Hier gebeurde het deTijd Israël niet uit Unesco gestoten; wel beknotting Vakbonden zetten projekt ontwikkelingswerk door Voor 45.000 gulden aan wapens gevonden: drie echtparen gearresteerd In het 14e nummer van"1 Weekblad de Tijd Bon Energieregeling bepaalt slagen Europese 'top' FAMILIEBERICHTEN Extra aftrek voor meer zelfstandigen Losgeld nog niet terug van Syriërs Van der Stoel gaat naar China en Japan U gaat heel wat geruster op vakantie als u eerst naar de Amro Bank gaat. Delftse hervormden tegen opsluiting van Kees Vellekoop Gereformeerde omroepvereniging blijft bestaan Weekblad ROUW/KWARTET WOENSDAG 4 DECEMBER 1974 BINNENLAND T9/K11 Van onze Haagse redactie DEN HAAG Het welslagen van de Europese topconferen tie volgende week in Parijs zal voor Nederland met name afhangen van een regeling van het energievraagstuk. Het gaat hierbij om een regeling die de olievoorraden over de landen van de Europese Ge meenschap eerlijk verdeelt indien er weer een tekort aan olie komt. Het enthousiasme voor de topconferentie van de negen regeringsleiders van de Euro pese Gemeenschap is in Den Haag nog niet erg groot. On danks de stroef verlopende voorbereiding van de top heeft premier Den Uyl beslo ten toch maar naar Parijs te gaan. Nederland staat ge woonlijk op het standpunt dat er eigenlijk alleen top conferenties gehouden mogen worden als deze degelijk zijn voorbereid. Het mislukken van een top conferentie heeft grotere na delen dan het besluit maar helemaal geen topconferentie te houden. Nu alle andere EG-landen besloten aan de top mee te doen, kon Neder land echter niet achterblij ven. Een woordvoerder van buit enlandse zaken in Den Haag bracht gisteren de Ne derlandse reserves tegen de komende topconferentie aar dig onder woorden door te verklaren: 'de top gaat als een nachtkaars aan.' Stoppen bijdrage bepleit Van onze Haagse redactie DEN HAAG 'Israël is niet uit de Unesco (de organisatie van de Ver enigde Naties voor onderwijs en cultuur) gestoten maar wel in zijn rechten beknot.' Buitenlandse za ken in Den Haag heeft dit gisteren nog eens benadrukt omdat er veel misverstand over de besluiten van de Unesco is ontstaan. De PvdA-Kamerleden Voogd cn Ter Beek hebben aan minister Van der Stoel vragen over de feitelijke uit stoting van Israël uit de Unesco gesteld. Zolang Israël lid is van de Verenigde Naties kan dit land niet uit de Unesco gestoten worden. Verwijdering uit de VN is ook on mogelijk. omdat dit zonder twijfel op een veto in de veiligheidsraad zal stuiten. Tegen de wil van. onder andere Nederland besloot de Unesco-verga- dering wel de subsidie van 25.000 dollar aan Israël in te trekken, omdat Israël zich schuldig zou ma ken aan niet toegestane opgravin gen in Jeruzalem. De Unesco-verte- genwoordiging in Jeruzalem zal wel gehandhaafd blijven. Uit een re cent rapport van deze vertegen woordiger blijkt dat 70 procent van de Arabische klachten over deze opgravingen onjuist is. Voorts verzette een meerderheid zich tegen het Israëlische voortaan deel te mogeïïMlïfmaken van de Europese,.groep in de Unes co. Beitel groep, waafrkhrï "ook de Verenigde Staten en Canada uitma ken, houdt enkele malen per jaar vergaderingen om h'et beleid van de algemene Unesco-vergadering uit te werken. Zo is er ook een Aziatische, een Latijnsamerikaanse en een Arabische groep. Israël behoort nu tot geen van deze groepen, maar blijft wel gewoon lid van de algemene Unesco-organisa- tie. Het verzoek om tot de Europese groep te mogen toetreden werd met 48 tegen en 33 stemmen voor ver worpen, terwijl 31 landen zich ont hielden van stemming, waaronder Frankrijk, Griekenland en Portugal. De Koninklijke Akademie van We tenschappen heeft minister-presi dent Den Uyl in overweging gege ven de financiële bijdrage van ons land aan de; Unesco $top te zetten. De akademie is verontrust en ver ontwaardigd nu de algemene confe rentie van de .Unesco (de'organisa tie. van de ,VN voor onderwijs, we tenschappen. én cultuur) een reso lutie heeft aangenomen om Israël niet langer hulp te verlenen en te weren uit de regionale activiteiten van de Unesco. Jaarlijks draagt ons land één pro cent bij in de kosten van de Unes co. Deze zfjn voor dit en het ko mende'jaar bëgroot op 170 miljoen dollar. De Nederlandse bijdrage be loopt voor dit jaar en voor 1975 derhalve ongeveer 2,2 miljoen per jaar. (ke WERKDAG .behalve zaterdags bestaat er avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch pgeven van familieberichten, die nog de volgende Chtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit logelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit ndstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. jTTENTIE! U gelieve' steeds duidelijk op te geven in [elke bladen u de advertentie wenst te plaatsen Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke to XlrouwHet Kwartet), alsmede de gewenste idte. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Man. Vader en Grootvader Arie van Vliet Azn. Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 63 jaar. RidderkerkM. M. van Vliet- van der Waal H.I. Ambacht: C. Nieuws traten-van Vliet H. J. Nieuwstraten Kees Arjan Marijke Ridderkerk: I. B. van Vliet P. van Vliet-Greve Josien Arie Groot-Ammers: Anth. van Vliet D. P. van Vliet-Gijsen Ridderkerk, 3 december 1974. Kloosplantsoen 173. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „De Riederborgh" te Ridderkerk (ingang Burg. de Zeeuwstraat) woensdagavond 4 de cember a.s. van 19.3020.30 uur en na de begrafenis in een der zalen van de Gerefor meerde Kerk aan het Dillenburgplein te ^Slikkerveer. Öe dienst van Woord en Gebed zal worden •Wltouden in eerdergenoemde kerk vrijdag 6 december a.s., aanvang 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 15.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridder kerk. Diep ontroerd melden wij, dat is overleden in zijn Heer en Heiland onze geliefde oudste Broer, en Zwager Arie van Vliet Azn. op de leeftijd van 63,<j£ar. Met grote dankbaarhèi'd'èh.'Ölep respect geden ken wij wat hij voor ons en 2övèlen heeft be tekend 77 ■'.w.zBl;, G. M. E. van Hulsteijn-*10'1- Van Vliet A. W. Berg-Van Vliet J. Berg G. Moolenaar-Van Vliet A. Moolenaar A. van Vliet A. van Vliet-Boers A. Wegner-Van Vliet J. G. Wegner Jb. van Vliet J. van Vliet-Van Nes J. van Vliet M. P. van Vliet-Koudstaal Ridderkerk: Adr. van Vliet Sj. van Vliet-Van Santen Laren: W. van Vliet C. van Vliet-Van Rij H. A. v. d. Graaff-Van Vliet J. M. v. d. Graaff A. C. Wynia-Van Vliet M. Wynia J. van Vliet J. van Vliet-Oosterling Ridderkerk, 3 december 1974. Oostendorp: Australië: Ulvenhout: Den Haag: Katwijk aan Zee: Ridderkerk: Hoogland: Apeldoorn: Ridderkerk: Bellport USA: Hierbij vervullen wij de droeve plicht u in ken nis te stellen van het overlijden van onze pre sident-directeur, de Heer A. van Vliet Azn. Riddetf in de Orde van Oranje Nassau Zijn grote bekwaamheden en toewijding voor de bedrijven zijn voor ons een aansporing om in zijn geest verder te gaan. Zijn persoonlijkheid zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Het gezamenlijk personeel van De Groot en Van Vliet Scheepswerf en Machinefabriek B.V. Slikkerveer B.V. Hollandse Scheepsbouw Maatschappij Groot-Ammers 3 deccmbe. 1974 Hierbij vervullen wij de droeve plicht u in ken nis te stellen van het overlijden van de Heer Arie van Vliet Azn. op de leeftijd van 63 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau In leven president-directeur van onze vennoot schappen. Zijn bestuurlijke gaven en zijn stimulerende invloed stempelden hem tot een gezaghebbend persoon, die voor de ontwikkeling van onze be drijven van zeer grote betekenis is geweest. Met grote dankbaarheid zullen wij hem blijven gedenken. Directie en Commissarissen De Groot en Van Vliet Scheepswerf en Machinefabriek B.V. Slikkerveer B.V. Hollandse Scheepsbouw Maatschappij Groot-Ammers Geen bezoek aan huis Geen toespraken Geen bloemen 3 december 1974. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Die Riederborgh" te Ridderkerk. (Ingang Burg. de Zeeuwstraat) woensdagavond, 4 december 1974 van 19.30 20.30 uur en na afloop van de begrafenis op vrijdag 6 december 1974 in een der zalen van de Gereformeerde Kerk aan het Dillenburg- plein te Slikkerveer. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden in eerdergenoemde kerk op vrijdag, 6 december a.s. aanvang 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden te ca. 15.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridder kerk. Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen, en zijn gerechtigheid over kindskinderen. Psalm 103 17 In Jezus ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Hendrika van der Slujjs-Sipkes in de ouderdom van 80 jaar. D. van der Sluijs Cyr lTScole (Frankrijk) Epe (Geld.): Myaree (W.-Australie) 's-Gravenhage: A. A. van der Sluijs S. van der Sluijs-Lacroix J. Jansen-van der Sluijs J. B. H. Jansen P. van der Sluijs E. van der Sluijs-Seriese G. van den Bos- van der Sluis B. M. van den Bo3 Arlington"' (Virgina, U.S.A.) D. H. van der Sluijs H. van der Sluijs- van den Bovenkamp Voorburg: H. Bruin-van der Sluijs M. Bruin en kleinkinderen 's-Gravenhage, 2 december 1974. Lohengrinstraat 32. Gelegenheid tot bezoek 's avonds van 7.30— 9 uur. Liever geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 6 december a.s. om 3 uur in de aula van de begraafplaats „Oud-Eik-en-Duinen", Laan van Eik-en-Duinen 38, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben. Voor het vele, hartelijke medeleven ondervonden tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Jan van 't Veer onze oprechte dank. Rotterdam: Canada: Papendrecht: Bëmmel: Rotterdam: Streefkerk: Ede: Capelle a. d. IJssel: Rotterdam: C. van 't Veer-Van Duuren Han en Ot Rene, Ron, June Ann, Paul, Tim Ina en Carel Peter, Eriö, Irma Ger en Frans Cora, Bert, Elza Truus en Lo Jan, Caroline, Pleter, Carel, Llda Mieke en Ruud René, Marc, Inge Anke en Laurens Petra, Julia, Laura Elza en Jan Heidi, Ruud, Ciska, Jan Ineke en Henk Arnold, Eric, Christine Rotterdam, december 1974. Van onze sociaal-economische re dactie DEN HAAG Meer zelfstandigen zullen volgend jaar in aanmerking kunnen komen voor een extra af trek van de belastingen. Minister Duisenberg (financiën) heeft deze toezegging gistermiddag aan de Tweede Kamer gedaan. De regering was aanvankelijk van plan zelf standigen een aftrek toe te staan van twaalfhonderd gulden voor de inkomens tot 30.000 gulden, aflo pend tot een inkomen van 40.000 gulden. Onder druk van de Tweede Kamer bleek de minister gisteren bereid die grens verder op te trekken. Hoever wilde hij nog niet zeggen. Verwacht wordt dat de grens nu 40.000 gulden zal worden met een afbouw tot een inkomen van 50.000 gulden. Met deze uitbreiding zal een bedrag zijn gemoeid van enkele tientallen miljoenen guldens. De motie van het Kamerlid Ver- maat (ARP), weduwnaars met jon ge kinderen een ruimere belasting aftrek toe te staan, stuitte op gro te moeilijkheden bij de regering. Het 2al volgens staatssecretaris Van Rooijen uiterst moeilijk zijn de motie te realiseren. Maar hij be loofde het Kamerlid naar een op lossing te zullen zoeken. Een ande re motie van het AR-Kamerlid, om de leeftijdsgrens bij het door de fiscus gehanteerde onderscheid tus sen gehuwden en ongehuwden te verlagen, vond weerklank bij de regering. De staatssecretaris zei er in principe mee akkoord te kunnen gaan. Grotere moeite had de staatssecre taris met het amendement-Dolman (PvdA) de reiskostenaftrek te ver hogen. Hiermee is een bedrag ge moeid van 60 miljoen gulden. De staatssecretaris vond dat aan de te hoge kant. Dolman handhaaft zijn amendement maar het is niet zeker meer of het de steun zal krijgen van de Kamer. De KVP-fractie kondigde althans aan dat het amendement voor haar niet meer zo'n hoge prioriteit had. ADVERTENTIE Van onze Haagse redactie DEN HAAG Nederland is er nog steeds niet in geslaagd het losgeld van de gijzelingsactie op de Franse ambassade in Den Haag terug te krijgen van de Syrische autoritei ten. Premier Den Uyl zegt in ant woord op vragen van de WD-leider Wiegel, dat Nederland hiermee in overleg met de Franse regering ac tief bezig is, maar hij wil in het belang van de zaak geen verdere mededelingen doen. Zoals bekend overhandigden de drie Japanse terroristen bij hun aankomst in Damascus het geld aan de Nederlandse vliegtuigbe manning. Gezagvoerder Sierks be sloot het. geld voor één nacht in bewaring te geven aan de Syrische autoriteiten, maar dezen weigerden het de volgende dag terug te geven. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Minister Van der Stoel zal van 2 tot 8 januari een bezoek brengen aan China. Daarna gaat hij door naar Japan waar hij nog vier dagen blijft. He is het eerste bezoek van een Nederlandse minister van buiten landse zaken aan Peking, sinds Ne derland de Chinese volksrepubliek erkende. Minister Van der Stoel volgt op een rij van ministers van buitenlandse zaken en staatshoofd en die China hebben bezocht nadat in 1970, toen de culturele revolutie was uitgewoed, de Chinese grenzen voor buitenlanders werden openge steld. Zo zijn de meeste andere ministers van buitenlandse zaken van de EEG-landen mr. Van der Stoel al voorgegaan. Het bezoek van minis ter Van der Stoel moet volgens buitenlandse zaken gezien worden als een duidelijke markering, nu ook van Nederlandse kant, van het grote belang van China en ook Japan in de wereld. Vanaf 1950 heeft Nederland handelsbetrekkin gen van groeiend belang met de volksrepubliek onderhouden. Met kontant geld op zak loopt u altijd een zeker risiko. Stap daarom voordat u op vakantie gaat even binnen bij de Amro Bank. Daar vertelt men u graag hoe u uw vakantiegeld het verstandigst kunt verdelen tussen kontante buitenlandse1 valuta en cheques. Amro Reischeques bijvoorbeeld of uw eigen Eurocheques. Raakt u ze op een of andere manier kwijt, dan hebben anderen er niets aan en u krijgt ze gewoon vergoed. U belt even met AmroTeleservice en binnen de kortste keren wordt geld telegrafisch overgemaakt naar de bank ter plaatse, waar ook in Europa. Daarom: ga bijtijds naar de Amro Bank in uw buurt. Voor buitenlands geld, cheques en uw reisverzekering. En pak dan meteen het gratis landengidsje mee. 't Geeft u allerlei nuttige informatie over wisselkoersen, buitenlandse munt eenheden enz. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Leden van de her vormde gemeente in Delft hebben in een open brief aan de regering geprotesteerd tegen de opsluiting van de politieke dienstweigeraar Kees Vellekoop. Vellekoop is lid van de hervormde gemeente in Delft. De briefschrijvers vinden het vreemd dat Kees Vellekoop geen uitstel van zijn 21 maanden lange straf kan krijgen nu het kabinet zich beraadt over een verruiming van de wet gewetensbezwaren mili taire dienst. Zij verzoeken met na me premier Den Uyl, en de minis ters Vredeling en Van Agt spoed te maken met een wetswijziging, waardoor ook de politieke bezwaren van Vellekoop erkend zouden kun nen worden. Zoals bekend verschilt het kabinet intern van mening op dit punt en zal er vrijdag verder over gepraat worden. De Algemene Vereniging Nederland se Militairen heeft het gisteren on verstandig genoemd 'zulk een zwaar vonnis' te vellen voor een overtre ding van het militair strafrecht die binnen afzienbare tijd mogelijk niet meer als zodanig wordt aangemerkt. De AVNM had het verstandiger ge vonden als op de totstandkoming van de nieuwe wet was gewacht. Nu bestaat namelijk de mogelijkheid dat 'onherstelbare schade' wordt toegebracht aan de militaire straf rechtspleging. Daarbij is niemand gebaat, aldus de AVNM, die de minister in een brief om uitstel van de tenuitvoerlegging van het vonnis zal vragen. UTRECHT In ieder geval tot 1 januari 1977 zal het bewust wordingsproject van de stichting ontwikkelingssamenwerking vak beweging (SOSV) worden voortgezet. Dit heeft het overlegorgaan van de drie vakcentrales (NVV, NKV en CNV) gisteren besloten. Dit houdt in, dat de drie vakbon den aan de Nationale Commissie Voorlichting en Bewustwording Ontwikkelingssamenwerking (NCVBO) vroeger commissie- Claus geheten een aanvullende subsidie zullen vragen om het in 1972 begonnen werk te kunnen voortzetten. Het besluit om door te gaan houdt tevens in, dat de nu reeds vijftig gevormde werkgroepen in het land, die aan de basis met dit werk bezig zijn, daarmee kun nen doorgaan. Nagegaan zal worden hoe het be wustwordingsproject van de SOSV, die in 1971 door de drie vakcentra les in het leven werd geroepen, per bond of bedrijfstak verder kan worden verbreed en of er wellicht per vakcentrale of groep van bon den activiteiten zijn te ontwikke len. Zoals gisteren gemeld loopt de sub sidie van de Nationale Commissie op 1 september 1975 af en zou een aanvrage om aanvullende subsidie nog dit jaar bij deze commissie moeten wórden ingediend. Het mandaat van de Nationale Com missie loopt op 1 Januari 1977 af, zodat het bewustwordingsproject in ieder geval tot die datum voortgang kan vinden. Tenminste indien de gevraagde subsidie zal worden toe gekend, maar ook in vakbondskrin gen wordt verwacht, dat dit geen probemen zal opleveren, mede ge zien uitlatingen van minister Pronk over de taak van de vakbeweging op dit terrein. In het overlegorgaan bestond giste ren aanvankelijk geen eenstemmig heid over wel of niet doorgaan met het bewustwordingsproject. Als compromis is nu uit de bus geko men, dat het project ook na 1 september volgend jaar zal worden voortgezet, maar dat er daarnaast de mogelijkheid moet zijn, dat de vakcentrales of bonden ook eigen activiteiten kunnen ontplooien, mocht daar behoefte aan bestaan. In SOSV-kringen werd desgevraagd meegedeeld, dat met dit besluit in principe de mogelijkheid is gescha pen om met het project verder te gaan en dat dat op zich een plezie rige ontwikkeling genoemd kan worden. De mening overheerste dat ook de werkers 'in het veld' zich wel in dit besluit zouden kunnen vinden, mits hun geen belemmerin gen in de weg worden gelegd en door te gaan met het werk. dat de werkgroepen nu ter hand hebben genomen. AMERSFOORT De (vrijgemaak te) gereformeerde omroepvereni ging blijft bestaan. Een voorstel van het bestuur om de vereniging te ontbinden, haalde in de leden vergadering geen meerderheid. Voor het bestuur had het voortbe staan van de GOV geen zin meer, nu de toelatingsdrempel voor aspi rant-omroeporganisaties verhoogd is tot veertigduizend leden. Van een verslaggever UTRECHT Bij een inval in een woning in Maarssen heeft de politie voor een handelswaarde van 45.000 gulden aan vuurwa pens en patronen gevonden. De 'buit' bestond uit 143 vuurwapens en tienduizend patronen. Drie echtparen zijn aangehouden, ver dacht van het invoeren, ombouwen en verhandelen van de wapens. Bij de inbeslaggenomen wapens zijn er van het type, dat gebruikt werd bij de gijzeling in de Scheveningse gevangenis en bij een moord in Den Bosch. (ADVERTENTIE) I Kan Israël blijven bestaan? Israels toekomst is benarder dan ooit Yasser Arafat heeft de Verenigde Naties aan zijn voeten gekregen met zijn pleidooi voor een Palestijnse eenheidsstaat - een staat waarin voor een onafhankelijk Israël geen plaats is. De wereld eist nu van Israël dat het onderhandelt met de Palestijnse Bevrijdingsorganisatie die notabene het verdwijnen van de Joodse staat hoog in het I vaandel heeft geschreven. Zodat er voor Israël nog maar één keuze lijkt over te blijven: die tussen een langzame en een snelle dood Arie Kuiper zet alle trieste feiten op een rij. Van Binnenhof tot Bommelstein I Rob Vermaas stelt vast dat de eerste kamer niets nalaat om het pleidooi voor haar eigen opheffing te bevorderen, I Maurice Góldbloom schetst de nieuwe Griekse democratie ("een ingewikkelde eierdans"). Wam de Moor schrijft over Gerrit Krol en anderen, Ben Kroon zegt nee tegen de Spaarnekerk, Hans Bronkhorst besprak met bisschop Ernst de kerkenconferentie in Lunteren, P. van der Eijk signaleert de winkeldiefstallen van speelgoed ("Sint rijdt hem als een oude dief"), Frans Boelen leed aan griep, Susanne Piët sprak met autocoureur Jantje Lammers en I Jos van Leeuwen beluisterde in The Knot Garden "eindelijk weer eens een sterke opera". En om nóg enkele namen te noemen- ook H. J. Neuman, Herman Hofhuizen, Frans de Boer, Jan Jacobus IAbspoel, Tim Krabbé en Willem Whitlau zijn weer present. Om van heer Bommel maar te zwijgen. reedschappen en allerlei lopen van zestig centimeter lengte gevonden (met trekken en velden om de 'ko gel de vereiste draaiende wending te kunnen geven), die gebruikt De wapens waren vrij gekocht in België en Duitsland en Nederland binnengesmokkeld. Er waren 73 gaspistolen bij, die hier tot gewone vuurwapens omgebouwd werden. Bij huiszoekingen werden ook ge werden bij het ombouwen. De pis tolen en revolvers waren van Belgi sche, Spaanse, Italiaanse en Duitse makelij. Het wapentuig werd met name in en om Utrecht verhandeld. Een omgebouwd gaspistool kost daar zo'n 250 tot driehonderd gulden. De Utrechtse recherche had al lang aanwijzingen dat vader en zoon T. uit Utrecht vuurwapens en munitie zouden invoeren en ook bleek dat zij regelmatig bezoeken aan de dertig jarige loodsknecht H., een zwager van zoon T. in Maarssen brachten. Toen vader en zoon T. aangehou den werden, hadden zij in hun auto tien omgebouwde gaspistolen en driehonderd patronen. In de wo ning van H. in Maarssen werden 73 gaspistolen, zeventien geweren en 45 revolvers gevonden, alsmede al lerlei gereedschappen. Daar ver moed werd dat ook de echtgenoten een rol in de zaak speelden, zijn ook die aangehouden. Volgens de Utrechtse politie wordt vooral de SM-revolver uit België veel gebruikt bij misdrijven in ons land. De politie heeft opnieuw ervaren dat binnen de EG de handel in vuurwapens een wonderlijke zaak is: in ons land gelden strenge maatregelen, in België, Duitsland en Italië zijn ze voor ieder vrij te koop. Invullen en in open envelop zonder postzegel zenden aan: Weekblad de Tijd, Antwoordno. 6, Amsterdam. Noteer mij s.v.p. als kwartaalabonnee f. 20,-per kwartaal (1.1 t/m 1.4.1975): jaarabonnee f. 75,- per jaar (1.1 t/m 31.12.1975) voor de periode t/m 31 december ontvang ik de nog in '74 verschijnende nummers gratis. Naam Straat Plaats Telefoon Postgiro (Handtekening)—

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 11