bronovo-nebo medisch analist(e) hooge burch Ut FAMILIEBERICHTEN R. W. H. Zijlstra Nerveus? Gespannen? CHEF AFD. ORGANISATIE stafverpleegk&mdige Het CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR NEUROSEN EN PSYCHOSEN te ZEIST 1 HOOFD VERPLEGING (M/V) SEKRETARESSE afdeling Geriatrie ASSISTENT VAN DE PSYCHOLOGEN (M/V) AKTIVERINGSTHERAPEUT(E) ZIEKENVERZ0RG(ST)ERS afdeling Geriatrie LEERLING-VERPLEEGSTERS Observatiekliniek^ "DE EDERHORST" psychologisch assistent(e) TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 NOVEMBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er "s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Hei, Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland, mijn innig geliefde Man, onze beste zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Albert Dekker in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: H. Dekker-Klomp Rotterdam, 29 november 1974. Lindesingel 32. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470 te Rotterdam. Gelegenheid tot bezoek aldaar: zaterdagmid dag van 33.30 uur, maandagavond van 8 8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 3 december op de algemene begraafplaats 'Hof wijk', Delftweg 230 (vjn. Overschie). Vertrek vanaf het woonhuis om 2.15 uur. Aankomst op de begraafplaats om 2.45 uur. „De Heer is mijn Herder" In Jezus ontslapen, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Mamma Elsje Katalijna de Feyter-Breure in de leeftijd van 45 jaar. 2 Timothetis 4 7 en 8 A. de Feyter Simon Jan Anne Marie Cornelie Dinteloord. 28 november 1974. Bloemendij k 20. De rouwdienst wordt gehouden D.V. op maan dag 2 december a.s. om 14.30 uur in de Gere formeerde Kerk te Dinteloord, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in „Ons Huis", Westgroeneweg 5. Liever geen bezoek. - Geen bloemen. Nog vrij onverwachts, maar ons achterlatend in het vaste vertrouwen dat zij thans bij haar Heiland is, is van ons heengegaan mijn onver getelijke Dochter, onze lieve Zus en Tante Elsje Katalijna Breure Echtgenote van A. de Feyter, op de leeftijd van 45 jaar. C. A. Breure-Maris Miep van Drongelen-Breure Rom van Drongelen Jan Breure Leny Breure-Breure Nichtjes en neefjes Dinteloord, 28 november 1974. „Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn. noch rouw. noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbijgegaan. En Hij. die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw". Openbaring 21 4 en 5a. Voor ons geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen, Zijn kind. onze lieve Vader en Opa Simon Groeneveld weduwnaar van Lena van Wingerden, op de leeftijd van 81 jaar. Mount. Hope (Canada): S. Fennema-Groeneveld T. Fennema Groningen: C. Groeneveld A. P. Groeneveld- van der Molen Waddinxveen: A. M. van Weelden- Groeneveld H. J. van Weelden Canada: L. S. van Leeuwen- Yarmouth Groeneveld en kleinkinderen Rotterdam, 28 november 1974, Wilgenpias 108. Corr.adres: Beethovenlaan 52, Waddinxveen. Aan huis geen bezoek. De dienst van Woord en dankzegging wordt gehouden D.V. maandag 2 december om 1 uur in de Vredevorstkerk aan de Wilgenplaslaan 200, hoek Teldersweg. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de rouwdienst in de kerk. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334 zal plaatsvinden na aankomst aldaar om circa 2.45 uur. „En ik geef u eeuwig leven." God nam tot Zich onze lieve zorgzame Broer Simon Groeneveld Weduwnaar van L. van Wingerden op de leeftijd van 81 Jaar. Rotterdam: H. P. Groeneveld Rotterdam: S. Helns-Groeneveld Newland K. P. Zd Afr.: M. Singels-Groeneveld Zeist: J. Ros-Groeneveld Rotterdam: J. W. H. G. Groeneveld- Schuurmans Rotterdam: W. H. M. van der Gaag- Groeneveld Rotterdam, 28 november 1974. De A.R. Kiesvereniging Nederland en Oranje XXII" geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar Erelid de heer S. Groeneveld Met dankbaarheid gedenkt zij het vele werk dat hij als secretaris gedurende een groot aantal Jaren ver richt heeft. Namens het Bestuur: G. S. Schippers, voorz T. van der Hoek. secretaresse Rotterdam. 29 november 1974. Na een langdurig en geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze lieve zorg zame Vrouw, Moeder en Oma Clazina van Tejjlingen-Pleijsier op de leeftijd van 67 jaar. Vlaardingen: G. van Teijlingen Oud-Beijerland: F. W. van Teijlingen E. M. J. van Teijlingen- Molema Linda Miranda Vlaardingen, 28 november 1974. Anthonie Knottenbeltsingel 46. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst wordt gehouden ln de aula van de Algemene Begraafplaats 'Holy', Holy-Noord, maandag 2 december om 15.00 uur die geleid zal worden door de Weleerwaarde Heer Ds. A. P. Nauta. Waarna de begrafenis zal plaatshebben onge veer 15.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de aula. Met droefheid geven de Raden van de Geref. Kerken van Den Burg en Oosterend kennis van het overlijden van Ds. M. Pos Dankbaar zien wij terug op het werk dat hij namens zijn Zender van 1944 tot 1947 onder haar mocht verrichten. Ds. H. J. Douwes, praeses en Ds. J. D. Kruithof, praeses. Den Burg, Oosterend 28 november 1974. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven. Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve Nicht en Vriendin Bartha van Barneveld op de leeftijd van 53 jaar. Uit aller naam: A. M. Manintveld- van Barneveld Amsterdam, 27 november 1974, Johan Jongkindstraat 167II. Correspondentie-adres P. Manintveld, Schimmelpenninckstraat 3. Delft. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Sint Lucasziekenhuis, Jan Toorop- straat 164, Amsterdam (bereikbaar van Am- dam-Centraal Station met tramlijn 13 en bus lijn 19). Bezoek aldaar zaterdagmiddag van 1.30-2.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 2 december te 14.00 uur op de begraaf plaats „Zorgvlied", Amsteldijk 273 te Amster dam. Vertrek van de rouwkamer te 13.30 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Na een kortstondige ziekte overleed heden, onze goede Vader. Groot- en Over grootvader. de heer Jan Pieter Goulooze Willemstad: H. Goulooze J. A. Goulooze-Bremer Henk. Tinl en kinderen Irene. Leen en kinderen Annemarle, Gerrit en kinderen Terneuzen A. W. de Kraker- Goulooze J. de Kraker Jan Pieter Adrl en Llen Anneke en Jos Hervormd Centrum Vijver hof Henrl Polakstraat 7 Correspondentie-adres: De overledene ligt opge baard ln de rouwkapel van Vijverhof. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag a.s. van 19 tot 20 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 3 decem ber om 13.30 uur ln Vij verhof, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats om 14.30 uur. Vertrek van af Vijverhof om 14.15 uur. Zoer plotseling heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde Vrouw, Moe der. Schoonmoeder en Grootmoeder Johanna Catharina Bjjloo Want wij weten dat. In dien de aardse tent waar in wij wonen wordt afge broken wij een gebouw van God hebben ln de Heme len niet met handen ge maakt een eeuwig huis. 2 Corr. 5 vers 1. Dokkum J, Luijendljk Nleuwegein: N. Luijendljk Zwolle: J. Luijendijk M. J. Luljendijk- v. d. Helde Jaap Dokkum. 27 november "74 Eelaan 16. De rouwdienst zal D.V ge houden worden in de Fon- teinkerk te Dokkum. maan dag 2 december des na middags om 13.30 uur. De teraardebestelling vindt daarna plaats op de Be graafplaats te Aalsum Voor de vele blijken van deel neming. ondervonden na het overlijden en bij de begrafe nis van onze lieve Zoon, Broer en Kleinzoon Aart Hordijk betuigen wij onze dank. C. P. A. Hordijk J. Hordijk-Koert Joke Johan en verdere familie. DANKBETUIGING Voor het vele, hartelijke medeleven ondervon den tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Groot vader Jan van 't Veer onze oprechte dank. Rotterdam: Canada: Papendrecht: Bemmel: Rotterdam: Streefkerk: Ede: Capelle a/d IJssel: Rotterdam: C. van 't Veer-van Duuren Han en Ot René, Ron, June, Ann, Paul, Tim Ina en Carel Peter. Eric, Irma Ger en Frans Cora, Bert, Elza Truus en Lo Jan, Caroline. Pieter, Carel Lida Mieke en Ruud René, Marc, Inge Anke en Laurens Petra, Julia, Laura Heidi. Ruud, Clskka, Jan Ruud, Ciska, Jan Ineke en Henk Arnold, Eric, Christine Rotterdam, 30 november 1974. Het bestuur van de Oranje-Nassauschool te Rotterdam deelt mede dat de receptie d.d. 30 november 1974 van de heer helaas niet kan doorgaan wegens familie omstandigheden. W. C. Mudde, secretaris. Afscheidsbijeenkomst Scholengemeenschap Christelijk Lyceum-Havo te Gouda. In verband met het Afscheid van de heer drs. J. Snoep als rector van onze scholengemeenschap is er op woensdag, 18 december 1974 van 17.30 19.00 uur in de aula van de school een bijeen komst voor docenten, oud-docenten en oud leerlingen. Voor deze ontmoeting nodigen wij alle betrok kenen vriendelijk uit. Wij verzoeken een ieder van u zoveel mogelijk oud-docenten en oud leerlingen van dit gebeuren op de hoogte te brengen. Bijdragen voor een afscheidscadeau zien wij gaarne tegemoet door storting op postgiro 592270 t.n.v. Penn. Ver. v. Chr. AV en VWO te Gouda met vermelding: Geschenk. Wij hopen veel belangstellenden te kunnen verwelkomen. 1 Namens de Commissie Afscheid Rector Dr. P. v. d. Berg. Vereniging Eudokia i De volgende uitlotingen hebben plaatsgevon den: van de lening 1951 1.000,de nrs. 20, 31. 58. 90 k 500,— de nrs. 101, 149, 154, 173. van de lening 1955 de nrs. 35, 52, 66, 81, 125, 128, 155, 168, 185, 232. Deze stukken zijn vanaf 2 januari 1975 betaal baar ten kantore van de Nederlandsche Mid- denstandsbank N.V. te Rotterdam. ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE door Helmut Bechtel Hoe u de mooiste foto's maakt van grootwild, kleine zoogdieren, vogels er. vissen, vlinders en andere insekten, bomen, bloemen en planten. Technische en esthetische aa«0/ijzingen en vele handige tips. 176 bladzijden, met fraaie foto's f 19,50 Verkrijgbaar in de boekhandel UITGAVE FOTON - WAGENINGEN Zo nu eri dan lijkt het of alles verkeerd gaat. De melk kookt over. U maakt ruzie met mensen die u eigenlijk erg aardig vindt. Uw mooiste borden vallen in scher ven. Het is niet nodig. Sanatogen helpt. Sanatogen schenkt uw lichaam dat hoognodige extraatje aan bouw stoffen o.a. vitamine B. •Sanatogen bevat 95% gezuiverde eiwitten. En bestrijdt daardoor op natuurlijke wijzé de gevolgen van ver moeidheid. Ja, Sanatogen geeft u weer nieuwe weerstand. Maar zelfs het krach tigste versterkende middel kan geen won deren verrichten. Dus: even blijven gebruiken. 3x Daags 3 theelepels. Verkrijgbaar bij uw apotheker of drogist. De krant brengrt u uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren En belpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet n nou wel dat u 'm niet missen kunt? De krant is nooi! weg. ERICH MOLLER Handboek voor de dieetkeuken bewe*t boor W. E. L. te Meij Het boek dat eder die met het bereiden van een dieet te maken heeti volledig wegwijs maakt Dooi een overvloed van goede recepten >s men in staat van dag tot dag smakelijke maaltijden op •e dienen Precies naar het dooi de dokter voorgeschreven diee» en vol variatie' Met calorieèntabei en veie zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.50 Verkrugbaor ut de boekhande Het Bestuur van het NEDERLANDS GENOOT SCHAP TOT OPLEIDING VAN LERAREN VOOR HET BEROEPSONDERWIJS roept solli citanten op voor de functie in volledige weektaak Taakomschrijving Leiding geven aan de afdeling organisatie. In samenwerking met de directie en staf medewerkers het voorbereiden en tot uit voering brengen van applicatie- en onder wijsactiviteiten. Het verrichten van statistisch gericht onderzoek in verband met beleidsplanning. Vereisten: Leidinggevende en organisatorische, als mede administratief organisatorische capaciteiten. Kennis van het onderwijs (algemeen) met name van het lager en middelbaar tech nisch onderwijs. Goede contactuele eigenschappen. Salariëring: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Maximum schaal 103 BBBRA (ƒ2.195, tot ƒ2.847,(excl. machtigingswet). Indiensttreding: 1 april 1975. Sollicitaties: Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan Bestuur Nederlands Genoot schap, Postbus 355 te Ede, vóór 10 januari 1975. Inlichtingen: A. Pauw, algemeen directeur, telefoon 08380-19155. STICHTING In het NEBO-ZIEKENHUIS kan in verband met huwelijk van de huidige functionares- se een geplaatst worden op de interne afdeling (39 patiënten). Aanstelling in rang is afhankelijk van leef tijd en ervaring. Wij werken met een vorm van team-ver- pleging. Inlichtingen en sollicitaties bij zr. J. M. van Dijk, adjukt-direktrice, Scheveningse- weg 106, Den Haag, telefoon (070) 51 21 71. is een instituut voor de gedifferentieerde klinische en sociotherapeu- r tische behandeling van lijders aan neurosen en psychosen en heeft een veelzijdige geronto-psychiatrische afdeling (polikliniek, kliniek en verpleeghuis). P Momenteel bestaan de volgende vakatures: vereisten: verpleegkundige met persoonlijk nivo, diploma's A, B en evt. hogere opleiding, ervaring met leiding geven in een psychiatrisch ziekenhuis. vereisten: diploma HAVO of vergelijkbaar nlvo, sekretaresse-opleiding, min. leeftijd 23 jaar. vereisten: diploma HAVO of vergelijkbaar nlvo, diploma psychologisch assistent van het NIP, min. leeftijd 21 jaar. vereisten: opleiding handenarbeid, psychiatrische ervaring. vereisten: diploma ziekenverzorging, ervaring met geestelijk gestoorde bejaarden. vereisten: MAVO-diploma of vergelijkbaar nivo. Sollicitaties en verzoeken om Inlichtingen kunt u richten aan de I direktie, Oude Arnhemseweg 260, Zeist. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling Horalaan5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Voor ons zich uitbreidend laboratorium ("eenmansbedrijf"), zoeken wij een met opleiding H.B.O.-A en enige jaren ervaring in een gelijkwaardige functie. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van de medische dienst, A. Gobin. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de geneesheer-directeur. Hooge Burch, christelijk centrum voor geestelijk gehandicapten. Voor de psychologische afdeling vragen wij, in verband met het vertrek van één van onze assistentes, op korte termijn een voor het verrichten van de volgende werkzaamheden: het afnemen van tests bij kinderen en volwassenen d.m.v. individueel onderzoek; het werken met observatielijsten in verband met de uit voering van programma's; het uitwerken van tests en observatiegegevens ten dienste van de behandeling en begeleiding van onze huisgenoten; het zelf uitvoeren van programma's op het gebied van gedragsverandering. Voor deze funktie komen in aanmerking zij, die reeds in het bezit zijn van het diploma Psychologisch assistent van het Nederlands Instituut voor Psychologen. Ook zij die dit diploma wensen te behalen, kunnen reflek- teren. ZIJ dienen dan aan de volgende voorwaarden te vol doen: leeftijd tenminste 18 jaar; algemene ontwikkeling op HAVO-niveau. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drs. E. C. J. Timmers of de heer P. F. van Overbeeke, cand. psycholoog, Spoorlaan 19 te Zwammerdam, tel. (01726) 46 68. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de personeelsfunctionaris, de heer G. G. M. Creuwels, Hooge Burch, Spoorlaan 19 te Zwammerdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14