Rabobank Q Ramend. X FAMILIEBERICHTEN een werktuigbouwkundig H.T.S.-er een jong werktuigbouwkundige ,PRO JUVENTUTE" maatschappelijk werker of werkster maatschappelijk werker of werkster - full-time f3,50 Coöperatieve Rabobank Rotterdam-Capel!e medewerker 'De Luwte' HOOFD VERZORGING Moeilijke stoelgang? DOCENT NEDERLANDS gemeenteziekenhuis dordrecht bankastraat 57 hoofd afsprokenbyreou TROUW/KWARTET ZATERDAG 9 NOVEMBER 1974 K12 Elke WERKDAG1* behktre zaterdags* bestaêt er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND ls dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Psalm 130 6 Mijn ziel wacht op den Here, meer dan wach ters op den morgen. Heden behaagde het de Here tot Zich te ne men mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Overgroot vader. onze Broer. Zwager en Oom Hendrik Johannes van Weelden in de gezegende ouderdom van 86 Jaar. J. van Weelden-Hans J. van Weelden M. P. van Weelden- Kuypers Kleinkinderen, achter kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 7 november 1974. Huize „Zernike", Zernlkeplaats 438. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 44.30 uur en maandagavond van 7 7.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesser- laan 470. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 12 no vember op de algemene begraafplaats „Croos- wijk", na aankomst in de kapel om 2.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2 uur. Geheel onverwacht behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze zorg zame Vader Daniel Kromhout echtgenoot van C. van Egmond in de leeftijd van 61 jaar. C. Kromhout-van Egmond Jan Willem Mieneke Daan Dirk Hans Rijnsburg, 7 november 1974. Kortevoorhouterweg 10. Gelegenheid tot condoleren zaterdag en zon dagavond van 7:30 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 11 november a.s. om 2.30 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk aldaar. Met droefheid en verslagenheid geven wij U kennis van het plotseling overlijden van onze Broer en Zwager Daniel Kromhout Katwijk a.d. Rijn: J. Kromhout D. Kromhout-Verhoef v Rijnsburg: Mevr. J. Kromhout-Plug Valkenburg: P. Ooms A. Ooms-Kromhout Rijnsburg. 7 november 1974. Heden nam de Heere uit ons midden weg, na een korte ernstige ziekte, onze lieve en zorg zame Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoe der Derkje Swaan-Aalbers Weduwe van Johannis Swaan, in de hoge ouderdom van 95 Jaar. 's-Gravenhage: J. M. Groenenberg- Swaan A. P. Groenenberg BaamW. H. Propitius-Swaan J. Propitius Rotterdam: C. Godthelp-Swaan Th. Godthelp Kleinkinderen en achterkleinkinderen Baam, 7 november 1974. Oranjestraat 4. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 12 no vember as. om 12.10 uur in het Wijkgebouw „De Ark", Relgerstraat 17 te Baam. In aan sluiting daarop zal de teraardebestelling tegen 13 uur plaats vinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Baam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Met droefenis stellen wij U ervan in kennis dat op 5 november is overleden onze geliefde Broer en Zwager Pieter Jacobus Jansen op de leeftijd van 61 jaar. Uit aller naam: G. Jansen Lelden, 8 november 1974. Rijnkade 3. De begrafenis heeft ingevolge de wens van de overledene heden in stilte plaats gehad. Van ons ls onverwachts heengegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Georgina Florence Hawley van Dongen-de Koning op de leeftijd van 70 jaar. Utrecht: Johan Casper van Dongen Rotterdam: Casper en Andra van Dongen-Mulder Doesburg: William en Frieda van Dongen-Keijzer Leiden: Bas en Joke van Dongen- van Waardenburg Hoog Soeren: Agnes en Erich Helferich-van Dongen Voorburg: Pieter en Constance van Dongen-Eykman Heerjansdam: Mimi en Henk Broker- van Dongen Zwijndrecht: Geertrui van Nielen, huisvriendin alsmede de Kleinkinderen Christus, stille vaste ster... gez. 483 4 Utrecht. 4 november 1974. Johan Wagenaarkade 38. De teraardebestelling heeft 8 november in de familiekring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid geven wij ken nis van het overlijden van onze voorzit ter, de heer Leonardus Petrus Maria de Kok Zijn menselijkheid, zijn inzicht en werk lust zullen wij nooit vergeten. Dat hij ruste in vrede. Bestuur en Raad van Toezicht Coöperatieve Boerenleenbank W.A. Arnold Spoelplein 220, 's-Gravenhage. 8 november 1974. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u het overlijden mede te delen van onze voorzitter, de heer L. P. M. de Kok Niet alleen zijn bezielende leiding, meer nog zijn betrokkenheid met alle mede werkers van onze bank zullen wij node missen. Directie en Personeel Coöperatieve Boerenleenbank W.A. Arnold Spoelplein 220, 's-Gravenhage. 8 november 1974. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze Voorzitter, de heer L. P. M. Kok Zijn werkzaamheid in de organisatie en de menselijke belangstelling voor het wel en wee van de daarbij betrokken personen, zal voor ons een blijvende herinnering zijn. Bestuur, Raad van Toe zicht, Directie en Personeel Veilingvereniging Westland-Noord. Poeldijk, 8 november 1974. „Dankt God in alles; want dit is de wil Gods in Christus Jezus over u". 1 Thess. 5 18 Voor ons onverwacht, maar op ZUn tijd, nam de Heer heden tot Zich mijn lieve zorgzame Man, onze lieve ootmoedige Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Willem Pieter van den Bos in de leeftijd van 83 jaar. Putten: E. Th. van den Bos- Neumann Haarlem: H. P. E. Burggraaf van den Bos G. Burggraaf Blaricum: A. G. van den Bos A. M. van den Bos- Quispel Rotterdam: F. C. M. van den Bos Capelle a/d IJssel: H. A. Knijn-van den Bos W. Knijn Hilversum: W.P. van Beek van den Bos J. C. van Beek Klein- en achterklein kinderen en verdere familie. Putten, 7 november 1974. Drie Wegenweg 6. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Andreaskerk. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 11 novem ber a.s. in de Andreaskerk, Voorthuizerstraat 14 te Putten om 12.00 uur, waarna de begra fenis om 13.00 uur zal plaats vinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats. B.V. Scheeps diesel motoren mij. Maassluis |WiJ zijn official General Motors diesel dealer en leverancier van moderne diesel motoren voor scheepsvoortstuwing en vele Industriële doeleinden. Ter versterking van onze technische dienst zoeken wij leeftijd 30 k 35 Jaar met grote belangstelling voor dieselmotoren. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien aan ons adres: GOVERT VAN WIJNKADE 3 MAASSLUIS TEL. 01899-12611. te Dordrecht zoekt a) voor tijdelijk een werktijden in overleg met de praktijkleider te regelen; b) een Voor beide functies is een diploma van een Sociale Akademie vereist. Schriftelijke sollicitaties aan de heer G. Pullen, direkteur, Wijnstraat 207209, postbus 291 te Dordrecht. Telefonische informaties bij de heer J. Reemers, praktijkleider, telefoon kantoor 07842022, na 18 uur 07844340. Diep onder de indruk van uw hartelijk bewijs van deelneming en de overweldigende belangstelling on dervonden bij het overlijden en de begrafenis van mijn geliefde Zoon, onze Broer, Zwager en Oom Arend Stolk betuigen wij u onze welgemeende dank. Barendrecht: J. W. Stolk Ammerstol: C. Stolk E. Stolk-Blanken Marcel, Esther. Barendrecht, november 1974. Voordijk 436. Omdat het ons niet mogelijk is om iedereen, die ons na het overlijden van onze Man, Vader en Opa Pieter van Rikxoort zijn deelneming heeft betuigd, persoonlijk te bedan ken. zeggen wij hiervoor langs deze weg hartelijk dank. De vele blijken van medeleven zijn ons in deze moei lijke dagen tot grote steun geweest. W. M. van Rlkxoort-van der Leer Kinderen en Kleinkinderen. Rotterdam-3026, november 1974. Koninginneweg 298. Voor de schat van bloemen en cadeaux, en voor de grote belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest heel hartelijk dank! Everwijnpark 4, Noord wijk. Thomas Admiraal Annie Admiraal-van Exter De vele blijken van medeleven bij het overlijden van onze Zoon en Broer Bote Folkertsma hebben ons erg goed gedaan. Uit aller naam: G. M. Folkertsma-Rhebergen Amsterdam, november 1974. Colensostraat 4. Voor het bewijs van mede leven ons betoond na het heengaan van mijn lieve Man. onze beste Broer, Zwager en Oom liendrikus Baak betuigen wij onze welgemeen- dank. A. Baak-van der Linden en verdere familie. Langs deze weg willen we al len hartelijk bedanken voor het medeleven en de deelne ming die we bij het overlijden en bij de begrafenis van onze Vrouw en Moeder Altina Brunette Trenning mochten ontvangen. Mede namens de kinderen: W. D. Hoekzema Dorpstr. 45, Vrlescheloo. Kookboekjes HET NEUSJE VAN DE ZALM Een assortiment van do beste recepten, bijeengebracht in handlga boekjes. Leuk geïllustreerd en met kleurrijk omslag. van BEN J. KUYPERi 50 heerlijke soepen 50 kaasgerechten 50 hartige hapjee 50 gebakrecepten 50 kipgerechten 50 pasta-recepten 50 heerlijke desserts 30 fonduerecepten 50 barbecue-recepten 50 frituurrecepten 50 visgerechten 50 fruitgerechten 50 heerlijke salades 50 kouds voorgerechten 50 sausrecepten 50 vleesgerechten 50 eenpansmaaltljden 50 elergerechten 50 ijsgerechten 50 rauwkostgerechten 50 streekgerechten 50 gevogelte-recepten 50 lekkere boterhammen 250 dranken en drankjes 50 borrelhapjes 50 wanne voorgerechten 50 grill-recepten 50 lekkere koekjes Lekker eton op z'n Spaans Lekker eten op z'n Oostenrijks Lekker eten op 2'n Indisch Lekker eten op z'n Balkans Lekker eten op z'n Frans Lekker eten op z'n Scandinavisch vanWINA BORN: Vlee9- en vlsfondue's 40 pfltó-recepten 250 goede wijnen 75 fijne kazen 50 groenterecepten per deeltje Verkrijgbaar In de boekhandel Meer deeltjes zijn In voorbereiding Zomer Keuning Wagonlngen 1924 1974 50 jaar Jbr. Mr. de Savornin Lobman School Overschie Receptie-Reünie op zaterdag 23 november a~s. van 15.00-17.00 uur in de school Parallelstr. 4. Alle oudleerlingen, leerkrachten en bestuurs leden zijn van harte welkom om dit jubileum mee te vieren. Bestuur en oudercommissie. TE ROTTERDAM Op de afdeling Interne Controle is plaats voor een die onder direkte verant woordelijkheid van het hoofd der afdeling, belast kan worden met een ge varieerd aantal controle werkzaamheden. De gedachten gaan uit naar iemand in de leeftijd van 22 tot 28 jaar met middelbare of daarmee ge lijk te stellen schooloplei ding, die in het bezit is van of studeert voor het diploma MBA of SPD. Bankervaring en/of erva ring opgedaan op een ac countantskantoor is een aanbeveling. Geboden wordt een aan trekkelijke werkkring met een salaris in overeen stemming met de functie. Sollicitaties te richten aan de direktie der»bank, post bus 446 te Rotterdam. de bank voor iedereen In Amstelveen komt in december 1974 het nieuw gebouwde protestants christelijk verzorgingstehuis voor bejaarden gereea. Het tehuis zal dan plaats bieden aan 88 bewoners. Voor de opbouw van de staf zoeken wij een medewerkster, die door haar kontaktuele eigenschappen in teamverband een prettige sfeer kan scheppen waar door een goede verzorging mogelijk wordt. r*..,. Laxerende kruidenthee. Even Kèldoseerlepel Ramend oplossen in een kopje koud, lauw of heet water. Klaar. Bij apotheker en drogist DS. TOORNVLIET spreekt elke zondagavond via Radio Mi Amigo Internationaal 259 m middengolf (naast Hilversum 3) van 5.00 uur tot 5.35 uur. De Christelijke Scholen gemeenschap Leiden Zuid-West voor atheneum, havo en mavo voor direct gevraagd voor 14 lesuren bij voorkeur le graad. Soil, te richten aan de rector: Drs. F. Th. van der Linde, Schubertlaan 133, Leiden. Tel. 071-60984 (school). 071-90484 (privé). Deze medewerkster zal een zelfstandige en ervaren verpleegkundige moeten zijn met leidinggevende en organisatorische kapaciteiten en in het bezit van diploma Ziekenverpleging A en bij voorkeur ook B. Protestants Christelijke levensovertuiging. Bij afwezigheid van de directeur zal zij in staat moeten zijn deze te vervangen. Salaris en rechtspositie volgens dé richtlijnen van de L.S.B. Moderne woonruimte in het tehuis is beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne op korte termijn tegemoet gezien bij de secretaris de heer G. Voogd, Wieringerstraat 15, Amstelveen. Bij het bureau Afspraken in de polikliniek is plaats voor een die onder verantwoordelijkheid van de me dische administrateur het contact zal onder houden met de in de polikliniek werkzame specialisten en verpleegkundige hoofden. Zij ontvangt in samenwerking met enige re ceptionistes patiënten, terwijl gezamenlijk de administratieve verslaglegging wordt ver zorgd. Voor het vervullen van deze zelfstandige en verantwoordelijke functie zijn vereist: middelbare schoolopleiding; contactkwaliteiten; organisatie- en improvisatievermogen; accuratesse; bereidheid om leiding te geven; minimum leeftijd van 30 jaar. De voorkeur gaat uit naar een kandidate j I die reeds deze werkzaamheden heeft ver- 11 richt dan wel als secretaresse in een zieken- JI Uw sollicitatie huis werkzaam, is geweest. 1 kunt u richten aan het hoofd Het salaris bedraagt maximaal 1780,— Personeelsbeheer bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en Organisatie en ervaring. De premie AOW/AWW is voor van het rekening van het ziekenhuis. Vakantietoe- gemeente- lage 7%%. De secundaire arbeidsvoorwaar- ziekenhuis, den zijn volgens gemeentelijke regeling. Bij Bankastraat 57, een goede dienstvervulling oehoort een sa- Postbus 306 laris van maximaal 1980,bruto per te Dordrecht, maand tot de mogelijkheden kpm biet met uzelf in konflikt, wordt lid van het Bon voor inlichtingen Naam: Adres: Plaats: In^ei^Triopp» tonder porttejd CJLV.-Antwoordnr.1096 Utrecht. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen run kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling TcrdwtJnt. De wetenschap kent tejen-1 woordl< een middel dat do bU- Tondero eigenschap heeft aam beien te doen 'we^dro^en'. Da pijn stopt. Da iwelllaje ver dwijnt. Dit middel heet Spartl Preparation H? Mot Sper* 1 Preparation Hrsr- schrompelen ook hardnekkig» aambeien. Spertl Preparation H Is mill en ontsmettend. Voordlrokta,. sneUe, afdoende bebandallnc van aambeien ls er m*ar één mi Idel: Spertl Preparations calf en zetpUlem.TT.n^,mM^

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12