De verlaagde prijzen van Douwe Egberts koffie. l<£S%k Danke. Auf uiedersehen. Denk s aan een buitenlander op z'n tijd. Voorde aardigheid. Plaats een Koeriertje li biT Een goed bericht in dure tijden. Elk pak koffie van Douwe Egberts, bonen en vacuum gemalen, is nu in prijs verlaagd! Profiteer meteen. De nieuwe prijzen: Riarsmerk nu 2.08 Roodmerk nu 2.38 Zilvermerk nu 2.54 Dessert nu 2.64 w. De krant is nooit weg. FAMILIEBERICHTEN .lekkere koffie. TROUW/KWARTET DONDERDAG 14 NOVEMBER 1974 Kookboekjes HET NEUSJE VAN DE ZALM bijeengebracht In handige boekjes. Leuk geïllustreerd en met kleurrijk omslag. van BEN J. KUYPER: 50 heerlijke soepen 50 kaasgerechten 50 hartige hapjes 50 gebakrecepten 50 kipgerechten 50 pasta-recepten 50 heerlijke desserts 30 fonduerecepten 50 barbecue-recepten 50 frituurrecepten 50 visgerechten 50fruitgerechten 50 heerlijke salades 50 koude voorgerechten 50 saus recepten 50 vleesgerechten 50 eenpansmaaltijden 50 elergerechten 50 llsgerechten 50 rauwkostgerechten 50 streekgerechten 50 gevogelte-recepten 50 lekkere boterhammen 250 drinken en drankjes 50 borrelhapjes 50 wanne voorgerechten 50 grill-recepten 50 lekkere koekjes Lekker eton op z'n Spaans Lekker eten op z'n Oostenrijks Lekker eten op z'n Indisch Lekker eten op z'n Balkans Lekker eten op z'n Frans Lekker eten op z'n Scandinavisch vanWINA BORN: Vlees- en vlsfondue's 40 paté-recepten 250 goede wijnen 75 fijne kazen 50 groenterecepten per deeltje f3,50 Verkrijgbaar to de boekhandel Meer deeltjes zijn In voorbereiding Zomer Keunlng Wagenïngen 1 l' De krant leest u voor 't nieuws. Het grote nieuws van Cyprus tot Den Uyl. En 't kleine nieuws: verloving, uitverkoop, pen vriend gezocht en flets aangeboden. Ja, zo is 't toch? Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND ls dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip ls geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of ln de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Psalm 48 15 Want deze God is onze God, eeuwig en altoos. Hij zal ons geleiden tot den dood toe. Vandaag 14 november gedenken wij Eliza Kaasschieter en Gre Jansen met onze kinderen en kleinkinderen dat wij 40 Jaar geleden trouwden. Wij vieren dit ln familiekring. Vlijmen: Hoofddorp: „Rust mijn ziel. uw God ls Koning." Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn ge liefde Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Pieter Wesselius echtgenoot van G. J. van Haastert eerder weduwnaar van R. Abma op de leeftijd van 78 jaar. Sassenheim: G. J. Wesselius- van Haastert A. Vlot-Wesselius T. Vlot S. Matse-Wesselius G. Matse Rotterdam: K. Dijkema-Wesselius G. Dljkema Harderwijk: G. Beks-Wessellus .1. Beks en kleinkinderen Sassenheim. 13 november 1974. Parklaan 5. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 16 no vember 1974 v.m. 11.00 uur ln de Hervormde Kerk te Voorhout, waarna bijzetting in het fa miliegraf op de begraafplaats aldaar. Gelegen heid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur in het rouwcentrum „Vliem", Ja- coba van Beierenlaan 4, Sassenheim alwaar de overledene is opgebaard. „Want ik ben verzekerd dat noch leven noch dood mij zal kunnen scheiden van de liefde welke is in Christus Jezus, onze Heer." Het bestuur van de Stichting „Samenwerkende Christelijke Scholen te Amsterdam-West" geeft met ontroering kennis van het over lijden van Mevrouw M. Terpstra-Lageman lerares Chr. Scholengem. „Calvijn", Schlplui- denlaan 18, Amsterdam-West. Namens het bestuur: H. Ibellngs, voorz., R. M. Huibrechtse-KHJan, secr. Amsterdam. 12 november 1974. Voor ons is zeer onverwachts naar het feest van haar Heer gegaan onze collega en lerares Maria Terpstra-Lageman ln de leeftijd van 50 jaar. Namens collegae, niet-onderwijzend personeel, leerlingen van de Christelijke Scholenge meenschap „Calvijn", Schipluldenlaan 18, Amsterdam-West J. Korteweg. directeur. Amsterdam, 12 november 1974 De Here heeft thuisgehaald onze lieve Moeder en Oma An je de Boer in de ouderdom van 84 jaar. sedert 29 januari 1972 weduwe van Henderikus Pesman Marum, 12 november 1974. Zuldwolde (Gr.): H. Havinga-Pesman J. L. Havinga Klaas Rick Wolvega: T. I. Schaap-Pesman B. Schaap Barend en Allede Anje. Correspondentie-adres: Westerseweg 17. Zuidwolde (Gr.). De begralenis zal plaats vinden zaterdag 16 november a.s. te Gar-elsweer. Aanvang rouwdienst in de zaal achter de Ge- ref. Kerk om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. ALGEMENE KENNISGEVING Heden is van ons heengegaan, toch nog vrij onverwacht, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader. Opa, Broer. Zwager en Oom Jan van den Brink echtgenoot van Willempje van Malenstein op de leeftijd van 62 jaar. „De Heer is mijn herder, mij zal niets ont breken." Putten: W. van den Brink- van Malenstein Garderen: J. J. van den Brink J. van den Brink-Leeuw Lunteren: J. II. N. van den Brink E. H. van den Brink- Lambers en kleinkinderen Putten, 11 november 1974. Stationsstraat 72. Liever geen bezoek aan huis De overledene ls opgebaard in de aula, Molen straat 33 te Putten. Gelegenheid tot condole ren aldaar donderdagavond a.s. van 19.00 21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 15 november a.s. op de Nieuwe Algemene Be graafplaats te Putten om 12.30 uur Aanvang rouwdienst in de aula om 11.30 uur. Heden 13 november 1974 overleed, vertrouwend op de belofte van zijn Heer, de heer Cornelis Cornelisse Arnemulden: P. Cornelisse Dordrecht: M. Cornelisse West-Souburg: J. Cornelisse M. Cornelisse-De Haan Arnemuiden, Singel 17. De begrafenis zal. plaats vinden zaterdag 16 no vember 1974 op de be graafplaats te Arnemul den om 10.30 uur. Aangezien het ons onmogelijk ls een leder persoonlijk te be danken voor de zeer vele blij ken van medeleven, ons be toond na het overlijden van mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Karei Hendrik van Klaveren betuigen wij hierbij aan allen onze hartelijke dank. Dit aller naam: J. M. van Klaveren- van Iterson Rijnsburg. 14 november 1974. Kanaalstraat 42. Voor het medeleven tijdens de ziekte en de belangstelling bij net over ljden van onze lieve Zuster, Schoonzuster Frankje Hop Buitenlanders. Ze wonen, werken er komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten anders. Jewijst'sdeweg. Je toont 's belangstelling. Je praat met een andere wereld. Hoort nog 's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederlander al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkheid. Publlkatle aangeboden door dit blad, in samenwerking met de f dchrtag Ideële Reclame SERE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10