogenboom E. J. Bakker en neven en nichten 9 december 1974. Voor de belangstelling en het medeleven, betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Vrouw, onze Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Wilhelmina Vermeer-Rosbergen zeggen wij familie, vrienden en allen, die hiervan blijk gaven hartelijk dank. Mede namens de familie: L. Vermeer. Capelle aan den IJssel, Ranonkelstraat 4. Alles over NAAIEN BREIEN HAKEN BORDUREN TAPISSERIE •n 60 tteurenfoto s 512 H«t moderne doe-het-zelf boek voor de vrouw die pes met handwerken begint én voor de ervaren handwerketer. Het •s tegelijk instructie- én ideeën boek I Met uitvoerige reg sten en handige durmgrepen voor het «nel opeiean ven de rubrieken. f4730 ZOMER ft KEUNING - WAGENINGEM '-omw v v*'<. 'n Kostelijke jonge oogst, zacht voor 't oog en bijzonder smaakvol voor alle uit-dagen. De groene velours, zeer De blauwe velours frans met de steekzakken en brede zakkleppen. met 'n geheel eigen karakter, waar vooral Fijntes doorgestikt velourskenners zeer veel plezier van ==jl Ook in blauw. 240; 160; zullen hebben. Ook in zwart. ISRAEL INGELEID DOOR YIGAL ALLON, MOSJE DAJAN EN DAVID BEN-GOERION Auteur: Roman Frister Een boeiend beeld van het moderne IsiaëL De 25-jarige strijd van een volk voor zijn onafhan kelijkheid en zijn unieke positie. Met 202 foto's, waarvan 22 in kleur: f 49,—. Verkrijgbaar in de boekhandaL LJ. Veen, Wageningen

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14