de verpleging heeft u nodig \erpleegtehuis naaiden >Sf O Diaconessenhuis psychiatrische kliniek jelgersma verpleegkundigen een afdelingshoofd verpleegkundigen verpleegkundigen hoofd opleiding ziekenverzorgenden gemeenteziekenhuis DIËTISTE HET ORANJE-GROENE KRUIS - 's-Gravenhage WIJKVERPLEEGKUNDIGEN VERPLEEGKUNDIGEN MET KINDERAANTEKENING gemeenteziekenhuis aordrecht bankastraat 57 radiologisch laborant(e) COÖRDINATOR protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Waarnemend eerste verpleegkundige TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 DECEMBER 1974 T24-K20 De psychiatrische kliniek Jelgersma te Oegstgeest heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor: in het bezit van het A- én B diploma. Diegenen die in het bezit zijn van het B diploma kunnen ook in aanmerking komen. In deze kliniek worden circa 100 vrouwen en mannen begeleid bij de oplossing van levens problemen van allerlei aard. De begeleiding geschiedt door teams welke naast de verpleeg kundigen bestaan uit: zenuwartsen, artsen in opleiding, sociaal-werkenden en activiteiten therapeuten. Nadere inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door Zr. B. P. van Gent. hoofdverpleeg- i kundige, tel. 071-48333. i Het salaris is max. 1735 bruto per maand. j' Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, en exclusief de toelage van max. 45 i (machtigingswet). I Aangezien er plannen bestaan om in de nabije toekomst een samenwerking tot stand te brengen tussen de Jelgersma kliniek en het Academisch Ziekenhuis Leiden zal de aanstelling plaats vinden bij het Academisch Ziekenhuis. i De vakantietoelage is 773% per jaar. directe opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioen- fonds. Schriftelijke sollicitaties kunt U onder vermelding van vac. nr. 74.1261 JE en de kenletters richten aan de Adjunct-directeur Personele Zaken A.Z.L., Rijnsburgerweg 10, Leiden. In Naarden, aan de rand van het Gooi, wordt druk gebouwd aan een nieuw verpleegtehuis. Het zal plaats bieden aan 120 somatisch zieken en 60 geestelijk gestoorde bejaarden. Ook zal er poliklinisch worden behandeld Om iedere patiënt een adequate behandeling en verpleging te kunnen geven, willen wij gaan werken in teamverband waarin alle disciplines uit hèt huis vertegenwoordigd zijn. Dit houdt in dat er ruimte wordt gegeven aan het initiatief en de bekwaamheid van alle medewerkers. In deze opzet wordt de groepsverpleging ingepast. Per 60 patiënten zullen 4 teams werkzaam zijn; 2 verpleeg kundigen en 2 ziekenverzorgenden zullen als teamleider fungeren. Omstreeks maart 1975 hopen wij de eerste 60 somatisch zieken op te nemen. Daarom zoeken wij voorspoedige indiensttreding (60 patiënten) in bezit van diploma ziekenverpleging A (en B)zomogelijk de stafopleiding revalidatie-ervaring strekt tot aanbeveling Van ons toekomstig afdelingshoofd verwachten wij dat hij/zij: door een goed overleg de medewerkers laat delen in de verantwoordelijkheid een aktieve bijdrage wil leveren aan de ontwikkeling van de groepsverpleging over voldoende ervaring beschikt óm mee vorm te kunnen geven aan het karakter van de afdeling ervaring heeft in een leidinggevende funktie (in bezit van diploma ziekenverpleging A) Van onze verpleegkundigen verwachten wij dat hij/zij als teamleider werkzaam is goed samen kan-werken met ziekenverzorgenden dooreen goed overlég ook de leerlingen laat delen in de verantwoordelijkheid in staat is afwisselend met collegae het afdelingshoofd te vervangen voor de avond- en nachtdienst fin bezit van diploma A (en B) revalidatie-ervaring strekt tot aanbeveling Van deze funktionarissen verwachten wij dat hij/zij; ervaring heeft in een leidinggevende funktie interesse heeft voor de begeleiding van leerlingen part-time dienstverband is mogelijk in een rooster van 7avonden/nachten werken, 7 avonden/nachten vnj, enz. Gezien het karakter van ons huis verwachten wij van belangstellenden een positief christelijke levensovertuiging. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wanneer u er prijs op stelt staat in onze personeelsflat een kamer tot uw beschikking. Uw brieven kunt u richten aan Zr. A. van der Sluis, verpleegkundig direktrice. die ook bereid is telefonisch eventueel nadere inlichtingen te geven. 02159-46367 of 11846 (privé) protestants christelijk I UlC3iai IIJ W M i jvv,ujr\ amersfoortsestraatweg 1 De direktie van het verpleegtehuis "Vrijthof" te Tiel momen teel 92 bedden, de nieubouw van 240 bedden (120 somatische en 120 geestelijk gestoorde bejaarden) is bijna gereed heeft op korte termijn een vakature voor wegens onverwachts vertrek van de huidige funktionaresse in verband met overplaatsing yan haar a.s. echtgenoot. Globaal is haar taak: Het geven van lessen, de organisatie en medeverantwoordelijk heid van de gehele opleiding en het onderhouden van de kon takten met afdelingshoofden en andere docenten waar het de opleiding betreft. Wij zoeken voor deze funktie een verpleegkundige A of A/B met een voltooide docentenopleiding en goede kontaktuele eigenschappen, die goed in teamverband kan werken. Praktijkervaring strekt tot aanbeveling. Ons huidig hoofd. mej. A. Berends (03440-6741) alsmede onze verpleegkundig direkteur, zr. G. Aleven, zijn gaarne bereid u nadere inlichtingen I te verschaffen. Sollicitaties te zenden aan: Postbus 94 te Tiel, t.a.v. Zr. G. Aleven. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties met referenties te richten aan de Personeels administratie van het gemeente ziekenhuis, Bankastraat 57, Postbus 306, Dordrecht. ?Ordrechfbankastraat57 Wegens vertrek van één onzer dië tistes is er op korte termijn plaats voor een Haar, taak zal o.a. bestaan uit: het samenstellen van diëten als mede controle op de uitvoering hier van het onderhouden van contacten met patiënten, artsen en hoofden van de verpleegafdelingen het geven van adviezen aan -kli nische en poliklinische patiënten het lesgeven aan de leerlingen. Nadere informaties worden u gaarne verstrekt door de diëtiste Mej. T. Zwart, tel. 078-32222 toestel 315. heeft binnenkort enkele vakatures voor: of 1 in de gebieden: Loosduinen, Scheveningen en omgeving Zuiderpark. Gunstige weekendregeling. De hoofdwijkverpleegkundigen H. J. Metz en A. van Middelkoop maken graag een afspraak met u voor een informatief gesprek. Tel. 070-648830. Sollicitaties richten aan: Het Oranje-Groene Kruis, De la Reyweg 297, Den Haag. Gevraagd voor tijdelijke werkzaamheden in het Gooi Gediplomeerde Ziekenverzorgsters Inlichtingen: Studiab.v. Hoog salaris WA Hogeweg12 afhankelijk van Amsterdam leeftijd en ervaring VVS Telefoon: 020-930635 Gevraagd voor tijdelijke werkzaam heden in Amsterdam en omgeving Verpleegkundigen A en/of B Hoog salaris afhankelijk van leeft, en ervaring. Inlichtingen: Studiab.v. Hogeweg12 Amsterdam Telefoon: 020-930635 Uitvoerige sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeels beheer en Organisatie van ïet Gemeentezieken huis, Bankastraat 57, Postbus 306. Dordrecht. Op de RÖNTGENAFDELING van het ZIEKENHUIS is plaats voor een ge diplomeerd Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal bruto 1.635,per maand, exclusief de toe slag van 45,per maand volgens de machtigingswet. Verder wordt geboden 7,5% vakantietoelage 20 dagen vakantie extra jeugd- of leeftijdvakantie O gunstige spaar- en pensioenregeling toetslag voor onregelmatige en wacht diensten premie AOW/AWW voor rekening van het ziekenhuis. In ons ziekenhuis is plaats voor een die de realisatie van de diverse behandelpatronen administratief begeleidt. Hij legt de gewenste behandelfrequenties, die door de behandelteams voor de patiënten worden opgesteld, vast. Hij vertaalt die ln behandeltijd en combineert deze zodanig voor de verschillende therapeutische afdelingen, dat de therapeuten fulltime bezet zijn. Planmatig kunnen denken en werken is een eerste vereiste voor de vervulling van deze taken. Daarom vragen wij iemand met een middelbare school opleiding en een voortgezette vorming en opleiding op het gebied van planning, organisatie en werkvoorberei ding, die zin heeft voor samenwerking. Leeftijd: 25 30 jaar. Wij stéllen prijs op een prot. christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Schriftelijke aanmeldingen kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van «y Psychiatrisch Ziekenhuis Errnelo Ons ziekenhuiskomplex be staat uit een ziekenhuis (320 bedden), een verpleeg tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" (150 bedden) en een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" (150 bedden). Iri ons ziekenhuis is om streeks 1 maart 1975 plaats 'voor een diëtiste Haar taak zal in samen werking met de reeds aan wezige diëtistes o.a. bestaan uit: het geven van voorlichting over diëten voornamelijk aan klinische patiënten; I 'iffi - het samenstellen van diëten alsmede de con trole op de uitvoering hiervan; - controle van het voedsel distributiesysteem (Dry- Heat) - het geven van lessen in t:- voedings- eri dieetleer a|an leerling verpleegkundigen en leerling ziekenver zorgenden. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw H. J. Klumpers, diëtiste, telefoon 08389 - 9101. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels zaken, Edeseweg 118, Bennekom. Op onze afdeling VERLOSKUNDE EN GYNAECOLOGIE kunnen wij plaatsen een Zij die reeds ervaring hebben op een verloskundige afdeling genieten de voorkeur. Er dient rekening te worden gehouden met beschikbaarheids- diensten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd ver plegingsdienst. •v* Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20