Pressie Feyenoord loopt stuk op afweer Sparta Ajax spaart Haarlem u Italië met kern van Juventus tegen Nederland Teleurstellend voetbal in Rotterdamse tweekamp Van der Kroft buitenspel TROUW/KWARTET MAANDAG 18 NÓVEMBER 1974 SPORT T9/K Van onze speciale verslaggever ROTTERDAM Mede dankzij het afgelaste amateurvoetbal, heeft de Rijnmond-derby SpartaFeyenoord een voor Sparta's doen redelijk aantal toeschouwers getrokken. Voor het eerst in dit seizoen was Spangen met 24.000 kijkers goed bezet. Voor velen derhalve een eerste (of hernieuwde) kennismaking met het 'nieu we' Sparta. Na het doelpuntloze verlopende duel, is het voor Sparta nog maar de vraag, hoe de massa op die presentatie van Sparta- nieuwe-stijl zal reageren. Wellichten voor het vaak zo misdeelde Sparta hopelijk positief. Misschien heeft men zich vermaakt met de spanning, die het treffen van Zuid tegen West bood. Maar onopgemerkt zal zeker ook niet zijn gebleven, dat Sparta naast het verdedigend knappe werk, aanvallend pover presteerde. Want dat was de realiteit in deze door de bank genomen, teleurstellend ver lopen Rotterdamse tweekamp. Een wedstrijd, waar in Feyenoord constant sterker was, ook wel enige kansen creërde, maar toch bovenal geen raad wist met Sparta's afweer. Een verdediging, die speciaal in de nog jonge organisator Luuk Bal- kenstein, Kreuz-dekker Dries Visser en keeper Pim Doesburg uitblinkers van allure had. Defensieve klasse, die het onmachtige Feyenoord dus van goals hield. "Maar wanneer Sparta zelf op de aanvallende toer ging. kwam de armoede pijnlijk aan de oppervlak te. Slechts spits Hans Venneker haalde hard werkend een voldoen de. Hij moest evenwel de zo brood nodige steun op de vleugels ontbe ren. Zowel Arie van Staveren op links als de Deen Arne Skipper op rechts, konden vrijwel nooit impo neren. De aanvallende daden, die Sparta stelde, waren dan ook zeer spora disch. In de eerste helft rondde Venneker kort voor rust een uitste kende actie niet af; drie minuten voor de pauze was dat en het hield in feite het eerste gevaar van Spar ta in. Dezelfde Venneker schoot na twaalf minuten in de tweede helft nog eens krap naast uit een directe vrije trap. Voorts werd de voor Nol Heijerman ingevallen (Cees v.d. Munnik) reeds na een half uur verliet aanvoerder Heijerman met een liesblessure het veld) eenmaal vrijgespeeld, maar scoorde niet en de laatste kans deed zich vlak voor afloop voor. En dat was dan nog een gelegenheid, waar bij alweer Hans Venneker de wedstrijd nota bene nog had kunnen beslissen. Venneker wist handig buitenspelval te ontwijken en passeerde de uitge lopen Eddy Treijtel. Vervolgens week Venneker evenwel te veel uit en wachtte te lang met een lob of een voorzet. Schneider kon toen uiteindelijk koppend reeding bren gen. Een karige oogst kansjes. De reac tie van Sparta's trainer Leo Steeg- man daar op; 'Ik heb ook wel gezien dat Van Staveren veel bal verlies leed, maar ik kon mijn vleugelspelers toch ook niet wisse- ROTTERDAM Sparta - Feyenoord begon tien minu ten later dan normaal gebrui kelijk is.- Toen de Haagse scheidsrechter Leo van der Kroft bij het vertrek naar Rotterdam in zijn auto stap te. werd hij geveld door een aanval van spit. Van der Kroft bleek vanwege de pijn lijke blessure niet in staat om de wedstrijd te leiden. Hij was wel aanwezig op Spangen. Als vervanger werd Jan Kei zer voorgesteld, waar beide clubs mee akkoord gingen. Om half één werd Keizer in Volendam verzocht voor Van der Kroft in te vallen. Keizer arriveerde eerst rond de klok van twee uur in Rotterdam en liet om precies elf minu ten over twee aftrappen. Kei zer. die dus totaal onvoorbe reid de vinnige derby kreeg te leiden, floot niet onaardig, hoewel hij vooral de woede van Feyenoord op de hals haalde, toen hij vlak voor het einde van de wedstrijd een op 't oog duidelijke penalty (over treding van Balkenstein oinnen het strafschopgebied tegen Ressel) niet aan Feyenoord toekende Een groep supporters van Feyenoord vond het na afloop noodzakelijk, langdurig en dreigend bij het Kasteel van Spangen rond te hangen. De boosheid gold duidelijk hoor baar de scheidsrechter uit Vo lendam. Na verloop van tijd loste de groep zich evenwel op. Dezelfde aanhangers van Feyenoord hadden tevoren al enige vernielingen op het ter rein van Sparta aangericht. Fen van de vele reddingen van Pim Doesburg tegen Feyenoord. De ex-Spartaan Willi Kreuz schiet tegen de doelman op. len. Alleerst was er geen keus. En bovendien blijven Van Staveren en Skipper toch mensen die in een situatie van één-tegen-één wed strijd kunnen beslissen. En wat die propagandistische waarde betreft? Wanneer je tegen Feyenoord spek takel-voetbal gaat spelen, dan ga je onherroepelijk de boot in. En het gaat toch om punten. Bovendien speel je al min of meer een uitwed strijd met al die Feyenoord-suppor- ters. Dat publiek leeft echt wel bij de spelers, maar je bent tenslotte ook geen balautomaat". Feyenoord. steeds weer verstikkend in de verdediging van Sparta, kon ook via Wim van Hanegem geen beslissende wending aan de wed strijd geven. De Kromme was van Jan van der Veen (spelend voor de geblasseerde Stef Waalbeek) als di recte tegenstander voorzien en Feyenoord's nummer tien had het daar zeker moeilijk mee. En toen zijn pogingen bleven verzanden, liep hij zelfs geïrriteerd tegen een gële kaart op. Jan Keizer bestrafte hem terecht na de onbehouwen re vanche op Skipper. En hoewel Feyenoord dus steeds weer stuk liep, kreeg het toch kan sen. Halverwege de eerste helft bij voorbeeld, toen Willy Kreuz vrij op het doel van Doesburg kon koppen. De bal uit een pass van Schneider verdween echter decimeters naast de paal. Maar daar bleef het niet bij. Want Visser en Balkenstein moest redden op de lijn bij schoten van Van Hanegem. Schietkansen, die meestal ontstonden na indivi duele staaltjes van Jurgen Kristen- sen, die het Bert Jansen niet zel den te moeilijk maakte. Voorts ranselde Doesburg een schot van Ressel uit zijn doel, en draaide een corner van Kristensen tegen de lat, waarna Jan van der Veen weer eens van de lijn weg moest werken. Allemaal momenten, die voor Feyenoordtrainer Wiel Coerver r e- den waren, om na afloop te zuch ten: 'Nog nooit hebben we in een Zonder Hulshojf. Haan en Rep tocli moeiteloos naar 1-0 winst Van onze speciale verslaggever AMSTERDAM Met het oog op de komende, zware, wedstrijden, ondermeer tegen Juventus, be sloot de technische leiding bij Ajax een aantal spelers een weekje rust te gunnen. Hoewel niet van harte, zaten gisteren tegen Haarlem drie topspelers op de bank; Barry Hulshoff, Arie Haan en Johnny Rep. Dat Ajax desondanks volkomen moeiteloos met 4-0 won typeert meer de zwakte van Haarlem dan de kracht van Ajax in de breedte. Natuurlijk, de 'Invallers'. John Dus- baba, Arnold Mühren en Arno Stef- fenhagen speelden zeker niet slecht en zijn stuk voor stuk goede eredi visiespelers. Toch doet de gelaten heid waarmee Haarlem de neder laag tegen dit Ajax droeg, het erg ste vrezen voor de toekomst van Barry Hughes en zijn spelers. Hug hes pakte zijn selectie deze week fors aan na de beschamende 4-0 tegen De Graafschap op eigen ter rein. Elke dag vijf kwartier extra training, veel gesprekken en wijzi gingen in dev basisopstelling. De motivatie was terug bij de spe lers. zo heette het in Haarlem. Ie dereen was bereid er keihard voor te werken. Maar met twee spitsen, Wetzel en Sadek, met drie verdedi gend ingestelde middenvelders (Van Dulvenbode, De Haan en Huyg) en een zwervende Feteris was dit Haarlem geen partij voor Ajax. Zo makkelijk kon Ajax in balbezit blijven, zo makkelijk kon Ajax bouwen en zo makkelijk kon Ajax scoren dat iedereen zich af vroeg waar die extra trainingen van Haarlem voor nodig waren. 'Die eerste goal kwam te snel'. En 'Kwaliteit gaf de doorslag', probeer de Hughes, maar hij kon toch nau welijks verhelen dat Haarlem een verloren seizoen lijkt te spelen. KAARSJE 'Dat seizoen begint voor ons over 14 dagen tegen Den Haag', zei Hug hes nog optimistisch. 'Ik heb van daag toch lichtpuntjes gezien, voor de volgende 23 wedstrijden, al klinkt dat misschien gek'. Die lichtpuntjes die Hughes zag. waren uitwedstrijd zo'n overwicht gehad. We hebben voortdurend pressie voetbal gespeeld'. Coerver weesvervolgens een be schuldigende vinger in de richting van scheidsrechter Jan Keizer. In verband met het optreden van Kei zer bij Feyenoord-Ajax was de Limburger sowieso niet gelukkig met de vervanging van Van der Krof door Keizer. Coerver: 'Toen ik voor de wedstrijd hoorde dat Keizer zou fluiten, heb ik direct al moei lijkheden voorspeld. Die man zou niets tolereren'. Coever doelde ken nelijk op de kritiek, die er na Feyenoord-Ajax op Keizer was neergedaald. Keizer leidde toen in derdaad nog al matig en stond vooral Wim van Hanegem tot er gernis van Ajax veel te veel toe. Coerver nu over Keizer: 'Hij heeft ons in deze wedstrijd drie straf schoppen onthouden'. Een uit spraak, die wellicht teleurstelling als basis had. Maar in één geval mocht Feyenoord inderdaad klagen, dat Keizer een overtreding van Balkenstein tegenover Peter Ressel binnen het strafschopgebied lank moedig weg wuifde. Een penalty leek toen op het eind van de wedstrijd zeker op zijn plaats, maar Keizer wilde er niet aan. Leo Steegman later daarover: 'Na dat er al meer van die gevallen waren geweest, hield ik inderdaad mijn hart vast. Ik vond het du bieus'. SPARTA-FEYENOORD 0—0 Scheids rechter Keizer. Toeschouwers: 24 000. SPARTA: Doesburg; Jansen., Visser, Bal kenstein. Meutstege: Heyerman (Van de Munnik), Van der Veen. Salfischberger; Skipper. Venneker, Van Staveren. FEYENOORD: Treytel; Schneider, Rijs- bergen. Van Daele, Vos (Everse)Jansen (Schoenmaker), De Jong, Van Hanegem; Ressel, Kreuz, Kristensen. MATTY VERKAMMAN ROME Het Italiaanse elftal, dat woensdag in het stadion Feyenoord tegen Nederland uit komt in een wedstrijd voor de voorronden van het toernooi om het Europese kampioenschap, heeft zondag in het trainings kamp bij" Rome Jong Italië met 31 verslagen. Het was een wedstrijd van drie perioden van 25 minuten. Enkele uren na de wedstrijd te gen de 'Primavera' heeft Fulvio Bernardini de ploeg bekend ge maakt, die tegen Nederland zal spelen. In dat elftal is Juventus^ de komende tegenstander van Ajax in het toernooi om de UEFA- beker, met vier man (Zoff), Causio, Morifii en Anastasi) het sterkst vertegenwoordigd. De formatie van Italië bestaat uit: Zoff (Juventus), RoCca (Ro ma), Rocchi (Fiorentina), Or- landini (Napoli), Morini (Juven tus), Zecchini (AC Milan), Cau sio (Juventus), Juliano (Napoli), Boninsegna (Internazionale), Aintognoni (Fiorentina) en Anastasi (Juventus). Reserves zijn: Albertosi (Milan), Martini en Rececconi (Lazio), Guerrini (Fiorentina) en Braglia (Napo li). Het jeugdelftal, dat dinsdag in Den Bosch speelt tegen Jong Oranje, bestaat uit: Cacciatori, Gentile, Maldera, Boni, Delia Martira; Scirea. Caso. Pecci; Calloni, Massimelli, D'Amico. Reserves zijn: Buso, Peccenipi, Inselvini, Bertuzzo en Garritano. Vervroegd DEVENTER De competitie wedstrijd tussen FC Twente en PSV die aanvankelijk was vast gesteld voor zondag 8 december, is een dag vervroegd en wordt nu gespeeld op zaterdagavond. Aanvang 19.30 uur. FC Twente moet namelijk vier dagen later aantreden in de derde ronde van het toernooi om de UEFA-Cup tegen Dukla Praag. West-Duitsland FRANKFORT Wereldkampi oen West-Duitsland zal zonder enkele van zijn meest bekende sterren woensdagavond in Athe ne aantreden tegen Griekenland. Helmut Schön heeft onder meer aanvaller Gert Miiller vleugel speler Jiirgen Grabowski en Paul Breitner geen plaatsje waardig gekeurd in zijn selectie van ze ventien spelers. Van het kampi oenselftal zijn doelman Sepp Maier, de verdedigers Berti Vogts en Franz Beckenbauer en aanvaller Uli Höness vrijwel ze ker van een plaats. De selectie- groep omvat tien spelers van het team, dat Zwitserland met 21 versloeg, de enige wedstrijd die West-Duitsland speelde sinds het veroveren van de wereldbeker. Tot de geselecteerden behoort wel veteraan Sigfried Held (32), die ruim een jaar geleden voor het laatst voor Duitsland uit kwam, maar momenteel weer als aanvoerder van topclub Kickers Offenbach in een uitstekende vorm verkeert. West-Duitsland, dat ook de Europese titel moet verdedigen, heeft nogal wat pro blemen met de selectie. Breitner vertrok naar Real Madrid en werd waarschijnlijk om die re den niet gekozen, hoewel de Spaanse club had laten weten dat zowel hij als Netzer beschik baar zouden zijn. Müller, Gra bowski en Wolfgang Overath lie ten weten liever niet meer voor het nationale elftal in aanmer king te komen omdat zij s zich meer met hun gezinnen willen bemoeien. De zeventien geselecteerde^ f zijn: doel: Sepp Maier en Nor- bert Nigbur; achter: Berti Vogts, Franz Beckenbauer, Georg Schwarzenbeck, Helmut Kre- mers, Bernhard Dietz, Josef Ka- pelmann; midden en aanval: Bernd Cullmann, Herbert Wim- mer. Wolfgang Seel. Reinere Geye, Uli Höness, Bernd Holzen, bein, Siegfried Held, Josef Pir- rung en Josef Heynckes. Zaii'e PARIJS Zaire heeft aangebo-_ den in 1982 of later het eind-K toernooi voor het wereldkampi j oenschap voetbal te organiseren j Tegen die tijd zal Zaire beschik ken over een stadion, dat toe- gang verschaft aan ongeveeik 200.000 toeschouwers, gefinan j cieerd door China. Tenminsti zes andere stadions zullen even eens tegen die tijd klaar zijifr voor de wedstrijden van heij eindtoernooi. v Dit is zondag in Parijs door dj secretaris generaal van het mijt nisterie van voorlichting Zaire, de heer Tsjimpoempoi meegedeeld. Dit is zondag in Parijs door djfs secretaris generaal van het mij nisterie van voorlichting Zaire, de heer Tsjimpoempi meegedeeld. De heer Tsjimpoempoe zei tyt hopen dat de organisatie va; het gevecht tyssen George Fori man en Muhammed Ali de we] reld ervan overtuigd heeft di Zaire in staat is een dergelijk] gebeurtenis te organiseren. eindronde van het WK 1982 is a 'vergeven' aan Spanje. Competitie 1975/1976 ZEIST De competities voor d ere- en eerste divisie van he betaald voetbal voor het seizoei 1975/76 zullen op zondag 17 au gustus beginnen. De mogelijk heid bestaat dat in de eerst divisie ook op de woensdagen 2 en 27 augustus een complee programma wordt afgewerkt. Het bestuur betaald voetba heeft voorts besloten dat d wedstrijden voor de derde rond van de KNVB-beker die ood spronkelijk waren vastgesteld o fc zondag 29 december, ook op zonr dag 9 februari (carnavalszon dag) mogen worden gespeeld. D beslissing ten aanzien van dl wedstrijddag ligt bij die club o|F wiens terrein de ontmoeting vastgesteld. De loting voor de wedstrijde van de derde ronde (achtste fi nales) wordt op 24 novembe verricht. Meuleman ZEIST De heer W. A. G. Jjc Meuleman, bondsvoorzitter vap" de KNVB is benoemd tot lid vajo de amateurcommissie van wereldvoetbalfederatie. Onderscheiding DEVENTER Piet Keizer krijg zondag een onderscheiding. I de Deventer schouwburg zal Kei zer door de plaatselijke earn vakvereniging benoemd wordi in de 'orde van de kletskoe. Keizers heeft daarbij illuste: voorgangers gehad: de eers onderscheiding ging naar burgi meester Bolkestein, de twee< naar mr. Geertsema, de commii saris van de koningin in Gelder land en de derde was voor «p ex-bondscoach van de KNVB, Fadrhonc. Keizer zal de ondeiP scheiding zondagavond ter ha worden gesteld. Eredivisie Eerste Divisie KNVB beker Na een schitterende schijnbeweging schiet Willy Brokamp Ajax naar 2-0. De sliding van Piet van den Berg komt te Iaat. echter nauwelijks meer dan een kaarsje. Haarlem had de nederlaag ingecalculeerd en speelde daarnaar. Een hemelsbreed verschil met de wedstrijd die Haarlem tegen de an dere topclub. PSV, speelde. 'Dit Ajax', zei doelman Rob Boersma (na rust met een blessure vervan gen door Poldervaart), 'dit Ajax is beter dan PSV. Ajax heeft meer Individuele klasse en is daarom ge vaarlijker'. Een compliment dat dit Ajax nau welijks verdiende. Goed. het speel de een uitstekende eerste helft met gave treffers van Steffenhagen en Brokamp. Maar na rust, toen Geels schitterend voor 3-0 had gezorgd, ploeterde Ajax moeizaam over het loodzware veld. 'Je moet wel een Belgisch molenpaard zijn, wil je hierop goed kunnen spelen', gaf een matig draaiende Jan Mulder als excuus. Ajax schiep' zich legio kansen, maar benutte er na de 3-0 geen een n)eer. De vierde treffer werd door Piet van den Berg en Ton Marijt gezamenlijk achter de, toen ingevallen Poldervaart, ge werkt na een voorzet van Steffen hagen. Toch was 'Haarlem' een van de betere wedstrijden van Ajax. Met Arnold Mühren kwam er iets terug van de creativiteit die Ajax-zonder- Keizer zo mist. Het grootste licht punt van de laatste weken bij Ajax is zonder twijfel Johnny Dusbaba. Ook tegen Haarlem was Dusbaba een uitstekend verdediger, maar een nog betere aanvaller. In deze vorm spelend vormt Dusbaba een serieuze bedreiging voor Hulshoff, indien deze fit is. Arno Steffenha gen speelde een uitstekende eerste helft, gadegeslagen door Rep, die mogelijk woensdag wel als rechter spits van Oranje zal optreden. Dat zelfde geldt voor Arie Haan, die ook op de bank zat en woensdag als libero zal optreden. Haan: 'De trai ner vond dat het middenveld dat nu speelde het beste was onder deze omstandigheden. Hij zal het wel het beste weten'. En Bobbe Haarms, die de honneurs waarnam voor manager Hans Kraay, die met griep thuis zat: 'Wij willen nu zo veel mogelijk spelers laten spelen en anderen wat meer rust geven'. AJAX-HAARLEM 1—0 (2=0) 5. Stef fenhagen 10. 25. Brokamp 20. 46. Geels 3—0. 67. Van de Berg (eigen doel) 40. Scheidsrechter Derks. Toeschou wers: 12.000. AJAX: Schrijvers: Suurbier, Dusbaba, Blankenburg. Krol, Mulder. Arnold Mühren. Ger Mühren. Steffenhagen. Geels. Brokamp. HAARLEM: Boersma (Poldervaart); Wen- tink. Van de Berg. Marijt Vrijhof; De Haan (Peys). Van Dulvenbode, Huyg, Wenzal, Sadek. Feteris. x JAN DEE TelstarPSV 2—2 Wageningeh FC Twente 2—1 NACFC Amsterdam 3—0 ExcelsiorRoda JC 2—1 S partaFeyenoord 0—0 MVV—Go Ahead 1—0 FC Den Haag FC' Utrecht 1—2 AjaxHaarlem 4—0 De GraafschapAZ'67 0—5 PSV 11 9 2 0 20 36—11 Ajax 11 9 1 1 19 31—8 Feyenoord 11 8 2 1 18 35—10 FC Twente 11 6 2 3 14 19—9 Excelsior 11 4 5 2 1" 13—12 Roda JC 11 5 2 4 12 19—21 Sparta 11 3 5 3 11 16—13 AZ'67 11 4 3 4 11 12—10 Telstar 11 3 5 3 11 14—17 FC Den Haag 11 3 4 4 10 15—17 De Graafsch. 11 4 2 5 10 12—21 MW 11 3 3 5 9 13—18 FC Utrecht 11 3 3 5 9 11—21 Wageningen 11 2 4 5 8 10—15 FC Amsterd. 11 1 5 5 7 10—15 Go Ahead 11 3 1 7 7 10—23 NAC 11 1 4 6 6 11—23 Haarlem 11 1 1 9 3 7—30 PSV kampioen eerste periode. TWEEDE PERIODE PSV 2 1 1 0 3 6—2 Ajax 2 1 1 0 3 5—1 Telstar 2 1 1 0 3 5—3 Feyenoord 2 1 1 0 3 2—1 Excelsior 2 1 1 0 3 3—2 FC Utrecht 2 1 1 0 3 3—2 Go Ahead 2 1 0 2 2 3—2 FC Twente 2 1 0 1 2 3—2 NAC 2 1 0 1 2 3—2 AZ'67 2 1 0 1 2 5—4 Sparta 2 0 2 0 2 1—1 MVV 2 1 0 1 2 2—2 De Graafschap 2 1 0 1 2 4—5 Wageningen 2 1 0 1 2 3—4 Roda JC 2 0 1 1 1 2—3 FC Amsterdam 2 0 1 1 1 1—4 FC Den Haag 2 P 0 2 0 2—5 Haarlem 2 0 0 2 0 0—8 SC AmersfoortVolendam 42 PEC—FC VVV 0—0 VeendamSC Cambuur 01 FC DordrechtNEC afg. FC Den Bosch—Willem II 10 HeerenveenFC Groningen 41 Helmond Sport-Vitesse 13 EindhovenFortuna SC 10 HeraclesFC Vlaardingen 10 Eindhoven 14 10 2 2 22 28—9 PEC 14 8 4 2 20 23—11 NEC 13 7 5 1 19 22—10 Heerenveen 14 9 1 4 19 2916 Vitesse 14 7 3 4 17 32—17 Fortuna SC 14 7 3 4 17 21—11 Volendam 15 7 3 5 17 20—22 FC VVV 14 5 5 4 15 22—13 SVV 14 6 3 5 15 21—19 FC Groningen 14 7 1 6 15 19—23 Heracles 15 5 5 5 15 21—22 FC Den Bosch 14 5 4 5 14 16—18 SC Cambuur 15 5 4 6 14 20—24 SC Amersfoort 14 4 4 6 12 15—17 Helmond Sp. 15 4 3 8 11 12—23 FC Vlaarding. 14 3 3 8 9 9—22 Veendam 14 2 3 9 7 9-^-29 FC Dordrecht 13 1 4 8 6 7—22 Willem II 14 1 2 11 4 8—26 Eindhoven periodekampioen. TWEEDE PERIODE TWEEDE RONDE Fortuna SC-FC Twente, Roda JC-fC I sterdam. Ajax-Helmond Sport. AZ"6j VVV, FC Dordrecht-Sparta. Telstar! mes DVS, MVV-Feyenoord, RBC-PSV.I selmeervogels-SC Amersfoort (zatenfJ Go Ahead-FC Utrecht. Haarlem-De G{ schap. FC Den Haag-SC Cambuur, slor-Heracles, Wageningen-PEC, 1 dam-NAC, FC Vlaardingen-FC Gronlif. (Aanvang alle wedstrijden 14.00 uurjte. Zondag PROGRAMMA HOOFDKLASSE A: Gouda, Paperendrecht-EDO, Spartaan, Unltas-Rood Wit A. HOOFDKLASSE B: Ede-De Treffers, lij manlcus-Quick N. HOOFDKLASSE C: TOP-DESK. De 1, Almania, SVN-Caesar, Voerepdaal-SVil PROGRAMMA: EERSTE KLASSE A: 4l kenlsse-Zwart Wlt'28, Arnemulden-Nl( wijk. Kozakken Boys-Excelsior M. EERSTE KLASSE. B: RVVH-Ellm. landscheveld-SHO. Eindhoven Heerenveen PEC FC VW FC Groningen Heracles Vitesse NEC SC Amersfoort 5 SC Cambuur 6 Volendam 6 FC Den Bosch 6 Fortuna SC 5 SVV 5 Helmond Sport 6 Vlaardingen 5 Veendam 6 FC Dordrecht 5 Willem II 6 8 10—4 8 13—7 7 7—0 7 10—4 7 9—8 7 9—10 6 8—4 6 8—6 6 8—5 6 8—8 9—10 7—8 4—2 5—5 7—10 1—5 4—14 3—8 1—13 Lotto De winnende cijfers van lotto no. 7 - 10 - 11 - 34 - 37 res. getal 23. DUITSE LOTTO 22 28 29 43 46 48. Resorvegetal36. Sporttoto Een juist Ingevulde kolom van Spc 12 ziet er als volgt uit: 3 - 1 - 1 - 1-2-2-3-1-1-2-1.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10