Bayern slaagt weer in DDR Positie Coerver in discussie PSV nog niet uit impasse Anderlecht langs rand van afgrond! Spaanse pers: 'Barca' de Cup schoorsteenloos de kou verdrijven Na krappe winst thuis nu ook zege bij FC Magdeburg: 1-2 Twintigste partij Schön slaat aanbod af TROUW/KWARTET DONDERDAG 7 NOVEMBER 1974 SPORT T12/K12P •>- M-rrii EINDHOVEN D&t PSV bij voor baat verzekerd was van een plaats bij de laatste acht in het toernooi om de Europa Cup voor bekerwin naars heeft de Eindhovenaren niet kunnen inspireren er tegen Gwar- dia Warschau opnieuw een werve lende show van te maken. De Eind hovenaren, die na de 5-1 overwin ning van de eerste wedstrijd 'niets' meer kon overkomen, zakten ook in dit als een formaliteit te beschouwen Europese gevecht naar 'n niveau, dat de ploeg de afgelopen weken ook in de nationale competitie kwetsbaar maakt. PSV won nog wel, met 3-0, maar best was het zeker niet. PSV speelde slecht en Rene van de Kerkhof vertolkte als niet-speler gisteravond de wedstrijd treffend met 'erg jammer dat er zo slecht is gespeeld, terwijl er toch 17,50 voor een plaats werd gevraagd'. Het duurde in Eindhoven overigens tot de 38ste minuut voordat PSV de score kon openen. In die minuut schoot het Eindhovense kanon Willy van der Kuylen vanaf de elfmeterstip langs de tot dat ogen blik uitstekend spelende doelman Sikorski. Ralf Edström was daar voor binnen de lijnen van het strafschopgebied in de 'mangel' ge nomen en er was toen slechts één beslissing mogelijk. PSV had voor Van der Kuylens openingstreffer tevergeefs getracht een opening te vinden in de defen sie van Gwardia. Ondanks het ge mis van de geblesseerde Lipinski bleken de Polen minder gaten te laten vallen en hielden het in hoog tempo spelende PSV in toom. Méér dan een zevental corners moest de Gwardia-ploeg tot die 38ste minuut niet toestaan. Met counters kwam de ploeg van trainer Haj das zelfs enkele keren dicht in de buurt van Jan van Beveren. Hajdas: 'Ik had de trainer van PSV (Kees Rijvers, red.) al na de wedstrijd in War schau gefeliciteerd en hem sterkte gewenst in de volgende ronde. We zijn als kanslozen naar Nederland gekomen en moet je dan anti voetbal gaan spelen?' Gwardia deed dat niet. De overtreding tegen Edström was feitelijk de eerste 'gro te' overtreding. Het was ook de in leiding van twee produktieve Elnd- hovens minuten, want nog geen mi nuut nadat Van der Kuylen de sco re had geopend kopte Ralf Edström de bal voor de tweede keer achter de kansloze Sikorski. In de PSV-ploeg. waar juist Van der Kuylen en Edström veel terug getrokken speelden, ontbrak gistere avond overigens nog steeds René van de Kerkhof. De jonge Zweed Peter Dahlqvist verving hem. Peter Dahlqvist, die de afgelopen weken wat teleurstelden, kon ook tegen dit Gwardia Warschau niet Imponeren. In de tweede helft moest hij plaats maken voor Peter Kemper. Daarvoor had trainer Rij vers ook de licht geblesseerde Pleun Strik al vervangen. Bertus Quaars maakte zijn opwachting in de ploeg van PSV. Die tweede helft was overigens van zeer slechte kwaliteit. Leek het er na de twee doelpunten aan het einde van de eerste helft nog even op, dat PSV zich zou kunnen her stellen van de serie zwakkere ver richtingen van de laatste weken (Haarlem, Wagenlngen) die indruk vervloog na de wisseling geheel. PSV toonde opnieuw een Impasse door te maken, liet nauwelijks nog voetbal van niveau zien en viel angstig ver terug. Voor de wedstrijd tegen Gwardia op zich van geen belang meer na de 5-1 winst van Warschau, maar voor het met rond 16.000 man opgekomen publiek toch ontnuchterend. Het enige positieve van de tweede vijfenveertig minu ten was het doelpunt, dat Harry Lubse in de laatste seconden scoor de. Na een voorzet van Edström bepaalde bij de eindstand op 3-0. Bertus Quaars liep tegen de gele kaart op. Nadat hij zei feerst tegen de grond was gewerkt nam hij lig gend revanche op Malkiewicz. PSV-Gwardla Warscliau 3-0 (2-0). 38 Van der Kuylen (strafschop) 1-0, 39. Ed ström 2-0. 89. Lubse 3-0. Toeschouwers 16.000. PSV: Van Beveren: Krljgh, Van Kraav, Nordqvist. Deijkers: W. v. d. Kerkhof. Strik (Quaars). Van der Kuylen: Lubse, Ed6tröm, Dahlqvist (Kemper). BARCELONA De Spaanse pers heeft de zege van 30. waarmee CF Barcelona Fey- enoord uit het Europa Cup toernooi voor landskampioenen wipte bezongen. 'La Van- guardia' heeft onder de kop; 'Rexach archi tect van triomf. Barcelona winnaar met 30, Feyenoord uitgeschakeld', drie grote foto's geplaatst. De bovenste twee tonen twee treffers van Rexach en de onderste het uitgelaten publiek. 'Diaro de Barcelona' ruimde de helft van de voorpagina in voor; 'Euro-Barca vlamde in Nou-Camp (30). Drie doelpunten van Rexach'. Op de sportpagina opent Alex J. Botines zijn verhaal met 'Nou-Camp: avond van de generaals'. Botines roemt in zijn verslag vooral de prestaties van de twee Nederlanders Neeskens en Cruijff en de Catalaan Rexach. Hij looft de ongelooflijke inzet van Neeskens, wiens meespelen en kele uren voor de wedstrijd nog niet zeker was, de inventiviteit van Cruijff en de slag vaardigheid van Rexach. Voor 'Diaro de Barcelona' lijkt het ver overen van de Europa Cup geen probleem. Onder een grote kop: 'Dertien jaar zijn ver streken na de finale van Bern', zijn alle Europa Cupresultaten van de Catalaanse formatie keurig op een rijtje gezet en de conclusie is. dat Barcelona in het jaar, dat het zijn 75-jarig bestaan viert, de cup eigen lijk niet kan ontgaan nu Feyenoord is uit geschakeld. De returnwedstrijd van dinsdagavond blijkt voor CF Barcelona, ondanks het feit, dat het stadion niet ioas uitverkocht, een re cord-recette te hébben opgeleverd. Met tele visierechten meegerekend, incasseerde de penningmeester van de Catalaanse club 34,8 miljoen pesetas. 'Mundo Diaro' is ook de mening toegedaan, dat CF Barcelona de Europa Cup niet meer kan ontgaan. 'Barca, briljant en agressief, heeft zich met totaalvoetbal gedemonstreerd als de club. die Europees kampioen wordt'. Een vervolgens de vette kop: 'De magie van Rexach en Cruijff'. Carlos Prado stelt vast, dat CF Barcelona in feite ten onrechte angst voor Feyenoord heeft gehad. 'Onder de impuls van Michels heeft 'Barca-75' geleerd een volledig nieuw voetbal te spelen'. Vooral Cruijff en Rexach hadden een onvergetelijke indruk gemaakt op Prado. 'Het ongelooflijke talent van Cruijff kennen wij. Hij duikt overal op de juiste plaats op. Maar wat te zeggen van Carlos Rexach, super Rexach. Hoe zullen wij hem binnenkort moeten noemen, De blanke Pele'? 'El Correo Catalan' opent met: 'Indrukwek kende zege van CF Barcelona'. Josep Playa begint zijn verhaal met: 'Wie had kunnen denken, dat Barcelona met 30 zou winrien van de Nederlandse titelhouder. Toch is die tromf niet te danken aan slecht spel van Feyenoord. De Nederlandse formatie be hoort tot de beste van de wereld, maar 'Bar ca' was dinsdagavond in 'Nou-Camp' een voudig niet te verslaan'. Ook voor 'El Correo Catalan' zal, nu Feyen oord is uitgeschakeld, Barcélona-niets meer in de weg kunnen staan bij het veroveren van de Europa Cup. 'Bij het 75-jarig be staan heeft CF Barcelona nu de beschik king over een superploeg'. Van onze sportredactie MAGDEBURG Europa Cup-houder Bayern München heeft voor het tweede chtereenvolgende seizoen de Oostduitse titelhouder in het toernooi voor landskampioenen uitgeschakeld. Na Dynamo Dresden verleden jaar, werd ditmaal FC Magdeburg uit de Europa Cup I gestoten. De return wed strijd in Magdeburg kende een opvallende parallel met de terugwedstrijd tussen Dinamo Dresden en Bayern, vorig jaar. Evenals het vorige seizoen, reikte Bayern gisteren na een ternauwernood gewonnen thuiswedstrijd (32), naar een 02 voorsprong om vervolgens op hevige tegenstand van de Oostduitsers te stuiten. Nadat FC Magdeburg de 02 achter stand tot 12 had verkleind, zag het kans om de Westduitsers op een hevig offensief te tracteren; maar de pressie rendeerde niet in meer dere goals. Bayern heeft het bij de 12 stand wel degelijk moeilijk ge had, maar bleef in de opwindende maar speltechnisch weinig fraaie ontmoeting overeind. De ontmoetingen tussen West en Oost Duitsland op voetbalgebied zijn altijd geladen geweest met een forse dosis sentiment. Oost Duits land heeft op sportgebied in de laatste tien jaar een geweldige naam opgebouwd. Maar juist de populairste sport in Europa is tot nu toe steeds ontsnapt aan de greep van de Oostduitsers. De voet balsport bleek uit de DDR te wei nig nieuwe impulsen te krijgen om het accent enige honderden kilo meters naar het oosten te kunnen verleggen. Toch is er de laatste twee jaar al iets merkbaar geworden van een versnelde stijging van het spelpeil in Oost Duitsland. Daar was in de eerste plaats vorig seizoen de over winning van hetzelfde FC Magde burg in het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars door in een triest decor (een vrijwel uitge storven Feyenoord stadon) AC Mi lan te verslaan. En daar was in de tweede plaats het optreden van de DDR tijdens het wereldkampioenschap in de Bondsrepubliek. Niet dat de DDR werkelijk groots kon imponeren. Maar in de strijd tegen West Duits land, opnieuw geladen met zoveel sentimenten, bleek dat behalve een stevig portie voetbalkunde de Oost duitsers ook beschikten over een ongebreidelde inzet en koelheid in de afwerking. Jürgen Sparwasser bezorgde in dat duel West Duits land zijn enige nederlaag tijdens het wereldkampioenschap. Ook die wedstrijd speelde nog een rol tijdens de ontmoetingen tussen Bayern München en FC Magdeburg. Twee ploegen immers waarin nogal wat internationals figureren. De strijd tussen het tweetal ploegen bleek in Müchen al onberekenbaar. Zoals ook vorig jaar de ontmoetin gen tussen Bayem en een andere Oostduitse ploeg. Dinamo Dresden, zo'n grillig verloop kenden. In Müchen herstelde Bayern zich van een zeer slechte competitie start. Dat gebeurde via een 3-2 overwinning. Maar Bayern keek bij de rust nog wel tegen een 2-0 achterstand aan. Een strafschop, door de Oostduitser zeer gediscipli neerd bestreden, hoewel aan de juistheid van de arbitrale waarne ming mocht worden getwijfeld, luidde het herstel van Bayern in. De zege kwam uiteindelijk tot stand door Magdeburgs verdediger Enge die de bal in eigen doel schoot. Logisch dat de strijd in Magdeburg gisteravond geladen was. Ook al GERD MÜLLER ...doelpunt ondanks gebroken teen... omdat trainer üdo Lattek van Bayern zijn ploeg geenszins kans loos achtte. Zoals terecht bleek. En ook omdat Heinz Krügel de trainer van Magdeburg wist dat zijn ploeg naar Oostduits gebruik worden de voetballers nog steeds amateurs genoemd nu de kan shad naam te maken en de opmars in Europa eindelijk eens te bekronen met een hoofdrol in het toernooi om de Europa Cup voor landskampioenen. Het met zoveel belangstelling tege moet geziene duel, leverde halver wege de eerste helft al een verras send openingsdoelpunt voor Bayern München op. Beckenbauer nam een vrije trap halverwege de speelhelft van de Oost-Duitsers, waaruit de bal via de schijven Reiner Zobel en Ulli Hoeness spits Gerd Muller be reikte. Müller, in het strafschopge bied één moment losgelaten, kon vrij inkoppen: 0-1. Eenzelfde ope ning als bij de onderlinge Duitse twist, verleden jaar in de terugwed strijd tussen Dinamo Dresden en Bayern München. Ook toen nam Bayern een voorsprong. Direct nadat Bayern in de tempo slag zo verrassend aan de leiding was gekomen, werd doelman Sepp Maier door de Oostenrijkse scheids rechter Linnemayer een gele kaart voorgehouden. Maier gaf internati onal Jurgen Sparwasser de man die tijdens de WK-interland tussen de DDR en Westduitsland het enige doelpunt scoorde een klap bij een scrimmage. Worstelin gen. die voor het doel van Bayern talrijk waren. Maar ondanks het overwicht van FC Magdeburg, ont stonden er maar weinig werkelijk uitgespeelde kansen. Libero Frans Beckenbauer organiseerde de af weer als vanouds en op het zware veld toonde Bayern zich zeker geen angstige ploeg. De Westduitsers stonden onder druk, maar wanneer er maar even een mogelijkheid was, brak de driemansvoorhoede Müller- Hoenes-Wunder sterk uit. En bij zo'n uitbraak stond Jupp Kapelmann, direct na rust, al een keer op het punt van een tweede doelpunt. Raugust legde Kapel mann evenwel bruut neer. Linne mayer besloot echter niet tot een strafschop. Maar tien minuten na de aftrap was het wel voor een tweede maal raak voor Bayern. En weer door Gerd Müller. die va'n een dekkingsfout in de Magdeburger- defensie profiteerde. Ulli Hoeness passeerde Abraham tot tweemaal toe en trok vervolgens voor naar Müller. 'De Bomber' vergat zijn ge broken teen voor een tweede keer en schoot raak: 0-2. Maar in dezelfde minuut kwam nog het eerste succes voor de stoomwals van Magdeburg. Hoffmann schoot in eerste instantie nog tegen de lat, maar de terugspringende bal, werd door de vallende Jürgen Sparwasser ingekopt: 1-2. Gesteund door de 35.000 uitzinnige Oostduitsers bleef Magdeburg vervolgens beuken op het doel vanB ayern. En twee mi nuten na het tegendoelpunt leek Sparwasser op weg naar een gelijk maker. Vrij voor Mayer, miste hij echter. FC Magdeburg bleef komen. Kan sen leverde het in de tweede helft gigantische overwicht ook op. Hoff mann kopte in vrije positie deci meters over; Sepp Maier diende constant paraat te blijven. Tot een kwartier voor afloop, FC Magdeburg het uitzichtloze van de strijd ging inzien en zich bij de nederlaag neerlegde. FC Magdeburg-Bayern München 1-2 (0-1) 22: Müller 0-1. 55: Müller 0-2, 56: Spar wasser 1-2. Schetdsrechter: Linnemayer (Oost.). Toeschouwers: 35.000. FC Magdeburg: Schulze; Enge, Zapf, Abraham, Decker; Seguln, Kohde; Mewes, Sparwasser, Hoffmann. Bayern MünchenMayer; Hansen, Kapel mann, Scharzenbeck, Beckenbauer; Roth, Dürnberger, Zobel; Hoeness, Möller, Wun- der. MOSKOU (TASS) De twintigste schaakpartij voor de tweekamp tus sen de Russen Anatoli Karpov en Viktor Kortsnoj, die gisteren zou worden gehouden, is uitgesteld we gens ziekte van Kortsnoj. Karpov heeft een voorsprong van 3-1. Anderlecht-doelman Jan Ruiter heeft de bal niet kunnen venverken by een Griekse aanval. Viera van Olympiakos schiet echter voor open doel naast. Drie treffers Olympiakos afgekeurd PATRAS De Belgische kampioen Anderlecht is langs de randL van de afgrond gegaan in de return voor de tweede ronde om de f Europa Cup I tegen het Griekse Olympiakos Piraeus. Anderlecht verloor met 30 na de eerste wedstrijd met 51 te hebben ge-j| wonnen. Een treffer méér voor de Grieken was voldoende ge-f weest om Anderlecht uit te schakelen. AUGSBURG (UPI) De Westduitse bondscoach Hel mut Schön heeft verklaard dat hij een aanbod van de Braziliaanse club Flamenco om trainer te worden voor 15.000 gulden per maand, heeft afgeslagen. Schön (59) deelde tegelijkertijd mede dat hij als trainer van het West duitse nationale elftal, dat van de zomer wereldkampioen werd, op zijn post hoopt te blijven tot 1978, het jaar waarin de titel moet worden verdedigd. 'Maar ik moet het contract nog tekenen', aldus Schön, die zei dat hij bij een Bundesligaclub vermoedelijk veel meer geld zou kunnen verdienen dan als bonds coach. CHICAGO Leroy Walker, de atle- tiektrainer van de Universiteit van Noord-Carolina, is benoemd tot hoofdcoach van het Amerikaanse atletiekteam voor de Olympische Spelen van 1976 in Montreal. Het besluit werd na een vergadering van het Amerikaanse Olympische Comité bekend gemaakt. Het is de eerste maal dat deze functie vervuld wordt door een niet-blanke. Bestuur, medische staf en spele rs hebben kritiek De strijd in Patras kende een tu- multeus verloop. Olympiakos moest van dé UEFA op het veld van Pesoporikos Patras spelen omdat zich in de eerste ronde van het Europa Cup toernooi ongeregeldhe den hadden voorgedaan bij de thuiswedstrijd van Piraeus. Gesteund door 12.000 toeschouwers gingen de Grieken meteen vanaf de start in de aanval. Anderlecht had daar uiteraard op gerekend en han teerde als voornaamste afweer- wapen de buitenspelval. En juist die taktische greep had nogal wat moeilijkheden tot gevolg. Al in de derde minuut keurde de Hongaarse scheidsrechter Palotai een doelpunt van Piraeus af. Toen Anderlecht dacht zich ontworsteld te hebben aan de Griekse druk viel de eerste echte treffer. Bij een WlG^SÏÏlci FGÏTIISG De laatste, een kwartier voor tijd, toen Anderlecht een nummerieke meerderheid had. Stravopoulos was( namelijk kort tevoren naar de kleedkamer gezonden nadat hij een Belg, zonder dat er een bal in de buurt was, getrapt had. Anderlecht slaagde er tenslotte met moeite in \Ji de 3-0 achterstand vast te houden pi en de kwalificatie voor de kwartfi nales te bewerkstelligen. Nadat Palotai voor het eindsignaal^ had gefloten werd hij door de spelers van Piraeus aangevallen. De scheidsrechter werd door de politie ontzet. Volgens een bestuurslid van Olympiakos waren de spelers woe dend geworden door de 'partijdig heid van de scheidsrechter'. ei Van onze speciale verslaggever ROTTERDAM Na de zo vroegtijdige uitschakeling in het toernooi om de Europa Cup voor landskampioenen, doemt de vraag op, waar het de ko mende tijd met Feyenoord heen zal gaan. De club uit Rotter dam-Zuid blikt nog zo vroeg in het seizoen tegen een uiterst grauwe toekomst aan. Na de eliminatie in de Europa Cup I (voor Feyenoord niets meer dan een gifbeker, die tot de laatste druppel is leeg ge dronken) wacht het verwende 'Kuip'-publiek slechts de Neder landse competitie en de KNVB- Beker. Schrale troost voor een club, die het aan zijn stand verplicht is, op hoog Europees niveau mee te draaien. Het belangrijkste deel van het res tant - de competitie heeft Feyenoord tot nog toe ook geen grote succes sen gebracht. Meer dan ooit heeft de rood-witte club te maken met de concurrentie van PSV en Ajax. Een wedijver, die op zich voor een aantrekkelijk competitiebeeid kan zorgen. Maar het publiek reageert in Rijnmond steeds minder enthou siast. De teruglopende belangstel ling zal hoogstwaarschijnlijk geen halt worden toegeroepen, nu de strijd op Europees niveau ten einde is. Een eerste indicatie vormt wel licht de wedstrijd van zondag tegen MVV, Juist die eerste wedstrijd zal een beeld geven, hoe de massa op het huidige —nogal ontluisterde Feyenoord zal reageren. Interessant is op het moment ui teraard de positie van trainer Wiel Coerver. Tot en met eergisteren gedoogde het bestuur en de beleids groep betaald voetbal van Feyen oord de hard werkende oefenmees- ter. Coerver genoot immers het vertrouwen van zijn selectiegroep. De spelers, die hem zeker na zijn moedig optreden in de 'affaires' Rijsbergen en Steen Olsen dekten. Coerver heeft echter tevens de me dische staf van Feyenoord tegen zich in het harnas gejaagd. Welis waar bleken Rijsbergen en ook de in de tweede helft vervangen Steen Olsen ten Barcelona in staat om te spelen, maar dat het de medische begeleiders van Feyenoord ook nu nog hoog zit de behandeling van dat duo door de Limburgse fysio therapeut Frans Coumans Is duidelijk. KRITIEK Vervelender nog voor Coerver is echter, dat hij met zijn taktisch concept in Spanje is vastgelopen. Zijn te angstig 4-4-2 systeem is zeer kritisch ontvangen. Ook door de spelers. De kritiek, die bijvoor beeld een voor Feyenoord hoogst WIEL COEVER ...in discussie... belangrijk figuur als Wim van Ha- negem inmiddels heeft gespuid op de gehanteerde speelwijze ('we hebben nooit goed met die verdedi gende systeem gespeeld, maar de trainer heeft beslist'), zal Coerver bepaald niet van pas komen. Ook in het verleden (tijdens de UEFA- Cup ontmoeting tegen OFK Belgra do) is Feyenoord al eens met het behoudende 4-4-2 systeem het schip ingegaan. En Juist dat bange systeem, zal Coerver worden aan gewreven. Vooral de in eerste instantie langs de kant gelaten Willy Kreuz, is punt van discussie. Volgens de spe lers had Kreuz direct als centrum spits moeten opereren. Overigens zou het van weinig karakter getui gen, wanneer de spelersgroep nu inderdaad met bergen kritiek op de trainer komt aandragen. De spelers kunnen natuurlijk stellen, dat de trainer het elftal samen stelt en de taktiek bepaalt, maar kritiek na afloop blijft toch erg gemakkelijk. Want toen Coerver zijn plannen tijdens de taktische bespreking naar voren bracht, was er geen enkele speler, die kritiek uitte. Ook niet van de kant van de beide vleugelspitsen, die in Barcelona in derdaad kwamen te zwemmen. NIET IN RIJ Maar nogmaals, mede gezien zijn 'moeilijke' contacten binnen Feyenoord, is het er voor Coerver niet gemakkelijker op geworden. Waar dan nog bij komt, dat Coer ver zelf in een televisie-uitzending reeds heeft verklaard niet in de rij te staan voor verlenging van zijn aflopend contract. In het VARA- sportprogramma FC Avondrood, stelde Coerver duidelijk, dat het zijns inziens bij Feyenoord aan een professionele instelling binnen de selectiegroep ontbreekt. Allemaal factoren, die bepaald geen prognose in de hand werken, inhoudend dat Wiel Coerver ook het volgend sei zoen nog de trainer van Feyenoord zal zijn. Mogelijk zelfs al niet meer aan het einde van het seizoen, want de ongenuanceerde roep om Coervers hoofd zal ongetwijfeld toenemen. MATTY VERKAMMAN doelworsteling kreeg Galakos de bal en schoot langs doelman Jan Rui ter. Het succes stimuleerde de Grie ken. Anderlecht moest verder terug in de verdediging. Alleen Rob Reosen- brink stond in de aanval. Van hem ging bij gebrek aan steun echter te weinig gevaar uit. Alleen kort voor rust kreeg Anderlecht een kans. Van der Eist schoot hard in, maar de Griekse doelman Kelesides redde. In de tweede helft bereikte de spanning het kookpunt. Anderlecht kroop door het oog van de naald omdat arbiter Palotai nog twee Griekse doelpunten wegens buiten spel afkeurde. De Belgen moesten echter nog twee tegentreffers in casseren ondanks het uitstekende werk van doelman Jan Ruiter. Die twee treffers kwamen ook van de voet van Galakos. TIFLIS (ANP) Harm Wiersma heeft gisteren in de vijfde ronde van het kandidaten-damtoernooi in Tiflis (Sowjet-Unie) remise gespeeld tegen de Russische oud-wereldkam pioen Koeperman. De Surinamer Waldring versloeg de Pool Kons- venski en staat nu met Andreiko en Gantwarg achter Koeperman, op de gedeelde tweede plaats. Uitslagen: Kadarabek (Tsj.)-Gant warg (Sow) 0-2, Koeperman (Sow)- Wiersma (Ned.) 1-1, Wald' ring (Sur.)-Konsvenski (Pol) 2-0, Andreiko (Sow)-Badiali (Ita) 2-0, Don Kandane (Cey)-Lepsjltsj (Joe) 0-2. Cagnon (Can.) was vrij. Stand: 1. Koeperman 8 uit 5, 2. Andreiko, Gantwarg en Waldring 7 uit 4, 5. Wiersma 6 uit 4, 6. Badiali 4 uit 5, 7. Gagnon en Lepsjitsj 3 uit 4, 9. Kadarabek 3 uit 5, 10. Don Kandane 0 uit 4, 11. Konsvenski 0 uit 5. (ADVERTENTIE) Mot elektrische konvektor- kachels, verplaatsbaar of 'voor vasf aan de wand. Fijne, makkelijke 8choorsteenloze verwarming in slaapkamers, studeerkamers en keukens. Voor elke ruimte is er het juiste type zo bent u altijd voordólig warm! En1 is veilig. INVENTUM

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12