650.-: 'Kind mag bij integratie geen proefkonijn zijn' Nappaleren vaderfauteuf nu 225.- minder Acties: tuinbouw lijdt miljoenen schade Premières Ned. Dans Theater Ook Arnhem wil sloop beperken Hoe werkt de tachograaf? Voorzitter Zijlstra van PCBO-sectie: Uitgesproken guur FAMILIEBERICHTEN r Het prijsverschil in de Bijenkorf LET OP! 'Massaal getnigen^ TROUW/KWARTET DONDERDAG 28 NOVEMBER 1974 |JW Groenten zo Jang mogelijk in de grond DEN HAAG De Nederlandse groentetelers proberen hun pro- dukten zolang als maar mogelijk is in de aarde te laten zitten of in koelcellen op te slaan. Het ogenblik dat ook op deze wijze de ergste klappen van de acties van de vrachtwagenchauffeurs niet meer kunnen worden opgevangen komt echter steeds dichterbij. Zeer somber ziet het er eveneens uit voor de bloementeelt, waar men nu nog probeert de snijbloemen tot de uiterste termijn aan de struik te laten. De schade die de tuinbouw en bloe- menkweek op het terrein van de export inmiddels heeft geleden door de chauffeursacties, loopt in de vele miljoenen. Evenals voor gaande dagen hebben de groente veilingen de tuinders gisteren aan geraden de aanvoer zoveel mogelijk te beperken. De heer Gijsberts van het Centraal Bureau voor de Tuin bouwveilingen in Nederland zegt dat het hierbij vooral gaat om de merendeels in het Westland aange voerde glassla en spruiten en de champignons, die in Noord-Lim burg wordt geveild. De prijzen, die gisteren werden ge maakt bedroegen nog steeds onge veer de helft van die normaal gel den. De markt voor de binnenland se produkten gedraagt zich daarbij gewoon. De situatie in de fruitsec tor is, aldus de heer Gijsberts, min der ernstig omdat de export daar slechts de helft van de aanvoer op de veilingen betreft. Het fruit is over het algemeen oo minder gauw bedorven dan de export groenten. Er gaan zich bij die groenten de komende dagen grote problemen voordoen. Door het niet oogsten is het onmogelijk jonge aanplant in de asgrond te zetten. Bovendien krijgt sla. die te lang staat vlekken in het blad. Er zijn nu al partijen ARNHEM In navolging van de regeling die al bij de grote steden Amsterdam, Rotterdam. Den Haag en Haarlem geldt, wil ook Arnhem aangewezen worden als gemeente waarin het zonder vergunning van de gemeente is verboden, oude wo ningen te slopen. Het gemeentebe stuur zal een verzoek aan de Kroon richten. sla, die als ze nog twee of drie dagen moeten staan, omgeschoffeld zullen moeten worden. Hoe groot de schade voor de Nederlandse tuinder door de acties zal zijn, is volgens de heer Gijsberts pas na afloop te zeggen. Daarbij speelt dat in bij normalisering van de toe stand grote hoeveelheden groente zullen worden aangevoerd waardoor de prijzen dagenlang laag zullen blijven. Eén van de gevolgen van de acties voor het buitenland en dan in het bijzonder Duitsland zal mogelijk een enorme prijsstijging van de groenten zijn. De heer Gijsberts verwacht daarnaast dat bij een ge stremde export - ongeveer drie kwart van de Nederlandse teelt - waar het de sla betreft zal worden ingesprongen door landen als Bel gië, Frankrijk, Italië en Spanje.- Op het .bloemenfront lijkt de situa tie wat minder ernstig, maar hierin kan snel verandering komen. De exporteurs zijn er tot nu toe in geslaagd diverse soorten snijbloe men per vliegtuig of trein of via de kleine grensovergangen het land uit te krijgen. De prijzen op de bloemenveilingen liggen echter ta melijk laag. Het scheelt een paar kwartjes per bloem, aldus de heer Fransen van de directie van de Aalsmeerse bloemenveiling, de grootste afnemer ter wereld. De vraag is de afgelopen dagen erg voorzichtig geweest maar de expor teurs namen, om hun buitenlandse markt niet kwijt te raken - concur rentie is vooral te vrezen van West-Duitsland zelf, Israël en Co lombia - niet tegenvallende hoe veelheden af. Gevreesd wordt dat de markt volkomen in elkaar zal klappen als de exporteurs meer moeite krijgen bij het vervoer en de kwekers hun bloemen moeten snijden. Een grote aanvoer zal dan samenvalle met een geringe vraag, waardoor een sterke prijsdaling zal optreden. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De tachograaf, waartegen actie wordt gevoerd, is een instrument dat verbonden wordt met de versnellingsbak van een wagen en een klok. Aan de klok zit een schijf, waarop een registratieblad met evenwij dig lopende cirkels zit. Zodra de rit begint gaat een stift lijnen trekken op de bewegende schijf. De aansluiting op de versnel lingsbak brengt mee dat er ook wordt gereageerd op de snelheid en het aantal kilometers, dat is afgelegd. De stift begint bij de kleinste, binnenste cirkels te schrijven en gaat naarmate de snelheid wordt opgevoerd steeds verder naar de 'buitenkant'. Bij stilstand komt er een lijntje dat evenwijdig aan de cirkels loopt. Doordat de stift elke verande ring van snelheid van minuut tot minuut behoudt kan precies worden nagegaan hoe hard er is gereden. Bovendien legt een tweede stift het aantal per uur gereden kilometers vast. De gra fieken. die op de registratiebla den ontstaan kunnen per com puter worden verwerkt. Alleen erkende installateurs mogen zich met het inwendige van een ta chograaf bezig houden. De appa raten moeten aan het begin van een rit worden verzegeld. Daar naast wordt door het gevoelige mechaniek Iedere poging iets te veranderen vastgelegd. ARNHEM 'De integratie van kleuteronderwijs en gewoon lager onderwijs, waarvan wij ons voorstander hebben getoond, behoort niet als een slogan te worden uitgeroepen. Geen kind mag proef konijn worden van modernistische pedagogen', aldus de heer L. Zijlstra, voorzitter van de sectie basisonderwijs van de PCBO, gis teren op de in Arnhem gehouden jaarvergadering van de sectie. De heer Zijlstra vervolgde in zijn rede, waarmee hij tevens als voor zitter afscheid van deze sectie nam: 'Het begrip integratie wordt helaas ook zelfs gehanteerd uit onzuivere concurrentiezucht. Ik wil uiting ge ven aan een grote scepsis, die ook binnen het sectiebestuur basison- DEN HAAG Status Quo van Don Asker, muziek van Wim Bre- denhorst en Inner Space van Bruce Marks, muziek van Alberto Ginastera. Twee interessante premières bij het Nederlands Dans- Theater, dinsdag en gisteren in de Koninklijke Schouwburg, vana vond in de Stadsschouwburg in Amsterdam en medio december in de Rotterdamse' Schouwburg. Status Quo ontstond in een soort werkgroep, bestaande uit Don Asker en Wim Bredenhorst. De muziek van Wim Bredenhorst beleefde dinsdagavond evenzeer haar pre mière als het ballet van Don Asker. Beide componenten van dit balllet zijn samen gegroeid. Men zou als resultaat van een zo innig verweven scheppingswerk een muziekballet hebben verwacht. Dat was niet zo: daarvoor kreeg de dans te veel aan eigen spanning en die spanning is heel boeiend, van de aanvang af. in een mooi inge bouwd adagio. Tegen het eind werd de zaak echter te lang uitgewerkt, waardoor de 'rek' er een beetje uit dreigde te raken. Status Quo is een duet en een van de voornaamste er in uitgedrukte factoren is agressie, zozeer zelfs, dat het zo nu en dan gaat lijken op een onvervalst partijtje worstelen. Maar daartegenover staan ook weer mooie bewegingen en poses en met die nogal gecompliceerde bewegin gen heeft Don Asker het zijn twee dansers. Svea Eklof en Frans Ver- venne, zeker niet gemakkelijk ge maakt. Interessant is, dat Don As ker zijn Status Quo helemaal heeft opgebouwd op de artistieke en ook fysieke mogelijkheden die beide dansers bieden. Asker heeft zelf voor de kostuums gezorgd: eenvou dige maillots in groen en bruin. Inner Space op de Variaclones Concertantes van Ginastera is wél een muziekballet geworden. Er zijn weinig spanningen, wel mimiek, er is klassiek-academische dansstijl en het bevat een bijzonder knap stuk je trio-werk waarin Arlette van Bo ven op een allervrolijkste manier spot met de aarde en de zwaarte kracht. Soms is Inner Space heel gevoelig, maar als dramatische ge voelens moeten worden gedanst, geschiedt dit helemaal gestyleerd op de klassiek-academische manier. Het slot is weer een heel fleurige aangelegenheid met de nodige vaart en verve. Enkele danstechni sche schitterstukjes kregen een ei gen appalaus, als geheel ontving Den Haag Inner Space met toejui chingen en bloemen. Decor en kos tuums zijn van Jens-Jacob Worsae, fantastische gordijnachtige din gen op de achtergrond, de kleding, gevlekte maillots, alweer tot het simpelste teruggebracht om geen enkele beweging te versluieren. John B. Read had gezorgd voor een geraffineerd belichtings-ontwerp. derwijs van de PCBO leeft'. De bijeenkomst in Arnhem was gro tendeels aan de Integratie van het kleuter- en basisonderwijs gewijd. Naar aanleiding van opmerkingen in die kring, dat de integratie geen annexatie van de kleuterschool mag inhouden, zei de heer Zijlstra: 'Uiteraard niet, maar' voegde hij er aan toe 'anderszijds moet de basisschool zich hoeden voor infan- tillsering (citaat van T. L. M. Bou- man uit het blad De Vacature)'. Wat de vrees betreft, die hier en daar is uitgesproken dat minister Van Kemenade het onderwijs zou willen gebruiken als instrument tot maatschapij-hervorming enzo voorts. wees de heer Zijlstra erop, dat de bewindsman 'voldoende handvat heeft aangereikt om in te grijpen als terecht zou worden ge constateerd dat de vrijheid in het onderwijs geweld zou worden aan gedaan'. 'Wij zijn niet zonder ver trouwen. maar blijven op onze hoe de'. zei de heer. Zijlstra. Overigens had de voorzitter even te voren al met instemming een uit spraak van CNV-voorzitter J. Lan- ser aangehaald, dat het christelijk onderwijs een bijdrage moeL leve ren tot de verandering van de maatschappij en de leerlingen moet confronteren met Bijbelse normen als gerechtigheid en naas tenliefde en waarden als vrijheid en verantwoordelijkheid. De wezen lijke identiteit van het christelijk onderwijs blijft nodig, belaagd als het wordt door sleur, traditionalis me, zelfgenoegzaamheid en uiter- Het weer is opnieuw lelijk van streek geraakt. Gisteren in de voor avond werd het westen van het land opgeschrikt door dried vijf telle onweersontladingen. Het was echt een stormonweer, dat zich voordeed vlak voor oj tijdens de passage van een kou-front. Op sommige plaatsen was de wind tij dens die felle bliksems zuidelijk en daalde de barometer nog stevig. Tijdelijk zakte het weerglas gister middag 7 a 8 millibar in drie uur. Volgens ruwe schatting moet de verplaatssingssnelheid van het on weer circa 90 km per uur hebben bedragen. In Gorredijk kwam het namelijk twintig minuten later dan in Koudum (Gaasterland)In Alm- kerk (west-Brabant) passeerde het kou-front precies om 19.28 uur, vergezeld van onweer, hagel (doorsnee 3 a 4 mm) en een dichte neerslag, die niet meer zicht dan drieduizend meter toeliet. De wind schoot tijdens de korte, bruske frontpassage uit tot circa 83 km-uur (9 Beaufort). Rotterdam had om 7 uur al matig onweer met hagel gemeld. In Wiek. (noord-Schotland) waar de barom- ter tijdelijk tot 973 mb. daalde, werd gisteravond 15 mm neerslag afgetapt, waaronder sneeuw. Pau (zuid-Frankrijk) kwam nog hoger met 17 mm. In ons land werd de meeste neerslag gemeten door de lichtschepen Texel en Terschellin- gerbank met respectievelijk 13 en 12 mm'. In diezelfde tijd kreeg Vlis- singen niet meer dan 0.3 mm. De stormdepressie die van Schot land in de richting van Polen schijnt te gaan, was in feite een satelliet van een IJslands mini mum. Depressies die in zuidooste lijke richting vanuit Schotland de Noordzee oversteken, zijn bepaald gevreesd in zeevaartkringen. Niet zelden ontwikkelt zich aan de ach terzijde ervan een sotrm of een zware storm uit de zeer ongunstige richting west tot noordwest. Vandaag zullen tijdens regen- en hagelbuien nog stormstoten van 90 tot 100 km/uur te verwachten zijn. Gisteravond rapporteerde Fraser burgh aan de noord-kust van Schotland een uitschieter tot 105 km/uur (orkaankracht 11 Bf). In Malin Head (noord-Ierland) was de maximale windkracht 100 km/uur. lijkheden. die niet in relatie staan tot de kern. De heer Zijlstra maakte ook enkele kritische kanttekeningen aan het adres van de actiegroep 'School en Moeder', die maatregelen bepleit om het vrouwen met kinderen be ter mogelijk te maken een plaats in te nemen in het arbeidsproces. Hij vond het dwaas het aantal kloku ren voor het kleuteronderwijs op te trekken tot duizend per jaar om gelijke schooltijden mogelijk te maken. De heer Zijlstra zei geen enkel bezwaar te hebben dat moeders een deel van hun tijd verantwoord vul len met arbeid buitenshuis. Maar hij achtte het onjuist dat ze hun problemen willen afschuiven op de school. 'Laten deze moeders en de ouders in het algemeen eens kennis nemen van het proefschrift van de heer R. van der Kooy 'Spelen met spel'. Het zal (diens conclusie inza ke het spelgedrag is verontrustend) een stimulans kunnen zijn om zelf meer aandacht aan hun kroost te geven'. In deze vergadering van de sectie basisonderwijs van de PCBO vertel de mejuffrouw W. Sanderman uit Enschede iets over de ervaringen met het experiment dat daar evenals elders plaatsvind met de integratie kleuter- basisonderwijs. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383 Ook op ZONDAGAVOND is dll mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Op U, mijn Heiland, blijf ik hopen. Verlos mij van mijn bange pijn! Zie, heel mijn hart staat voor open en wil, o Heer, Uw tempel zijn. O Gij, wien aard' en hemel zingen, verkwik mij met Uw heil'ge gloed. Kom met Uw zachte glans doordringen, o Zon van liefde, mijn gemoed! Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde Man en der kin deren zorgzame Vader en Opa Samuël van Nieuwkoop echtgenoot van N. van Egmond, op de leeftijd van 69 Jaar. Rijnsburg: N. van Nieuwkoop van Egmond J. van Nieuwkoop A. M. A. van Nieuwkoop- Verhave N. van Nieuwkoop J. van Nieuwkoop H. B. van Nieuwkoop- Hogewonlng Katwijk: W. Wolthaus- van Nieuwkoop G. A. Wolthaus Rijnsburg: G. de Mooij- van Nieuwkoop A. de Mooij Leiderdorp: C. Cornet-van Nieuwkoop B. Cornet Rijnsburg: S. van Nieuwkoop en kleinkinderen Rijnsburg, 26 november 1974, Koestraat 55. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden a.s. za terdag 30 november 's morgens om 11.30 uur op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, vooraf gegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats, welke aanvangt om 11.00 uur. Vertrek van het sterfhuis 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdag, donder dag en vrijdagavond van 7.309.00 uur. Geen bloemen. Heden overleed na een korte ziekte onze'Broer en Zwager S. van Nieuwkoop op de leeftijd van 69 jaar. Familie Van Nieuwkoop Rijnsburg, 26 november 1974. Het Algemeen Bestuur en de Directie van de Nederlandse Christelijke Radio Vereniging ge ven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer D. Pereboom De heer Pereboom heeft meer dan veertig jaar deel uitgemaakt van het Dagelijks- en Algemeen Bestuur van de N.C.R.V. Zijn zakelijk inzicht, maar vooral ook zijn sti mulerende Invloed stempelden hem tot een ge zaghebbend figuur, die voor de ontwikkeling van de N.CR.V. van grote betekenis is ge weest. Hij wist zich daarbij gesteld in dienst van de Heer. Moge het geloof dat zijn Hemelse Vader hem tot Zich genomen heeft, zijn nabestaanden troosten. Dr. Mr. J. Ozlnga, voorzitter. G. A. Kieft, secretaris. Drs. M. Geerink Bakker, directeur. Baarn/Hilversum, november 1974. Op 26 november 1974 overleed de oprichter, oud-voorzitter en erevoorzitter van het Marnix College te Ede, de heer D. Perebooni in de ouderdom van 85 jaar. Bestuur, curatoren en personeel denken met grote dankbaarheid terug aan het vele werk dat hij voor onze school heeft verricht en wensen de familie Gods steun toe bij het dra gen van dit verlies. C. Veen. voorzitter van het bestuur. Heden werd onverwacht van ons weggenomen, mijn lieve Dochter, onze Zuster. Schoonzuster en Tante Anna Margaretha Bouwman op de leeftijd van 57 Jaar. en verdere famUle Oegstgeo6t. 25 november 1974 Rljnzlchtweg 82 a RECTIFICATIE Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een iegelijk, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar het eeuwig leven hebbe. Johannes 3 16. Heden heeft het de Here behaagd geheel on verwacht tot Zich te nemen onze onvergete lijke Man. Vader, Schoonvader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom, Hendrikus Voogd echtgenoot van Willemina de Baas. drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. op de leeftijd van 71 jaar. Uit aller naam: W. Voogd-de Baas 's-Gravenhage, 25 november 1974. De Genestetlaan 222. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Diaconessen inrichting, Fonteijnen- burghlaan 5, Voorburg. Bezoekuur van 15.30 - 16.30 uur. De rouwdienst zal worden gehoudenn op vrij dag 29 november om 1 uur in de Laakkerk, Isingstraat 165a, waarna om 2 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. „De Heer is mijn Herder" Op Zijn tijd. maar voor ons geheel onverwacht, nam de Heere tot Zich mijn geliefdé Man, Broer, Zwager en Oom Arie Marseille echtgenoot van Gezina Smid op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: G. Marseille-Smid en verdere familie Lisse, 26 november 1974. Veldhorststraat 40. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 30 november a.s. des nam. 2.30 uur op de prot. begraafplaats „Duinhof" te Lisse. Gelegenheid tot condoleren op vrijdagavond 29 november van 7.399.00 uur. Veldhorst straat 40, en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op 26 november 1974 overleed op 66-jarige leeftijd onder droeve omstandigheden onze lieve Moeder en Oma Jannetje Komijn echtgenote van H. A. Boller Corrie Constant Janka Barend Margot Lolke Jaap, Irene en Kleinkinderen Voorburg, 26 november 1974. Koningin Julianalaan 188. De begrafenis zal op vrijdag 29 november om 13.00 uur plaatsvinden vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg te Dordrecht. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de Aula. Na een geduldig gedragen lijden is op vrijdag 22 november 1974 gestorven onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante oud 63 Jaar, Emma Nuis vrouw van A. Poot. L. de Jong P. E. de Jong-Nuis en kinderen We hebben haar dinsdag 26 november 1974 begraven. Iependaal 42, Rotterdam-3024. Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Willem Boerma op de leeftijd van 64 Jaar. J. V. Boerma-Boer J. M. Vlleland-Boerma J. M. Vlieland Sylvia en Marco J. W. Boerma L. B. Boerma- van der Broek Jan-Willem en Rem co Geen bezoek geen bloemen geen toespraken De rouwdienst ls bepaald op zaterdag 30 november a.s. om 1 uur ln de zaal van de Ichthuskerk aan de Nachtegaallaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaats,vinden om ca. 1.45 uur op de Nieuwe Begraaf plaats „Dulnrust" aan de Parklaan. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis ln de aula van de begraafplaats. Weest blijde ln de hoop, geduldig ln de verdruk king, volhardend ln het gebed (Rom. 12 12) Nog vrij onverwacht maar ons achterlatend ln het vaste vertrouwen dat hij thans bij zijn Heiland ls, ts van ons heengegaan on ze zorgzame Man, Vader en Grootvader Johannes Arie de Bruine op de leeftijd van 65 Jaar. Hoogeveen: C. de Brulne- van der Gugten Hoogeveen, 27 november 1974 Pasteurhof 4 De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 30 novem ber om 11.00 uur vanuit een zaal van de Zulderkerk Baarlelaan 3 Hoogeveen. Gelegenheid t condole ren van 10.0010.30 uur. Aanvang van de rouw dienst om 10.30 uur. De hoge rug en de stevig gevuldi kussens bieden een uitstekend comfort. En het aparte hoofd kussen zorgt ervoor dat u er heerlijk in kunt wegdommelen. Met brede armleggers, soepele nappaleren bekleding en een verchroomd onderstel. Kleur: bruin. Een echte vaderfauteuil en misschien wel een aardige suggestie voor Sint Nicolaas. Geeft u uzelf fijn de forse korting cadeau.' Normaal 875.-, als tijdelijke prijswinner Afd. meubelen D.V. ZATERDAG 30 NOVEMBER at te DEN HAAG FjJ A. 'GETUIGENISMARS' te Petitieaanbieding USSR-ambassad^e' Verzamelen: 14.00 u. Malieveld. B. 'GETUIGENISDIENST' Nieuwe Kerk te Schevenlngen Aanvang: 19.00 u. Inlichtingen: 078-45848. Na een langdurig, moedig gedragen lijden heeft God. op 24 november tot Zlcb genomen onze lieve Doch ter. Zuster, Schoonzuster en Tante Margaretha Adriana Vlaardingerbroek ln de leeftijd van 54 Jaar Uit aller naam: Th. M. Vlaardlngerbroek- Schalks Lelden. Wasstraat 10. Liever geen bezoek. Do begrafenis heeft ln stil te plaats gevonden op de begraafplaats „Rhljnhof" te Lelden. ENIGE KENNISGK Heden nam de He' Zich. onze Moede: huwd-. Groot- enjc grootmoeder v Sieua Man weduwe van J. S. LiL op de leeftijd van "r Rotterdam, 27 november 1974 I11 Corr.-adres: Burg. P.r Kempensingel 6 D. Batenburg d J. Batenburg-Ll|(j Klein- en IS achterklelnkl De teraardebestellli)1 plaatsvinden vrljcjc november a.s. om, uur, op de Algemer graafplaats „Hei Delftweg 230 (v.mir er-hlM I Voor uw medeleven bij het overlijden van mij Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Jacoba Barnhoorn-Smit betuigen wij u onze hartelijke dank. C. Barnhoorn Kinderen en klein» Noordwijk, november 1974, Groot Hoogwaak 19. Voor uw hartelijk meeleven tijdens de ziekt! het overlijden van Roelof Visser zijn wij u erg dankbaar. Nelly M. Visser-Ooi Kees en Helma Alphen aan den Rijn. 25 november 1974.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10