Amsterdam kan nog stunten Rotterdam moet eerst betalen Italiaanse voetbalvertellingen Verkouden? Otrivin helpen direkt h*aaie overwinning van 3-0 op Fortuna Düsseldorf -J jiillermo Vilas: iim half mil ioen i) fldern emingsraad FC Groningen te Okker wil rust houden neusdruppels eracles linvaardt Ibsidie Boze fans, staking, bedreiging en forse kritiek Donar wint van Villeurbanne bUW KWARTET DONDERDAG 28 NOVEMBER 1974 SPORT T13-K13 (ADVERTENTIEl onze speciale verslaggever a [STERDAM FC Amsterdam kan nog stunten. De Lievertdjes igten gisteren in het angstig lege en kille stadion zien, dat de re- 1 taten van het vorige seizoen niet helemaal uit het niets kwa- n. Met soms zeer redelijk voetbal, maar vooral met een enorme is karakter speelde FC Amsterdam in de derde ronde van de FA-beker het hoogaangeslagen Fortuna Düsseldorf met 3-0 •ar de werkelijkheid terug. o realiteit, die voor de Westduit- toch is dat zij in uitwedstrijden ühun normale spel kunnen ko- Dat zij weliswaar technisch be- uit de voeten kunnen dan de -sterdammers, maar dat zij de te knokkersmentaliteit missen. igenover stelde FC Amsterdam niet aflatende inzet, gepersoni- vooral door Nico Jansen, ook door minder erkende igers als Husers en Van der Ban. irom kan trainer Pim van der int terecht hopen dat dit resul- l van zijn ploeg niet eenmalig vpat Amsterdam ook in de compe- zijn normale vorm zal hervin- ^entourage waarin Amsterdam en [tuna Düsseldorf aan hun Euro- karwei begonnen, was depri end. Slechts de meegekomen fctduitse supporters lieten zich Lichtig horen. De paar duizend schouwers konden zich echter de verwachting in warmen iets dat zowaar op een ope- ■gsoffensief van Amsterdam leek. Amsterdam forceerde vier hoek oppen zonder echt gevaar op te iren. Het eerste vuurwerk kwam de andere kant, toen de opge- nen voorstopper Gerd Zimmer- van zeker dertig meter eihard inschoot en de bal via |V YORK (AFP) Met een Ciwe toernooizege en een win- rspremie van meer dan 20.000 heeft de 22-jarige "komeet de tennishemel' Guillermo Vi- /:>het Grand Prix-seizoen 1974 af- oten. Vilas. die reeds aan het in van de internationale kampi- schappen van Argentinië zeker van de eerste plaats in het Höklassement van de Grand Prix, iloeg in de finale de Spanjaard iiuel Orantes met 6-3, 0-6, 7-5, g s verdiende daarmee dit jaar in toernooien (zes overwinningen de Grand Prix) rond een half joen gulden. Meer dan 200.000 ar verdienden tot dusverre al- Rod Laver (1971), Ilie Nastase Stan Smith (1973) en John rcombe, Jimmy Connors en Vi- i dit seizoen. Het vorig jaar de Argentijn zich nog tevre- stellen met 4750 dollar uit 15 ^rnooien. K de eindstand van de Grand Prix v. et Jimmy Connors, de kampioen 'fj Australië, Wimbledon, Forest s en Zuid Afrika de tweede ats. Het eindklassement luidt :1. llermo Vilas (Arg) 797 pnt, 2. -pjmy Connors (VS) 714 pnt, 3. _£nuel Orantes (Sp) 622 pnt, 4. tfDlrn Borg (Zweden) 602 pnt, 5. ïeljil Ramirez (Mex) 488 pnt, 6. Ilie tase (Roem) 482 pnt, 7. Onny fun (N.Z. 452,5 pnt, 8. Harold femon (VS) 429 pnt, 9. Arthur e (VS) 422 pnt, 10. Stan Smith - 416 pnt. ieu nummers een tot en met zeven jnjen uitkomen in het 'Masters', fnooi, van 10 tot en met 15 Ijember in Melbourne, waar dollar aan prijzen op het staat. Hierin zal ook uitkomen n Newcome, die van de Austra- het hoogst is geëindigd. Het is '•gelijk dat Jimmy Connors, die pen juridisch conflict is gewik- —tL met de verzekeringsmaat- Dl°appij, die de 'Grand Prix' spon- w (ondat hij niet werd toegela- tot de internationale kampi- _fjxchappen van Frankrijk) in Au- VDlië verstek zal laten gaan. In or' geval zal de als achtste geëin- Harold Salomon mogen mee- wal ptil Jongbloed en de lat tot hoekschot caramboleerde. Toch liet. Amsterdam zien dat trai ner Pim van der Meent gelijk had toen hij zei dat er iets terug was van de inzet en het karakter dat de lieverdjes vorig seizoen kenmerk ten. Er werd gestoord, de spelers gingen diep en men was bereid de positie voor elkaar over te nemen. Met name Nico Jansen toonde zich in de beginfase een keiharde bikke laar, die medogenloze duels uit vocht'. met zijn directe bewaker Zimmermann. Maar hij niet alleen, ook spelers als Van der Lem en Visser verzetten bergen werk. Toch liet Fortuna in die eerste fase reeds zien waarom het de mooist voetbal lende ploeg in Duitsland genoemd wordt. Vooral op het middenveld tikten de Duitsers elkaar de bal moeiteloos toe en over de vleugels bleken Geye en Herzog snelle indi vidualisten. Met Wolfgang Seel als steeds weer diepgaande man creëerde Fortuna na de stormachtige openingsfase van Amsterdam een ogenschijnlijk veldoverwicht. Het ontbrak de Duitsers aan koelbloedigheid, an ders had Amsterdam snel op ach terstand kunnen raken. Herzog kreeg een kans en in dezelfde mi nuut kopte de vrijstaande Geye net over. Het wisselende spelbeeld maakte Amsterdam-Fortuna mede ook door de defensiefouten aan beide zijden tot een aantrekkelijk schouwspel. Het opportunisme van Amsterdam gaf Fortuna de gelegenheid via fraai uitgevoerde counters tot vlak bij Jongbloed op te rukken. Toch kreeg ook Amsterdam kansen, maar Van der Merkt, Jansen en Van der Lem misten nog het juiste rich- tingsgevoel. Vooral Nico Jansen was een voortdurende bedreiging voor de Duitse defensie. Jansen stortte zich overal in ging vaak diep op eigen helft mee met de graag opkomende Zimmermann. De soli van Husers en Van der Lem waren dreigend genoeg om Fortuna tot waakzaamheid te dwingen. Na ruim een half uur kreeg Am sterdam loon naar werken. De achtste hoekschop werd op Flinke- vleugel geplaatst die Vissers met een subliem passje bediende. Vanaf een meter of twaalf knalde Husers steenhard via de lat in de boven hoek: 10. En Amsterdam ging door. Een nieuwe overtreding van Zimmermann tegen Jansen leverde even buiten het strafschopgebied een vrije trap op die door Vissers rakelings naast werd geschoten. Dit enthousiaste Amsterdam had zeker veel meer toeschouwers verdiend op de ijzige tribunes. Fortuna raakte bij vlagen totaal van de kook door de Amsterdamse werklust. Fortuna maakte zelfs defensief fouten en had bij de vele hoekschoppen de grootste moeite met het wegwerken van de bal. Het open voetbal van beide ploegen leidde voor de rust tot de merk waardige hoekschoppenverhouding 115. Met name in het laatste kwartier hield Amsterdam Fortuna in een vaste greep. Steeds weer daalde de bal in de mêlee van spelers voor het doel van doelman Bèns. Zimmermann, Kriegler en Baltes hadden de grootste moeite de furie tot staan te brengen. Fortuna had kennelijk geleerd van de eerste helft, want onmiddellijk na de pauze schroefden de Duitsers het tempo hoog op. Seel dwong Jongbloed tot een spectaculaire redding en de daarop volgende in zet van Geye ging slechts via een Amsterdams been over de lat. Het opbrengen van Fortuna gaf Am- genheid tot tegenaanvallen. Bij één Doelman Büns wordt voor de eerste keer gepasseerd. Theo Husers van spelers voor de keeper. leid, meende halverwege de tweede helft toch even in beeld te moeten toen hij Heini Otto een gele kaart gaf na een moedwillige handsbal. die raak schoot staat in de melce van die counters schopte Zimmer mann binnen de beruchte lijnen onderuit. Er waren te weinig kelen aanwezig om massaal een straf schop af te dwingen. Toch kreeg Fortuna nu duidelijk de beste kan sen. Wuder richtte eerst verkeerd en omspeelde even later zelfs Jong bloed maar schoot toen in het zij net. Amsterdam speeldein die fase met slechts twee spitsen, omdat Husers voortdurend assistentie moest ver lenen op het middenveld. Fortuna liet even zien wat er straks over 14 dagen in Düseldorf gaat gebeuren, als de ploeg echt gaat aanvallen. Na een kwartier kreeg Geye, weg gestuurd door Seel, de beste kans van de wedstrijd, maar Jongbloed redde karakteristiek ver van de doellijn. Aan de andere kant kreeg Nico Jansen steeds minder steun. Fortuna-trainer Lucas had het ge vaar in de eerste helft gezien en een tweede bewaker (Kriegler) bij de Amsterdamse stormram gezet. Nu kreek ook Zimmermann meer gelegenheid om aan te vallen. Daarom ook kwam als bij verras sing Amsterdams tweede doelpunt. Abe van der Ban brak door op links en zette scherp voor, Zimmermann won weliswaar het kopduel van Jansen, maar de bal sprong voor de voeten van Husers die (opnieuw) steenhard raak knalde. Een zeer fraaie treffer, die een enorme ople ving op de lege tribunes veroor zaakte. 1 Kort daarop raakte Gerard van der Lem opnieuw geblesseerd aan zijn nog niet helemaal genezen rech terknie. Heini Otto kwam hem ver vangen. En even had Fortuna moeite zich daarop in te stellen. De Duitsers hervonden echter snel hun aanvalsritme, al was het tempo duidelijk lager dan voor Amster dams tweede doelpunt. Scheids rechter Martinez uit Spanje, die tot dan toe vrij onopvallend had ge- Amsterdams derde doelpunt mag typerend heten voor die fase van de wedstrijd. Een verre uittrap van Jongbloed over de opgedrongen Duitse defensie heen, leek vrij on schuldig in de richting van collega Büns te rollen. Toen toonde Nico ansen waarom hij bekend staat. In een sprint van zeker 30 meter ging hij achter Kriegler aan, die de bal tenslotte in opperste paniek in een schitterende lob over zijn eigen doelman schoot (3—0). Fortuna leek totaal gebroken. De ontketen de Jansen draaide zijn tegenstan ders dol. uitblinker Theo Husers strooide met subtiele passes en zo- leerde bekwaam. Amsterdam kon het zich zelfs veroorloven staaltjes vertragend voetbal te laten zien, die slechts voorbehouden lijken aan ploegen als Twente en Ajax in goeie doen. In de slotfase bewees Fortuna ech ter een typisch Duitse ploeg te zijn, die slechts is verslagen als de 90 minuten volledig vol zijn. Seel kop te net voorlangs en Geye sprintte nu een keer langs Bianchi, voor hij op het laatste moment door Jan Fransz werd afgestopt. Amsterdam moest de laatste minuten ver terug, maar had het aan zichzelf te wijten at het nog in de problemen kwam: te veel balverlies en non chalance gaven de Duitse ballen het nodige gevaar mee. Slechts de tot het laatste toe keihard werken de Jansen zorgde bij vlagen voor enige opluchting. FC AmsterdamFortuna Düsscldorr 3O (10) 33: Husers 1—0, 62: Husers 20, 75: Kriegler (eigen doel) 30. Scheidsrechter: Martinez (Sp.). Toeschou wers: 2000. FC Amsterdam: Jongbloed: Fllnkevleugel. Koopman, Fransz. Bianchi: Van den Ban, Van der Merkt. Visser; Husers. Jansen, Van der Lem. Fortuna Düsseldorf: Büns; Baltes. Krieg ler. Zimmermann. Köhnen; Brei, Zewe, Seel: Geye. Budde. Herzog. JAN DEE DEN HAAG (ANP) De wed strijd voor de kwartfinales van het toernooi om de Ko ning Güstaafbeker zaterdaga vond en zondagmiddag a.s. in de Amsterdamse Ottenhal zal plaatsvinden zonder Tom Ok ker en Jan Kodes. Tom Okker- keerde zeer vermoeid uit Zuid Afrika terug en wil de ko mende weken rust houden. Oud-Wimbledonkampioen Jan Kodes, de Tsjechische num mer een, dankzij wiens per soonlijke inbreng de Tsjechen dit weekeinde met 32 van Zwitserland wonnen, is met knie-klachten in het zieken huis opgenomen. Voor Nederland zullen nu hoogstwaarschijnlijk aantre den Loek Sanders en Rolf Thung (die beiden hun en kelspelen wonnen tegen Oos tenrijk), en voor Tsjechoslo- wakije zal een keus worden gedaan tussen de 24 jarige Jiri Hrebec, de 25 jarige Pa vel Hufka en de 19 jarige Pavel Sloszil. De winnaar van de ontmoeting plaatst zich voor het eindtoernooi in Stockholm, waarin verder zul len uitkomen Zweden, Hon garije en de winnaar van de ontmoeting Denemarken-Ita lië. IJshockeyteam uit competitie gezet Van onze speciale verslaggever ROTTERDAM/TILBURG Ergens in Nederland vindt vandaag een gesprek plaats, dat de IJshockey Club Rotterdam al dan niet uit grote moeilijkheden zal moeten halen. Terwijl het seizoen al lang en breed is begonnen heeft Rotterdam nog stééds geen recht om thuiswedstrijden te spelen, omdat de Nederlandse IJs hockey Bond eerst een achterstallige schuld wil innen (van welge teld drieduizend gulden!), die als erfenis is overgebleven uit het vorig seizoen, toen Rotterdam haar rechten had 'verkocht' aan Raak IJshockey. Aan het eind van het vorig seizoen trok Raak zich plotseling terug en zag Rotterdam zich genoodzaakt om alleen verder te gaan, zonder spon sor en met een schuld die tot op de dag van yandaag onbetaald is ge bleven. Voorzitter Eef Dunk van Rotterdam houdt nog altijd vol, dat zijn club in het verleden 'niets te maken had met de financiële gang van zaken bij Raak IJshockey', maar de IJshockey Bond heeft niet het 'verdwenen' Raak IJshockey maar juist Rottterdam nu voor het blok gezet. UITSLUITING Bondssecretaris Joop van Rijswijk zegt: 'Tot nu toe hebben we Rot terdam verboden om thuiswedstrij den te spelen. Maar als er deze week nóg niet betaald wordt, dan wordt Rotterdam uit de competitie verwijderd. Door die uitsluiting voorkomen we dan, dat Rotterdam de hele competitie verstoort'. Bij Rotterdam zélf ziet men nog volop perspectief, hoewel voorzitter Dunk in eersteinstantie toegeeft', dat Rotterdam tegenover de bond verantwoordelijk is voor de finan ciële verplichtingen van het vorig seizoen'. GEEN HOND Dunk zegt: 'Vorig jaar speelden we in Den Haag op de HOKIJ. Sinds Raak verdwenen is spelen we op een open baan achter de Ahoy-hal. Die baan is onverdekt, dus over het 10NINGEN FC Groningen ift als eerste Nederlandse voet- stichting een ondernemingsraad italleerd. Als voorzitter van dit an zal de voorzitter van FC iningen optreden. Aangezien de Groningen momenteel zonder itter zit, wordt deze functie ad im waargenomen door de se- .ris, de heer W. F. van den [g- lens de a-selectie nemen zitting Schipper en Peter Eimers. De wordt gecompleteerd door ilof Pots, namens de andere spe en oud-speler Wim Visser, die de stichting optreedt als scout, ondernemingsraad is voor een gekozen met het oog op ver bij de spelers. VIELO De in de eerste divisie laald voetbal uitkomende voet- [vereniging Heracles heeft van de beente Almelo een subsidie van 1.000 gulden aanvaard. Hoewel de fd van toezicht en het bestuur de club de subsidie met ge- ingde gevoelens hebben geaccep- Lird achtten zij het, gezien de langen van de mensen die bij de Jb zijn betrokken en de belang- llling die de club tijdens zijn Itieke periode heeft ondervonden, J/erstandig om Heracles op te la- i houden te bestaan. Dit temeer _ar er geen alternatief plan be- lat als de vereniging zou wegval- Van onze sportredactie ROME Het Italiaanse voetbal is iedere week wel weer goed voor een paar vreemde verhalen. Een greep uit de oogst van deze week: Italië I Burgerlijke ongehoorzaamheid op z'n Italiaans heeft de derde divi sieclub Lecce afgelopen zondag zwaar getroffen. De supporters bleken zeer ontevreden te zijn over voorzitter Luigi Solombrino. Om dat nog eens duidelijk te la ten blijken weigerden een groot aantal Lecce-fans te betalen voor hun entreebiljetten voor de wed strijd tegen Nocerina. Schattingen over het aantal 'zwarte' bezoekers lopen uiteen van 1500 tot 5000. Er waren 2150 toeschouwers die wel voor hun kaartje betaalden. Italië II De interland Xederland-Italië van vorige week heeft voor 600 werk nemers van de Indesit fabrieken in Aversa een turbulent weekje tot gevolg gehad. Ze gingen drie uur voor het einde van hun nor male werktijd al naar huis om op de televisie do wedstrijd te kun nen volgen. De volgende dag kre gen de werknemers te horen dat zij twee uur minder uitbetaald zouden krijgen. Het gevolg was uiteraard een sta king. De aktie duurde vijf dagen. Afgelopen dinsdag kwam er pas een einde aan. De directie gaf de 600 de gelegenheid in het week einde de gemiste uren tegen nor maal tarief in te halen. Italië III De golf van kidnappingen gaat natuurlijk ook niet voorbij aan de voetbalsport. Zo werd de midden velder van Roma, de 19-jarige Agostino di Bartolomei tijdens een telefoongesprek met een on bekende bedreigd met de ontvoe ring van een pasgeboren nichtje. De bedreiging kwam nadat Roma met 1-0 had verloren van Inven tus. Op de vliegvelden van Turijn en Rome waren er al supporters geweest die Di Bartolomei uitge scholden hadden. 'Ze proberen het leven voor mij onmogelijk te ma ken', vertelde Di Bartolomei. 'Maar ik ga gewoon door want het zou onvergeeflijk laf zijn als ik me nu terug zou trekken'. heeft een stroom van kritiek te verwerken gekregen. De club wachtte afgelopen zondag tot na de wedstrijd voor men middenvel der Sergio Ferrari vertelde dat zijn vader was overleden. Novara won met 2-1 van Genua. In een aantal kranten kreeg de club er stevig van langs. In te genstelling tot wat hier Rinus Mi- chels en Barry Hughes (om een paar voorbeelden te noemen) me nen is een voetbalwedstrijd geen oorlog. Gazetto Dello Sport schreef verder: *Men kan zich veroorloven een wedstrijd te ver liezen omdat een speler niet mee kan doen vanwege een sterfgeval in zijn familie'. 'Oorlog is onmenselijk, voetbal mag niet onmenselijk worden', schreef de Gazetto dello Sport in een commentaar. Overigens was het de derde keer in een paar jaar dat dit soort zaken zich bij een Italiaanse topclub afspelen. winst van ruim 180.000 gulden. Op het ogenblik bedraagt het verlies per week ruim 12.000 gulden. Ge lukkig hebben transfers tot nu toe zo'n 800.000 gulden opgebracht, anders zou Bournemouth nu al zo'n 600.000 gulden in het rood hebben gestaan. VAKANTIE HONGARIJE BANKROET Italië IV De tweede divisieclub Novara Bournemouth, uitkomende in de Engelse derde divisie, slaat voor een bankroet. Voorzitter Harold Walker heeft aangekondigd dat er snel financiële hulp dient te ko men om de club te redden. Vorig seizoen had Bournemouth nog een Het rumoer rond het boek van de schrijver Antal Vegh, waarin een aanval werd gedaan op de top van het Hongaarse voetbal, is bijna weer verstomd. Dat gebeurde dan na een rechtzaak waarbij Vegh en ex-bondscoach Rudolf IUovszky betrokken waren. Het tweetal liet tijdens die recht zaak de aanklachten vallen. Ilovszky eiste dat het boek 'Waar om het Hongaarse voetbal ziek is' uit de handel zou worden geno men. Hij had Vegh een leugenaar genoemd. Daartegen wam Vegh weer in verweer. Vegh: 'Het is niet mijn bedoeling geweest de mensen te beledigen en ik zal de hele zaak nog eens opnieuw bekij ken. Maar ik handhaaf wat ik over het Hongaarse voetbal heb gezegd'. IUovszky: 'Onze strijd is in 1-1 geëindigd. Ik had Vegh ook in het openbaar aangevallen. De zaak is nu gesloten'. Het Hon gaarse voetbal is nog wel ziek. Om de Duitse internationals aan een welverdiende wintervakantie te helpen heeft Malta toegestemd de interland tegen Duitsland die voor 29 december was gepland te verplaatsen. Als de UEFA toes temming geeft het duel in het toernooi voor het Europees lan- denkampioenschap naar 22 de cember te zetten, zal Malta alle medewerking verlenen bij de or ganisatie van de strijd in Valetta. BECKENBAUER 'Kaiser Franz' Beckenbauer staat er om bekend zichzelf een uitste kende voetballer te vinden. Hoe wel het met zijn club Bayern München op het ogenblik slecht gaat blijft hij geheel overtuigd van zijn kwaliteiten. Zo vertelde hij deze week: 'Als ze mij en nog een goede speler uit het elftal zouden halen, dan ben ik er zeker van dat Bayern binnen twee jaar ergens bij de amateurs speelt'. uitblijven van entreegelde nhoeven we ons geen zorgen te maken. This komt er bij ons geen hond kijken, dus spelen we net zo lief uit'. Van de zijde van de Nederlandse IJshockey-bond zijn deze week echter ultimatieve eisen gesteld, die ook het optimistische Rotterdam aan het schrikken hebben gemaakt. Bondssecretari Joop van Rijswijk zegt: 'Het is in het belang van de ijshockeysport, dat in deze zaak snel duidelijkheid komt. Wij als bond hebben het liefst, dat Rotter dam blijft meedraaien. Zelfs onze voorzitter is de hele week al in de slag geweest om een oplossing te vinden'. •VRIJE TRANSFER Op zijn verzoek zal de bond ook met twee vertegenwoordigers aan wezig zijn bij het gesprek tussen Raak LJshbckey en Rotterdam. 'Louter als toehoderende partij, zegt Van Rijswijk. Omdat we nu wel eens willen wéten, waarom er nog steeds niet is betaald. Komt er géén oplossing, dan moet Rotter dam eruit. Dat ken eenvoudig niet anders. De spelers zullen in dat geval waarschijnlijk een vrije transfer krijgen'. Maar Eef Dunk, de voorzitter van Rotterdam, zegt: 'Ik wil daar hele maal niet over praten. Als er in dë ijshockeysport iets negatiefs ge beurt. dan loopt de pers de deur plat. Dat vind ik dermate irritant, dat ik U verzoek om pas ne het gesprek tussen de betrokken partij en over deze zaak uit te wijden. Rotterdam wenst dit verschil van mening zonder negatieve publiciteit op te lossen. Uitslagen: HIJS-CPL 8—9, Amster dam-Heerenveen 35, Tilburg Trappers-Smoke Eaters: 13—0, Nij- megen-Den Bosch: 73, Utrecht- Brussel: 7—3, Utrecht-HIJS: 6u4, Den Bosch-HIJS 26. Brussel- Smoke Eaters: 42, Tilburg Trap- pers-HIJS 10—4. Stand: Tilburg Trappers 11-24 116-30 HIJS Den Haag 10-18 88-43 Nijmegen 11-17 77-33 Brussel 11-13 73-66 Smoke Enters 10-11 51-65 Amsterdam 12-11 68-70 Utrecht 13-11 65-66 Heerenveen 14-11 67-93 JAN VAN DER KROON GRONINGEN Donar heeft de eerste wedstrijd tegen Villeurbanne, in de achtste finales van het toer nooi om de Korac Cup. goed over leefd. Onder toejuichingen van de 1.000 toeschouwers werd het eind signaal bereikt met een zege van 9082, waarvan zelfs de Fransen opkeken. Cermak was voor de Gro ningse formatie weer de grote man en trok zijn medespelers op naar een hoog niveau. Villeurbanne kon tegen het goed draaiende Donar niet in het juiste ritme komen. De Franse ploeg, mocht vooral de duurbetaalde Ame rikaan Bennet dankbaar zijn, want hij zorgde voor de meeste punten, namelijk 35. Een andere topspeler, Alain Gilles, miste in de eerste speelperiode zoveel kansen, dat zijn co^ch Buffiere hem noodgedwongen naar de kant haalde. In de tweede speeltijd herstelde Gilles zich en was er met Bennet verantwoorde lijk voor, dat de nederlaag nog enigszins beperkt bleef.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 13