DWARSLIGGERS Adverteren doet verkope Simca-Chrysler nonconformisten op de levensweg van Philips elektrogrammofoon FAMILIEBERICHTEN kom niet met uzelf in konflikt, wordt lid van het Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te 's Gravenhage geeft hierbij, mede namens de commissie van toe zicht en advies, de directie, het onderwijzend en het niet-onderwijzend personeel en de leer lingen van de Christelijke Scholengemeen schap „Overvoorde" met diepe verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van de heer Drs. L. H. F. v. d. Leest Al hetgeen hij als school-dekaan en leraar aardrijkskunde in het belang van de school en van de leerlingen heeft gedaan zal in dank bare herinnering blijven. W. L. van Leeuwen K. T. Mendelts 's-Gravenhage. 19 november 1974. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. 1934 1974 Op vrijdag, 29 november a.s., hopen onze Ouders .en Grootouders C. W. Noordermeer en W. Noordermeer-Sluimer de dag te herdenken, dat zij 40 jaar geleden ge trouwd zijn. Dat zij de komende jaren in goede gezondheid mógen beleven, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Receptie van 16.30 uur tot 18.00 uur in ,,'t Kruis punt" (bij de Licht der Wereldkerk), Steenvoorde- laan/hoek Generaal Spoorlaan te Rijswijk (Z.-H.). Heden ontsliep mijn lieve Vrouw, onze lieve onvergetelijke Moeder, Groot- en Overgroot moeder IJda Cornelia Breedijk-van Wezel in de leeftijd van 84 jaar. De Heer bewaart de eenvoudigen; ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost. Psalm 116 6. Hilversum: K. Breedijk Amsterdam: G. Breedijk Hilversum: J. Breedijk Zeist: KI. Breedijk E. M. Breedijk-van Goor Klein- en achterklein kinderen Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 25 november a.s. op de Noorderbegraafplaats te 13.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangstkamer van de aula. Door Gods goedheid mogen wij met onze kinderen en kleinkinderen 6 december de dag gedenken dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Jacobus van der Mejj Cornelia van der Meij-Zandbergen Een ieder die ons met deze dag geluk wil wensen is daarvoor in de gelegenheid op 10 december 1974 van af 10.00 uur in motel Sassenheim. Rijnsburg, 22 november 1974, Waardlaan 3. Heden overleed tot onze grote droefheid onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Lijsje Adriana Maria Rietveld in de ouderdom van 82 jaar. Familie Rietveld Rotterdam, 20 november 1974, Nozemanstraat 6. Corr.adres: Dorpsweg 135 c. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7—7.30 uur in de rouwkamer aan de Voor schoterlaan 51. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 23 november om 12 uur op de Begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud Kralingen", Kraling- seweg 334 te Rotterdam. Vertrèk vanaf de Sonoystraat 7a om 11.30 uur. Heden nam God tot Zich mijn Kind, onze lieve Broer, Zwager en Oom Pieter Gerrit Timmers echtgenoot van M. Verhoeff, op de leeftijd van 54 jaar. „Bij U, mijn hoogste Goed, mijn God, bij U ben ik geborgen". Fam. Verhoeff Fam. Timmers Nieuw-Vennep, 20 november 1974. Corr.adressen: J. Verhoeff, Pinksterbloemstr. 24, Nieuw-Vennep: J. Timmers, Kamperfoeliestraat 146, Nieuw-Vennep. De teraardebestelling vindt plaats op zaterdag 23 november om 2.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuw-Vennep. Uw nieuwe eigen a utomode ISimca 1100 'd.Jf voor'n heel mooie prijs: f9395, "indRTW Mooie Elix is mooi op tijd. Want wat willen we nu, anno 1975? Fleur en kleur! Aan die wens komt onse nieuwe Simca 1100 LX ruimschoots tegemoet. Zie z'n modieuze kleuren, z'n zonnige bekleding, z'n sportieve trekjes. Maar ook al wat u wenst aan veiligheid, degelijkheid en zuinigheid biedt de nieuwe Simca LX volop. Mooie Elix wil het u graag bewijzen tijdens een proefrit. Wat ons betreft nu meteen! Meer dan ooitin demode CHRYSLER NEDERLAND Hiermede feeven wij met droefenis kennis van het onverwachte overlijden op 18 november van onze Voorzitter, de heer H. J. Hopma op de leeftijd van 63 jaar. Hij was gedurende het bestaan van onze af deling een vooruitstrevende en aktieve voor zitter. Wij zullen met dankbaarheid terugden ken aan zijn onvermoeide ijver. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag a.s. op de Algemene Begraafplaats om 13 uur. Namens het bestuur en de leden van de Nederlandse Vereen. „De Verzamelaar", afd. Dordrecht. Automobielbedrijf BERVO B.V. Gerard Doustraat 16 - ALPHEN A/D RIJN Tel. 01720-73215 AUTO BIERMAN B.V. Stationsweg 11-17 - Oegstgeesterweg - LEIDEN Tel. 071 - 40447 CHRYSLER Na een lang en werkzaam leven werd heden door de Heer tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze zeer zorgzame Moeder, SChoon- en Grootmoeder Aagje Niezen geb. Luijt in de ouderdom van 79 jaar. J. P. C. Niezen Kinderen Kleinkinderen Diemen, 20 november 1974 Ouderkerkerlaan 41 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het O.L. Vrouwegasthuis, Ruyschstraat 134 te Amsterdam, bezoek zaterdagmiddag van 2-3 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 25 november tegen 12 uur op de begraaf plaats „Rustoord", Weesperstraat 84 te Diemen. Vertrek van Ouderkerkerlaan 41 te 11.45 uur. Thuis geen bezoek. AUTO-SERVICE VERHART .Valkenburgseweg 2 - KATWIJK Tel. 01718-12458-14288 Autobedrijf BOS HAZERSWOUDE B.V. Dorpsstraat 13 - HAZERSWOUDE Tel. 01728-9234 Willem Kloosstraat 3 HAZERSWOUDE-RIJNDIJK - Tel. 01714 - 2704 Gij zijt geweest, o Heer, en Gij zult wezen de zekerheid van allen die U vrezen. Geslachten gaan. geslachten zullen komen: Wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Wij mogen bouwen op de vaste grond van Uw beloften en van Uw verbond. Psalm 90 1 (ber.) Heden nam de Here tot Zich, voor ons geheel onverwacht, onze geliefde Dochter, Schoon dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Jeannette Wybrands echtgenote van Hubrecht Marinus van der Weele, op de leeftijd van 47 jaar. Met dankbaarheid zullen wij ons blijven her inneren wat zij voor haar man en kinderen en voor ons is geweest. 20 november 1974. Laren N.H.: G. Wij brands-Thomas Kapelle (Zeeland): P. van der Weele A. C. van der Weele-Stoel Broers en zuster§ Neven en nichten ERICH MÖLLER Handboek voor de dieetkeuken bewerkt door W. E. L te Meij Het boek dat >eder die met het bereiden van een dieet te maken heeft volledig wegwijs maakt Dooi een overvloed van goede recepten is men in staat van dag tot dag smakelijke maaltijden op te diehen. Precies naar het door de dokter voorgeschreven dieet en vol variatiel Met calorieëntabel en vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.50 Verkriigbaar m de boekhande De SAV. LOHMANSCHOOL n voor CHR. MAVO Hoge Prins Willemstraat 22, Scheveningen. ,i Telefoon 070—555140. J Het bestuur van bovengenoemde school vraag10 per 1 januari 1975 (of z.s.m. daarna) n Uw belangstelling tijdens de ziekte en uw deelneming ons bewezen na het overlijden van mijn innig geliefde Vrouw en onze lieve zorgzame Moeder en Oma Anna Cornelia Otte geb. de Vries hebben wij zéér gewaardeerd; wij zeggen u hiervoor harte lijk dank. Uit aller naam: W. Otte Papendrecht. november 1974, Wllhelmlnastraat 11. LERAREN/LERARESSEN De Heer ls mijn Herder. Psalm 23. Hedenmorgen nam de Here plotseling uit ons midden weg onze lieve Broer. Zwager, Oom en Vriend Jan Jeronimus Geldof weduwnaar van Trijntje Pietersen in de leeftijd van 76 Jaar. Uit aller naam J. W. Geldof. ex-test. 's-Gravenhage, 20 novem ber 1974. Bejaardencentrum 'Uit zicht', Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres Uitgeeststraat 38. De overledene ls opge baard ln de rouwkamer van Huize "Uitzicht'. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op maandag 25 no vember om 2 uur in de Opstandlngkerk. Daal en BergBelaan 50, waarna de Dijzettlng in het familie graf op 'Oud Elk-en-Dul- nen'. Laan van Elk-en-Dui- nen 38. om ongeveer 3 uur zal plaatsvinden. voor: a GODSDIENST 7 uu AARDRIJKSKUNDE 4 UU NATUUR/SCHEIKUNDE 10 uu j, Van de sollicitanten wordt verwacht da jj zij uit overtuiging in het Chr. onderwij f werkzaam willen zijn. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direk, teur, K. Schotanus, Stevinstraat 89, Schevenin gen. Telefoon 070501749. ^ver f'9uren die grote invloed op het leven en werl< van Ds. Buskes hebben gehad: Barth, Bonhoeffer, Booth, Buber, Kohlbrugge, Bavlnck, Berkouwer, Beyers Naudé, Bruins Slot, Dippel, Heering, Martin Luther King, Kraemer, Miskotte, TiÖXjÉntwF Nlemöller, Noordmans, Ragaz, van Randwijk, Fedde rj|f Schurer, de Vrijer en anderen. Nonconformisten. MPK Mensen die nee durfden zeggen tegen traditionele overtuigingen en levenshoudingen. Dwarsliggers en baanbrekers. Aan dit boeiende boek hebben 28 vooraanstaande Nederlanders meegewerkt. Het verscheen ter gelegenheid van da 75e verjaardag van Ds. Buskes. 216 bladzijden 16.90 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING - WAGENINGEN fiS Wij ontvingen de droeve tijding uit Canada van het overlijden van onze Broer, Zwager en Oom Cornells Nell echtgenoot van Hendrika Goede, in de leeftijd van 70 jaar. Familie Nell Familie Goede Linschoten, 18 november 1974, K. Linschoten W.Z. 22. Bon voor inlichtingen N aam Adres: Plantam Bon voor inlichtingen Naam:— Adres: Plaats: zenden aoni C.N.V.- Antwoordnr.1096 Utrecht. zenden aan: C.N.V.- Antwoordnr.1095 Utrecht. vrijdagvoordeel vrijdag voordeel vrijdagvoordeel vrijdag voordeel vrijdag voordeel vrijdagvoordeel Technische gegevens: speelt op het lichtnet of op /W batterijen, heeft 3 snel- li heden, 4Watt muziek- inBl^HgS&S vermogen, kontinu toon regeling en een recorder aansluiting voor opnamen. Katalogusprijs215.- nu exklusief bij vllk\ Vroom Dreesmann f J, Nu 2 dagen lang slechts jl Bingomolen De set bestaat uit: royale molen, ge nummerde balletjes, bingomaster, set bin gokaarten, die vele malen gebruikt kun nen worden. Het gezellig avondje is gekomen. Wandbooglamp De losse bolreflektor (18 cm 0) in komb. met het schuifge- wrieht zorgt voor een verstelbare lichtbun del. Afstand muur tot bol (85) cm. Kleuren o.a. oranje, bruin, geel en groen. Discofoon stapelrek De ideale methode om uw elpees, albums en singles veilig op te bergen. Kan horizontaal on vertikaal worden ge- bruikt.10 fijne kleuren. Rek voor 10 elpees 3.50 voor 15 singles Vendex 2000 poederbrandblusser Inh. 1 kg. Doeltref fend voor alle kleine branden b.v. in boot, caravan, tent of auto. Kompleet met op- hangbeugel. Telefoonregister Deze "underphone" voorkomt veel zoe ken, want er is plaats voor 600 telefoon adressen. Past altijd onder uw toestel. In teakhout uit voering 22.50 In kunststof Uni-patentsteek sjaal 100% acryl. Heerlijk lang formaat n.l. 180 x 19 cm. Ver krijgbaar in zwart, d.bruin, d.groen, rood, ecru, wit en brique Royale voetzak De teddy-voering zorgt ervoor, dat u altijd warme voeten hebt. De buitenkant is van stevig skai. U hebt een keus uit 6 kleuren. Diasorteerraam 45 dia's kunt u met dit raam gemakkelijk sorteren. Bovendien uitgerust met ver grotende loupe. Kompleet met buis- lampverlichting Geldig vrijdag 22 november en ook op de plaatselijke koopavond. TROUW/KWARTET VRIJDAG 22 NOVEMBER 1974

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10